[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Υπομονή!
Πάντως για να ξέρεις με 14.581 περνάς με άνεση στο Επιστήμης Υπολογιστών Ηράκλειο και ΗΜΜΥ Χανίων είσαι οριακά (γιατί η σχολή θα είναι κάτω από 15 σίγουρα) αλλά ελπίζω λόγω capital control να μην επιλεχθεί!

Τελικά Χανιά δεν τα δήλωσα. Περιμένω να περάσω Ηράκλειο, αλλά θέλω να το δω και ανακοινωμένο επισήμως γιατί θα σκάσω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Τελικά Χανιά δεν τα δήλωσα. Περιμένω να περάσω Ηράκλειο, αλλά θέλω να το δω και ανακοινωμένο επισήμως γιατί θα σκάσω.:P

Έλα βρε και αγχώνεσαι!!!! Θα περάσεις και με αρκετά καλή σειρά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Υπομονή!
Πάντως για να ξέρεις με 14.581 περνάς με άνεση στο Επιστήμης Υπολογιστών Ηράκλειο και ΗΜΜΥ Χανίων είσαι οριακά (γιατί η σχολή θα είναι κάτω από 15 σίγουρα) αλλά ελπίζω λόγω capital control να μην επιλεχθεί!
Για φυσικο τα ιδια που ελεγες?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
a) ναι 1 λεπτο μετα της 1,, ημουν στην σελίδα από τις 11
β) στην σελίδα του μηχανογραφικου έμπαινα καθε μερα και δεν ειχε πεσει καμια φορα
γ) για τον Φλεβάρη δικαιολογείται (και τεχνικά μάλιστα)

Ντάξει μας έπεισες.
Θυμάμαι ξεκάθαρα πως άργησαν αρκετά και δε βγήκαν 1 λεπτό μετά, τα είχα ήδη δει στο σχολείο στις 11:00 αλλά στο ίντερνετ δε βγήκαν στις 13:00. Δηλαδή έπεσε κατευθείαν, και παιδευτήκαμε αρκετά. Πάντως "δε καταλαβαίνω" και την κάψα σου να τους υπερασπιστείς.

Κι επειδή τα γραπτά μένουν...

O never give up έγραψε στις 13:23, 23-06-15: #4962
Τώρα δεν μπαίνει καν η σελίδα. Λέει: This service is unavailable.
H -Sins- έγραψε στις 13:25, 23-06-15: #4963
Παιδια εμένα μου λέει οτι δεν ειναι διαθεσημο

Απορώ επίσης πως κατάφερες να είσαι επί βδομάδες 24/7 στη σελίδα του μηχανογραφικού. :hmm:

Είναι ξεκάθαρο πως είτε έχεις κάποιο προσωπικό λόγο είτε είσαι απλά πεισματάρης δίχως λόγος και αιτία.
Αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

8theo1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 8theo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Άντε πλησιάζει η ώρα! Καλά αποτελέσματα σε όλους! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Παίδες υπομονή. Τόσο καιρο περιμεναμε και θα φερουμε τη καταστροφη για μια ακομα μερα ( ουτε μια βασικα) υπομονής; Δειτε καμια ταινια βγειτε με φιλους και δε θα καταλαβετε ποτε θα περασει η ωρα. Καλα αποτελεσματα σε ολους μας,να περασουμε ολοι εκει που θελουμε !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ρε παιδιά, τα νούμερα δείχνουν λίγο πιο ψηλές από τις βάσεις 2013 στο 2ο,4ο πεδίο
Επειδή το 2013 είχαμε μετεγγραφές περιμένουμε τα κεντρικά τμήματα να έχουν αρκετά υψηλότερες βάσεις από το 2013 ενώ περιφερειακά τμήματα να φτάνουν τις βάσεις του 2013. Έτσι πάει, τώρα τι λένε οι άλλοι εγώ δεν μπορώ να καταλάβω.
Σαφώς μια πολύ μεγάλη αύξηση ζήτησης σε ένα τμήμα μπορεί να οδηγήσει σε αύξηση της βάσεώς του η μια πολύ μεγάλη μείωση ζήτησης σε μια φρικτά χαμηλή βάση. Εσείς καθορίζεται τις βάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Μια γυναικα σε γνωστο εκπαιδευτικο site γραφει οτι ξερει απο την κουμπαρας της που δουλευει στο Υπουργειο παιδειας οτι η διοικηση επιχειησεων χιος ανεβηκε κατα 110 μορια.Μηπως επιβαιβαιωνεται τελικα ο Στρατηγακης.Αν επιβαιβαιωνεται εμεις που βρισκομααστε αναμεσα στο 11000-13000 την βαψαμε.Με βλεπω συντομα να φευγω για Χιο(διοιηκηση επιχερισησεων).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τζεκο

Νεοφερμένος

Ο Τζεκο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Μια γυναικα σε γνωστο εκπαιδευτικο site γραφει οτι ξερει απο την κομπαρας της που δουλευει στο Υπουργειο παιδειας οτι η διοικηση επιχειησεων χιος ανεβηκε κατα 110 μορια.Μηπως επιβαιβαιωνεται τελικα ο Στρατηγακης.Αν επιβαιβαιωνεται εμεις που βρισκομααστε αναμεσα στο 11000-13000 την βαψαμε.Με βλεπω συντομα να φευγω για Χιο(διοιηκηση επιχερισησεων).

Φαε την γλωσσα σου...:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Matthaios

Νεοφερμένος

Ο Matthaios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Άραγε θα κοιμηθεί κανείς απόψε;
Εύχομαι σε όλους καλά αποτελέσματα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
τι εχεις δηλωσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EMR

Νεοφερμένος

Ο EMR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.

Jorjiinoos

Νεοφερμένος

Ο Jorjiinoos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους !!! Εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία ιδιαίτερα σε όλους εκείνους που έχουν υπερβολικο άγχος όπως εγώ ...οχι μόνο αυτές τις μέρες αλλά γενικότερα ...θα ήθελα να με βοηθήσετε σε ένα θέμα μιας και κοντεύω να πεθάνω από την αγωνία μου .... Έγραψα 15052 μόρια πιστεύετε θα καταφέρω να πάω μηχανικός η/υ χανια ;;;; παρακαλώ βοηθήστε με ....ειναι ανάγκη να με εμψυχώσει κάποιος ... ������
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Karidakos

Νεοφερμένος

Ο Karidakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους !!! Εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία ιδιαίτερα σε όλους εκείνους που έχουν υπερβολικο άγχος όπως εγώ ...οχι μόνο αυτές τις μέρες αλλά γενικότερα ...θα ήθελα να με βοηθήσετε σε ένα θέμα μιας και κοντεύω να πεθάνω από την αγωνία μου .... Έγραψα 15052 μόρια πιστεύετε θα καταφέρω να πάω μηχανικός η/υ χανια ;;;; παρακαλώ βοηθήστε με ....ειναι ανάγκη να με εμψυχώσει κάποιος ... ������


Ανεταααααααααααα ετοιμάσου για Κρήτη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Jorjiinoos

Νεοφερμένος

Ο Jorjiinoos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Μου κανεις πλάκα ;;; πωπω θα πεθάνω με τόσο άγχος ... Να σε ρωτήσω...η αμέσως προηγούμενη επιλογή μου είναι μηχανολόγος ξανθης ...λες να γίνει τίποτα και να παω εκεί ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Karidakos

Νεοφερμένος

Ο Karidakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Μου κανεις πλάκα ;;; πωπω θα πεθάνω με τόσο άγχος ... Να σε ρωτήσω...η αμέσως προηγούμενη επιλογή μου είναι μηχανολόγος ξανθης ...λες να γίνει τίποτα και να παω εκεί ;;;

Ηλεκτρολόγος εννοείς ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jorjiinoos

Νεοφερμένος

Ο Jorjiinoos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Μηχανολόγος μηχανικός ξανθης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Karidakos

Νεοφερμένος

Ο Karidakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 35 μηνύματα.

KEIYAKUSHA

Νεοφερμένος

Ο KEIYAKUSHA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μπορει να κανει κανεις καμια εκτιμηση για το ΤΕΙ Μηχανικων Πληροφορικης στο Ηρακλειο για τα παιδια που ειναι απο ΕΠΑΛ? Εχω πολυ αγχος εχω γραψει 1490 μορια και η περσινη βαση ηταν 1426 και θελω να ξερω αν θα ανεβουν οι βασεις φετος ή τουλαχιστον να παραμεινουν σταθερες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jorjiinoos

Νεοφερμένος

Ο Jorjiinoos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Μισό λεπτό επειδή είμαι παρα πολύ μακριά από το σπίτι μου ...τωρα ειμαι Κομοτηνή στην αδερφη μου που σπουδάζει ...λοιπον περισσότερα μόρια έχει ο ηλεκτρολόγος ή ο μηχανολόγος ;; για να θυμηθώ με ποια σειρά τα έχω βάλει ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top