[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

alanakos

Νεοφερμένος

Ο alanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Πιστεύεις δηλαδή ότι η μαιευτική θα ανέβει 1000 μόρια? Πραγματικά τώρα? Ενώ φυσικοθεραπεία και ιατρικά εργαστήρια 400? Μου φαίνεται λέμε ότι θέλουμε εδώ μέσα μόνο και μόνο για να πούμε κάτι..

ναι σε αυτες τις σχολες η ανοδος θα ειναι η μεγαλυτερη και στις ιατρικες θα ειναι μικροτερη (γνωμη μου μπες σ 2 μηνες και θα δεις οτι εχω δικιο )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
τα παραιατρικά θα έχουν μεγάλη άνοδο, κυρίως λόγο του ότι πολλοί μαθητές είναι παγιδευμένοι στο 3ο πεδίο. Η ιατρική αθήνας δε θα μου έκανε εντύπωση να μην έχει καν μεταβολή στη βάση της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

charistale

Νεοφερμένος

Η charistale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Και γω πιστεύω ότι θα έχουμε άνοδο στα παραϊατρικά αλλά 1000 μόρια μου φαίνονται πάρα πολλά!! Για νοσηλευτική ΕΚΠΑ τι γνώμη έχετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irene_5

Νεοφερμένος

Η irene_5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
θεωρειτε πως τα μορια λιγο πιο κατω απο 18750 ειναι απαγορευτικα φετος για ιατρικη δπθ?(νεο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alanakos

Νεοφερμένος

Ο alanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
τα παραιατρικά θα έχουν μεγάλη άνοδο, κυρίως λόγο του ότι πολλοί μαθητές είναι παγιδευμένοι στο 3ο πεδίο. Η ιατρική αθήνας δε θα μου έκανε εντύπωση να μην έχει καν μεταβολή στη βάση της.

σωστος και ας μην ξεχναμε οτι τα θεματα στην φυσικη βοηθησαν τους μεσαιους μαθητες και οχι τους αριστους..υπρηχαν φιλοι μου που σρο φροντ γραφανε μετρια και στο τελος γραψαν 16 και 17 ..ενω αντιθετα μαθητες που εγραφαν σε δυσκολα θεματα ολη την χρονια καλα πηγαν στο 18 η 19 απο βλακειες ..οποτε τα θεματα εφεραν τους μεσαιους μαθητες σε αποσταση αναπνοης απο τους αρκετα διαβασμενους

θεωρειτε πως τα μορια λιγο πιο κατω απο 18750 ειναι απαγορευτικα φετος για ιατρικη δπθ?(νεο)

εισαι με το ενα ποδι μεσα :hmm: κανε υπομονη 2 μηνες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒασωΖηκ

Νεοφερμένος

Η ΒασωΖηκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
πατρα εισαι σιγουρα με αυτα τα μορια τα οποια οπως σου ειπα και χτες ειναι παρα πολλα
εμενα αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι βλεπω γεματο γυναικες τους αριστουχους σχεδον σε καθε σχολειο που ρωταω τα περισσοτερα μορια στο τομεα υγεις (για εκει ρωταω ) τα εχουν κοπελες..πιστευω η εκθεση τις ευνοει παρα μα παρα πολυ ! μιαλμε στο σχολειο μου μια επιασε 19 εκθεση και ενω στα αλλα 3 δεν ειχε πιασει τους καλυτερους εκτοξευτηκε στα 19.255 μορια και η δευτερη ειναι παλι κοπελα με 19.200 ! πιστευω φετος η ιατρικη αθηνας θα αποτελειται απο 80% γυναικες !

Μήπως έχεις κάποια εκτίμηση ,για το παλαιό σύστημα,αν με 18652 έχω κάποιες ελπίδες για Αλεξ/πολη ιατρική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

irene_5

Νεοφερμένος

Η irene_5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
με αυτα τα μορια για οδοντιατρικη θεσσαλονικης τι λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alanakos

Νεοφερμένος

Ο alanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
με αυτα τα μορια για οδοντιατρικη θεσσαλονικης τι λες?

οδοντιατρικη εισαι σιγουρα αλλα το θεμα ειναι οτι κατα 80 % εισαι και ιατρικη αρα κατσε και περασε καλα το καλοκαιρι σ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒασωΖηκ

Νεοφερμένος

Η ΒασωΖηκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Panosgp σε ευχαριστω πολυ,για την καλοσυνη σου να μου απαντησεις,καταλαβαινεις τωρα για το αγχος που εχουμε....λιγες θεσεις για τους περισινους,αναρωτιεμαι αν τα 18652 θα φανουν αρκετα...(18652 ειναι τελικα και οχι 625,εκανα λαθος απο την ταραχη μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andromedax

Νεοφερμένος

Η andromedax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Για το ΤΕΙ Αθήνας σχολη Δημόσιας Υγειας λέτε να ανέβουν οι βάσεις σε σχέση με περσι; Με αυτά που έβγαλα πέρσι περνούσαν άνετα αλλά φέτος τα πήγα χάλια και περναω οριακά(έχω λίγο λιγότερο απο 100 μορια παραπανω απο την περσινή βαση).Τι λέτε, να έχω ελπίδες ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kluader

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
ενώ η Πυροσβεστική έχει πολύ καλά λεφτά,πολλές άδειες και ο κίνδυνος είναι πιο μικρός.Πιστεύω θα είναι πιο ψηλά από την Αστυφυλάκων,αν όντως πάνε τα πράγματα όπως τα υπολογίζω.

Tα ίδια λεφτά έχουν όλοι, απλά ο στρατός έχει τα αρνητικά των μεταθέσεων και η πυροσβεστική τα θετικά με τις άδειες και τις υπηρεσίες.
Αλλά ο στρατός έχει άλλα θετικά, δεν έχει παρε δώσε με πολίτες, μέσα στον στρατό μετράει η σαρδέλα σου περισσότερο από ότι στην αστυνομία ή στην πυροσβεστική. Δουλειά ουσιαστικά δεν υπαρχει, εκτός αν θες από μόνος σου να πας να χτυπιέσαι σε καμιά Ρεντίνα και να το παίζεις κομάντο. Επικινδυνότητα μηδέν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SpirosRonto

Νεοφερμένος

Ο SpirosRonto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλησπερα,φετος ξαναεδωσα με το νεο συστημα οικονομικα και εβγαλα 12223 μορια,σε ολα τα πηγα καλα εκτος απο τα μαθηματικα δυστυχως. Θελω ναυτιλια στην χιο και μου λειπουν μολις 34 μορια..λετε να πεσουν οι βασεις στα οικονομικα να το πιασω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
αν δεν αντιμετωπίζετε μεγάλα οικονομικά προβλήματα, δε καταλαβαίνω γιατί κυνηγάτε έτσι αυτές τις σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kluader

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Δεν τις κυνηγάω εγώ, απλά βοηθάω σαν απόφοιτος οικονομικού πανεπιστημίου με βάση γνώσεις από φίλους, αυτούς που τις θέλουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Έχετε καμιά εκτίμηση για τις Νομικές ( ΔΠΘ κυριως ) ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Γενικά μιλούσα φίλε μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ian vas

Νεοφερμένος

Ο ian vas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
παιδια να σας θελω συμβουλη... επειδη ηθελα στρατιωτικη ιατρικη και με 18077 δεν πιανω ..θα μου προτεινατε να δηλωσω πρωτα στατιωτικη νοσηλευτικη και να κυνηγησω ιατρικη μεσω κατατακτηριων η να δηλωσω πρωτα φαρμακευτικη οπου μου αρεσι και αυτη πολυ???? καθε αποψη σεβαστη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
μπορείς να δώσεις κατατακτήριες από ΣΑΝ; δε νομίζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒασωΖηκ

Νεοφερμένος

Η ΒασωΖηκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Nαι, όλες θα τις δηλώσω. Σ' ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

maria_1998

Νεοφερμένος

Η maria_1998 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ποια η διαφορα διεθνων και ευρωπαικων σπουδων απο οικονομικησ επιστμησ στην ασσοε?ποιο τμημα ειναι προτιμοτερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top