[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Χρήστο , τι πιστεύεις για τις Νομικές ; Εξακολουθείς να υποστηρίζεις οτι θα εχουμε πτωση ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Χρήστο , τι πιστεύεις για τις Νομικές ; Εξακολουθείς να υποστηρίζεις οτι θα εχουμε πτωση ;

Ναι, ναι. :)
Αλλά περίμενε να τελειώσω τις εκτιμήσεις μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Με 17.510 , να θεωρώ δεδομένη τη Νομική Κομοτηνής ;

ναι εισαι μεσα καλη σταδιοδρομια:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragon2097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragon2097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Μηπως γνωρίζετε αν θα δωθουν εκτιμήσεις για το παλιο συστημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημος977

Νεοφερμένος

Ο Δημος977 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Φίλε αν θέλεις πες μόρια και σχολή καθώς προφανώς έδωσες με το παλιό.Εγω εβγαλα 17609 στην τεχνολογική και θέλω μηχανολόγους αθηνα ή πατρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SpirosRonto

Νεοφερμένος

Ο SpirosRonto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ανοδος στο 5ο πεδιο? Με ποια λογικη? Το 80% κατω απο την βαση στα μαθηματικα μονο καλο δεν κανει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mabl

Νεοφερμένος

Η Mabl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Χωρίς να σημαίνει ότι υιοθετώ τις εκτιμήσεις Στρατηγακη, άλλωστε έχω δηλώσει πίστη σε Χρήστο, παρόλα αυτά με προβληματίζει το γεγονός ότι δίνει τη Βιολογία Πάτρας 100 μόρια κάτω από Κρήτη. Νομίζω ότι δεν έχει ξαναγίνει.
Χρήστο αν το εξηγήσεις, με πολύ απλά λόγια, είπαμε εγώ και η στατιστική δυο ξένοι στην ίδια πόλη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andrew23

Νεοφερμένος

Ο Andrew23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Δεν προκειται να υπαρξει ανοδος ρε παιδια στο 5ο πεδιο.Αν ειναι δυνατον με το 80% κατω απο βαση μαθηματικα και 40% κατω απο βαση αεππ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SpirosRonto

Νεοφερμένος

Ο SpirosRonto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Δεν προκειται να υπαρξει ανοδος ρε παιδια στο 5ο πεδιο.Αν ειναι δυνατον με το 80% κατω απο βαση μαθηματικα και 40% κατω απο βαση αεππ.
40% κατω απο την βαση αεππ? Οντως? Ηταν γελοια τα θεματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andrew23

Νεοφερμένος

Ο Andrew23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
40% κατω απο την βαση αεππ? Οντως? Ηταν γελοια τα θεματα.
Μα μιλαμε για μεγαλη αποτυχια σε αυτη την κατευθυνση.Πιστευω πως στα οικονομικα ισως ειναι τα μονα που θα πεσει μεσα ο στρατηγακης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitrapapaman

Νεοφερμένος

Η Dimitrapapaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Chris πότε θα ανεβάσεις τις βάσεις;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SpirosRonto

Νεοφερμένος

Ο SpirosRonto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Μα μιλαμε για μεγαλη αποτυχια σε αυτη την κατευθυνση.Πιστευω πως στα οικονομικα ισως ειναι τα μονα που θα πεσει μεσα ο στρατηγακης.

Το μονο κακο ειναι οτι δεν θα πιασω λογιστικη ή μηχανικων πληροφορικης εκτος αμα πεσουν 950 μορια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlias17

Νεοφερμένος

Ο Hlias17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
με βαση μια δικη μου αναλυση μονο για το 3ο πεδιο παραθετω τις βασεις των ιατρικων στις οποιες οδηγηθηκα :

ιατρικη αθηνας : 19.000-19.150 πιθανοτερη : 19.050
ιατρικη θεσσαλονικη : 18.850-19.000 πιθανοτερη : 18.950
ιατρικη πατρας : 18.700-18.850 πιθανοτερη : 18.800
ιατρικη ιωαννινα : 18.700-18.850 πιθανοτερη : 18.750
ιατρικη λαρισα : 18.675-18.825 πιθανοτερη : 18.700
ιατρικη ηρακλειο : 18.625-18.750 πιθανοτερη : 18.650
ιατρικη αλεξανδρουπολη : 18.500-18.650 πιθανοτερη : 18.550

ελπιζω να συμπιπτουν οι εκτιμησεις μου με αυτες του Χρηστου και ποσο μαλλον με τις πραγματικες βασεις!!
οποιος θελει να δει την αναλυση που εκανα για να οδηγηθω στην εκτιμηση μπορει να μου στειλει πμ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

μπακα

Νεοφερμένος

Η μπακα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Chris,καλησπερα σας. Μου εχετε ηδη απαντησει οτι μαλλον μπαινω στην Αγγλικη Απθ. Ποσο υπολογιζετε τη βαση; Περσινη 20206.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andrew23

Νεοφερμένος

Ο Andrew23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Το μονο κακο ειναι οτι δεν θα πιασω λογιστικη ή μηχανικων πληροφορικης εκτος αμα πεσουν 950 μορια :P

Εγω εχω 16685 και εχω δετ και πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων 1η και 2η επιλογη που ολοι λενε οτι θα πεσουν(ελπιζω):clapup:
Εσυ ποσο εβγαλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
τρελε στρατηγακη τεφαα κομοτηνης 13.000 θα κανω ταμα αν περασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
με βαση μια δικη μου αναλυση μονο για το 3ο πεδιο παραθετω τις βασεις των ιατρικων στις οποιες οδηγηθηκα :

ιατρικη αθηνας : 19.000-19.150 πιθανοτερη : 19.050
ιατρικη θεσσαλονικη : 18.850-19.000 πιθανοτερη : 18.950
ιατρικη πατρας : 18.700-18.850 πιθανοτερη : 18.800
ιατρικη ιωαννινα : 18.700-18.850 πιθανοτερη : 18.750
ιατρικη λαρισα : 18.675-18.825 πιθανοτερη : 18.700
ιατρικη ηρακλειο : 18.625-18.750 πιθανοτερη : 18.650
ιατρικη αλεξανδρουπολη : 18.500-18.650 πιθανοτερη : 18.550

ελπιζω να συμπιπτουν οι εκτιμησεις μου με αυτες του Χρηστου και ποσο μαλλον με τις πραγματικες βασεις!!
οποιος θελει να δει την αναλυση που εκανα για να οδηγηθω στην εκτιμηση μπορει να μου στειλει πμ!!

Τελικά, βλέπω οι παρατηρήσεις μου απέδωσαν πολύ καλούς καρπούς.
Μπράβο σου Ηλία μου, εξάλλου είσαι μυαλάρα, ήμουν σίγουρος ότι θα συμπέσουμε.

Μόνο μια τελική παρατήρηση!Το πιθανότερο πρέπει να είναι το κέντρο της εκτίμησής σου. Κατά τα άλλα, τα κέντρα σου είναι μάλαμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlias17

Νεοφερμένος

Ο Hlias17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Τελικά, βλέπω οι παρατηρήσεις μου απέδωσαν πολύ καλούς καρπούς.
Μπράβο σου Ηλία μου, εξάλλου είσαι μυαλάρα, ήμουν σίγουρος ότι θα συμπέσουμε.

Μόνο μια τελική παρατήρηση!Το πιθανότερο πρέπει να είναι το κέντρο της εκτίμησής σου. Κατά τα άλλα, τα κέντρα σου είναι μάλαμα.

Σε ευχαριστω παρα πολυ Χρηστο για τις πολυτιμες παρατηρησεις σου!! ναι καταλαβαινω!! εχεις δικιο!! :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SpirosRonto

Νεοφερμένος

Ο SpirosRonto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εγω εχω 16685 και εχω δετ και πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων 1η και 2η επιλογη που ολοι λενε οτι θα πεσουν(ελπιζω):clapup:
Εσυ ποσο εβγαλες?

Λογικα περνας,καλα αποτελεσματα! 12223 εβγαλα,ξαναεδινα φετος (περσι εβγαλα 5700 :P ) . Μονο μαθηματικα πατωσα ενω σε ολα τα αλλα 15+. Τωρα θα δειξει,πιο πολυ για διοικηση με κοβω εκτος αμα ειμαι τοσο κωλοφαρδος και περασω λογιστικη που εχει 13100.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Επισημαίνω ότι οι εκτιμήσεις είναι μια πολύ χρονοβόρα διαδικασία και για να μην κάνω προχειροδουλειά της κακιάς ώρας, ζητώ λίγο υπομονή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top