[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Chris1993 θα μπορουσες να κανεις μια εκτιμηση για το παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης Αλεξανδρουπολης,Φλωρινας και το τμημα Ιστοριας-Εθνολογιας Κομοτηνης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annania

Νεοφερμένος

Η annania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εγω παλι επρηζα ολη τη χρονια τους δικους μου να με στειλουν Αθηνα -υπηρχε προσωπο- αν και ειμαι απο Βορειο Ελλαδα και εχουμε σπιτι Θεσσαλονικη. Ε, τελικα εφαγα τα μουτρα μου και θα παραμεινω πληγωμενη στη συμπρωτευουσα.. :/

Φαιη απ' ο, τι ακουω απο φιλους που σπουδαζουν Γιαννενα περνανε καλα, ειναι κατεξοχην φοιτητουπολη. Φιλιες σχηματιζονται ευκολα επειδη ολοι ειναι πανω κατω στην ιδια μοιρα, δηλαδη παιδια απο αλλες πολεις που περασαν Γιαννενα και βρισκουν εκει παρεες. Δεν υπαρχουν δηλαδη ηδη διαμορφωμενες κλικες και μπορεις ευκολα να κοινωνικοποιηθεις. Απο αποψη στεγασης και εξοδων διαβιωσης δεν ειναι φθηνη πολη. Οι γιαννιωτες κρατουν υψηλες τις τιμες στα νοικια. Το πανεπιστημιο βρισκεται σε μια ικανη αποσταση εκτος πολεως, που σημαινει οτι το λεωφορειο ειναι δεδομενο για ολους, εκτος οσων μενουν στις εστιες ισως. Αυτη ειναι η γενικη ιδεα που εχω παρει για τη φοιτητικη ζωη στα Γιαννενα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
αχ αυτα τα προσωπαα... Τωρα αρχιζει κατι εντελως καινουργιο κοιταξε να το χαρεις οσο παει! (φιλικη συμβουλη απο μια αγνωστη συμπασχουσα :P)

Εγω παλι επρηζα ολη τη χρονια τους δικους μου να με στειλουν Αθηνα -υπηρχε προσωπο- αν και ειμαι απο Βορειο Ελλαδα και εχουμε σπιτι Θεσσαλονικη. Ε, τελικα εφαγα τα μουτρα μου και θα παραμεινω πληγωμενη στη συμπρωτευουσα.. :/

Φαιη απ' ο, τι ακουω απο φιλους που σπουδαζουν Γιαννενα περνανε καλα, ειναι κατεξοχην φοιτητουπολη. Φιλιες σχηματιζονται ευκολα επειδη ολοι ειναι πανω κατω στην ιδια μοιρα, δηλαδη παιδια απο αλλες πολεις που περασαν Γιαννενα και βρισκουν εκει παρεες. Δεν υπαρχουν δηλαδη ηδη διαμορφωμενες κλικες και μπορεις ευκολα να κοινωνικοποιηθεις. Απο αποψη στεγασης και εξοδων διαβιωσης δεν ειναι φθηνη πολη. Οι γιαννιωτες κρατουν υψηλες τις τιμες στα νοικια. Το πανεπιστημιο βρισκεται σε μια ικανη αποσταση εκτος πολεως, που σημαινει οτι το λεωφορειο ειναι δεδομενο για ολους, εκτος οσων μενουν στις εστιες ισως. Αυτη ειναι η γενικη ιδεα που εχω παρει για τη φοιτητικη ζωη στα Γιαννενα..

Σε ευχαριστω πολυ που ασχοληθηκες! :) Κι εγω γενικα ειμαι αισιοδοξη οσον αφορα τη φοιτητικη ζωη στα Γιαννενα! Ο καιρος λιγο με χαλαει και ισως το μεταφορικο διοτι το μετρο μπορω να πω πως ειναι σωτηριο! Αλλα αν τελικα παω θα τα φτιαχτουν ολα ελπιζω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

annania

Νεοφερμένος

Η annania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ναι μωρε, καποτε θα τα θυμομαστε και θα γελαμε :D και στο κατω κατω, Σαλονικα οχι Αθηνα :ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragon2097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragon2097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Συγγνώμη για αυτά που είπα και καταλαβαίνω οτι κανένας δεν πληρώνεται για αυτό που κάνει, απλά επειδή κανένας στην τηλεόραση δεν ασχολείται με το παλιο συστημα πανικοβληθηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 929391

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά πόσο λέτε να πάει φέτος το ΟΔΕ στην ΑΣΟΕΕ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.

a(po)tyxia

Νεοφερμένος

Ο a(po)tyxia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michanikara

Νεοφερμένος

Ο Michanikara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 58 μηνύματα.

NoniZer

Νεοφερμένος

Η NoniZer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μιλάει για αποκλίσεις εκατοντάδων ή και χιλιάδων μορίων από τις πραγματικές βάσεις....Είμαι περίεργη να δω κατά πόσο συμφωνεί ή διαφωνεί ο Chris με τις εκτιμήσεις του Στρατηγάκη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.

αν επιβεβαιωθούν οι εκτιμησεις του θα γινω θαυμαστης του και θα κανω τατουαζ τη φατσα του στη πλατη:D:D:D:D:Dμμακαρι μακαρι μακαρι :Dπωωωωω μου εδωσε ελπιδες ο τυπος,ευχομαι να ειναι αυτες οι πραγατικες βασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

johnnybe

Νεοφερμένος

Ο johnnybe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
καλησπερα παιδια! εχω 18940 και εχω δηλωσει πρωτη επιλογη ιατρικη θεσσαλονικη και δευτερη ηρακλειο...ολοι λενε οτι θεσσαλονικη θα ειναι πανω απο 19000 θα ηθελα και εγω να ρωτησω τον χρηστο και ολους οσους ασχολουνται με τις εκτιμησεις αν υπαρχει περιπτωση να πιανω απθ με τα μορια που εχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒασωΖηκ

Νεοφερμένος

Η ΒασωΖηκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
αν επιβεβαιωθούν οι εκτιμησεις του θα γινω θαυμαστης του και θα κανω τατουαζ τη φατσα του στη πλατη:D:D:D:D:Dμμακαρι μακαρι μακαρι :Dπωωωωω μου εδωσε ελπιδες ο τυπος,ευχομαι να ειναι αυτες οι πραγατικες βασεις

Θα σου πρότεινα,να περιμένεις τις εκτιμήσεις του Chris1993......τις δουλευει τώρα πιό λεπτομερειακά και θα τις ανεβάσει σε λίγες μέρες...μια πρώτη εκτίμηση για πολλες σχολές έχει δωσει.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki1998

Νεοφερμένος

Η maraki1998 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Σύμφωνα με τις βάσεις του Στρατηγάκη το ΕΜΠ ανεβαίνει πάρα πολύ. Χρήστο πες μας τη γνώμη σου. Με τη λογική Στρατηγάκη όλοι δηλώνουμ ΕΜΠ απ' όλη την Ελλάδα, αλλιώς δε δικαιολογείται τέτοια άνοδος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παν16

Νεοφερμένος

Η Παν16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Σύμφωνα με τις βάσεις του Στρατηγάκη το ΕΜΠ ανεβαίνει πάρα πολύ. Χρήστο πες μας τη γνώμη σου. Με τη λογική Στρατηγάκη όλοι δηλώνουμ ΕΜΠ απ' όλη την Ελλάδα, αλλιώς δε δικαιολογείται τέτοια άνοδος...

Mε την λογικη του Στρατηγακη ανεβαινουν ολα τα πολυτεχνικα τμηματα σε ολες τις πολεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mabl

Νεοφερμένος

Η Mabl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Δεν τον βλέπω τον Χρήστο για Σαββατόβραδο έξω... νεο κύμα ερωτήσεων μετά τις εκτιμήσεις Στρατηγική ;)
Πάντως εγώ κυρία.. Γιάννενα μου είπε Γιάννενα κρατώ! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 929391

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Γεια σου φίλε, τι κάνεις;

15700 για οργάνωση και διοίκηση επιχειρήσεων;
Τόσο χαμηλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Katsaridi

Νεοφερμένος

Η Katsaridi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Ας πει και σε μενα το αμοιρο ο Χρηστος με 18128 μπαινω βιολογια απθ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Καλά αυτός ο αδύνατος παραλληλισμος που λέει και οι αποκλείεις εκατοντάδων και χιλιάδων μορίων είναι μπαρούφες. Σαφώς, και συντρέχουν πάρα πολλές δυσκολίες αλλά από την άλλη, σαφώς και γίνεται προσέγγιση των βάσεων.

Πως γίνεται επίσης, με 432 άτομα πάνω από 19.000 να βγάζει τις 3 πρώτες πάνω από 19.000. Είναι εξωφρενικό.
Φαίνεται, ότι ο κύριος Στρατηγάκης έχει μπερδέψει την κλιμάκωση ΓΒΠ με την κλιμάκωση μορίων.

Επίσης, τι είναι αυτό το ανεκδιήγητο 19.150 στην Ιατρική Αθηνών? Ας πει κάποιος στον κύριο Στρατηγάκη ότι πάνω από 19.150 δεν έχουν πάνω από 200 άτομα στην Ελλάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

maraki1998

Νεοφερμένος

Η maraki1998 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Για τις βάσεις του ΕΜΠ ποια η γνώμη σου αγαπητέ Χρήστο; Ο άνθρωπος θα μας τρελάνει..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top