[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ΔΕΣΜΗ3

Νεοφερμένος

Ο ΔΕΣΜΗ3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Εντάξει βρε παιδιά , αυτό που έγινε δε γίνεται να αναιρεθεί. Είναι τετελεσμένο γεγονός, όλοι λιγο-πολύ γνωρίζουν τί έγραψαν περίπου. Το να δείτε πρώτα αυτά που πιστεύετε ότι γράψατε καλά και μετά αυτά που γράψατε άσχημα , θα διορθώσει τους κακούς βαθμούς; Είναι αστείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αν κάνω το λάθος και ξυπνήσω πριν τις 12, φαντάζομαι το πιο πιθανό σενάριο είναι:
1) Πήγε 12, για να μπω στη σελίδα. -Έχει πέσει.
2) Ας πάω στο σχολείο. -Δε τα βγάλαν ακόμα.
3) Ας γυρίσω σπίτι. -Ακόμα κάτω η σελίδα.
4) Να πάω πάλι στο σχολείο τώρα;

Και εγώ πάντως σίγουρα θα κρύβω με κάποιο παράθυρο τους βαθμούς ώστε να τους δω έναν έναν, με πρώτα τα σίγουρα.

Απλά, πηγαίνεις στο σχολείο και έχεις ανοιχτα τα δεδομένα ώστε να τα δεις στο κινητό σου αν βγουν πιο νωρίς εκεί, η περιμένεις με στοικοτητα χωρίς να κάνεις όλη αυτή τη διαδικασία του πήγαινε έλα. Κουτό μου ακούγεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Παιδιά ειλικρινά όσο αναίσθητη πήγα στις Πανελλήνιες τόσο άγχος έχω τώρα! Μου φαίνονται μαρτυρίο οι μέρες μέχρι την Παρασκευή και συνέχεια βάζω με το νου μου το χειρότερο :'(

Πως μπορείτε να είστε ψύχραιμοι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Παιδιά ειλικρινά όσο αναίσθητη πήγα στις Πανελλήνιες τόσο άγχος έχω τώρα! Μου φαίνονται μαρτυρίο οι μέρες μέχρι την Παρασκευή και συνέχεια βάζω με το νου μου το χειρότερο :'(

Πως μπορείτε να είστε ψύχραιμοι ?

Δε χρειάζεται νομίζω να αγχονεσαι τοσο, ακόμα και αν ΚΑΠΟΙΟΣ (οχι εσυ,γιατι εσυ θα περάσεις φαρμακευτική ) που εχει περάσει χημικό ,θελει να κανει εξειδίκευση στα φάρμακα ,απ'οσα ξερω μπορει εύκολα να κανει μεταπτυχιακό ,οποτε δε θεωρώ οτι υπάρχει λόγος να αγχονεσαι . :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Δε χρειάζεται νομίζω να αγχονεσαι τοσο, ακόμα και αν ΚΑΠΟΙΟΣ (οχι εσυ,γιατι εσυ θα περάσεις φαρμακευτική ) που εχει περάσει χημικό ,θελει να κανει εξειδίκευση στα φάρμακα ,απ'οσα ξερω μπορει εύκολα να κανει μεταπτυχιακό ,οποτε δε θεωρώ οτι υπάρχει λόγος να αγχονεσαι . :)

Σε ευχαριστώ για τα ενθαρρυντικά λόγια αλλά το μόνο που θέλω αυτη τη στιγμή είναι να δω ενα βαθμό που μετά απο τόσες προσπάθεις (3η χρονια γαρ :P) θα με ικανοποιήσει προσωπικά

Εύχομαι και σε εσένα τα καλύτερα και να χαμογελάς πλατιά την Παρασκευή !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
παιδια κλαψτε δεν βγαινουν παρασκευη οι βαθμοιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penelope97

Νεοφερμένος

Η penelope97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
παιδια κλαψτε δεν βγαινουν παρασκευη οι βαθμοιι

Μα πως γίνεται αυτό?Αφού το συγκεκριμμένο που διάβασα ηταν ΦΕΚ απο το υπουργείο παιδείας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Επειδή, βγήκε ο Φίλης και είπε πρίν τις 20 ή 22, θα ανακοινωθούν οι βαθμοί, οπότε άφησε ανοιχτό "και καλά" το ενδεχόμενο της Τρίτης 21 Ιουνίου (διατυρόντας αυτή την επιφύλαξη λόγω αποτελεσμάτων των πανελλαδικών σχολών...εννοούσε ίσως για κάποια βαθμολογικά κέντρα που ίσως δεν έχουν ορίσει αν μπορούν να τα καταφέρουν μέχρι τις 15 να τα έχουν παραδώσει)
Έχει, εξάλλου, δημοσιευτεί ΦΕΚ, το οποίο ορίζει ως 13 Ιουνίου τελευταία μέρα καταχώρισης βαθμολογιών (εκτός από 4 Β.Κ τα οποία θα παραδώσουν τις 15 Ιουνίου τις βαθμολογίες), ώστε όλες οι καταστάσεις να δωθούν στις διευθύνσεις στις 16 Ιουνίου και τις 17 να υπάρχουν σε κάθε σχολείο οι καταστάσεις ώστε μέχρι το μεσημέρι της αντίστοιχης μέρας να δημοσιευτούν.

Άλλο διατηρώ μια επιφύλαξη, άλλο είναι επίσημο ότι δεν θα βγούν τις 17.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

penelope97

Νεοφερμένος

Η penelope97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Επειδή, βγήκε ο Φίλης και είπε πρίν τις 20 με 22, θα ανακοινωθούν οι βαθμοί, οπότε άφησε ανοιχτό "και καλά" το ενδεχόμενο της Τρίτης 21 Ιουνίου.
Έχει, όμως, δημοσιευτεί ΦΕΚ, το οποίο ορίζει ως 13 Ιουνίου τελευταία μέρα καταχώρισης βαθμολογιών (εκτός από 4 Β.Κ τα οποία θα παραδώσουν τις 15 Ιουνίου τις βαθμολογίες), ώστε όλες οι καταστάσεις να δωθούν στις διευθύνσεις στις 16 Ιουνίου και τις 17 να υπάρχουν σε κάθε σχολείο οι καταστάσεις ώστε μέχρι το μεσημέρι της αντίστοιχης μέρας να δημοσιευτούν.

Σε ευχαριστώ για την απαντηση:)Και εγώ διάβασα το συγκεκριμμενο ΦΕΚ γι'αυτο μου φάνηκε περίεργο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ναι, απλά μωρέ 4 Βαθμολογικά Κέντρα έχουν ειδοποιήσει ότι θα αργήσουν να παραδώσουν βαθμολογίες και η ημερομηνία ανακοίνωσης εξαρτάται πάνω τους.
Γι'αυτό τους δώθηκε από τις 7 Ιουνίου περιθώριο 8 ημερών (αντί 6 των άλλων) ώστε να τελειώσουν με την καταχώριση.
Ο υπουργός καλά κάνει και δεν θέλει να εκτεθεί, αλλά κατά 90% οι βαθμολογίες θα ανακοινωθούν στις 17 Ιουνίου, αλλιώς σίγουρα 21 Ιουνίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Κι εγώ φοβάμαι να πάω στο σχολείο! Σκέφτηκα μέχρι και να στείλω κάποιον δικό μου,αλλά νομίζω θα αγχωθώ χειρότερα.Εσείς παιδιά θα πάτε με παρέα; Τις προηγούμενες φορές πήγα με παρέα(οικογένεια) αλλά ίσως αγχωθουν και με αγχωσουν επιπλέον.Νομίζω το καλύτερο καθένας να πάει μόνος του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penelope97

Νεοφερμένος

Η penelope97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Ναι, απλά μωρέ 4 Βαθμολογικά Κέντρα έχουν ειδοποιήσει ότι θα αργήσουν να παραδώσουν βαθμολογίες και η ημερομηνία ανακοίνωσης εξαρτάται πάνω τους.
Γι'αυτό τους δώθηκε από τις 7 Ιουνίου περιθώριο 8 ημερών (αντί 6 των άλλων) ώστε να τελειώσουν με την καταχώριση.
Ο υπουργός καλά κάνει και δεν θέλει να εκτεθεί, αλλά κατά 90% οι βαθμολογίες θα ανακοινωθούν στις 17 Ιουνίου, αλλιώς σίγουρα 21 Ιουνίου.

Ωραία,σε ευχαριστώ.Οποτε,και αν ανακοινωθούν,καλά αποτελεσματα σε ολους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σωτηρης7

Νεοφερμένος

Ο Σωτηρης7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους πρωτο μου μηνυμα προσωπικα πσιτευω ανοδο βασεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγώ θαρρώ ότι η βάση της Ιατρικής Αθηνών θα είναι 19.990 λόγω Έκθεσης που δεν γίνεται καθαρό 20 και η βάση της τελευταίας σχολής θα είναι 18.500 με τόσο γελοία θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Εγώ θαρρώ ότι η βάση της Ιατρικής Αθηνών θα είναι 19.990 λόγω Έκθεσης που δεν γίνεται καθαρό 20 και η βάση της τελευταίας σχολής θα είναι 18.500 με τόσο γελοία θέματα.

Το εννοείς; Μου φαίνεται πολύ μεγάλη διαφορά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Το εννοείς; Μου φαίνεται πολύ μεγάλη διαφορά!

Εννοώ ότι η τελευταία σχολή του Μηχανογραφικού. Όχι η τελευταία Ιατρική.

(Προφανώς ειρωνεύομαι :whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TombRaiderLover

Νεοφερμένος

Ο TombRaiderLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Χωρίς να αστειεύομαι τώρα, θεωρείτε πως η βάση Ιατρικής Αθηνών θα ανεβεί πάνω από 19500-19550 μόρια, αν συνυπολογιστούν όλες οι παράμετροι των φετινών εξετάσεων (απλούστερα θέματα σε φυσική και χημεία, μη προσμέτρηση προφορικού βαθμού, διαχωρισμός επιστημονικών πεδίων, μείον 2 μαθήματα, αυξημένη επίδραση της Γλώσσας στον τελικό βαθμό κ.λπ.);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Εννοώ ότι η τελευταία σχολή του Μηχανογραφικού. Όχι η τελευταία Ιατρική.

(Προφανώς ειρωνεύομαι :whistle:)
Τρόμαξα!!! Οκ, τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Μπορεί να κάνω λάθος, αλλά οι ισχυρισμοί για βάσεις Ιατρικής πάνω από 19500, μου φαίνονται τουλάχιστον αστείοι.
Μόνο ένα 17 στην έκθεση αμέσως σε πάει στα 19400, ΑΝ έχεις γράψει 20 σε όλα τα άλλα. Just sayin..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ιατρική πάνω από 19 δεν παίζει φέτος, ελπίζω να το καταλάβετε σύντομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top