[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

eleanna pappa

Νεοφερμένος

Η eleanna pappa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Παιδιά με 10195 Μορια πιάνω το τμήμα των μεσογειακών σπουδών στην Ρόδο??? γνωρίζει κανεις αν θα πέσουν οι βάσεις στο τμήμα αυτο??? Περσυ ηταν 11158 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παν16

Νεοφερμένος

Η Παν16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Chris, μπορεις να κανεις μια προβλεψη για τις πολυτεχνικες σχολες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 168 μηνύματα.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
δηλαδή γύρω στα 10.000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasT98

Νεοφερμένος

Ο KostasT98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Η πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ λέτε να κινηθει στα 16300 ή δύσκολο?...:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Η πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ λέτε να κινηθει στα 16300 ή δύσκολο?...:/

Οριακά...το εν λόγω τμήμα έχει και αυξανόμενη τάση ζήτησης χρόνο με τον χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleanna pappa

Νεοφερμένος

Η eleanna pappa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Πω ρε φίλε... τόσο πολύ θα πέσουν τα παιδαγωγικά?? Τραγικό κι εγώ που δεν πήρα μαθηματικά γενικής επειδή φοβόμουν οτι θα είναι δύσκολα.......δεν ψεπελεξα παιδαγωγικά φτου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasT98

Νεοφερμένος

Ο KostasT98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Οριακά...το εν λόγω τμήμα έχει και αυξανόμενη τάση ζήτησης χρόνο με τον χρόνο.

ωραιαα :/ ειχα δειμια χρονια νομιζω το '13 ηταν 16359..το εχανα για 14 μόρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πω ρε φίλε... τόσο πολύ θα πέσουν τα παιδαγωγικά?? Τραγικό κι εγώ που δεν πήρα μαθηματικά γενικής επειδή φοβόμουν οτι θα είναι δύσκολα.......δεν ψεπελεξα παιδαγωγικά φτου!

Ναι, θα πέσουν!!!Γιατί το επέλεξαν λίγοι και αυτοί που έγραψαν κάτω από 10 στο μάθημα βαρύτητας είναι 66% (Μαθ) και 84% (Ιστορία)
και μάλιστα κάτω από 5 είναι 48 και 56 τα εκατό αντίστοιχα.

Άρα, 2300 άτομα έχουν γράψει πάνω από τη βάση στο 2ο μάθημα βαρύτητας + ότι λείπουν οι προφορικοί + οτι και στην Έκθεση - σκατούλες!

Που σημαίνει ότι μόλις 4000 ανταγωνίζονται (με πάνω από 5 στο μάθημα βαρύτητας) για τις 3000 θέσεις και αν βάλεις και ότι για αρκετούς είναι τμήματα καβάτζας αφού 1500 της Θεωρητικής, 2000 άτομα από θετικές σπουδές/οικ και πληροφορικη διαλεξαν σαν 5ο μαθημα τα μαθηματικα και ιστορια, καταλαβαίνει κανείς ότι θα δούμε πολύ μεγάλη πτώση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΒασωΖηκ

Νεοφερμένος

Η ΒασωΖηκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Είσαι φοβερός Χρήστο,με την αναλυτική σου σκεψη,την μεθοδικότητα,τι να πω.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grms29

Νεοφερμένος

Ο grms29 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Η σχολή ανθυποπυραγών σε τι επίπεδα βάσεων πιστεύετε ότι αναμένεται να κινηθεί?? Με 17994 την πιάνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Δηλαδη μια γνωστη μου με 8.000 εχει ελπιδες για νηπιαγωγων ροδου\αλεξανδρουπολης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos143

Νεοφερμένος

Ο nikos143 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
με 18.570 μορια εχω πιθανότητες για εμπ ημμυ στο νέο συστημα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allivti95

Νεοφερμένος

Η allivti95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδιά να σας ρωτήσω για μία φίλη μου με το νέο σύστημα με 17990 μόρια πιστεύετε μπαίνει ΗΜΜΥ ΕΜΠ;
αν μπορείτε να μου πείτε και γιατί πιστεύετε ναι ή όχι
σας ευχαριστώ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικήτας

Νεοφερμένος

Ο Νικήτας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Με 17.935 πιανω Νομική ΑΠΘ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Με 17.935 πιανω Νομική ΑΠΘ;
Λογικά , ναι ! Όλοι μιλούν για πτώση . Τα παιδιά στο σχολείο σου πως έγραψαν ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικήτας

Νεοφερμένος

Ο Νικήτας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Λογικά , ναι ! Όλοι μιλούν για πτώση . Τα παιδιά στο σχολείο σου πως έγραψαν ;[/QUOT
Εγω 117935 , μια κοπέλα 11930 και ο επόμενος 16800

ΔΙΟΡΘΩΣΗ. Εγω 17935 , μια κοπέλα 17930 και ο επόμενος 16800
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
παιδια με 13.350 πιανω διαιτολογια καρδιτσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Λογικά , ναι ! Όλοι μιλούν για πτώση . Τα παιδιά στο σχολείο σου πως έγραψαν ;[/QUOT
Εγω 117935 , μια κοπέλα 11930 και ο επόμενος 16800

ΔΙΟΡΘΩΣΗ. Εγω 17935 , μια κοπέλα 17930 και ο επόμενος 16800
Συγχαρητήρια για την επίδοσή σου ! Πιστεύεις ότι εγώ με 17.510 έχω πιθανότητες για Νομική Κομοτηνής ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Συγχαρητήρια για την επίδοσή σου ! Πιστεύεις ότι εγώ με 17.510 έχω πιθανότητες για Νομική Κομοτηνής ;
Ούτε με αίτηση στη δημόσιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top