[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ysemer

Νεοφερμένος

Ο ysemer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Ο Στρατηγάκης αλλάζει άποψη μετά τα νέα στατιστικά και πλέον εκτιμά σήμερα "τα πολυτεχνεία θα έχουν αύξηση έστω και μικρή"
https://www.newsbomb.gr/bomb-tv/vide...ktima-o-ekpaideytikos-analytis-st-stratigakis
Τι πιστεύεις εσύ CHRIS ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Δηλαδή κάθε φορά που ο καθένας θα λέει κάτι, θα μου λέτε τι πιστεύω εγώ?
Ο καθένας κοιτάει άλλα πράγματα και κάνει τις δικές του εκτιμήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nasos007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Ο Στρατηγάκης αλλάζει άποψη μετά τα νέα στατιστικά και πλέον εκτιμά σήμερα "τα πολυτεχνεία θα έχουν αύξηση έστω και μικρή"
https://www.newsbomb.gr/bomb-tv/vide...ktima-o-ekpaideytikos-analytis-st-stratigakis
Τι πιστεύεις εσύ CHRIS ?

Πεφτει μεσα συνηθως ο τυπος Chris?
Γιατι αυτο για τα πολυτεχνεια μου κανει ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΝΤΥΠΩΣΗ...
Δεν μπορει ΟΛΟΙ οι αναλυτες να μιλουν για πτωση και αυτος για ανοδο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ysemer

Νεοφερμένος

Ο ysemer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Δηλαδή κάθε φορά που ο καθένας θα λέει κάτι, θα μου λέτε τι πιστεύω εγώ?
Ο καθένας κοιτάει άλλα πράγματα και κάνει τις δικές του εκτιμήσεις.

Προφανώς κάθε αναλυτής κάνει τις εκτιμήσεις του. Το ερώτημα είχε ρητορικό χαρακτήρα.
Περίμενα μία απάντηση του τύπου : "Εγώ επιμένω στην δική μου άποψη" , ή "θα δούμε στο τέλος Αυγούστου" ή "περίμενε να δούμε και τους άλλους γνωστούς αναλυτές" κλπ
Φιλικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Πεφτει μεσα συνηθως ο τυπος Chris?
Γιατι αυτο για τα πολυτεχνεια μου κανει ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΝΤΥΠΩΣΗ...
Δεν μπορει ΟΛΟΙ οι αναλυτες να μιλουν για πτωση και αυτος για ανοδο.....

Προσωπικα εχωντας μελετησει καλα τα στατ προβλεπω ανοδο ...εκτος αν ακους το ξεφτιλισμενο σαιτ τα δικαιολογητικα που ανεβαζει καθε μερα τη ιδια προβλεψη πριν τος εξευασεις και μαλιστα την τιτλοφορει ως....τελευταιες εκτιμησεις:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
https://www.enet.gr/?i=news.el.article&id=293930

Αυτές είναι οι σοβαρές εκτιμήσεις του Στρατηγάκη (πίσω στο 2011).

Προφανώς κάθε αναλυτής κάνει τις εκτιμήσεις του. Το ερώτημα είχε ρητορικό χαρακτήρα.
Περίμενα μία απάντηση του τύπου : "Εγώ επιμένω στην δική μου άποψη" , ή "θα δούμε στο τέλος Αυγούστου" ή "περίμενε να δούμε και τους άλλους γνωστούς αναλυτές" κλπ
Φιλικά

Μα προφανώς, όταν χθες έλεγα πτώση έστω και οριακή (100 μόρια), δεν θα το άλλαζα επειδή ο Στρατηγάκης η ο κάθε ένας το λέει. Δηλαδή, τι? Πετάς ένα ρητορικό ερώτημα για να καταλάβεις την βαρύτητα και την σιγουριά των λεγομένων μου; Κάποιους δεν μπορώ να σας καταλάβω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ysemer

Νεοφερμένος

Ο ysemer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Πάντως στις Ιατρικές γενικά συμφωνείτε : από 18.600 Αλεξανδρούπολη έως 19.150 Αθήνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragon2097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragon2097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
πόσο πιστεύετε ότι θα είναι περίπου οι βάσεις στους ηλεκτρολόγους μηχανολογους και ναυπηγους μηχανικους εμπ (παλιό συστημα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ysemer

Νεοφερμένος

Ο ysemer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Όπως και στο 1ο Πεδίο όπου μιλάει για πτώση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πάντως στις Ιατρικές γενικά συμφωνείτε : από 18.600 Αλεξανδρούπολη έως 19.150 Αθήνα

Πότε μίλησα για 19.150 στην Αθήνα?
ΠΟΤΕ.

Εμένα εκτίμησή μου είναι 19.000-19100 δηλαδή κέντρο εκτίμησης 19.050!
Αλεξανδρούπολη έχω δώσει κέντρο εκτίμησης 18.530 +- 70 :P

Έχω βρει πόσα λάθη στις εκτιμήσεις του και σε κάποια ειδικά τμήματα έχει κάνει μπακαλοδουλειά.

Ναι, στο 1ο πεδίο (που είναι το πιο εύκολο σε εκτίμηση) συμφωνούμε ναι (στην πτώση).
Αλλά αυτό σημαίνει κάτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒασωΖηκ

Νεοφερμένος

Η ΒασωΖηκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
https://www.enet.gr/?i=news.el.article&id=293930

Αυτές είναι οι σοβαρές εκτιμήσεις του Στρατηγάκη (πίσω στο 2011).



Μα προφανώς, όταν χθες έλεγα πτώση έστω και οριακή (100 μόρια), δεν θα το άλλαζα επειδή ο Στρατηγάκης η ο κάθε ένας το λέει. Δηλαδή, τι? Πετάς ένα ρητορικό ερώτημα για να καταλάβεις την βαρύτητα και την σιγουριά των λεγομένων μου; Κάποιους δεν μπορώ να σας καταλάβω.
Chris1993,δεν χρειαζεται να δινεις εξηγησεις σε οποιον κάνει ''ρητορικο ερωτημα''.Νομίζω,εχεις ηδη εισπραξει την απόδοχή της πλειοψηφίας των ατόμων που σε παρακολουθούν και ζητούν την αποψη σου,για ολες τις σχολες.Αφιερωνεις χρονο και εξηγείς στον καθε ανθρωπο που σε ρωταει χωρίς κανενα προσωπικό όφελος.....KEEP GOING CHRIS1993.Με την ευκαιρια αυτη,έμαθα τι σημαινει το ''οριακά'',ειναι λίγα μόρια πάνω από την βάση για να μπει καποιος...σωστο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ysemer

Νεοφερμένος

Ο ysemer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Πιθανόν η διαφορά σας στις Ιατρικές είναι το ποσοστό των μαθητών με υψηλό βαθμό που επιλέγουν άλλη σχολή διαφορετική από την Ιατρική για προσωπικούς λόγους. Εσύ βάζεις λίγο μεγαλύτερο ποσοστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

atsaa

Νεοφερμένος

Ο atsaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Για το ΕΜΠ Ηλεκτρολόγων, μηχ/λων, Ναυπηγών δε είπε κάτι η εγώ δεν το άκουσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fanouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Μας έχετε πρήξει με τις ιατρικές όμως. Ούτε ένας δε θέλει να γίνει οδοντίατρος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒασωΖηκ

Νεοφερμένος

Η ΒασωΖηκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Chris1993,δεν χρειαζεται να δινεις εξηγησεις σε οποιον κάνει ''ρητορικο ερωτημα''.Νομίζω,εχεις ηδη εισπραξει την απόδοχή της πλειοψηφίας των ατόμων που σε παρακολουθούν και ζητούν την αποψη σου,για ολες τις σχολες.Αφιερωνεις χρονο και εξηγείς στον καθε ανθρωπο που σε ρωταει χωρίς κανενα προσωπικό όφελος.....KEEP GOING CHRIS1993.Με την ευκαιρια αυτη,έμαθα τι σημαινει το ''οριακά'',ειναι λίγα μόρια πάνω από την βάση για να μπει καποιος...σωστο;;;

Ή μάλλον να το πω πιο σωστά ''οριακά'' όταν λέμε εννοουμε,οτι καποιος μπαινει σε μια σχολή όταν έχει λίγα μόρια περισσότερα,από τα μόρια που είναι η βαση.της συγκεκριμένης σχολής .....σωστο;;;;το κατάλαβα σωστα;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Garist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Garist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Για Ημμυ δπθ τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazos95

Νεοφερμένος

Ο lazos95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Εκτιμήσεις για ΤΕΙ Νοσηλευτικής Αθήνας-Θεσσαλονίκης?
Με 14.000 μόρια έχω ελπίδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragon2097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragon2097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
πόσο πιστεύετε ότι θα είναι περίπου οι βάσεις στους ηλεκτρολόγους μηχανολογους και ναυπηγους μηχανικους εμπ (παλιό συστημα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικήτας

Νεοφερμένος

Ο Νικήτας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Chris1993 σου έχω πάλι συγχαρεί αλλά αισθάνομαι πάλι την ανάγκη να σε συγχαρώ για την πολυ καλή δουλειά σου και φυσικά για την υπομονή σου.
Με ευγνωμοσύνη ένας πατέρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανασης Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θανασης Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Μας έχετε πρήξει με τις ιατρικές όμως. Ούτε ένας δε θέλει να γίνει οδοντίατρος;

Μετά την ιατρική βιολογικά..ετσι λενε τα φροντιστηρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top