[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

A&G

Νεοφερμένος

Η A&G αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Δεν βγαίνει άκρη με τις εκτιμήσεις που έχουμε μέχρι τώρα. Εγώ με άλλες είμαι 200 μόρια πάνω από το τμήμα ,ενώ με άλλες το χάνω από τόσα . Ας κάνουμε υπομονή μέχρι την Πέμπτη ( ; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιωαννα_κοκ

Νεοφερμένος

Η Ιωαννα_κοκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Δεν βγαίνει άκρη με τις εκτιμήσεις που έχουμε μέχρι τώρα. Εγώ με άλλες είμαι 200 μόρια πάνω από το τμήμα ,ενώ με άλλες το χάνω από τόσα . Ας κάνουμε υπομονή μέχρι την Πέμπτη (;)


πεμπτη?τεταρτη δεν λενε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Δεν βγαίνει άκρη με τις εκτιμήσεις που έχουμε μέχρι τώρα. Εγώ με άλλες είμαι 200 μόρια πάνω από το τμήμα ,ενώ με άλλες το χάνω από τόσα . Ας κάνουμε υπομονή μέχρι την Πέμπτη ( ; )

Τώρα άρχισαν να λένε για Τετάρτη... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιωαννα_κοκ

Νεοφερμένος

Η Ιωαννα_κοκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
πωπω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MASTERJOHN

Νεοφερμένος

Ο MASTERJOHN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εύχομαι καλά αποτελέσματα σε όλους είτε σε πρώτη προτίμηση είε σε δεύτερη.
Φτάνει αυτό που κάνει ο καθένας να του αρέσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A&G

Νεοφερμένος

Η A&G αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εγώ διάβασα Πέμπτη , μακάρι να βγουν νωρίτερα όμως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιωαννα_κοκ

Νεοφερμένος

Η Ιωαννα_κοκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
παιζουν με τον πονο μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζεκο

Νεοφερμένος

Ο Τζεκο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Για να ειμαστε ειλικρινεις ειναι δυσκολο να εκτιμησεις με βεβεοτητα καποιες σχολες,πολλοι παραγοντες παιζουν ρολο α)οι επιδοσεις β)οι μεταγραφες ή η ελειψη αυτων γ)ο αριθμος εισακτεων και δ] οι προτιμησεις των επιτυχοντων
Δεν ειναι τοσο ευκολο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιωαννα_κοκ

Νεοφερμένος

Η Ιωαννα_κοκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
απλα οι μεταγραφες μειωθηκαν σε μεγαλο βαθμο οποτε για εμας που θελουμε σχολες περιφερειας ειναι καλο....
+ το γεγονος οτι την περιοδο της αιτησης των μηχανογραφικων επεσαν τα πολιτικα θεματα αρα οι περισσοτεροι δηλωσαν κοντα στο σπιτι τους.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Δεν είναι θεοί οι εκτιμητές ρε παιδιά. Προφανώς και οι ίδιοι θέλουν να πέσουν μέσα σ' αυτά που εκτιμούν, τι είναι αυτά που λέτε ότι παίζουν με την αγωνία των παιδιών; Από τη μία λυσσάμε για εκτιμήσεις και από την άλλη άμα πέσουν έξω πέφτουμε να τους φάμε. Να ξέρετε πάντως στις χαμηλόβαθμες σχολές είναι πιο δύσκολη η εκτίμηση.
Σε τελική ανάλυση αν μας φαίνονται τόσες απίθανες γιατί να τις λάβουμε υπόψιν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MASTERJOHN

Νεοφερμένος

Ο MASTERJOHN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Για να ειμαστε ειλικρινεις ειναι δυσκολο να εκτιμησεις με βεβεοτητα καποιες σχολες,πολλοι παραγοντες παιζουν ρολο α)οι επιδοσεις β)οι μεταγραφες ή η ελειψη αυτων γ)ο αριθμος εισακτεων και δ] οι προτιμησεις των επιτυχοντων
Δεν ειναι τοσο ευκολο...
Τότε μην της κάνεις καθόλου αυτές τις προβλέψεις.
Ας αρκεστούν σε γφενικότερα σχόλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ρε παιδια για πειτε μου την γνωμη σας..θεωρουνται 60 ατομα σε μια 100αδα πολλα η λιγα? (εχουν αποσταση 2 μορια μεταξυ τους ) τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A&G

Νεοφερμένος

Η A&G αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ρε παιδια για πειτε μου την γνωμη σας..θεωρουνται 60 ατομα σε μια 100αδα πολλα η λιγα? (εχουν αποσταση 2 μορια μεταξυ τους ) τι λετε?
Μας μπέρδεψες λίγο νομίζω... τι εννοείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζεκο

Νεοφερμένος

Ο Τζεκο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Τότε μην της κάνεις καθόλου αυτές τις προβλέψεις.
Ας αρκεστούν σε γφενικότερα σχόλια.

Κοιταξε ειμαι σιγουρος οτι και εσυ θα εχεις παρατηρησει τι κανιβαλισμος γινεται με τους ''εκτιμητες'' σε σαιτ και φορουμ που τρολαρουν επειδη δεν εχουν κατι αλλο να κανουν τα παιδια που αγωνιουν...Γινεται πραγματικα κανιβαλισμος,θυμαμαι οτι εδω καποια παιδια μιλουσαν σοβαρα για τις εκτιμησεις του μανου της μανταμ ζαιρα και του μαντη καλχα [δεν κανω πλακα σοβαρα μιλαω] και γινεται κατανοητο οτι καποια παιδια απο την επιθυμια τους να ακουσουν οτι περασαν στην σχολη που θελουν πιστευουν οποιονδηποτε...Λοιπον σκεψου τωρα να μην υπηρχαν οι Κουτρουμπελης,στρατηγακης,χατζηγετας κτλπ τι κανιβαλισμος θα γινοταν.Θα υπηχαν μονο οι απατεωνες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Μας μπέρδεψες λίγο νομίζω... τι εννοείς;
θελω να πω οτι μεσα σε μια σχολη εχουν εισαχθει στην κλιμακα πχ 16.500-16.600 60 ατομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MASTERJOHN

Νεοφερμένος

Ο MASTERJOHN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Κοιταξε ειμαι σιγουρος οτι και εσυ θα εχεις παρατηρησει τι κανιβαλισμος γινεται με τους ''εκτιμητες'' σε σαιτ και φορουμ που τρολαρουν επειδη δεν εχουν κατι αλλο να κανουν τα παιδια που αγωνιουν...Γινεται πραγματικα κανιβαλισμος,θυμαμαι οτι εδω καποια παιδια μιλουσαν σοβαρα για τις εκτιμησεις του μανου της μανταμ ζαιρα και του μαντη καλχα [δεν κανω πλακα σοβαρα μιλαω] και γινεται κατανοητο οτι καποια παιδια απο την επιθυμια τους να ακουσουν οτι περασαν στην σχολη που θελουν πιστευουν οποιονδηποτε...Λοιπον σκεψου τωρα να μην υπηρχαν οι Κουτρουμπελης,στρατηγακης,χατζηγετας κτλπ τι κανιβαλισμος θα γινοταν.Θα υπηχαν μονο οι απατεωνες!
Όλοι τους είναι απατεώνες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panosz3

Νεοφερμένος

Ο Panosz3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Καλά πάτε καλά; Πώς θα εκτιμήσει με ακρίβεια μια σχολή για την οποία δε διαθέτει καν βαθμολογικά στοιχεία; Προφανώς στις υψηλόβαθμες που γνωρίζει ποσοστά αριστούχων και το ποσοστό πάνω κάτω των μαθητών που τις δηλώνουν κάθε χρόνο, πως να εκτιμήσει μια σχολή που κινείται ας πούμε στα 12000 μόρια με ακρίβεια; Με τι στοιχεία; Γι αυτό λέγονται εκτιμήσεις και τις διαβάζει όποιος θέλει.
Για την περσινή χρονιά δε θα σχολιάσω τίποτα, που λόγω μεταγραφών οι μηχανολόγοι της Κοζάνης ανέβηκαν 2000 μόρια επειδή την είδαν όλοι εφαλτήριο για το ΕΜΠ. Μήπως έπρεπε να έχουν προβλέψει και αυτό ο Κουτρουμπέλης και ο Στρατηγάκης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιωαννα_κοκ

Νεοφερμένος

Η Ιωαννα_κοκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
μπορει να με βοηθησει καποιος να βρω εαν μειωθηκε ή αυξηθηκε ο αριθμος των εισαχθεντων στο τμημα της διοικησης επιχερησεων στο πανεπιστημιο αιγαιου?γτ δεν βγαζω ακρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MASTERJOHN

Νεοφερμένος

Ο MASTERJOHN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
μπορει να με βοηθησει καποιος να βρω εαν μειωθηκε ή αυξηθηκε ο αριθμος των εισαχθεντων στο τμημα της διοικησης επιχερησεων στο πανεπιστημιο αιγαιου?γτ δεν βγαζω ακρη
Δες εδώ:
https://sep4u.gr/wp-content/uploads/eis_aei_2015.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζεκο

Νεοφερμένος

Ο Τζεκο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
μπορει να με βοηθησει καποιος να βρω εαν μειωθηκε ή αυξηθηκε ο αριθμος των εισαχθεντων στο τμημα της διοικησης επιχερησεων στο πανεπιστημιο αιγαιου?γτ δεν βγαζω ακρη
Παντου μειωθηκε ο αριθμος των εισακτεων νομιζω!Ειδικα στο 5ο πεδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top