[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

EMR

Νεοφερμένος

Ο EMR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ιατρικων εργαστηριων πρωτη επιλογη! εσυ; :) :)
Εγώ Μηχανικός Μεταλλείων Μεταλλουργών! Είναι η πρώτη μου επιλογή! :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαναη Κ.

Νεοφερμένος

Η Δαναη Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ποσο θα παει η βαση της νομικης θεσσ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Παιδιά τι ώρα βγαίνουν οι βάσεις συνήθως;
Αλλά να μου πεις εδώ δεν ξέρουμε καλά καλά μέρα, ώρα θα ξέρουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Παιδια τεταρτη ή πεμπτη θα βγουν
Τεταρτη το καλυτερο
Τεσπα καλη μας επιτυχια

Αυτό είναι γεγονός ή δική σου εκτίμηση; Ρωτάω επειδή έχω διαβάσει πάρα πολλά... Δεν θα ανακοινωθεί επίσημα - έστω μια μέρα πριν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofsme

Νεοφερμένος

Η sofsme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Δεν υπαρχει καμια διαρροη βασεων απλα καποιοι απατεωνες καναν την εμφανιση τους...
Κι όμως , κάποια μηνύματα είναι πολύ πειστικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαναη Κ.

Νεοφερμένος

Η Δαναη Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
10πμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώτα10

Νεοφερμένος

Η Γιώτα10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Θέσεις της Ιατρικής στα τελευταία 3 χρόνια:
2013 2014 2015
Ιατρική ΑΠΘ 190 200 190
Ιατρική Ιωαννίνων 130 175 145
Ιατρική Κρήτης 110 150 125
Ιατρική Πάτρας 150 175 170
Ιατρική ΔΠΘ 120 175 150
Ιατρική Λάρισας 80 100 95
Ιατρική ΕΚΠΑ 170 175 180
Σύνολα 950 1150 1055

Βαθμολογίες: 2013 2014 2015
19-20 216 646 223
18-19 1168 2145 1138
17-18 1600 1724 1704
Τα συμπεράσματα δικά σας. Καλή μας επιτυχία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Όπως κάποιοι είχαν μάθει νωρίς-νωρίς τους βαθμούς τους από άλλες πηγές, το ίδιο πιθανόν να γίνεται και με τις βάσεις. Πάντα κάποια άτομα έχουν πρόσβαση απλά ίσως είναι λιγότερα. Πάντως οι βάσεις έχουν ήδη διαμορφωθεί και πιθανότατα έχει τελειώσει και ο έλεγχος. Τώρα οι συγκεκριμένοι στο ιντερνετ πιθανόν να λένε ότι να ναι για να διαφημίζονται, πάντως ότι κάποιοι τα μαθαίνουν νωρίτερα είναι βέβαιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Παιδιά στο ##### τρολλαρουν..καταρχάς η μόνη διαρροή που μπορεί να γίνει είναι να μάθει κάποιος αν μπήκε σε μια σχολή και όχι η ακριβής βάση της που εκεί έχουν δημοσιεύσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konnag

Νεοφερμένος

Η Konnag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Καλησπέρα. Σε μια άλλη ιστοσελίδα διαβασα το εξης:
Διαρροές Βάσεων - Δυστυχώς/Ευτυχώς η αλήθεια
Χημικό Αθήνας: 17379
Χημικό Θεσσαλονίκης: 16434
Χημικό Ιωάννινα: 15023
Χημικό Κρήτης:14743
----
Ιατρική Αθήνας: 19024
Ιατρική Αλεξ: 18.508
----
Νομική Αθήνας: 18650
Νομική Θεσσαλονίκης: 18340
Νομική Θράκης 18024
-----
Μαθηματικό αθήνας: 16940
Μαθηματικό Σαμου: 11453

Τι έχετε να πείτε;; Εγώ το βρίσκω υπερβολικό! Καλη επιτυχία σε όλους!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilisk1997

Νεοφερμένος

Ο vasilisk1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
νεκταριε με 18.156 μπαινω ιατρικη δπθ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαναη Κ.

Νεοφερμένος

Η Δαναη Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Καλησπέρα. Σε μια άλλη ιστοσελίδα διαβασα το εξης:
Διαρροές Βάσεων - Δυστυχώς/Ευτυχώς η αλήθεια
Χημικό Αθήνας: 17379
Χημικό Θεσσαλονίκης: 16434
Χημικό Ιωάννινα: 15023
Χημικό Κρήτης:14743
----
Ιατρική Αθήνας: 19024
Ιατρική Αλεξ: 18.508
----
Νομική Αθήνας: 18650
Νομική Θεσσαλονίκης: 18340
Νομική Θράκης 18024
-----
Μαθηματικό αθήνας: 16940
Μαθηματικό Σαμου: 11453

Τι έχετε να πείτε;; Εγώ το βρίσκω υπερβολικό! Καλη επιτυχία σε όλους!!! :)



ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστας9709

Νεοφερμένος

Ο κωστας9709 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
για τους ενδιαφερομενους για νομικη κομοτηνης απλα να ενημερωσω οτι ειδα ενα πειστικο σχολιο μιας υποψηφιου σε αλλο σαιτ που ισχυριζεται οτι φιλος της περασε νομικη κομοτηνης (οπως εμαθε η εργαζομενη στο υπουργειο σε χαμηλοβαθμη θεση μητερα του) με 17781 μορια! αυτα για τις διαρροες που κατα τα αλλα οι περισσοτερες αν οχι ολες ειναι απατη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαναη Κ.

Νεοφερμένος

Η Δαναη Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pb13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.

marios3724

Νεοφερμένος

Ο marios3724 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

Konnag

Νεοφερμένος

Η Konnag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!!!

Κι εγώ αυτό είπα... Αλλά λέω ας ρωτήσω...Ιατρική ΔΠΘ με 18.129 περνάει κάποιος πιστεύετε; (πρόκειται για την αδερφή μου...). Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Κι εγώ αυτό είπα... Αλλά λέω ας ρωτήσω...Ιατρική ΔΠΘ με 18.129 περνάει κάποιος πιστεύετε; (πρόκειται για την αδερφή μου...). Ευχαριστώ!

σαιτ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαναη Κ.

Νεοφερμένος

Η Δαναη Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
δεν το ανοιγει

Στο ##### αυτο που λεει '' ΤΕΛΙΚΕΣ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΩΝ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ'' ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panosz3

Νεοφερμένος

Ο Panosz3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ιατρική ΔΠΘ 18.100-18.150 τα λέμε την Τετάρτη πάλι θα με θυμηθείτε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top