[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

BlackRazor97

Νεοφερμένος

Ο BlackRazor97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Ευκαιρία να κάψουμε το LoL τώρα που όλα τα trolls μαζεύονται για να βγάλουν το άχτι τους με τις "ΑΚΡΙΒΕΣΤΑΤΕΣ ΔΙΑΡΡΟΕΣ" τους :D !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_022

Νεοφερμένος

Η katerina_022 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Δεν ειχα αγωνια ολες αυτες τις μερες και με επιασε σημερα,την τελευταια μερα :P
Εδωσα 2 ειδικα μαθηματα (ελευθερο και γραμμικο)και δεν εγραψα πολυ καλα,δλδ στο ελευθερο ο μεσος ορος απο οτι ειδα ηταν 14 και κατι και εγω εβγαλα 12,5 εκει...
Πιθανον να μην ξερετε γιατι εδωσα με επαλ,και οπου και αν κοιταξα δεν γραφουν τιποτα για εκτιμησεις βασεων απο επαλ...Εβγαλα 1960 μορια και η βαση στη γραφιστικη περυσι ηταν 1600 και κατι,με αριστο το 2100...λετε να αναιβουν πολυ;Θα την πιασω; :( Δεν εχω και κανεναν ή καπου αλλου να ρωτησω,απλα και λιγη κουβεντα θελω,να ηρεμισω γιατι δεν με βλεπω να κοιμαμαι το βραδυ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ποιος θα κοιμηθεί σήμερα ; :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννα17

Νεοφερμένος

Η Αννα17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 60 μηνύματα.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.

Degen

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Πιστευετε οτι με 11.100 μπορω να πιασω Πληροφορικη Κερκυρας?Θελω τις γνωμες σας!(Βαση 2014-11.399 Βαση 2013 10.600)

Μπορεί να είμαστε και μαζί,11424 έχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Εγώ :D

Καλά αποτελέσματα παιδιά :)

Χαχα! Ευχαριστούμε. Πλέον μιλάμε για κάποιες ώρες από τη σχολή μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vpetrog

Νεοφερμένος

Ο vpetrog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλή Επιτυχία και καλά αποτελέσματα παιδιά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννα17

Νεοφερμένος

Η Αννα17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Δηλαδή από τις 8 αύριο μπορούμε να κάνουμε προσπάθειες για να δούμε που περάσαμε ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 850985

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δηλαδή από τις 8 αύριο μπορούμε να κάνουμε προσπάθειες για να δούμε που περάσαμε ??


Στην αδερφη μου ειχαν πει στις 10 αλλα βγηκαν 7:30 ,τι να πεις :p (Πριν 4 χρονια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MarilynSt

Νεοφερμένος

Η MarilynSt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Ποιος θα κοιμηθεί σήμερα ; :p

Ύπνος;;; Εδώ και μια εβδομάδα έχω ξεχάσει τι σημαίνει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jorjiinoos

Νεοφερμένος

Ο Jorjiinoos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Αχαχαχαχαχα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kappa97

Νεοφερμένος

Η kappa97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Αύριο θα είναι ανοιχτά τα σχολεία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jorjiinoos

Νεοφερμένος

Ο Jorjiinoos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Λογικά ναι ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefania96

Νεοφερμένος

Η Stefania96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Ρε παιδιά ξαναεγραψα και δεν μου απάντησε κανείς ...Με 6% και 14.061 λέτε να πιάσω παιδαγωγικό στα Γιάνεννα? ? Πέρυσι είχε 14.700...απλά ποντάρω στο ότι γίναμε πάρα πολλές μεταγραφές πέρυσι και δεν θα είναι πολλοί αυτοί που θα δώσουν με 10% Γιάννενα και συγκεκριμένα παιδαγωγικό.....εσείς τι λέτε ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kappa97

Νεοφερμένος

Η kappa97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Λογικά ναι ..

Δηλαδή μπορούμε να μάθουμε πιο γρήγορα τα αποτελέσματα αν πάμε στο σχολείο?

Ρε παιδιά ξαναεγραψα και δεν μου απάντησε κανείς ...Με 6% και 14.061 λέτε να πιάσω παιδαγωγικό στα Γιάνεννα? ? Πέρυσι είχε 14.700...απλά ποντάρω στο ότι γίναμε πάρα πολλές μεταγραφές πέρυσι και δεν θα είναι πολλοί αυτοί που θα δώσουν με 10% Γιάννενα και συγκεκριμένα παιδαγωγικό.....εσείς τι λέτε ??

Περίμενε αύριο τα αποτελέσματα...Κανεις δεν μπορεί να ξέρει γιατί παίζουμε με λίγα μόρια ... Εγώ φαντάσου περιμένω αν θα πέσει η σχολή μου για 140 και παλι δεν ειμαι σιγουρη!! ;) Καλά αποτελέσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jorjiinoos

Νεοφερμένος

Ο Jorjiinoos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Τι να σου πω...μπορει και να τα μάθεις γρηγορότερα ...εγω πάντως θα τα δω από το ίντερνετ .... Τι να τα μάθεις λίγα λεπτά νωρίτερα ή αργότερα ... Το θέμα είναι να έρθει το πρωί ... Καλή σου επιτυχία ??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώτα10

Νεοφερμένος

Η Γιώτα10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Καλησπέρα. Σε μια άλλη ιστοσελίδα διαβασα το εξης:
Διαρροές Βάσεων - Δυστυχώς/Ευτυχώς η αλήθεια
Χημικό Αθήνας: 17379
Χημικό Θεσσαλονίκης: 16434
Χημικό Ιωάννινα: 15023
Χημικό Κρήτης:14743
----
Ιατρική Αθήνας: 19024
Ιατρική Αλεξ: 18.508
----
Νομική Αθήνας: 18650
Νομική Θεσσαλονίκης: 18340
Νομική Θράκης 18024
-----
Μαθηματικό αθήνας: 16940
Μαθηματικό Σαμου: 11453

Τι έχετε να πείτε;; Εγώ το βρίσκω υπερβολικό! Καλη επιτυχία σε όλους!!! :)
Eξωπραγματικές! Πιο τρολ δεν γίνεται! Θα τρίβουμε τα μάτια μας από την πτώση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
ΔΙΑΡΡΟΕΣ ΔΙΑΠΙΣΤΩΘΗΚΑΝ...

Στην κουζίνα μου και στο μπάνιο μου.:P

Ήρεμα απόψε ε;
Και δεν πιστεύω να πίστεψε κανείς τις σημερινές διαρροές;Απλά τα μικρά site κάπως πρέπει να αυξήσουν την επισκεψιμότητά τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marios3724

Νεοφερμένος

Ο marios3724 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
oυτε εγω θα κοιμηθω επειδη καθε βραδυ δεν κοιμαμαι..ουτε τη μερα βασικα..ισως ειμαι λιγο εξωγηινος αλλα οκκ..αυτα απο τοτε που τελειωσε το σχολειο :P:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top