[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

A&G

Νεοφερμένος

Η A&G αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
θελω να πω οτι μεσα σε μια σχολη εχουν εισαχθει στην κλιμακα πχ 16.500-16.600 60 ατομα
Αρκετά μου φαίνονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MASTERJOHN

Νεοφερμένος

Ο MASTERJOHN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.

Ιωαννα_κοκ

Νεοφερμένος

Η Ιωαννα_κοκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
ειναι μεγαλη μειωση?γτ δεν ξερω απο αυτα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
ρε παιδια για πειτε μου την γνωμη σας..θεωρουνται 60 ατομα σε μια 100αδα πολλα η λιγα? (εχουν αποσταση 2 μορια μεταξυ τους ) τι λετε?

Αν και δεν έχω καταλάβει τι εννοείς ακριβώς, συνήθως όσο κατεβαίνουμε προς τη βάση παρατηρείται συσσώρευση επιτυχόντων, τουλάχιστον στις σχετικά υψηλόβαθμες σχολές.
Τα 100 είναι μόρια; Τα δύο μόρια τίνος απόσταση είναι; Εξήγησέ μας αν θες όλη τη σκέψη σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Αν και δεν έχω καταλάβει τι εννοείς ακριβώς, συνήθως όσο κατεβαίνουμε προς τη βάση παρατηρείται συσσώρευση επιτυχόντων, τουλάχιστον στις σχετικά υψηλόβαθμες σχολές.
Τα 100 είναι μόρια; Τα δύο μόρια τίνος απόσταση είναι; Εξήγησέ μας αν θες όλη τη σκέψη σου.
οπως ειπα και στην κοπελα προηγουμενως εννοω για πραραδειγμα οτι στην κλιμακα 17.600-17.700 εχουν εισαχθει σε μια σχολη 60 ατομα ..αυτα τα 60 μορια εχουν αποσταση μεταξυ τυος 2 μορια μεσο ορο..τωρα ρωταω αν ειναι πολλα για μια κλιμακα των 100 μοριων η λιγα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Κατάλαβα τι εννοείς. Αλλά το 16.500-16.600 πως σου προέκυψε; Θέλω να πω το 16.500 είναι βάση οκ, όμως ο βαθμός του πρώτου δε νομίζω να ναι μόνο 100 μόρια πάνω. Για ποια σχολή μιλάς;
(Πάντως υπάρχουν και οι καταστάσεις με τους βαθμούς των πρώτων εκτός από των τελευταίων (βάσεις), βλέπε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Ρωταω τελευταια φορα μιας και μπαινουμε στα τελευταια 24ωρα. Ποσο υπολογίζετε βάση με 6% Ηλεκτρολογους Βολου και Ηλεκτρονικους Κρητη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ratatouis

Νεοφερμένος

Ο ratatouis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
https://www.#####.gr/Comments.aspx?qId=76880

Παιδιά διαβασα αυτό και αγχωθηκα παρά πολύ. Τι λέτε μπορει να ισχύει;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MASTERJOHN

Νεοφερμένος

Ο MASTERJOHN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
το διοικηση επιχειρησεων χιου εγω το βρισκω να εχει ιδιους εισακτεους με περσυ (200) οχι λιγοτερους
sorry ακυρο εβλεπα το γεωγραφιας απο πανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ratatouis

Νεοφερμένος

Ο ratatouis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Ti. λέει αυτό?

Aντι για ##### γραψε edu 4 u ενωμενα για να στο βγαλει...
Παρακαλω δειτε το καο πειτε μου τη γνωμη σας...!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
αυτο που περσι με καλυτερες επιδοσεις την κατεβαζε τοσο και φετος την ανεβαζει 10800 ας μου το εξηγησει λιγο καποιος.

Έχει συγκεντρωθεί μεγάλος αριθμός υποψηφίων στη συγκεκριμένη κλίμακα (από 9000-13000). Οπότε για τις συγκεκριμένες σχολές ο ανταγωνισμός είναι μεγαλύτερος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strawberryblond

Νεοφερμένος

Η strawberryblond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
https://www.efsyn.gr/arthro/ptosi-ton-vaseon-kai-porta-stoys-aristoyhoys
παιδια κοιταξτε αυτο το αρθρο.εχω τρελαθει με τις βασεις που δινει.ο κατσικας ειναι καλος εκτιμητης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelos97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
https://www.efsyn.gr/arthro/ptosi-ton-vaseon-kai-porta-stoys-aristoyhoys
παιδια κοιταξτε αυτο το αρθρο.εχω τρελαθει με τις βασεις που δινει.ο κατσικας ειναι καλος εκτιμητης?


Οι νομικές είναι υπεροβολικά υψηλές! Ούτε καν. Λόγου χάρη δεν μπορεί η Νομική Κομοτηνής να είναι πιο πολύ απο το 2013, δηλαδή 18.000 που λέει! Ό,τι να ναι γράφουν. Ας πούνε πια μια ημερομηνια τέλος πάντων ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

legisperitus

Νεοφερμένος

Ο legisperitus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Σημερα η Εφημεριδα των Συντακτων ειχε εκτιμησεις...
Για νομικες που με ενδιαφερουν ηταν απαραδεκτες οι εκτιμησεις,υπερβολικα υψηλες...:hmm:
Νομικη Εκπα 18.350-18.550
Απθ 18.200-18.450:eek:
Δπθ 17.750-18000:eek::eek::eek::eek::eek:(ουτε καν....:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Σημερα η Εφημεριδα των Συντακτων ειχε εκτιμησεις...
Για νομικες που με ενδιαφερουν ηταν απαραδεκτες οι εκτιμησεις,υπερβολικα υψηλες...:hmm:
Νομικη Εκπα 18.350-18.550
Απθ 18.200-18.450:eek:
Δπθ 17.800-18000:eek::eek::eek::eek::eek:(ουτε καν....:whistle:)
παιδια μην αγχωνεστε οι περισσοτερες ειναι αναδημοσιευσεις και οι περισσοτεροι αναλυτες δεν ξερουν την τυφλα τους ..οσον αφορα τις νομικες εμπιστευτειτε τον chris1993 που τις δινει με τεκμηριωσει :D οι βασεις κατα 95% θα ειναι αυτες που δινει ο κρις οπως συμβαινει αλλωστε καθε χρονο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

legisperitus

Νεοφερμένος

Ο legisperitus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
https://www.efsyn.gr/arthro/ptosi-ton-vaseon-kai-porta-stoys-aristoyhoys
παιδια κοιταξτε αυτο το αρθρο.εχω τρελαθει με τις βασεις που δινει.ο κατσικας ειναι καλος εκτιμητης?

Τωρα το ειδα οτι το ειχες ανεβασει κι εσυ...:whistle::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strawberryblond

Νεοφερμένος

Η strawberryblond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Οι νομικές είναι υπεροβολικά υψηλές! Ούτε καν. Λόγου χάρη δεν μπορεί η Νομική Κομοτηνής να είναι πιο πολύ απο το 2013, δηλαδή 18.000 που λέει! Ό,τι να ναι γράφουν. Ας πούνε πια μια ημερομηνια τέλος πάντων ..
δεν αντεχουμε αλλο:crazy::jumpy::hypno::hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valia_dad

Νεοφερμένος

Η valia_dad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Σημερα η Εφημεριδα των Συντακτων ειχε εκτιμησεις...
Για νομικες που με ενδιαφερουν ηταν απαραδεκτες οι εκτιμησεις,υπερβολικα υψηλες...:hmm:
Νομικη Εκπα 18.350-18.550
Απθ 18.200-18.450:eek:
Δπθ 17.750-18000:eek::eek::eek::eek::eek:(ουτε καν....:whistle:)

Ελεγε κατι για Ψυχολογια (ΑΠΘ κατα προτιμηση)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top