[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Infant

Νεοφερμένος

Ο Infant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Chris1993 οποτε μπορεσεις κανε καμια προβλεψη για τις φυσικομαθηματικές σχολές και για τις μεσαίες σχολές του πολυτεχνυνειου(χημικώ,πολιτικών κτλ) γιατι σχεδόν ολοι μιλανε μονο για την ιατρικη! Ευχαριστω εκ των προτερων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Με 17.510 έχω ελπίδες για Νομική ΔΠΘ ; Λένε ότι στο πρώτο πεδίο θα πέσουν ελαφρά οι βάσεις ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Ενας φιλος με 18335 εχει ελπιδες για φαρμακευτικης πατρας με το νεο συστημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Σορρυ κιόλας ρε παιδιά αλλά ντάξει...ας χρησιμοποιήσουμε λιγάκι την λογική μας...αν η φαρμακευτική Πάτρας φτάσει ξέρω γω τα 18500 :-P :-P Π μ φαίνεται όχι απλά υπερβολή αλλά οκ έστω ότι φτάνει τόσο...δλδ οι ιατρικές θα είναι πάνω από 19000 όλες...??!? Θεωρώ ότι όλα αυτά περί τέτοιας ανόδου βάσεων είναι απλά βλακείες Π επειδή έχουμε τόσο άγχος και ανασφάλεια με τα μόρια μας αυτή τη στιγμή θα πιστέψουμε ακόμα και αν μας πουν ότι τα βιολογικά θα πάνε πάνω από 19000 χαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alanakos

Νεοφερμένος

Ο alanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Ενας φιλος με 18335 εχει ελπιδες για φαρμακευτικης πατρας με το νεο συστημα;

μεσα ειναι σιγουρα

αν δεν αλλαξει η ζητηση

ιατρικη αθηνας 19.150 με 19.250
ιατρικη θεσσαλονικης 19.050 με 19.150
ιατρικη πατρας 18.900 με 19.000
ιατρικη ιωαννινα, λαρισα 18.800 με 18.900
ιατρικη ηρακλειο 18.700 με 18.850
ιατρικη αλεξανδρουπολης 18.700 με 18.850
οδοντιατρικης αθηνα 18.600 με 18.700
φαρμακευτικη αθηνας 18.350 με 18.500
βιολογιας αθηνας 18.200 με 18.400
βιολογικων εφαρμογων και τεχνολογιων 16.700 με 16.850
φυσικοθεραπεια αθηνα 16.400 με 16.550
μαιευτικης αθηνα 15.000 με 15.150
ιατρικα εργαστηρια αθηνα 14.800 με 15.000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Επειδή κάθισα και σκέφτηκα και μελέτησα το νέο σύστημα εχτές θεωρώ ότι στις παραϊατρικές σχολές θα έχουμε αύξηση των βάσεων.

Παιδαγωγικά θα έχουμε μείωση βάσεων....

τα παιδιά που δεν πήρατε 5ο μάθημα κάνατε λάθος και μεγάλο. Όσοι πήρατε το 5ο συγχαρητήρια...

Στρατιωτικές σχολές δε θα έχουμε ιδιαίτερα πτωτική τάση αφού θα έχουμε ζήτηση (κρίση βλέπετε)


Στην θεωρητική παιδιά

Νομικές - ψυχολογία- Φιλολογία μικρή πτώση

Αύξηση βάσεων στα χαμηλόβαθμα τμήματα της θεωρητικής


Πολυτεχνεία θα έχουμε σημαντική πτώση
Στην περιφέρεια θα έχουμε πολύ μεγάλη....



ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΙΣ ΒΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΙΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΣΤΙΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΕΙΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

alanakos

Νεοφερμένος

Ο alanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Επειδή κάθησα και σκέφτηκα εχτές θεωρώ προς τις παραϊατρικές σχολές θα έχουμε αύξηση των βάσεων.

σε ολες σε αυτο το πεδιο θα εχουμε αυξηση απλα τα παραιτρικα (ιατρικα εργαστηρια π.χ )θα εκτοξευτουν :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
σε ολες σε αυτο το πεδιο θα εχουμε αυξηση απλα τα παραιτρικα (ιατρικα εργαστηρια π.χ )θα εκτοξευτουν :mad:

στις υψηλόβαθμες θα έχουμε μείωση έστω και μικρή στις παραιατρικές θα έχουμε αύξηση γιατι΄πολλά παιδιά που θα διαλέγαν πολυτεχνείο δεν πήραν ειδικό μάθημα και δε θα διαλέξουν θα κινηθούν στις παραιατρικές.

Επίσης τα παιδιά της θεωρητικής που παραδοσιακά δεν πιάνανε νομικές, ψυχολογίες, φιλολογίες δε θα μποορύν να διαλέξουν παραιατρικές σχολές οπότε θα κινηθούν στις δικές τους χαμηλόβαθμες οι οποίες θα ανεβάσουν βάσεις..


Δε μπορώ να πω περισσότερα ούτε να δώσω ακριβής εκτιμήσεις γιατί δεν ξέρω το σύστημα το νέο και δε θέλω να λέω αρλούμπες παρόλα αυτά ότι λέω πιστεύω ότι θα ισχύσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

alanakos

Νεοφερμένος

Ο alanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
στις υψηλόβαθμες θα έχουμε μείωση έστω και μικρή στις παραιατρικές θα έχουμε αύξηση γιατι΄πολλά παιδιά που θα διαλέγαν πολυτεχνείο δεν πήραν ειδικό μάθημα και δε θα διαλέξουν θα κινηθούν στις παραιατρικές.

Επίσης τα παιδιά της θεωρητικής που παραδοσιακά δεν πιάνανε νομικές, ψυχολογίες, φιλολογίες δε θα μποορύν να διαλέξουν παραιατρικές σχολές οπότε θα κινηθούν στις δικές τους χαμηλόβαθμες οι οποίες θα ανεβάσουν βάσεις..


Δε μπορώ να πω περισσότερα ούτε να δώσω ακριβής εκτιμήσεις γιατί δεν ξέρω το σύστημα το νέο και δε θέλω να λέω αρλούμπες παρόλα αυτά ότι λέω πιστεύω ότι θα ισχύσει.

στις υψηλοβαθμες θα εχουμε μειωση ? δηλαδη λες ιατρικη να πεσει ? δεν σου εχουν πει οτι τα ναρκωτικα δεν κανουν καλο ? εχεις παει σε σχολεια να δεις πωρα γραφουν τα παιδια η απλα το παιζεις μεντιουμ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristarac

Νεοφερμένος

Ο xristarac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Πολυτεχνεία θα έχουμε σημαντική πτώση
Στην περιφέρεια θα έχουμε πολύ μεγάλη...


ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΙΣ ΒΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΙΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΣΤΙΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΕΙΣ.



Όταν λες πολύ μεγάλη πτώση στην περιφέρεια...εννοείς πάνω απο 1000-1500 μόρια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
στις υψηλοβαθμες θα εχουμε μειωση ? δηλαδη λες ιατρικη να πεσει ? δεν σου εχουν πει οτι τα ναρκωτικα δεν κανουν καλο ? εχεις παει σε σχολεια να δεις πωρα γραφουν τα παιδια η απλα το παιζεις μεντιουμ ?
Ρε συ δεν χρειάζεται να ειρωνεύεσαι... :-) όλα παίζουν εξάλλου...ντάξει είναι δύσκολο να υπάρξει μείωση Μην λέμε ότι θέλουμε αλλά είναι καινούριο το σύστημα οπότε who knows...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alanakos

Νεοφερμένος

Ο alanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Ρε συ δεν χρειάζεται να ειρωνεύεσαι... :-) όλα παίζουν εξάλλου...ντάξει είναι δύσκολο να υπάρξει μείωση Μην λέμε ότι θέλουμε αλλά είναι καινούριο το σύστημα οπότε who knows...

μα νομιζεις εγω δεν θελω να υπαρχει μειωση ?εμενα πιστευεις θα με χαλαγε να περνουσα ιατρικη ? απλα το οτι θελω να περασω καπου δεν σημαινει οτι θα επηρασει και τις εκτιμησεις μου..εγω τις εδωσα τις εκτιμησεις πανω και θα δειτε οτι εχω πεσει μεσα ακριβως !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μιχαηλ1

Νεοφερμένος

Ο μιχαηλ1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Aσε ρε φοκο που καναμε και λαθος,αν δεν γουσταρω παιδαγωγικα δεν θα παρω 5ο μαθημα!Δεν μπορω να ακουω μαλακιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
μα νομιζεις εγω δεν θελω να υπαρχει μειωση ?εμενα πιστευεις θα με χαλαγε να περνουσα ιατρικη ? απλα το οτι θελω να περασω καπου δεν σημαινει οτι θα επηρασει και τις εκτιμησεις μου..εγω τις εδωσα τις εκτιμησεις πανω και θα δειτε οτι εχω πεσει μεσα ακριβως !
Ναι τις είδα...θεωρώ ότι θα πέσεις κοντά...να σ ρωτήσω έχω 18249 για φαρμακευτική Θεσσαλονίκη ή Πάτρα πως με βλέπεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alanakos

Νεοφερμένος

Ο alanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Ναι τις είδα...θεωρώ ότι θα πέσεις κοντά...να σ ρωτήσω έχω 18249 για φαρμακευτική Θεσσαλονίκη ή Πάτρα πως με βλέπεις?

πατρα εισαι σιγουρα με αυτα τα μορια τα οποια οπως σου ειπα και χτες ειναι παρα πολλα
εμενα αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι βλεπω γεματο γυναικες τους αριστουχους σχεδον σε καθε σχολειο που ρωταω τα περισσοτερα μορια στο τομεα υγεις (για εκει ρωταω ) τα εχουν κοπελες..πιστευω η εκθεση τις ευνοει παρα μα παρα πολυ ! μιαλμε στο σχολειο μου μια επιασε 19 εκθεση και ενω στα αλλα 3 δεν ειχε πιασει τους καλυτερους εκτοξευτηκε στα 19.255 μορια και η δευτερη ειναι παλι κοπελα με 19.200 ! πιστευω φετος η ιατρικη αθηνας θα αποτελειται απο 80% γυναικες !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
πατρα εισαι σιγουρα με αυτα τα μορια τα οποια οπως σου ειπα και χτες ειναι παρα πολλα
εμενα αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι βλεπω γεματο γυναικες τους αριστουχους σχεδον σε καθε σχολειο που ρωταω τα περισσοτερα μορια στο τομεα υγεις (για εκει ρωταω ) τα εχουν κοπελες..πιστευω η εκθεση τις ευνοει παρα μα παρα πολυ ! μιαλμε στο σχολειο μου μια επιασε 19 εκθεση και ενω στα αλλα 3 δεν ειχε πιασει τους καλυτερους εκτοξευτηκε στα 19.255 μορια και η δευτερη ειναι παλι κοπελα με 19.200 ! πιστευω φετος η ιατρικη αθηνας θα αποτελειται απο 80% γυναικες !
Η ιατρική πάντα έχει πιο πολλές γυναίκες από ότι άνδρες...ο πατέρας μ είναι καθηγητης παθολογία και μ το έχει επιβεβαιώσει χαχα όντως αυτό με την έκθεση ισχυει :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανασης Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θανασης Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 169 μηνύματα.
γεωπονία απθ ή βόλο με 15810 πιστεύετε ότι θα πιάσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ευλιγιστούλης

Νεοφερμένος

Ο Ευλιγιστούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Εβγαλα 19283 λετε πιανω ιατρικη αθηνας?

οχι δεν την πιανεις, εαν ειχες 19999 θα την επιανες ισως. Ε ρε τι ακουμε εδω μεσα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
οχι δεν την πιανεις, εαν ειχες 19999 θα την επιανες ισως. Ε ρε τι ακουμε εδω μεσα..
Πολλα like αν και ντάξει πιθανότατα το παιδί έχει πραγματικό άγχος και ρωτά.. :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒασωΖηκ

Νεοφερμένος

Η ΒασωΖηκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
τι πιστεύεις,με 18625 έχω επλιδες για Αλεξανδρούπολη ιατρική με το παλαιό;

σε παρακαλώ πολύ,πες μου αν πιστεύεις ότι με 18625 πιάνω ιατρική Αλεξανδρούπολη με το παλαιό...ρεαλιστικά την άποψή σου Θέλω,σε ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top