[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ΒασωΖηκ

Νεοφερμένος

Η ΒασωΖηκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Αν δείτε κατω απο 18.700 την Αλεξπολη μην γκρινιάζετε.

Σύριζα μου θέλατε. Τώρα γιατρός θα γίνει αυτός που έγραψε το καλύτερο "Σκέφτομαι και Γράφω".
Πόσο δικιο έχεις..................

Σύριζα μου θέλατε. Τώρα γιατρός θα γίνει αυτός που έγραψε το καλύτερο "Σκέφτομαι και Γράφω".

Ετσι ακριβώς είναι δυστυχως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ευλιγιστούλης

Νεοφερμένος

Ο Ευλιγιστούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
υπαρχει καμια περιπτωση τις τελευταιες μερες να κολλησει το συστημα και να μην μπορεσει να γινει μηχανογραφικο? αναφερομαι για 6, 7 και 8 ιουλιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
Το έχετε παρακάνει με το συγκεκριμένο αστείο

Στο φόρουμ μετράς γενικά αν έχεις κάπου 19.999 μόρια (αλλιώς δεν ξαναμπαίνεις στο φόρουμ μετά την ανακοίνωση των βάσεων αλλάζεις μέχρι και ΑΦΜ για να μη σε βρουν), αν σε κάθε εξάμηνο στη σχολή που ήθελες από 2 ετών, δηλώνεις ότι έχεις μ.ο. 8-9 σε κάθε μάθημα και αν έχεις επιδιώξεις λήψης 5 διδακτορικών και ερευνητικής καριέρας. Αν δεν πληρείς κάτι από όλα αυτά, τα μέλη του φόρουμ σε θεωρούν αποτυχημένο και χωρίς πρεστίτζ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μιχαηλ1

Νεοφερμένος

Ο μιχαηλ1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
19998 εχω,κριμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fanouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Γενικά καλό θα ήταν να μην κρίνουμε τους ανθρώπους από τα μόριά τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaa97

Νεοφερμένος

Η mariaa97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γενικά καλό θα ήταν να μην κρίνουμε τους ανθρώπους από τα μόριά τους.
θα παρακαλουσα πολυ για τα σχολια σας
https://sep4u.gr/wp-content/uploads/tanea_varitita_bathmon_15_12_2015.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
θα παρακαλουσα πολυ για τα σχολια σας
https://sep4u.gr/wp-content/uploads/tanea_varitita_bathmon_15_12_2015.pdf

το γνωστο τροπαριο με την απουσια προφορικου βαθμους ωστοσο τονιζεται στο τελος με μικρα γραμματα (μιας και ειναι αντιεμπορικο) οτι ΑΝ ΟΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΡΣΙΝΕΣ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΟΙ Βασεις πραγμα το οποιο ακυρωνετια ξεκαθαρα λογω το θεματων συνεπως και οι οποιες προβλεψεις για πτωση βασεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Θα μείνετε κόκκαλο μερικοί με τις βάσεις που θα δείτε.
Κάτι μου λέει ότι στις Ιατρικές θα πέσω τόσο μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Θα μείνετε κόκκαλο μερικοί με τις βάσεις που θα δείτε.
Κάτι μου λέει ότι στις Ιατρικές θα πέσω τόσο μέσα.

Chris πώς περίπου υπολογίζεις τις διαφορές μεταξύ των τμημάτων; χρησιμοποιείς σα πρότυπο κάποια παλαιότερη χρονιά που "ομοιάζει" με τα φετινά (κυρίως σε θέμα πύκνωσης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neti

Νεοφερμένος

Ο neti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Λοιπόν, ο πατέρας μου εργάζεται στο υπουργείο παιδείας και από τις πληροφορίες που έχω οι βάσεις ΙΑΤΡΙΚΗΣ θα πάνε για τις σχολες Αθηνλων, Θεσ/νίκης, Αλεξ/πολης αντίστοιχα 20831, 20830, 20829, λόγω του ειδικού μαθήματος των αγγλικών που πολλοί ξέχασαν να δηλώσουν. ΔΙΑΔΩΣΤΕ 111!111!!!!!1@!21!!@3Ε@$@#. Ξέρω και για άλλες σχολές απλά από οτι κατάλαβα όλοι ιατρική θελετε να περασετε, αρα δεν ενδιαφέρουν κανένα τα άλλα πεδία. Ρε σοβαρευτείτε. Πιο πολύ κακό παρά καλό κάνει αυτο το thread
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Λοιπόν, ο πατέρας μου εργάζεται στο υπουργείο παιδείας και από τις πληροφορίες που έχω οι βάσεις ΙΑΤΡΙΚΗΣ θα πάνε για τις σχολες Αθηνλων, Θεσ/νίκης, Αλεξ/πολης αντίστοιχα 20831, 20830, 20829, λόγω του ειδικού μαθήματος των αγγλικών που πολλοί ξέχασαν να δηλώσουν. ΔΙΑΔΩΣΤΕ 111!111!!!!!1@!21!!@3Ε@$@#. Ξέρω και για άλλες σχολές απλά από οτι κατάλαβα όλοι ιατρική θελετε να περασετε, αρα δεν ενδιαφέρουν κανένα τα άλλα πεδία. Ρε σοβαρευτείτε. Πιο πολύ κακό παρά καλό κάνει αυτο το thread

ελα αγορινα μου να μιλησουμε για κυκλωματα εμεις οι ηλεκτρολογοι που αλλαζουμε τα φωτα....χμμμμ για τον νεο επεξεργαστη της ΑΜD τι εχεις να πεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alanakos

Νεοφερμένος

Ο alanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ιατρικη αθηνας 19.150 με 19.250
ιατρικη θεσσαλονικης 19.050 με 19.150
ιατρικη πατρας 18.900 με 19.000
ιατρικη ιωαννινα, λαρισα 18.800 με 18.900
ιατρικη ηρακλειο 18.700 με 18.850
ιατρικη αλεξανδρουπολης 18.700 με 18.850
οδοντιατρικης αθηνα 18.600 με 18.700
φαρμακευτικη αθηνας 18.350 με 18.500
βιολογιας αθηνας 18.200 με 18.400
βιολογικων εφαρμογων και τεχνολογιων 16.700 με 16.850
φυσικοθεραπεια αθηνα 16.400 με 16.550
μαιευτικης αθηνα 15.000 με 15.150
ιατρικα εργαστηρια αθηνα 14.800 με 15.000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
ρε παντε καμια θαλασσα βρειτε καμια κοπελα και αφηστε τις βασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fanouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Ιατρική Αθήνας πού λέτε να κυμανθεί παιδιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alanakos

Νεοφερμένος

Ο alanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
19.150 με 19.250 φιλε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psftw

Νεοφερμένος

Ο psftw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Για Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Τρίπολης (είχε 11851 πέρυσι) με 12391 μόρια, πιστεύετε είμαι μέσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παν16

Νεοφερμένος

Η Παν16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Μπορειτε να κανετε προβλεψεις και για το 2ο πεδιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginatsi

Νεοφερμένος

Η Georginatsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ιατρικη αθηνας 19.150 με 19.250
ιατρικη θεσσαλονικης 19.050 με 19.150
ιατρικη πατρας 18.900 με 19.000
ιατρικη ιωαννινα, λαρισα 18.800 με 18.900
ιατρικη ηρακλειο 18.700 με 18.850
ιατρικη αλεξανδρουπολης 18.700 με 18.850
οδοντιατρικης αθηνα 18.600 με 18.700
φαρμακευτικη αθηνας 18.350 με 18.500
βιολογιας αθηνας 18.200 με 18.400
βιολογικων εφαρμογων και τεχνολογιων 16.700 με 16.850
φυσικοθεραπεια αθηνα 16.400 με 16.550
μαιευτικης αθηνα 15.000 με 15.150
ιατρικα εργαστηρια αθηνα 14.800 με 15.000




Αν μπορεις πες και για τα πιο περιφερειακά πανεπιστήμια στις υψηλόβαθμες σχολες.. (Φαρμακευτική θες/νίκη- Πάτρα , κτηνιατρικη Καρδίτσα και θεσσαλονικη.. Και για βιολογίες..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikhon

Νεοφερμένος

Η nikhon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Σκέπτομαι μήπως οι Οδοντιατρικές έχουν ψηλότερες βάσεις από τις ιατρικές της περιφέρειας όπως το 2011
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Σκέπτομαι μήπως οι Οδοντιατρικές έχουν ψηλότερες βάσεις από τις ιατρικές της περιφέρειας όπως το 2011

Θα είχε μια λογική, αλλά δες εδώ στο φόρουμ για παράδειγμα... Όλοι ιατρική κυνηγάνε κι ας είναι και στην Αλεξανδρούπολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top