[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Aνοδος λενε στις φιλοσοφικες,ενω λεγανε πτωση καποιοι.Γαμω την μαμακα τους

:redface: πιπέρι ρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

TombRaiderLover

Νεοφερμένος

Ο TombRaiderLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
εγραψα 20 χημ 19.9 φυσ 19,2 βιολ 17.6 εκθ .αρχικα, οταν βγηκαν οι βαθμοι.ενιωσα μια ανακουφιση εκθεση(παντα υπαρχει φοβος) και ενα μουδιασμα για βιολογ(περιμενα παραπανω)ειχα δει την προηγουμ μερα τα στατιστικα (δηλ βιολογ πανω απο 19=1240 ατομα πανω απο 18=1700 ατομα και εκθεση πανω απο 17 περιπου 1900 ατομα) και ενιωθα οτι θα ανεβουν οι βασεις πολυ(αν κ δεν πρεπει να γινεται συγκριση με περυσι).σκεφτηκα οτι θα ανεβουν πανω απο 19000 ολες και γω θα θαμαι καπου στη μεση δηλ πατρα.
αρχισα να ψαχνω για δημοσιευμενα στοιχεια απο πολλες περιοχες ενδεικτικα λεω αλεξπολη χαλκιδικη ιδιωτικα θεσσνικης μαντουλιδης κολλεγιο,κοζανη πτολεμαιδα,αρτα πρεβεζα γιαννενα αγρινιο σχεδον ολη η πελλοπονησος,σχεδον ολη η θεσσαλια ,καποια λυκεια χανιων ηρακλειου,χιο ναξο λημνο λεσβο, μεγαλα φροντιστηρια αθηνα ηρακλειτ,ωθησ,αρτιο,εν δυναμει,κεφαλας, και καποια ακομα.
συμπερασμα ειναι 60 ατομα πανω απο 19240(πραγματικα στοιχεια) γυρω στους 200 απο 19000ως 19200 και ενας χαμος στα μορια 18800 ως 19000.στην κυριολεξια ο ενας πανω στον αλλον.
σε καθε νομο ή μεγαλο φροντιστηριο αθηνων υπηρχε μια ολοφανερη ταση. πανω απο 19240 υπηρχαν περιπου 2 μαθητες(σε καποιες περιοχες κανενας πανω απο 19240 και σε καποιες μεχρι 3 πανω απο 19240)
οι νομοι της ελλαδας ειναι 49 συν αθηνα θεσσαλονικη=51.με μια απιστευτα σταθερη ταση σε πολλους απο τους 49 νομους δηλ 2 ως 3 μαθητες πανω απο 19240(παντα για υποψηφιους 3 πεδιου μιλαω) ειναι περιπου 2,5 μεσο ορο υποψηφιοι επι 49 νομους περιπου 123 μαθητες.
η αθηνα=12 νομοι σαν την αχαια δηλ αλλοι 3,5(κατα μεσο ορο)μαθητες επι 12=42 μαθητες πανω απο 19240 και θεσσαλον(4 περιπου νομοι σαν την αχαια) 4 επι 3,5=14 μαθητες δηλ βγαζω οτι πανω απο 19200 υπαρχουν περιπου 180 μαθητες(στις αναζητησεις που εκανα βρηκα πραγματικα 60 μαθητες πανω απο 19240 και αλλους 200 πανω απο 19000 μεχρι 19200),θεωρω οτι σ ολη την ελλαδα μεταξυ 19000-19200 ειναι περιπου 500 ατομα συνολο 500+180=680 ατομα πανω απο 19000.
οι εισακτεοι σε αθηνα θεσνικη πατρα συν στρατιωτικες ειναι περιπου 530.αν ειναι 680 ατομα πανω απο 19000 και αφαιρεσουμε αυτους που εχουν γονεις φαρμακοποιους,οδοντιατρους ή αυτους τους λιγους που θα βαλουν εμπ συν αυτους που ειναι πανω απο 19000 αλλα ειναι απο αλεξπολη,λαρισα κλπ και θα βαλουν τις ντοπιες ιατρικες τοτε απομενουν για αθηνα θεσνικη και πατρα περιπου οσοι κ οι εισακτεοι δηλ θεωρω οτι αυτες οι 3 θαχουν πανω απο 19000 μορια.η αθηνα θαναι μεταξυ 19200-19300.
το μεγαλο ζητουμενο ειναι που θα κατσουν οι βασεις στις αλλες 4 ιατρικες.θεωρω με βαση τα πραγματικα στοιχεια των δικων μου αναζητησεων οτι και οι 4 ιατρικες θα στριμωχτουν μεταξυ 18900 και 19000. οι εισακτεοι ειναι για αυτες τις 4 ιατρικες περιπου 500.
ομως ενω σε καθε νομο ή μεγαλο φροντιστηριουπηρχαν περιπου 6 μαθητες πανω απο 19000, μεταξυ 18900-19000 υπηρχαν σιγουρα αλλοι τοσοι κ παραπανω. δηλ θα δουμε ενα θριλερ βασεων αντιστοιχο με του 2010 που η ιατρικη λαρισας ηταν 19128 και ιωαννινων 19127!!!
Γνώμες; Sorry για το σπαμ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Ως τις 8 Ιουλίου η προθεσμία για τα μηχανογραφικά
Πανελλαδικές 2016: «Ασανσέρ» οι βάσεις - Δείτε αναλυτικά τις εκτιμήσεις ανά πεδίο
Ισμήνη Χαραλαμποπούλου30/06/201606:222
Πανελλαδικές 2016: «Ασανσέρ» οι βάσεις - Δείτε αναλυτικά τις εκτιμήσεις ανά πεδίο
19
SHARES
Στα ύψη οι Ιατρικές σχολές, «γκρεμίζονται» οι Παιδαγωγικές, «πέφτουν» τα Πολυτεχνεία, χάνουν μόρια οι Οικονομικές Σχολές
Οι Ιατρικές σχολές παραμένουν στα ύψη, οι Παιδαγωγικές «γκρεμίζονται», τα Πολυτεχνεία «πέφτουν» και οι Οικονομικές σχολές χάνουν μόρια είναι οι τελευταίες εκτιμήσεις για της φετινές βάσεις εισαγωγής στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση.


Σε κάθε περίπτωση οι οι υποψήφιοι των Πανελλαδικών Εξετάσεων με τους γονείς τους έχουν χρόνο έως τις 8 Ιουλίου προκειμένου να οριστικοποιήσουν το Μηχανογραφικό τους δελτίο. Σύμφωνα με πληροφορίες, οι βεβαιώσεις συμμετοχής σε όσους συμμετείχαν στις φετινές πανελλαδικές των ΓΕΛ και των ΕΠΑΛ με το νέο σύστημα θα χορηγηθούν από τις αρχές Ιουλίου.

Οπως λένε οι ειδικοί δεν υπάρχει εφέτος καμία σύγκριση με τις περσινές: Το «τοπίο», όπως έχει διαμορφωθεί περιλαμβάνει: Στα ύψη οι Ιατρικές, και οι Παραϊατρικές σχολές πέφτουν οι Πολυτεχνικές σχολές, αυξομειώσεις στις ανθρωπιστικές σχολές, «γκρέμισμα» των Παιδαγωγικών τμημάτων και άνοδος στις Πυροσβεστικές και Αστυνομικές σχολές είναι τα κύρια συμπεράσματα που προκύπτουν από την ανάγνωση των βαθμολογικών στοιχείων των φετινών Πανελλαδικών Εξετάσεων. Οι βάσεις σε Αστυνομικές και Πυροσβεστικές σχολές που θα κινηθούν πολύ υψηλά ενώ και οι Στρατιωτικές σχολές θα κρατηθούν σε υψηλά επίπεδα.

Αναλυτικά οι βάσεις σε κάθε πεδίο αναμένεται να κυμανθούν ως εξής:
- Στο 1ο επιστημονικό πεδίο των Ανθρωπιστικών Σπουδών οι βάσεις εισαγωγής θα παρουσιάσουν αυξομοιώσεις. Οι αυξομοιώσεις αυτές θα αφορούν κυρίως στις Φιλοσοφικές και Ψυχολογικές σπουδές. Πτωτική πορεία ενδέχεται να ακολουθήσουν κάποιες Νομικές Σχολές ενώ μπορεί να σημειωθεί άνοδος σε χαμηλόβαθμες σχολές. Άνοδος αναμένεται και στο «κατώφλι» χαμηλόβαθμων σχολών.

- Στο 2ο επιστημονικό πεδίο το πλέον χαρακτηριστικό στοιχείο είναι οι πολύ καλές,σχεδόν άριστες επιδόσεις σε παραδοσιακά δύσκολα μαθήματα, όπως η φυσική. Στις Πολυτεχνικές σχολές πάντως αναμένεται πτώση, η οποία θα μεγαλώνει όσο κατεβαίνουμε προς τις πιο χαμηλόβαθμες σχολές. Σε κάποιες Πολυτεχνικές σχολές που παραδοσιακά έχουν υψηλή βαθμολογία και αίγλη οι ειδικοί επισημαίνουν ότι θα έχουν ακόμα και εντυπωσιακή πτώση.

- Στο 3ο επιστημονικό πεδίο η πολύ καλή εικόνα σε Φυσική, Χημεία και Βιολογία διατηρεί τις βάσεις στις περιζήτητες Ιατρικές στο ύψος τους οδηγώντας τις σε πολλές περιπτώσεις και σε άνοδο. Η αύξηση των βάσεων στο 3ο επιστημονικό πεδίο θα θα συμπαρασύρει προς τα πάνω τις Παραιατρικές (Νοσηλευτικά τμήματα και ΤΕΙ) και τις Γεωπονικές σχολές.

- Στο 4ο επιστημονικό πεδίο στο οποίο ένα εντυπωσιακό ποσοστό μαθητών των Ανθρωπιστικών σπουδών περίπου 67% έγραψε στα Μαθηματικά της Γενικής Παιδείας κάτω από τη βάση. Ωστόσο πολλοί εξ αυτών θα εισαχθούν στις Παιδαγωγικές σχολές της Ελληνικής Τριτοβάθμιας.

- Στο 5ο επιστημονικό πεδίο των σχολών Οικονομίας, Διοίκησης και Πληροφορικής αναμένεται μεγάλη πτώση των βάσεων λόγω των χαμηλών επιδόσεων των υποψηφίων στα Μαθηματικά, με ποσοστό περίπου 78% των υποψηφίων έγραψαν κάτω από τη βάση.
Όταν λέει μικρή πτώση στις Νομικές , πόσα μόρια λέτε να είναι ; Είμαι 36 μόρια ( 17.510 ) από την περσινή βάση της Νομικής Κομοτηνής ( 17.546 ) και έχω αγχωθεί .. Την πιάνω πιστεύετε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Έβγαλα 17.955 και ελπιζω να περάσω έστω και με μετεγγραφή στην κτηνιατρικη Θεσσαλονίκης..που μου φαινεται λιγο δυσκολο να περάσω ακομα και Καρδίτσα, γιαυτο ρωτάω που πιστεύετε πως θα παει η βάση της..
Μετα θελω βιολογία, που λογικά θα περάσω..έστω και Κρήτη..

χαχαχα βγαλαμε ακριβως τα ιδια μορια αλλα εγω ειμαι 2 πεδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlias17

Νεοφερμένος

Ο Hlias17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
εγραψα 20 χημ 19.9 φυσ 19,2 βιολ 17.6 εκθ .αρχικα, οταν βγηκαν οι βαθμοι.ενιωσα μια ανακουφιση εκθεση(παντα υπαρχει φοβος) και ενα μουδιασμα για βιολογ(περιμενα παραπανω)ειχα δει την προηγουμ μερα τα στατιστικα (δηλ βιολογ πανω απο 19=1240 ατομα πανω απο 18=1700 ατομα και εκθεση πανω απο 17 περιπου 1900 ατομα) και ενιωθα οτι θα ανεβουν οι βασεις πολυ(αν κ δεν πρεπει να γινεται συγκριση με περυσι).σκεφτηκα οτι θα ανεβουν πανω απο 19000 ολες και γω θα θαμαι καπου στη μεση δηλ πατρα.
αρχισα να ψαχνω για δημοσιευμενα στοιχεια απο πολλες περιοχες ενδεικτικα λεω αλεξπολη χαλκιδικη ιδιωτικα θεσσνικης μαντουλιδης κολλεγιο,κοζανη πτολεμαιδα,αρτα πρεβεζα γιαννενα αγρινιο σχεδον ολη η πελλοπονησος,σχεδον ολη η θεσσαλια ,καποια λυκεια χανιων ηρακλειου,χιο ναξο λημνο λεσβο, μεγαλα φροντιστηρια αθηνα ηρακλειτ,ωθησ,αρτιο,εν δυναμει,κεφαλας, και καποια ακομα.
συμπερασμα ειναι 60 ατομα πανω απο 19240(πραγματικα στοιχεια) γυρω στους 200 απο 19000ως 19200 και ενας χαμος στα μορια 18800 ως 19000.στην κυριολεξια ο ενας πανω στον αλλον.
σε καθε νομο ή μεγαλο φροντιστηριο αθηνων υπηρχε μια ολοφανερη ταση. πανω απο 19240 υπηρχαν περιπου 2 μαθητες(σε καποιες περιοχες κανενας πανω απο 19240 και σε καποιες μεχρι 3 πανω απο 19240)
οι νομοι της ελλαδας ειναι 49 συν αθηνα θεσσαλονικη=51.με μια απιστευτα σταθερη ταση σε πολλους απο τους 49 νομους δηλ 2 ως 3 μαθητες πανω απο 19240(παντα για υποψηφιους 3 πεδιου μιλαω) ειναι περιπου 2,5 μεσο ορο υποψηφιοι επι 49 νομους περιπου 123 μαθητες.
η αθηνα=12 νομοι σαν την αχαια δηλ αλλοι 3,5(κατα μεσο ορο)μαθητες επι 12=42 μαθητες πανω απο 19240 και θεσσαλον(4 περιπου νομοι σαν την αχαια) 4 επι 3,5=14 μαθητες δηλ βγαζω οτι πανω απο 19200 υπαρχουν περιπου 180 μαθητες(στις αναζητησεις που εκανα βρηκα πραγματικα 60 μαθητες πανω απο 19240 και αλλους 200 πανω απο 19000 μεχρι 19200),θεωρω οτι σ ολη την ελλαδα μεταξυ 19000-19200 ειναι περιπου 500 ατομα συνολο 500+180=680 ατομα πανω απο 19000.
οι εισακτεοι σε αθηνα θεσνικη πατρα συν στρατιωτικες ειναι περιπου 530.αν ειναι 680 ατομα πανω απο 19000 και αφαιρεσουμε αυτους που εχουν γονεις φαρμακοποιους,οδοντιατρους ή αυτους τους λιγους που θα βαλουν εμπ συν αυτους που ειναι πανω απο 19000 αλλα ειναι απο αλεξπολη,λαρισα κλπ και θα βαλουν τις ντοπιες ιατρικες τοτε απομενουν για αθηνα θεσνικη και πατρα περιπου οσοι κ οι εισακτεοι δηλ θεωρω οτι αυτες οι 3 θαχουν πανω απο 19000 μορια.η αθηνα θαναι μεταξυ 19200-19300.
το μεγαλο ζητουμενο ειναι που θα κατσουν οι βασεις στις αλλες 4 ιατρικες.θεωρω με βαση τα πραγματικα στοιχεια των δικων μου αναζητησεων οτι και οι 4 ιατρικες θα στριμωχτουν μεταξυ 18900 και 19000. οι εισακτεοι ειναι για αυτες τις 4 ιατρικες περιπου 500.
ομως ενω σε καθε νομο ή μεγαλο φροντιστηριουπηρχαν περιπου 6 μαθητες πανω απο 19000, μεταξυ 18900-19000 υπηρχαν σιγουρα αλλοι τοσοι κ παραπανω. δηλ θα δουμε ενα θριλερ βασεων αντιστοιχο με του 2010 που η ιατρικη λαρισας ηταν 19128 και ιωαννινων 19127!!!
Γνώμες; Sorry για το σπαμ!!


αν υπολογισα σωστα συγκεντρωσες 19.236 μορια? εγω θεωρω πως εισαι μεσα αθηνα απο αυτα που ακουω.. βεβαια δεν εχω κανει καποια αναλυση για να ξερω παραπανω αλλα η αναλυση σου μου φανηκε παρα πολυ καλη!! απο τα 4 σχολεια που ξερω της περιοχης μου που παραδοσιακα βγαζουν υψηλες βαθμολογιες για ιατρικη εχω δει τους παρακατω βαθμους :
19.340
19.262
------------εσυ
19.028
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Ναι,αλλά το 2010 υπήρχε και η προφορική βαθμολογία.Κάποια μόρια όπως και να το κάνεις χάνονται.Αυτό ίσως συγκρατήσει το "θρίλερ" του 2010.
Έχω τρομοκρατηθει με αυτό που συμβαίνει.Έχω κάτι παραπάνω από 19000 και φοβάμαι μήπως δεν μπω σε καμία Ιατρική.Πόσες είναι συνολικά οι θέσεις στην Ιατρική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Mη ρωτατε βλακείες. Μια χαρα θα μπεις, μπορεί και Αθήνας αν το θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Mη ρωτατε βλακείες. Μια χαρα θα μπεις, μπορεί και Αθήνας αν το θες.

Η ερώτησή μου βλακεία δεν ξέρω αν είναι,όμως εύλογη απορία σίγουρα με αυτά που γράφονται και ακούγονται από πολλούς για εκτόξευση βάσεων.Πάντως στη δικιά μου περιοχή οι επιδόσεις ήταν χειρότερες από το 2011,που τα θέματα ήταν σαφώς δυσκολότερα.Πραγματικά δεν ξέρω τι να πιστέψω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Η ερώτησή μου βλακεία δεν ξέρω αν είναι,όμως εύλογη απορία σίγουρα με αυτά που γράφονται και ακούγονται από πολλούς για εκτόξευση βάσεων.Πάντως στη δικιά μου περιοχή οι επιδόσεις ήταν χειρότερες από το 2011,που τα θέματα ήταν σαφώς δυσκολότερα.Πραγματικά δεν ξέρω τι να πιστέψω.

Oι “πολλοί” λένε μαλακίες. Για σένα το λέω, χαλάρωσε! Εγώ αν ήθελα Ιατρική πέρα από Αθήνα κ Θεσσαλονίκη, και είχα συγκεντρώσει 19000+ μόρια, θα έβρισκα σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

charistale

Νεοφερμένος

Η charistale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Η ερώτησή μου βλακεία δεν ξέρω αν είναι,όμως εύλογη απορία σίγουρα με αυτά που γράφονται και ακούγονται από πολλούς για εκτόξευση βάσεων.Πάντως στη δικιά μου περιοχή οι επιδόσεις ήταν χειρότερες από το 2011,που τα θέματα ήταν σαφώς δυσκολότερα.Πραγματικά δεν ξέρω τι να πιστέψω.

Όλες οι ιατρικές πάνω από 19.900!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeidiKolas

Νεοφερμένος

Ο KeidiKolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγρααψα 15.333 στο 5ο πεδιο ..και εβαλα 1η επιλογη ΟΔΕ ΟΠΑ (Μηπως πεσουν τοσοοο πολυ οι βασεις)..τι πιστευετε για τις βασεις ? Τουλαχιστον μπαινω ΟΔΕ ΠΑΠΕΙ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Oι “πολλοί” λένε μαλακίες. Για σένα το λέω, χαλάρωσε! Εγώ αν ήθελα Ιατρική πέρα από Αθήνα κ Θεσσαλονίκη, και είχα συγκεντρώσει 19000+ μόρια, θα έβρισκα σπίτι.

Μακάρι να συμβεί αυτό,όμως μέχρι τον Αύγουστο η πίεση παραμένει.Πάντως το 2009 η Αλεξ/πολη ήταν 19006,θέλω να πιστεύω ότι δεν θα γυρίσουν εκεί οι βάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Μακάρι να συμβεί αυτό,όμως μέχρι τον Αύγουστο η πίεση παραμένει.Πάντως το 2009 η Αλεξ/πολη ήταν 19006,θέλω να πιστεύω ότι δεν θα γυρίσουν εκεί οι βάσεις.

Μόνη σου τη διατηρείς αυτή τη “πίεση”. Το 2009 η Ιατρικη αθήνας είχε βάση 19450+. Φέτος απάντα μόνη σου στην ερώτηση, αν δύναται να έχει την ίδια βάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Μόνη σου τη διατηρείς αυτή τη “πίεση”. Το 2009 η Ιατρικη αθήνας είχε βάση 19450+. Φέτος απάντα μόνη σου στην ερώτηση, αν δύναται να έχει την ίδια βάση.
Δε λειτουργούμε όλοι οι άνθρωποι με τον ίδιο τρόπο.Παρ'όλα αυτά συμφωνώ μαζί σου και εξ' αρχής δεν πίστευα σε βάσεις πάνω από 19000 για Αλεξανδρούπολη.Βέβαια, δεν έψαξα τόσο όσο Ο TombRaiderLover και η αλήθεια είναι ότι η ανάλυσή του με άγχωσε και με προβλημάτισε.Κανείς δεν θέλει νομίζω να νιώθει άγχος,απλά είναι λογικό να δημιουργείται και αυτό με αυτά που γράφονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fanouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Δείτε και τη θετική πλευρά. Αν δεν περάσετε ιατρική θα γλιτώσετε την απομνημόνευση περίπου 87 εκατομμυρίων σελίδων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
o tombraider πόσταρε κάποια ανάλυση ενός άλλου υποψηφίου που βασίζεται σε προσωπική έρευνα (?).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TombRaiderLover

Νεοφερμένος

Ο TombRaiderLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Ναι, εξ ου τα italics και το indent.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Τώρα κατάλαβα,αλλά αυτά τα στοιχεία όποιος τα συγκέντρωσε μοιάζουν λίγο αγχωτικά.Το ζητούμενο πάντως είναι ότι το συμπέρασμά του,δεν θέλουμε να επαληθευθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top