[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dragon2097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragon2097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Όπως είπατε περίπου το 20% των υποψηφίων της θετικής κατευθυνσης δηλώνει Πολυτεχνικές σχολες.Το ποσοστό των υποψηφίων της θετικης που έχει πάνω από 18 Γ.Β.Π με το παλιο συστημα είναι λίγο μικρότερο σε σχέση με τις πανελληνιες 2014.Αντιθετα στην τεχνολογική το ποσοστό των ατόμων που έγραψε πάνω από 18 με το παλιο συστημα είναι περιπου στην κλίμακα των πανελληνιων του 2015.Αρα εφόσον οι πολιτικοί μηχανικοι ΕΜΠ το 2015 είχαν 16786 μόρια,τότε το πολύ θα ανέβουν μέχρι 500 μόρια.Επομενως είναι σχεδόν ακατόρθωτο να περάσουν τα 17500 μόρια. Σωστά????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Όπως είπατε περίπου το 20% των υποψηφίων της θετικής κατευθυνσης δηλώνει Πολυτεχνικές σχολες.Το ποσοστό των υποψηφίων της θετικης που έχει πάνω από 18 Γ.Β.Π με το παλιο συστημα είναι λίγο μικρότερο σε σχέση με τις πανελληνιες 2014.Αντιθετα στην τεχνολογική το ποσοστό των ατόμων που έγραψε πάνω από 18 με το παλιο συστημα είναι περιπου στην κλίμακα των πανελληνιων του 2015.Αρα εφόσον οι πολιτικοί μηχανικοι ΕΜΠ το 2015 είχαν 16786 μόρια,τότε το πολύ θα ανέβουν μέχρι 500 μόρια.Επομενως είναι σχεδόν ακατόρθωτο να περάσουν τα 17500 μόρια. Σωστά????

Ακατόρθωτο δεν το λες. Αλλά είναι σχετικά μη πιθανό. Στο έχω πεί εξ'αρχής.
Σίγουρος δεν μπορείς να είσαι, το ότι έχεις τις πιθανότητες υπερ σου είναι σίγουρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neomelos

Νεοφερμένος

Ο neomelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Αγαπητέ Χρήστο ευχαριστώ πολύ για την άμεση και εκτενή απάντηση.
Το ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤ. ΚΑΙ ΤΕΧΝΗΣ (ΠΑΜΑΚ) το βλέπεις να πέφτει κάτω απο τα 14000 μόρια?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αγαπητέ Χρήστο ευχαριστώ πολύ για την άμεση και εκτενή απάντηση.
Το ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤ. ΚΑΙ ΤΕΧΝΗΣ (ΠΑΜΑΚ) το βλέπεις να πέφτει κάτω απο τα 14000 μόρια?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Δεν είναι και απίθανο αλλά με τα βεβαιότητας μπορώ να πω το κάτω από τα 15.000 μορια. Τώρα 13,5 13,8 14 14,3 είναι αυτό, δεν μπορώ να γνωρίζω. Ούτε να το προβλέψω. Ειδικά αυτές οι σχολές είναι ασανσέρ. Νομίζω ότι θα είναι πάνω από 12 πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragon2097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragon2097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Ακατόρθωτο δεν το λες. Αλλά είναι σχετικά μη πιθανό. Στο έχω πεί εξ'αρχής.
Σίγουρος δεν μπορείς να είσαι, το ότι έχεις τις πιθανότητες υπερ σου είναι σίγουρο.

Θα ήταν καλύτερο αν οι βάσεις πήγαιναν πάνω 17700,ώστε να μην έχω αυτήν την αγωνία.Αυτο ισχύει γιατί προτιμοτερο ειναι να ξερεις οτι δεν πέρασες κάπου,παρά να είσαι στην αμαθεια. Τελικά αυτοί που έδωσαν με το νέο σύστημα είναι πολύ τυχεροί,ενώ με το παλιο συστημα εξαπατηθηκαν τελειως:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neomelos

Νεοφερμένος

Ο neomelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Δεν είναι και απίθανο αλλά με τα βεβαιότητας μπορώ να πω το κάτω από τα 15.000 μορια. Τώρα 13,5 13,8 14 14,3 είναι αυτό, δεν μπορώ να γνωρίζω. Ούτε να το προβλέψω. Ειδικά αυτές οι σχολές είναι ασανσέρ. Νομίζω ότι θα είναι πάνω από 12 πάντως!

Καλημέρα Χρήστο.
Το οτι την βαση και των δυο ειδικων μαθηματων πέρασαν 352 υποψήφιοι (καπου το διάβασα δεν θυμάμαι που)
βοηθάει στην εκτιμησή σου?
....13717 μόρια ΠΑΜΑΚ(1η προτιμηση στο Μηχανογραφικό) ή ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2η προτ.στο Μηχ/κο)
Ευχαριστώ και πάλι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Καλημέρα Χρήστο.
Το οτι την βαση και των δυο ειδικων μαθηματων πέρασαν 352 υποψήφιοι (καπου το διάβασα δεν θυμάμαι που)
βοηθάει στην εκτιμησή σου?
....13717 μόρια ΠΑΜΑΚ(1η προτιμηση στο Μηχανογραφικό) ή ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2η προτ.στο Μηχ/κο)
Ευχαριστώ και πάλι!

Τα στοιχεία προσέλευσης και βαθμολογικής κλιμάκωσης στα έχω παραθέσει ανωτέρω και τα έχω σαφώς συνυπολογίσει.

Είσαι σίγουρα στην 2η επιλογή σου κατ'εμέ και αναμένουμε για την 1η, για την οποία έχεις αρκετές πιθανότητες.
Θα δείξει που θα κατέβει το μουσικό ασανσέρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒασωΖηκ

Νεοφερμένος

Η ΒασωΖηκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Τα στοιχεία προσέλευσης και βαθμολογικής κλιμάκωσης στα έχω παραθέσει ανωτέρω και τα έχω σαφώς συνυπολογίσει.

Είσαι σίγουρα στην 2η επιλογή σου κατ'εμέ και αναμένουμε για την 1η, για την οποία έχεις αρκετές πιθανότητες.
Θα δείξει που θα κατέβει το μουσικό ασανσέρ.

Χρήστο καλημέρα σου,έχει πέσει πολύ ησυχία και αυτό με φοβίζει...λες να είναι λόγω καλοκαιριού;;η κατασταση είναι όπωσ την ξέρουμε ή ανακάλυψες κάτι νέο;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεα

Νεοφερμένος

Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Πάντως εμας με το παλιο μας εγκλώβισαν. Αν ξέραμε απο την αρχη για 4% των θέσεων φυσικά κ οι περισσότεροι δν θ δίναμε. Αλλα κ τον απριλη που μας το ειπαν γτ δν μας εδωσαν το περιθώριο ν αλλάξουμε. Εμεις που θελουμε στρατιωτικές σχολες έχουμε 17.000 κ περισσότερα και θ μείνουμε εκτός κ η βαση με το νεο θ ειναι πολυ χαμηλότερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πάντως εμας με το παλιο μας εγκλώβισαν. Αν ξέραμε απο την αρχη για 4% των θέσεων φυσικά κ οι περισσότεροι δν θ δίναμε. Αλλα κ τον απριλη που μας το ειπαν γτ δν μας εδωσαν το περιθώριο ν αλλάξουμε. Εμεις που θελουμε στρατιωτικές σχολες έχουμε 17.000 κ περισσότερα και θ μείνουμε εκτός κ η βαση με το νεο θ ειναι πολυ χαμηλότερη.

H αλήθεια είναι ότι επιτυγχάνεται με το παλαιό κατά 5% καλύτερη αναλογία εισακτέων/υποψηφίων. Άρα, συνολικά μπορούμε να πούμε ότι είναι και ευνοικότερο. Αλλά ευνοεί τους αδύναμους, όχι τους καλούς.
Οι σχολές πολύ υψηλής ζήτησης και ειδικά των κεντρικών πόλεων (Αθήνα, Σαλόνικα) καθώς και στρατιωτικές-αστυνομικές σχολές θα πάρουν την ανηφόρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒασωΖηκ

Νεοφερμένος

Η ΒασωΖηκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
H αλήθεια είναι ότι επιτυγχάνεται με το παλαιό κατά 5% καλύτερη αναλογία εισακτέων/υποψηφίων. Άρα, συνολικά μπορούμε να πούμε ότι είναι και ευνοικότερο. Αλλά ευνοεί τους αδύναμους, όχι τους καλούς.
Οι σχολές πολύ υψηλής ζήτησης και ειδικά των κεντρικών πόλεων (Αθήνα, Σαλόνικα) καθώς και στρατιωτικές-αστυνομικές σχολές θα πάρουν την ανηφόρα.

Εμάς Χρηστάκο μας επηρρεάζει;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εμάς Χρηστάκο μας επηρρεάζει;;

Όχι γιατί πάντα η ζήτηση στην Ιατρική ήταν στα ύψη :P
Αφρόκρεμα της Θετικής :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεα

Νεοφερμένος

Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Όχι γιατί πάντα η ζήτηση στην Ιατρική ήταν στα ύψη :P
Αφρόκρεμα της Θετικής :)
Η ΣΜΥ εγινε ιατρικη με το παλιο. Με 18.000 κ μενουμε εκτός απο το στρατο κ αστυνομία. Που να το πω κ ν με πιστέψουν.
Κάναμε τα μορια χαρτοπετσετες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒασωΖηκ

Νεοφερμένος

Η ΒασωΖηκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Όχι γιατί πάντα η ζήτηση στην Ιατρική ήταν στα ύψη :P
Αφρόκρεμα της Θετικής :)

Πάντα πρόθυμος για όλους βρε Χρηστάκο και αναλυτικός και χωρίς ίχνος δυσφορίας να απαντάς ,ακόμη και αν ειναι η τριακοστή φορά της ίδιας ερώτησης....Το μυαλό σου,μήπως σκέφτηκε και ανακάλυψε κάτι καινούργιο για τις βάσεις;;;;;

Η ΣΜΥ εγινε ιατρικη με το παλιο. Με 18.000 κ μενουμε εκτός απο το στρατο κ αστυνομία. Που να το πω κ ν με πιστέψουν.
Κάναμε τα μορια χαρτοπετσετες

μην απογοητευεσαι προκαταβολικα,δεν το βλεπω προσωπικα λογικό με 18000 να μείνεις απεξω....δήλωσες πολλες σχολες;;βρες και διάβασε τις εκτιμήσεις του Χρήστου ή chris1993
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

georginamecheng

Νεοφερμένος

Η georginamecheng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Οι σχολές πολύ υψηλής ζήτησης και ειδικά των κεντρικών πόλεων (Αθήνα, Σαλόνικα) καθώς και στρατιωτικές-αστυνομικές σχολές θα πάρουν την ανηφόρα.


Να περιμένω, επομένως, περισσότερο να μπω Ναυπηγών ΕΜΠ παρά Μηχανολόγων ΕΜΠ με 18.519 ; Νιώθω ότι είμαι πολύ οριακά..Είναι και η θετική που "αγαπάει" επίσης το Πολυτεχνείο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimlef

Νεοφερμένος

Ο Dimlef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Φίλε μου περισσότερα από 18500 έχουν περίπου 650 άτομα. Λάβε υπόψη τις προτιμήσεις επιτυχοντων πχ 2013 ( αυτές έχω προχειρες) Ητοι ημμυ Εμπ 200, ημμυ απθ 130, μμ εμπ 71 μμ απθ 30, πολμηχ εμπ 60, λοιπά τμήματα εμπ κλπ100 και λοιπές σχολές όπου οι πρώτοι έχουν παραπάνω μόρια από μμ, είσαι σίγουρα μέσα. Κάνε λοιπόν τα μπάνια σου και καλό διάβασμα γιατί είναι δύσκολη σχολή. Συν Αθήνα και χείρα κινεί. Όλα ο Χρήστος????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Φίλε μου περισσότερα από 18500 έχουν περίπου 650 άτομα. Λάβε υπόψη τις προτιμήσεις επιτυχοντων πχ 2013 ( αυτές έχω προχειρες) Ητοι ημμυ Εμπ 200, ημμυ απθ 130, μμ εμπ 71 μμ απθ 30, πολμηχ εμπ 60, λοιπά τμήματα εμπ κλπ100 και λοιπές σχολές όπου οι πρώτοι έχουν παραπάνω μόρια από μμ, είσαι σίγουρα μέσα. Κάνε λοιπόν τα μπάνια σου και καλό διάβασμα γιατί είναι δύσκολη σχολή. Συν Αθήνα και χείρα κινεί. Όλα ο Χρήστος????

Είναι με το παλαιό σύστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georginamecheng

Νεοφερμένος

Η georginamecheng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Φίλε μου περισσότερα από 18500 έχουν περίπου 650 άτομα. Λάβε υπόψη τις προτιμήσεις επιτυχοντων πχ 2013 ( αυτές έχω προχειρες) Ητοι ημμυ Εμπ 200, ημμυ απθ 130, μμ εμπ 71 μμ απθ 30, πολμηχ εμπ 60, λοιπά τμήματα εμπ κλπ100 και λοιπές σχολές όπου οι πρώτοι έχουν παραπάνω μόρια από μμ, είσαι σίγουρα μέσα. Κάνε λοιπόν τα μπάνια σου και καλό διάβασμα γιατί είναι δύσκολη σχολή. Συν Αθήνα και χείρα κινεί. Όλα ο Χρήστος????

Σωστά όσα λες.. αλλά όπως είπε κι ο Χρήστος, έδωσα με το παλαιό σύστημα, και τα πράγματα φαίνεται να είναι πολύ αβέβαια σε ό,τι αφορά τις βάσεις.. ελπίζω τουλάχιστον να μη μας έρθουν τίποτα άνοδοι τύπου 2014 στις βάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostaskoza

Νεοφερμένος

Ο kostaskoza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καθε σχολη δεχεται ενα συγκεκριμενο αριθμο παιδιων για να παρουν μετεγγαφη. Σε περιπτωση που δεν συμπληρωθει ο αριθμος αυτος, ειναι πιθανο να παρω μετεγγραφη με 0 μορια; Εγω ενδιαφερομαι για μετεγγραφη απο την Αθηνα σε ενα περιφερειακο πανεπιστημιο. Περισυ στο συγκεκριμενο τμημα ενω οι προσφερομενες θεσεις ηταν 30 μονο 7 ατομα πηρανε μετεγγραφη και η βαση των μετεγγραφων "εκλεισε" στα 2 μορια. Εαν οι αιτησεις για μετεγγραφες στη συγκεκριμενη σχολη κυμανθουν στο ιδιο επιπεδο και φετος να εχω ελπιδες να περασω με 0 μορια; Παρατηρω οτι σε πολλες αλλες σχολες οπου δεν συμπληρωνεται ο αριθμος των θεσεων που προσφερονται η βαση "κλεινει" στα 0 μορια.

Απαντηστε μου σας παρακαλω αν γνωριζετε κατι. Ευχαριστω πολυ!!

Επισης γνωριζει κανεις που μπορω να απευθυνθω για να μαθω καλυτερα αν ειναι εφικτο να μπω με 0 μορια; Μηπως να επικονωνησω με το υπουργειο παιδειας ή με τη γραμματεια της σχολης στην οποια επιθυμω να μετεγγραφω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Καθε σχολη δεχεται ενα συγκεκριμενο αριθμο παιδιων για να παρουν μετεγγαφη. Σε περιπτωση που δεν συμπληρωθει ο αριθμος αυτος, ειναι πιθανο να παρω μετεγγραφη με 0 μορια; Εγω ενδιαφερομαι για μετεγγραφη απο την Αθηνα σε ενα περιφερειακο πανεπιστημιο. Περισυ στο συγκεκριμενο τμημα ενω οι προσφερομενες θεσεις ηταν 30 μονο 7 ατομα πηρανε μετεγγραφη και η βαση των μετεγγραφων "εκλεισε" στα 2 μορια. Εαν οι αιτησεις για μετεγγραφες στη συγκεκριμενη σχολη κυμανθουν στο ιδιο επιπεδο και φετος να εχω ελπιδες να περασω με 0 μορια; Παρατηρω οτι σε πολλες αλλες σχολες οπου δεν συμπληρωνεται ο αριθμος των θεσεων που προσφερονται η βαση "κλεινει" στα 0 μορια.

Απαντηστε μου σας παρακαλω αν γνωριζετε κατι. Ευχαριστω πολυ!!

Επισης γνωριζει κανεις που μπορω να απευθυνθω για να μαθω καλυτερα αν ειναι εφικτο να μπω με 0 μορια; Μηπως να επικονωνησω με το υπουργειο παιδειας ή με τη γραμματεια της σχολης στην οποια επιθυμω να μετεγγραφω

Ναι, υπάρχουν περιπτώσεις ατόμων που πήραν μετεγγραφή με 0 μόρια ή που έμειναν κενές θέσεις, οπότε μπορούσε να μπει κάποιος με 0 μόρια. Είναι αβέβαιο όμως.
Για ποιά τμήματα αναφέρεσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top