[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

NEKTARIOS11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NEKTARIOS11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Παιδιά, εγώ απλά έμαθα τυχαία κάτι και το ανακοίνωσα. Από εκεί και πέρα δεν θα σας σώσουν κάτι ώρες!!!
Και εγώ περίμενα σαν τον βλάκα στη χρονιά μου και υπήρχαν άλλοι που τα ήξεραν 1 και 2 μέρες πριν.
Πέρασα στη 1η μου επιλογή οπότε klein.

αν ισχυει η πληροφορια φανταστειτε την πτωση στην περιφερεια στα αλλα πεδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EMR

Νεοφερμένος

Ο EMR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Παντως στο 2ο που ειμαι σε χαμηλοτερες μου ειπαν δεν εχει σχεδον καθολου πτωση
Θεε μου μακαρι να καναν λαθος
Σε χαμηλοτερες; Δηλαδη; Αυτες που κυμαινονται μεταξυ 11.000 και 13.000;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
ειναι σιγουρο αυτο? σε παρακαλω απαντησε μου ειλικρινα..

Ναι, μάλιστα είχε 14,2κάτι. Απλά επειδή δεν θυμάμαι ακριβώς είπα 14,300!!!
Τι να σας πω...για να παίρνει μια μάνα και να ουρλιάζει και να κλαίει από τη χαρά της μάλλον αλήθεια θα είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis83

Νεοφερμένος

Ο antonis83 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Ναι, μάλιστα είχε 14,2κάτι. Απλά επειδή δεν θυμάμαι ακριβώς είπα 14,300!!!
Τι να σας πω...για να παίρνει μια μάνα και να ουρλιάζει και να κλαίει από τη χαρά της μάλλον αλήθεια θα είναι!

για το τμημα οικονομικων επιστημων λες ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Σε χαμηλοτερες; Δηλαδη; Αυτες που κυμαινονται μεταξυ 11.000 και 13.000;:confused:
Μεχρι 14000
Δεν ειναι δικη μου η πληροφορια
Αν ειναι ψεματα το ιδιο θα νευριασω και εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KotCoC100

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KotCoC100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα σε όλους μας εύχομαι!!
Όλα τα όνειρά μας να γίνουν πραγματικότητα!!
Don't worry, be happy!!!
:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στελιος123

Νεοφερμένος

Ο Στελιος123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ρε παιδια δεν μπορω να το καταλαβω αυτο με τις χαμηλοβαθμες σχολες.Δηλαδη θα πεσουν σχολες στο ΕΜΠ και στο ΑΠΘ και οι σχολες στην Περιφερια με 11.000 και 10.000 μορια θα ανεβουν?Με ποια λογικη?Πραγματικα δεν μπορω να την καταλαβω εδω και 1 μηνα.Δηλαδη το 2013 που βρισκομασταν σε παρομοια κατασταση γιατι επεσαν ολες και φετος ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΥΨΗΛΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΣΑΙΕΣ?Δεν εχει λογικη....πραγματικα,παραλογα πραγματα ακουμε και ας ελπισουμε οτι δεν θα βγουν αληθινα.Για παραδειγμα θα πεσουν οι Ηλεκτρολογοι στην Αθνα 500 μορια η 400 που λενε και η Πληροφορικη στη Λαμια η στην Κερκυρα θα ανεβει 500 και 600 μορια...ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝΕ?Μακαρι αυριο να περασουμε ολοι εκει που θελουμε διχως να περναμε τα ιδια φετινα βασανα(φροντηστιρια διαβασματα αναμονη αχνος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ratatouis

Νεοφερμένος

Ο ratatouis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Παιδια για την αστυφυλάκων ποσο πιστεύετε θα πέσει;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariast

Νεοφερμένος

Η Mariast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Παιδιά για 4ο πεδίο τμήματα τει χαμηλόβαθμα προβλέπεται να ανεβαίνουν; εννοώ μεταξύ 10-11.000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menaskfpzm

Νεοφερμένος

Ο menaskfpzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ασφαλώς. Αρκετοί -όπως συνέβη και στις βαθμολογίες- τα έχουν ήδη μάθει. Ας μην συγχυζόμαστε όμως.



Απ' ότι θυμάμαι ήταν πεσμένη μέχρι και αρκετή ώρα μετά τις 1 που είχε ανακοινωθεί ότι θα λειτουργούσε. :hmm:
Φυσικά, και στα μηχανογραφικά σε κάποιες φάσεις έπεσε.
(Και τον Φλεβάρη που κάναμε τις δηλώσεις έπεφτε το αντίστοιχο σύστημα, αλλά πάμε πολύ πίσω.)
Τελικά κάνανε και γαμώ τις δουλειές φέτος.

a) ναι 1 λεπτο μετα της 1,, ημουν στην σελίδα από τις 11
β) στην σελίδα του μηχανογραφικου έμπαινα καθε μερα και δεν ειχε πεσει καμια φορα
γ) για τον Φλεβάρη δικαιολογείται (και τεχνικά μάλιστα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EMR

Νεοφερμένος

Ο EMR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ρε παιδια δεν μπορω να το καταλαβω αυτο με τις χαμηλοβαθμες σχολες.Δηλαδη θα πεσουν σχολες στο ΕΜΠ και στο ΑΠΘ και οι σχολες στην Περιφερια με 11.000 και 10.000 μορια θα ανεβουν?Με ποια λογικη?Πραγματικα δεν μπορω να την καταλαβω εδω και 1 μηνα.Δηλαδη το 2013 που βρισκομασταν σε παρομοια κατασταση γιατι επεσαν ολες και φετος ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΥΨΗΛΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΣΑΙΕΣ?Δεν εχει λογικη....πραγματικα,παραλογα πραγματα ακουμε και ας ελπισουμε οτι δεν θα βγουν αληθινα.Για παραδειγμα θα πεσουν οι Ηλεκτρολογοι στην Αθνα 500 μορια η 400 που λενε και η Πληροφορικη στη Λαμια η στην Κερκυρα θα ανεβει 500 και 600 μορια...ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝΕ?Μακαρι αυριο να περασουμε ολοι εκει που θελουμε διχως να περναμε τα ιδια φετινα βασανα(φροντηστιρια διαβασματα αναμονη αχνος)

Λογικα θα το λενε αυτο επειδη υπαρχει μεγαλο ποσοστο υποψηφιων που εγραψαν 10000 με 11000. Τωρα τι να σου πω; Δεν ξερω κι εγω... Εσυ σε ποια σχολη θες να περασεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Παιδιά βγήκε ένας στο έντου και είπε ότι η κολλητή του πέρασε Φιλολογία ΑΠΘ με 16854 μόρια. Τί λέτε έχουμε ελπίδες με 17062 μόρια, θα έχει πτώση άραγε; Πάντως άκουσα από γνωστούς ότι πτώση έχει σε όλα τα πεδία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στελιος123

Νεοφερμένος

Ο Στελιος123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγω θελω να περασω στην Πληροφορικη Κερκυρας.Εχω 11.100 και απο τοτε που βγηκαν οι εκτιμησεις τρεμουν τα ποδια μου κυριολεκτικα.Διοτι καποιες λενε οτι θα ανεβει,το 2014 ειχε 11.399.Ενω το 2013 ειχε 10.600.Πραγματικα εχουν κοπει τα χερια μου και περναω το χειροτερο καλοκαιρι της ζωης μου.....Με εχει φαει η αγωνια.Εσυ τι λες θα πεσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EMR

Νεοφερμένος

Ο EMR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Εγω θελω να περασω στην Πληροφορικη Κερκυρας.Εχω 11.100 και απο τοτε που βγηκαν οι εκτιμησεις τρεμουν τα ποδια μου κυριολεκτικα.Διοτι καποιες λενε οτι θα ανεβει,το 2014 ειχε 11.399.Ενω το 2013 ειχε 10.600.Πραγματικα εχουν κοπει τα χερια μου και περναω το χειροτερο καλοκαιρι της ζωης μου.....Με εχει φαει η αγωνια.Εσυ τι λες θα πεσει?
Eγω πιστευω οτι αυριο θα χαμογελας! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στελιος123

Νεοφερμένος

Ο Στελιος123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σε ευχαριστω ;p ;p ;pπαρα πολυ για το κουραγιο.!Εσυ ?που θες ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Oυφ πως θα περάσουν οι ώρες μέχρι αύριο;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ταινίες παιδιά,πολλές ταινίες!!
(Δείτε το Seven,και ταινιάρα είναι,και μου είχε φέρει γούρι στη δική μου αντίστοιχη αγωνία ;) :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Oυφ πως θα περάσουν οι ώρες μέχρι αύριο;;;;

Υπομονή!
Πάντως για να ξέρεις με 14.581 περνάς με άνεση στο Επιστήμης Υπολογιστών Ηράκλειο και ΗΜΜΥ Χανίων είσαι οριακά (γιατί η σχολή θα είναι κάτω από 15 σίγουρα) αλλά ελπίζω λόγω capital control να μην επιλεχθεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννα17

Νεοφερμένος

Η Αννα17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Ταινίες παιδιά,πολλές ταινίες!!
(Δείτε το Seven,και ταινιάρα είναι,και μου είχε φέρει γούρι στη δική μου αντίστοιχη αγωνία ;) :P )
Πραγματικά αυτό μόνο θα μας σώσει εγώ έχω ξεκινήσει από τώρα αλλιώς δν θα περάσει η ώρα !!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top