[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Υπάρχει περίπτωση να πάω ηλεκτρολόγους ξανθης με 15000 ;;

Το 2013 η σχολη αυτη ειχε βαση με γενικη σειρα 16.027 και επαιρνε 166 ατομα φετος παιρνει 230 αλλα και παλι ισως λιγο δυσκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Αχ Νεκταριε μη μου λες τετοια ..:cry_x:

Όλες οι εκτιμήσεις την δίνουν 18.000-18100! Τι να πω?! δεν νομίζω να κάνουν όλοι οοι άλλοι λάθος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jorjiinoos

Νεοφερμένος

Ο Jorjiinoos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καριδακος ...βοηθησε μεεε...απο ότι θυμήθηκα έβαλα μηχανολόγους τα πάντα εκτός από κοζανη ...μετα ηλεκτρολόγους τα πάντα ...εννοώ όλες τις περιοχές και μετά μηχανικός η/υ Κρήτη ...που λες να πάω ..;;;;;;βοήθεια αααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννα17

Νεοφερμένος

Η Αννα17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Θεωρώ πως δν είναι λογικό η Χίος να έχει 110 παραπάνω και η Αθήνα ΝΑ πέφτει περίπου 800 ( κάτι π υποθηκε παραπάνω ) θεωρώ πως όλα αυτά είναι τρολς και προσπαθούν να μας τρέλα ουν .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Καριδακος ...βοηθησε μεεε...απο ότι θυμήθηκα έβαλα μηχανολόγους τα πάντα εκτός από κοζανη ...μετα ηλεκτρολόγους τα πάντα ...εννοώ όλες τις περιοχές και μετά μηχανικός η/υ Κρήτη ...που λες να πάω ..;;;;;;βοήθεια αααααααα

Σαμο Η/υ εβαλες? Παντως σε περιπτωση που δεν το ξερεις, αυτο της κρητης δεν αντιστοιχει με τα αλλα. Δεν βγαινεις ηλεκτρολογος δηλαδη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GF65

Νεοφερμένος

Η GF65 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καρυδάκο Μαθηματικός είμαι .Στην Πάτρα έχει δηλώσει Μηχανικων Η/Υ οχι ΗΜΜΥ Την ενδιαφερει η πληροφορικη Δηλωσε πρωτα Ξανθη μηπως ειναι με τον αδερφο της Αυριο θα ξερουμε Ειμαστε κι απο νησι (Ροδος ) και δεν βρισκουμε ευκολα εισητηρια τετοια εποχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
ολη νυχτα φιφα σημερα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jorjiinoos

Νεοφερμένος

Ο Jorjiinoos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Για να το θέσω διαφορετικά ...με 15000,μόρια περνάω μηχανικός η/υ χανια ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Για να το θέσω διαφορετικά ...με 15000,μόρια περνάω μηχανικός η/υ χανια ;;;

Εγώ πιστεύω ότι σίγουρα περνάς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Απλα ηρεμιστε . Εγω ειμαι χαλαρος αν και ειναι αβεβαιο σε ποια σχολη θα περασω .... ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΑΑ :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis_07

Νεοφερμένος

Ο antonis_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
@Karidakos με 16.115 λες να μπαινω ημμυ ξανθης/βολου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jorjiinoos

Νεοφερμένος

Ο Jorjiinoos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Έχεις δίκιο ...καλα αποτελέσματα σε όλους ...και το σημαντικότερο ...πανω από όλα η υγεία !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strawberryblond

Νεοφερμένος

Η strawberryblond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Καλα αποτελεσματα να εχουμε παιδια.Ελπιζω να ειναι τα επιθυμητα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GF65

Νεοφερμένος

Η GF65 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλή τύχη παιδιά. Όχι «καλή επιτυχία». Η επιτυχία είναι πάντα καλή και η αποτυχία πάντα διδακτική. Καλή τύχη με τις επιθυμίες σας !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους. Υπομονή. Το άγχος των εξετάσεων κορυφώνεται σε λίγες ώρες. Έπειτα αρχίζει ένα ουσιαστικότερο και διαρκέστερο άγχος εκείνο της πραγματικής ζωής! Και εύχομαι σε όλους να το γευτούν και να το απολαύσουν κατά το δοκούν!
-Ας υπογραμμίσουμε πως φέτος, σε αντίθεση με τα καθιερωμένα, οι βάσεις ανακοινώνονται νωρίτερα, έστω λίγα εικοσιτετράωρα. Ελπίζω να καθιερωθεί και για τις επόμενες χρονιές, εφόσον δεν υπάρχει ουσιώδης λόγος αργοπορίας!
-Τέλος πόσο θεωρείται ότι μπορεί να κατέβει η βάση του τμήματος Πολιτικών Επιστημών και Δημοσίας διοίκησης του ΕΚΠΑ. Έχω 16,100.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Karidakos

Νεοφερμένος

Ο Karidakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Για την κόρη μου είναι Σπουδάζει ο γιος μου ΗΜΜΥ Ξανθη και θα μας βολευε. Δεύτερη επιλογη Μηχανικών Η/Υ Πάτρας Από καρναβάλι σε καρναβάλι χαχα !!!

Καριδακος ...βοηθησε μεεε...απο ότι θυμήθηκα έβαλα μηχανολόγους τα πάντα εκτός από κοζανη ...μετα ηλεκτρολόγους τα πάντα ...εννοώ όλες τις περιοχές και μετά μηχανικός η/υ Κρήτη ...που λες να πάω ..;;;;;;βοήθεια αααααααα

Κρήτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john97

Νεοφερμένος

Ο john97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Μα δείτε τι βγάζει στο result.minedu... Λιγο περιεργο η οχι..;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαναη Κ.

Νεοφερμένος

Η Δαναη Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
ΝΟΜΙΚΗ ΑΠΘ ξερουμε κατι απο γνωστους που περασαν;; πλιζ πλιιιιιζζζζζζ !!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis97

Νεοφερμένος

Ο panagiotis97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους. Υπομονή. Το άγχος των εξετάσεων κορυφώνεται σε λίγες ώρες. Έπειτα αρχίζει ένα ουσιαστικότερο και διαρκέστερο άγχος εκείνο της πραγματικής ζωής! Και εύχομαι σε όλους να το γευτούν και να το απολαύσουν κατά το δοκούν!
-Ας υπογραμμίσουμε πως φέτος, σε αντίθεση με τα καθιερωμένα, οι βάσεις ανακοινώνονται νωρίτερα, έστω λίγα εικοσιτετράωρα. Ελπίζω να καθιερωθεί και για τις επόμενες χρονιές, εφόσον δεν υπάρχει ουσιώδης λόγος αργοπορίας!
-Τέλος πόσο θεωρείται ότι μπορεί να κατέβει η βάση του τμήματος Πολιτικών Επιστημών και Δημοσίας διοίκησης του ΕΚΠΑ. Έχω 16,100.
Επειδη ενδιαφερομαι και εγω για αυτο το τμημα πιστευω οτι θα βρεθει κατω απο τα 16.300
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Παίδες έχω αγχωθει μπορείτε να κάνετε εκτιμήσεις για χημικό Κρήτης ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top