[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Ε ναι 700 δικό μου λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Δε το χωράει ο νους μου ότι η Φαρμακευτική Πάτρας θα ειναι γύρω στα 18300 και η βιολογία Ηρακλείου στα 17900...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Δε το χωράει ο νους μου ότι η Φαρμακευτική Πάτρας θα ειναι γύρω στα 18300 και η βιολογία Ηρακλείου στα 17900...

Ούτε και ο δικός μου αλλά προκύπτει αυτό το αποτέλεσμα αν αναλογιστείς ότι μεταξύ 17.500-18.500 υπάρχει μεγάλη συσσώρευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Δε το χωράει ο νους μου ότι η Φαρμακευτική Πάτρας θα ειναι γύρω στα 18300 και η βιολογία Ηρακλείου στα 17900...

Εντάξει -100 και το βρήκες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnybe

Νεοφερμένος

Ο johnnybe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
χρηστο καλησπερα!! με 18940 μπορω να ελπιζω για ιατρικη ΑΠΘ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
χρηστο καλησπερα!! με 18940 μπορω να ελπιζω για ιατρικη ΑΠΘ;

Είσαι μέσα στα περιθώρια μου αλλά είσαι πάρα μα πάρα πολύ οριακά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnybe

Νεοφερμένος

Ο johnnybe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση!για να δουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.

Dubstep

Νεοφερμένος

Ο Dubstep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Χρηστο καλησπερα :) πως θα κυμανθουν οι σχολες του 5ου πεδιου και ειδικοτερα αυτες της θεσσαλονικης;; Ενδιαφερομαι για οικονομικο απθ και οδε παμακ και εχω 13.811 μορια.....ευχαριστω εκ των προτερων ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosss98aris

Νεοφερμένος

Ο panosss98aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
chriss που πιστευεις οτι θα κινηθουν οι βασεις της ιατρικης λαρισας , κρητης και αλεξανδρουπολης??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κυρ Νίκ

Νεοφερμένος

Ο Κυρ Νίκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

ovelix

Νεοφερμένος

Ο ovelix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλημερα Chris. Εχουμε το αρχειο με τις εκτιμησεις σου ? Εχω 2 φιλους που ενδιαφερονται.
Ειδάλλως ποτε θα το αναρτησεις ? Χρειαζομαι 3ο και 5ο πεδιο ..
Σε ευχαριστω πολυ !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ysemer

Νεοφερμένος

Ο ysemer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Έχει πλάκα.
Με σταθμισμένο δείγμα, με εμπειρία σε ένα σύστημα πάνω από 10 χρόνια, με αποκλίσεις 1.000 μόρια (ΤΕΦΑΑ) και μέση απόκλιση περί τα 500 μόρια στο 1ο Πεδίο .
Άντε να δούμε φέτος τι αποκλίσεις θα έχει.

Που είσαι ρε Chris ? Που είναι οι εκτιμήσεις σου ?

Πιστεύω ότι από εσένα θα πάρουμε μία σοβαρή πρόβλεψη - εκτίμηση που θα έχει γίνει με δουλειά και ανάλυση και όχι πρόχειρα (ξεπέτα) όπως φαίνεται ότι έκανε ο Στρατηγάκης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Έχει πλάκα.
Με σταθμισμένο δείγμα, με εμπειρία σε ένα σύστημα πάνω από 10 χρόνια, με αποκλίσεις 1.000 μόρια (ΤΕΦΑΑ) και μέση απόκλιση περί τα 500 μόρια στο 1ο Πεδίο .
Άντε να δούμε φέτος τι αποκλίσεις θα έχει.

Που είσαι ρε Chris ? Που είναι οι εκτιμήσεις σου ?

Πιστεύω ότι από εσένα θα πάρουμε μία σοβαρή πρόβλεψη - εκτίμηση που θα έχει γίνει με δουλειά και ανάλυση και όχι πρόχειρα (ξεπέτα) όπως φαίνεται ότι έκανε ο Στρατηγάκης.
Γιατί βιαζεσαι εγω πιο πολυ αγωνια εχω αλλα περιμενω ησυχος..μνο κακο κανεις με το να φωναζεις να βγαλει βασεις γτ αγχωνεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ysemer

Νεοφερμένος

Ο ysemer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Δεν φωνάζω.
Το ίδιο άγχος με σένα έχω και εγώ. Εχουμε ίδια μόρια και παρόμοιους στόχους.
Απλά γνωρίζω ότι ο Χρήστος έχει βγάλει τις εκτιμήσεις του για 2ο & 3ο Πεδίο αλλά δεν τις δίνει ακόμη.
Προφανώς θέλει να τελειώσει και τα άλλα πεδία και να τα δώσει όλα μαζί. :hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒασωΖηκ

Νεοφερμένος

Η ΒασωΖηκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Δεν φωνάζω.
Το ίδιο άγχος με σένα έχω και εγώ. Εχουμε ίδια μόρια και παρόμοιους στόχους.
Απλά γνωρίζω ότι ο Χρήστος έχει βγάλει τις εκτιμήσεις του για 2ο & 3ο Πεδίο αλλά δεν τις δίνει ακόμη.
Προφανώς θέλει να τελειώσει και τα άλλα πεδία και να τα δώσει όλα μαζί. :hmm::hmm::hmm:

Nαι έτσι ειναι,θέλει να βγάλει και τα υπολοιπα γιατί ,όπως σωστά είπε ο ίδιος,θα διαμαρτύρονται οι άλλοι.Ας κάνουμε ολοι υπομονή,για να μπορέσει να τα δουλέψει ,όπως ίδιος θέλει με ηρεμία και επιμέλεια,ειναι για το καλο το δικό μας.Τι να πω και εγώ που είμαι με το παλαιό και θα περιμένουμε να τις βγάλει στο τέλος από όλες..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓιωργοςΜπ

Νεοφερμένος

Ο ΓιωργοςΜπ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Σε βρηκα. Ελπιζω να εισαι ενας απο τους τεσσερις που θα περασουν αν τελικα εγραψες οσο περιμενες.

Χρησταρα πιστευεις οτι με 14500 μορια περιπου με το παλιο συστυμα εχω ελπιδες για γεωλογικο απθ που περυσι ειχε βαση περιπου 13.230 και ειναι ενα απο τα τμηματα με οχι ιδιαιτερα αυξημενη ζητηση;;;
Και σε εμας στο σχολειο που εγραφα ειμασταν 11 ατομα και 1 απων απο αυτα οι 6 ηταν θεωρητικοι οι 2 θετικη και οι 3 ειμασταν τεχνολογικη, απο αυτους οι περισσοτεροι ηταν μαθητες που ειτε δεν περασαν σε καμια σχολη ειτε πηγαν σε καποιο ιεκ που δεν τους αρεσε και αποφασισαν να ξαναδωσου.
Σε βρηκα. Ελπιζω να εισαι ενας απο τους τεσσερις αν τελικα εγραψες οσα υπολογιζες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jim1997

Νεοφερμένος

Ο jim1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Σε βρηκα. Ελπιζω να εισαι ενας απο τους τεσσερις που θα περασουν αν τελικα εγραψες οσο περιμενες.

Σε βρηκα. Ελπιζω να εισαι ενας απο τους τεσσερις αν τελικα εγραψες οσα υπολογιζες.

τι εννοεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragon2097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragon2097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Συγγνώμη για την ενόχληση, απλώς ήθελα να ξεκαθαρίσω κάτι. Οι βάσεις με το παλιο συστημα για τους ναυπηγους μηχανολογους και ηλεκτρολόγους μηχανικους ΕΜΠ θα είναι σίγουρα πάνω από 18000 μόρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xatzakis159

Νεοφερμένος

Ο xatzakis159 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
καλημέρα chris θα ήθελα την εκτίμησή σου για το βιολογικό αθήνας
σε ευχαριστώ πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top