[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

alanakos

Νεοφερμένος

Ο alanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.

λεω την αληθεια , 18 χρονων ειναι !!στο σχολειο μου 7 παιδια στο τομεα υγεια πηραν πανω απο οσα εχει βγαλει αυτος (μαζι με μενα ) λες να εχουμε 7 ιατρικες ??? :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
λεω την αληθεια , 18 χρονων ειναι !!στο σχολειο μου 7 παιδια στο τομεα υγεια πηραν πανω απο οσα εχει βγαλει αυτος (μαζι με μενα ) λες να εχουμε 7 ιατρικες ??? :clapup:

Οι θέσεις είναι 1000+ πάντως... Όχι 10! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SirJohn

Νεοφερμένος

Ο SirJohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Καλησπέρα φίλε μου..για Αστυνομία ειλικρινά δεν ξέρει κανείς φέτος..άλλοι λένε θα ανέβει άλλοι θα πέσει..Εγώ αυτό που είδα είναι ότι,αν και ήταν εύκολα τα θέματα,έκοψαν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ στους βαθμούς.Έγραψα οριακά στο 16..εσύ πόσα έβγαλες;

Φιλε εγω ξεμπερδεψα μια και καλη φετος.Εχω 17700 κατι.Οπως και να εχει καλη μας επιτυχια στις πκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alanakos

Νεοφερμένος

Ο alanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Όσον αφορά το 3ο πεδίο,πιστεύω πως η χαμηλότερη σχολή του πεδίου αυτού θα κυμαίνεται στις 12.000 και ίσως τα τμήματα νοσηλευτικης να βρίσκονται μεταξύ 13.000 - 14.500.Τα παραϊατρικα μεταξύ 15.000 - 17.000,τα τμήματα βιολογίας 17.400 - 18.600 και ιατρικές 18.600 με μέγιστο 19.400

φιλε ησουν ο πιο σωστος , εσυ και ο martian αλλα οπως ειδες κανεις δεν ασχοληθηκε με την δικη σ εκτιμηση επειδη εκαιγε πολλα ατομα , μπραβο επεσες μεσα :)

Οι θέσεις είναι 1000+ πάντως... Όχι 10! :)

το σχολειο μου περσυ ειχε μονο μια ιατρικη...οποτε το βλεπω αναλογικα !επιτελους πρεπει να λεμε και την αληθεια και οχι να δινουμε ψευτικες ελπιδες !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
σε πετανε σιγουρα εκτος
Οκ φίλε μ :) ντάξει και εγώ έτσι ρωτάω το ίδιο πιστεύω απλά έχω ακόμα κάποια ελπίδα πως δεν θα γίνει αυτό αλλά οκ ναι δίκιο έχεις...π πάω εγώ με τόσα λίγα μορια για τέτοια σχολή..ντροπή μ και Π το σκέφτηκα... :-) πάντως ευχαριστώ...την κρατάω την άποψη σ...ααα και μπράβο για τα μόρια σ...by the way είμαι 19 όχι 18....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
οσοι θελουν πολυτεχνεια εδω να συζητησουμε .εγω εχω 17444 και θελω ημτυ πατρας αλλος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alanakos

Νεοφερμένος

Ο alanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Οκ φίλε μ :) ντάξει και εγώ έτσι ρωτάω το ίδιο πιστεύω απλά έχω ακόμα κάποια ελπίδα πως δεν θα γίνει αυτό αλλά οκ ναι δίκιο έχεις...π πάω εγώ με τόσα λίγα μορια για τέτοια σχολή..ντροπή μ και Π το σκέφτηκα... :-) πάντως ευχαριστώ...την κρατάω την άποψη σ...ααα και μπράβο για τα μόρια σ...by the way είμαι 19 όχι 18....

η αποψη μου ειναι αληθινη , δεν ειναι κακη, πιανεις ποσες αλλες καλες σχολες !τι 19 τι 18 ? :P δηλωνε καλυτερα μικρη ηλικια..και εγω 19 ειμαι αλλα λεω 18 !:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
φιλε ησουν ο πιο σωστος , εσυ και ο martian αλλα οπως ειδες κανεις δεν ασχοληθηκε με την δικη σ εκτιμηση επειδη εκαιγε πολλα ατομα , μπραβο επεσες μεσα :)



το σχολειο μου περσυ ειχε μονο μια ιατρικη...οποτε το βλεπω αναλογικα !επιτελους πρεπει να λεμε και την αληθεια και οχι να δινουμε ψευτικες ελπιδες !
Την επομενη φορά π θα σκεφτώ ότι έχω ελπίδες με τα ψυχια Π έχω για μόρια θα κλειστώ σε ένα μπαούλο και θα μείνω χίλια χρόνια για να μην το ξανά κανω... :-) :-) σε ευχαριστώ π μ λες την σκληρή αλήθεια είμαι μικρος και δεν ξέρω ;-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alanakos

Νεοφερμένος

Ο alanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Την επομενη φορά π θα σκεφτώ ότι έχω ελπίδες με τα ψυχια Π έχω για μόρια θα κλειστώ σε ένα μπαούλο και θα μείνω χίλια χρόνια για να μην το ξανά κανω... :-) :-) σε ευχαριστώ π μ λες την σκληρή αλήθεια είμαι μικρος και δεν ξέρω ;-)[/

χαχα εγω φιλε μου ειπα την γνωμη μου οσο σκληρη και αν ειναι ! εχεις παρα πολλα μορια απλα προφανως με την ερωτηση σου περιμενες καποιος να σου απαντησει οτι ναι ισως περνας..η πεθερα και η ελπιδα πεθαινουν παντα τελευταιες λενε...εμπιστεψου αυτους που σου λενε την αληθεια οσο πικρη και αν ειναι..αυτοι που σου χαιδευουν τα αυτια ..να τους φοβασε !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Την επομενη φορά π θα σκεφτώ ότι έχω ελπίδες με τα ψυχια Π έχω για μόρια θα κλειστώ σε ένα μπαούλο και θα μείνω χίλια χρόνια για να μην το ξανά κανω... :-) :-) σε ευχαριστώ π μ λες την σκληρή αλήθεια είμαι μικρος και δεν ξέρω ;-)[/

χαχα εγω φιλε μου ειπα την γνωμη μου οσο σκληρη και αν ειναι ! εχεις παρα πολλα μορια απλα προφανως με την ερωτηση σου περιμενες καποιος να σου απαντησει οτι ναι ισως περνας..η πεθερα και η ελπιδα πεθαινουν παντα τελευταιες λενε...εμπιστεψου αυτους που σου λενε την αληθεια οσο πικρη και αν ειναι..αυτοι που σου χαιδευουν τα αυτια ..να τους φοβασε !!
Έκανες την trollιά σου, τώρα πήγαινε να το πεις στη μάνα σου να σου πάρει παγωτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Την επομενη φορά π θα σκεφτώ ότι έχω ελπίδες με τα ψυχια Π έχω για μόρια θα κλειστώ σε ένα μπαούλο και θα μείνω χίλια χρόνια για να μην το ξανά κανω... :-) :-) σε ευχαριστώ π μ λες την σκληρή αλήθεια είμαι μικρος και δεν ξέρω ;-)[/

χαχα εγω φιλε μου ειπα την γνωμη μου οσο σκληρη και αν ειναι ! εχεις παρα πολλα μορια απλα προφανως με την ερωτηση σου περιμενες καποιος να σου απαντησει οτι ναι ισως περνας..η πεθερα και η ελπιδα πεθαινουν παντα τελευταιες λενε...εμπιστεψου αυτους που σου λενε την αληθεια οσο πικρη και αν ειναι..αυτοι που σου χαιδευουν τα αυτια ..να τους φοβασε !!
Ναι ρε συ δεν υπάρχει ζήτημα, έκανα μια ερώτηση και απάντησες...σεβαστή η άποψη σ και συμφωνώ ότι μόνο αν σ πει ο άλλος την αλήθεια προχωράς και γίνεσαι καλύτερος..πατάς στην γη δηλαδή...ας αναλογιστούμε όμως κατά πόσο εσύ μ λες την πικρή αλήθεια? Χμμμ ξέρεις λες 7 παιδιά π έγραψαν πάνω από εμένα και από ότι καταλαβαίνω θέλουν την ίδια σχολή...αν σε κάθε σχολείο της Ελλάδας υπάρχει αυτή η αναλογία π να πάω εγώ ο ψωριαρης με αυτά π έχω...θα συσυμφωνήσω ότι υπάρχει μια ανοδική τάση λόγω των θεμάτων και όπως ίσως φαίνεται από τα στατιστικά...τα οποία είναι παρεμπιπτόντως και ολίγον τι παραπλανητικά αφού όταν σ λενε πώς το 22.6% των μαθητών έγραψε φυσική πάνω από 18 σε σχέση με πέρυσι Π ήταν το 2% εννοούν και των δύο ομάδων προσανατολισμού...δλδ δεν σ λένε για αυτούς π πάνε για σχολές υγείας μόνο...όπως και νΑ έχει ναι υπάρχει μια κάποια άνοδος λόγω της ευκολιας...ας πάρουμε την ιατρική Αλεξανδρούπολης μιας Π αυτή μπορώ να κυνηγώ με τα μόρια Π έχω συγκεντρώσει..αυτή είναι δηλαδή η ελπίδα μ...πέρυσι είχε 18174...αν αφαιρέσουμε 400 μόρια λόγω προφορικών πάει στα 17774...Για να φτάσει τα 18250 Και να μην παίρναω το ελάχιστο σ λέω θα πρέπει να ανέβει 476 μόρια...οκ δεν λέω άνοδος 476 μορίων δεν την λες και απίθανη για να φτάσει όμως παραπάνω 18500 ας πούμε θα πρέπει να ανέβει 726 μόρια...χμμμ το πιστεύεις αληθεια? Μπορεί δεν λέω...μπορεί να φτάσει και 19000 όλα είναι πιθανά δυστυχώς αλλά δεν μπορείς απόλυτα να αποκλείεις κάποιον...ντάξει δεν θα πεθάνω είπαμε αν δεν την πιάσω αφού έχω και κανα δύο άλλες σχολές Π μ ενδιαφέρουν αλλά θεωρώ πως το να σαι απόλυτος απέναντι στον άλλο λέγοντας τ ότι είναι κουτός και θέλει να πιστέψει αυτούς π τ χαϊδεύουν τα αυτιά είναι λάθος ρε παιδί μ...πάντα φιλικά και αν σε ειρωνευτηκα Πριν να με συγχωρείς... :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Με την ανακοίνωση των βαθμών , δημοσιεύτηκαν κάποια άρθρα που κάνουν λόγο για πτώση στις Νομικές , άποψη που υποστηρίζουν και οι καθηγητές μου . Συμφωνείτε ; Που λέτε να φτάσει η Νομική ΔΠΘ ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris kn

Νεοφερμένος

Ο thodoris kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Mε 17997 περναω κτηνιατρικη λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Mε 17997 περναω κτηνιατρικη λετε?

Δεν ξέρω αν περνάς ή όχι προσωπικά πιστεύω ναι αλλά κάνεις μια πολύ καλή επιλογή... μπράβο σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Mε 17997 περναω κτηνιατρικη λετε?

Νομίζω πως κτηνιατρική καρδιτσας είσαι μέσα και παίζεται για Θεσσαλονίκη.Οπως και να έχει δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι,όπως και οι υπόλοιποι..Εμείς στατιστικές κάνουμε κάποιοι πέφτουν μέσα κάποιοι πάλι όχι.

φιλε ησουν ο πιο σωστος , εσυ και ο martian αλλα οπως ειδες κανεις δεν ασχοληθηκε με την δικη σ εκτιμηση επειδη εκαιγε πολλα ατομα , μπραβο επεσες μεσα :)

Σε ευχαριστώ πολύ.Αν και αυτό είναι υποκειμενικο καθώς ο καθένας μπορεί να έχει οποία άποψη θέλει η τον "βολεύει" για τις στατιστικές.Εχω κάνει και για άλλα τμήματα αλλά δεν θέλω να κάνω βιαστικες κινήσεις.Θελω να τα ξανακοιταξω όλα από την αρχή και θαρρώ πως θα έχω προσεγγίσει κατά πολύ τις βάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΒασωΖηκ

Νεοφερμένος

Η ΒασωΖηκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Και εγώ 3 ώρες κοιμήθηκα! Σε 3 ώρες θα ξέρουμε τις βαθμολογίες μας!Καλή μας επιτυχία παιδιά μου :)

με το παλιο συστημα θετικης και 18652 μορια εχω καποια ελπιδα για ιατρικη αλεξανδρουπολης;

Νομίζω πως κτηνιατρική καρδιτσας είσαι μέσα και παίζεται για Θεσσαλονίκη.Οπως και να έχει δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι,όπως και οι υπόλοιποι..Εμείς στατιστικές κάνουμε κάποιοι πέφτουν μέσα κάποιοι πάλι όχι.

φιλε ησουν ο πιο σωστος , εσυ και ο martian αλλα οπως ειδες κανεις δεν ασχοληθηκε με την δικη σ εκτιμηση επειδη εκαιγε πολλα ατομα , μπραβο επεσες μεσα :)

Σε ευχαριστώ πολύ.Αν και αυτό είναι υποκειμενικο καθώς ο καθένας μπορεί να έχει οποία άποψη θέλει η τον "βολεύει" για τις στατιστικές.Εχω κάνει και για άλλα τμήματα αλλά δεν θέλω να κάνω βιαστικες κινήσεις.Θελω να τα ξανακοιταξω όλα από την αρχή και θαρρώ πως θα έχω προσεγγίσει κατά πολύ τις βάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

semi

Νεοφερμένος

Η semi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
πόσο πιστεύετε ότι θα είναι οι βάσεις στις φαρμακευτικές; πάνω από 18600;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒασωΖηκ

Νεοφερμένος

Η ΒασωΖηκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
σε παρακαλώ,εάν θέλεις μου λες τι πιστεύεις..με 18652 έχω καμία ελπίδα για ιατρική Αλεξανδρούπολης;;με το παλαιό είμαι
ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Οκ οκ επειδή συζήτησα με τον φίλο πιο πριν και μάλλον νεφελοβατω θα την κάνω την ερώτηση....: με 18250 περίπου φέτος δλδ π θα μπαίνει κάποιος...γτ ακούω ερωτήσεις για το αν η βάση της φαρμακευτικής(!!!!) θα περάσει τα 18600...και απλά αναρωτιέμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeYnwa!

Νεοφερμένος

Ο GeorgeYnwa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
19+ χημικων μηχανικων απθ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top