[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

menaskfpzm

Νεοφερμένος

Ο menaskfpzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
πάντως στην ανακοίνωση των βαθμών η σελίδα δεν έπεσε

φέτος έχουν κάνει καλή δουλειά με το ηλεκτρονικό σύστημα, μην τα κατακρίνουμε όλα..
επίσης κατά την γνώμη μου είναι δικαιολογημενη η καθυστέρηση λογού του νέου συστήματος εγραφης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_koynelaki_

Νεοφερμένος

Η _koynelaki_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματαααα σε όλους! Με 13.000 πιστευετε πως πιάνω Ιστορία Αρχαιολογία Καλαμάτας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Καλα αποτελεσματα παιδια..να ξερετε οτι οπου και να περασετε θα ειναι υπεροχα ..μην αγχωνεστεε σαν να ειναι τα αποτελεσματα το τελος της ζωης σας αντιθετως ειναι η αρχη...οπως και να εχει ευχομαι ολοψυχα να βρεθειτε εκει που επιθυμειτε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζεκο

Νεοφερμένος

Ο Τζεκο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Γνωστός μου πέρασε με 14.300 στο Οικονομικό ΠΑ.ΠΕΙ!
Οπότε όσο αφορά το 5ο πεδίο, επιστροφή στις βάσεις του 2013!
Και εσυ αλλα και αυτος πως το μαθατε?Ειχε και αυτος νονα στο υπουργειο ε?:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελενηκαλ.

Νεοφερμένος

Η ελενηκαλ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
παιδια μια μικρη βοηθεια με 13.920παιδαγωγικο κρητης? καποιες εκτιμησεις το δινουν στα 13.600 αλλα περυσι ηθελε 14.146 τι λετε? =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Και εσυ αλλα και αυτος πως το μαθατε?Ειχε και αυτος νονα στο υπουργειο ε?:hmm::hmm:

Άκου με. Εγώ είμαι εδώ από το 2010 μέλος, όχι ο κάθε τυχάρπαστος στο eduforyou.
Δεν ξέρω πως το έμαθε, αλλά η μάνα του πήρε ουρλιάζοντας τον αδερφό του παιδιού αυτού (μπροστά μου) και το έμαθα.
Έχουν αρκετούς γνωστούς μέσα απ'ότι ξέρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Γνωστός μου πέρασε με 14.300 στο Οικονομικό ΠΑ.ΠΕΙ!
Οπότε όσο αφορά το 5ο πεδίο, επιστροφή στις βάσεις του 2013!
Χριστο μεγαλη πτωση δηλαδη στο 5οπεδιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Χριστο μεγαλη πτωση δηλαδη στο 5οπεδιο?

Όπως φαίνεται πάμε για βάσεις 2013 στα κεντρικά τμήματα. Τώρα περιφέρεια θα δούμε...
Αναμενόμενο πάντως το είχα προβλέψει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζεκο

Νεοφερμένος

Ο Τζεκο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Άκου με. Εγώ είμαι εδώ από το 2010 μέλος, όχι ο κάθε τυχάρπαστος στο eduforyou.
Δεν ξέρω πως το έμαθε, αλλά η μάνα του πήρε ουρλιάζοντας τον αδερφό του παιδιού αυτού (μπροστά μου) και το έμαθα.
Έχουν αρκετούς γνωστούς μέσα απ'ότι ξέρω!

Δεν στο ειπα για να σε κατηγορησω απλα για να σε τσεκαρω,γιατι οπως ξερεις πολλοι εξυπνοι μιλανε για διαρροες.Μακαρι να επιστρεψουν οι βασεις σε αυτες του 2013 και στα υψηλοβαθμα και στα χαμηλοβαθμα τμηματα του 5ου πεδιου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Δεν στο ειπα για να σε κατηγορησω απλα για να σε τσεκαρω,γιατι οπως ξερεις πολλοι εξυπνοι μιλανε για διαρροες.Μακαρι να επιστρεψουν οι βασεις σε αυτες του 2013 και στα υψηλοβαθμα και στα χαμηλοβαθμα τμηματα...:)

Ναι, καταλαβαίνω ότι ακούγονται πολλά αυτές τις μέρες αλλά δεν έχω λόγο να πω ψέμματα, αγωνιώ το ίδιο για 2 φίλες μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Ειχε και αυτος νονα στο υπουργειο ε?
Ασφαλώς. Αρκετοί -όπως συνέβη και στις βαθμολογίες- τα έχουν ήδη μάθει. Ας μην συγχυζόμαστε όμως.

πάντως στην ανακοίνωση των βαθμών η σελίδα δεν έπεσε
φέτος έχουν κάνει καλή δουλειά με το ηλεκτρονικό σύστημα, μην τα κατακρίνουμε όλα..
επίσης κατά την γνώμη μου είναι δικαιολογημενη η καθυστέρηση λογού του νέου συστήματος εγραφης

Απ' ότι θυμάμαι ήταν πεσμένη μέχρι και αρκετή ώρα μετά τις 1 που είχε ανακοινωθεί ότι θα λειτουργούσε. :hmm:
Φυσικά, και στα μηχανογραφικά σε κάποιες φάσεις έπεσε.
(Και τον Φλεβάρη που κάναμε τις δηλώσεις έπεφτε το αντίστοιχο σύστημα, αλλά πάμε πολύ πίσω.)
Τελικά κάνανε και γαμώ τις δουλειές φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EMR

Νεοφερμένος

Ο EMR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ασφαλώς. Αρκετοί -όπως συνέβη και στις βαθμολογίες- τα έχουν ήδη μάθει. Ας μην συγχυζόμαστε όμως.
Δεν ρωτανε και για εμας;:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Άκου με. Εγώ είμαι εδώ από το 2010 μέλος, όχι ο κάθε τυχάρπαστος στο eduforyou.
Δεν ξέρω πως το έμαθε, αλλά η μάνα του πήρε ουρλιάζοντας τον αδερφό του παιδιού αυτού (μπροστά μου) και το έμαθα.
Έχουν αρκετούς γνωστούς μέσα απ'ότι ξέρω!
Ξέρεις, το να μας το λες μας αγχώνει περισσότερο και επίσης εμένα τουλάχιστον με αγανακτεί κιόλας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Δεν ρωτανε και για εμας;:alljumpy:

Δε θα επεδίωκα να βάλω μέσο για να μάθω, αλλά από μεριάς τους είναι κάπως προκλητικό να μας το λένε και μες τα μούτρα μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Άκου με. Εγώ είμαι εδώ από το 2010 μέλος, όχι ο κάθε τυχάρπαστος στο eduforyou.
Δεν ξέρω πως το έμαθε, αλλά η μάνα του πήρε ουρλιάζοντας τον αδερφό του παιδιού αυτού (μπροστά μου) και το έμαθα.
Έχουν αρκετούς γνωστούς μέσα απ'ότι ξέρω!

πες μας και εμας τιποτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παιδιά, εγώ απλά έμαθα τυχαία κάτι και το ανακοίνωσα. Από εκεί και πέρα δεν θα σας σώσουν κάτι ώρες!!!
Και εγώ περίμενα σαν τον βλάκα στη χρονιά μου και υπήρχαν άλλοι που τα ήξεραν 1 και 2 μέρες πριν.
Πέρασα στη 1η μου επιλογή οπότε klein.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Παντως στο 2ο που ειμαι σε χαμηλοτερες μου ειπαν δεν εχει σχεδον καθολου πτωση
Θεε μου μακαρι να καναν λαθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Παιδιά, εγώ απλά έμαθα τυχαία κάτι και το ανακοίνωσα. Από εκεί και πέρα δεν θα σας σώσουν κάτι ώρες!!!
Και εγώ περίμενα σαν τον βλάκα στη χρονιά μου και υπήρχαν άλλοι που τα ήξεραν 1 και 2 μέρες πριν.
Πέρασα στη 1η μου επιλογή οπότε klein.
Χριστο υπαρχει ενδεχομενο να δουμε στο 5οπεδιο αει να πεφτουν 1500 μορια και πανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis83

Νεοφερμένος

Ο antonis83 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Γνωστός μου πέρασε με 14.300 στο Οικονομικό ΠΑ.ΠΕΙ!
Οπότε όσο αφορά το 5ο πεδίο, επιστροφή στις βάσεις του 2013!

ειναι σιγουρο αυτο? σε παρακαλω απαντησε μου ειλικρινα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_koynelaki_

Νεοφερμένος

Η _koynelaki_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top