[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πολύ σιωπή...νομίζω 27 θα βγούνε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis83

Νεοφερμένος

Ο antonis83 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Η δημοσιογραφια στην παντειο λιγο δυσκολο να φτασει 16000,λογικα θα κυμανθει στα 16500-16400 μορια

το θεωρεις απιθανο δηλαδη ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john97

Νεοφερμένος

Ο john97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
το θεωρεις απιθανο δηλαδη ε?

Πιστεύω έχεις κάποιες πιθανότητες αν και λίγες..θα δείξει σε 2 μέρες...Το τμήμα επικοινωνίας στο Πάντειο είναι πολύ καλό τμημα και εγώ δυσκολεύτηκα να επιλέξω ανάμεσα σ'αυτό και στο εκπα..Ελπίζω να πέσει τόσο και να μπείς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis83

Νεοφερμένος

Ο antonis83 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Πιστεύω έχεις κάποιες πιθανότητες αν και λίγες..θα δείξει σε 2 μέρες...Το τμήμα επικοινωνίας στο Πάντειο είναι πολύ καλό τμημα και εγώ δυσκολεύτηκα να επιλέξω ανάμεσα σ'αυτό και στο εκπα..Ελπίζω να πέσει τόσο και να μπείς :)

προσωπικα θα προτιμουσα το εκπα αν και για καθαρα δημοσιογραφια καλυτερο ειναι το τμημα στο ΑΠΘ.Να'σαι καλα,ελπιζω να γινει το θαυμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john97

Νεοφερμένος

Ο john97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
προσωπικα θα προτιμουσα το εκπα αν και για καθαρα δημοσιογραφια καλυτερο ειναι το τμημα στο ΑΠΘ.Να'σαι καλα,ελπιζω να γινει το θαυμα :)

Εγώ δεν έβαλα ΑΠΘ καθως δεν με ενδιαφέρει τοσο η δημοσιογραφια..Περισσότερο έχω στόχο την επικοινωνια και το marketing θα δειξει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζεκο

Νεοφερμένος

Ο Τζεκο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.

antonis83

Νεοφερμένος

Ο antonis83 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Εγώ δεν έβαλα ΑΠΘ καθως δεν με ενδιαφέρει τοσο η δημοσιογραφια..Περισσότερο έχω στόχο την επικοινωνια και το marketing θα δειξει...:)

τοτε νταξει εισαι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννα17

Νεοφερμένος

Η Αννα17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
όντως αναμασάνε συνεχώς τα ίδια και τα ίδια και παίζουν με τον πόνο μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Διάβασα στο ##### ότι είπαν στις ειδήσεις πως τα αποτελέσματα βγαίνουν Τετάρτη? το άκουσε κανείς άλλος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allinel

Νεοφερμένος

Ο allinel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Αχ, μίλησα με το Υπουργείο και το μόνο που μου είπαν είναι ότι οι βάσεις είναι σε φάση επεξεργασίας... Και να σκεφτείτε ότι αν πρόκειται για ΕΝΦΙΑ ή κάτι παρόμοιο τα βγάζουν σε μια νύχτα... ίσως και σε ώρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis83

Νεοφερμένος

Ο antonis83 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Πολύ δύσκολο να τρέξεις έναν αλγόριθμο στον υπολογιστή. Μία μέρα γι' αυτό, μία μέρα για τις διορθώσεις. Και έχουν ένα μήνα για να το κάνουν. Τι να πεις, δημόσιοι υπάλληλοι...Θα έλεγα την κακία μου αλλά ας είναι, όλοι εκνευρισμένοι είμαστε αυτές τις μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζεκο

Νεοφερμένος

Ο Τζεκο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Πολύ δύσκολο να τρέξεις έναν αλγόριθμο στον υπολογιστή. Μία μέρα γι' αυτό, μία μέρα για τις διορθώσεις. Και έχουν ένα μήνα για να το κάνουν. Τι να πεις, δημόσιοι υπάλληλοι...Θα έλεγα την κακία μου αλλά ας είναι, όλοι εκνευρισμένοι είμαστε αυτές τις μέρες.

Εχεις απολυτο δικιο αλλα οπως ειπες δημοσιοι υπαλληλοι ειναι τι να πεις...Λιγη υπομονη ακομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιωαννα_κοκ

Νεοφερμένος

Η Ιωαννα_κοκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
παιδια λετε να ανεβουν στις οικονομικες σχολες?
σε σχολες της επαρχιας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Νικολαμπας 03

Νεοφερμένος

Ο Νικολαμπας 03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Η real θεωρειται απο τις πιο εγκυρες εφημεριδες..Λογικα Τεταρτη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A&G

Νεοφερμένος

Η A&G αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

Ιωαννα_κοκ

Νεοφερμένος

Η Ιωαννα_κοκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
διοικηση επιχειρησεων στην χιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MASTERJOHN

Νεοφερμένος

Ο MASTERJOHN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Φτάνει πιά με τους εκτιμητές. Τους σιχαθήκαμε.
Ακόμα και αυτοί που θεωρούνται έγκυροι σε αρκετές σχολές πέρσι και προπερσι μάλλον στις περισσότερες έπεσαν παταγωδώς έξω (μεχρι και 1800 μορια)
Μην τους πιστεύετε.
Καραγκιόζηδες είναι και ο Στρατηγάκης και ο Κουτρουμπέλης και όλοι οι άλλοι μονο την φήμη τους σκέφτονται, πιθανόν διαφήμηση κάνουν για τα φροντιστήρια τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιωαννα_κοκ

Νεοφερμένος

Η Ιωαννα_κοκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
αυτος ο στρατηγακης με κατεστρεψε ειδα τις εκτιμησεις του και αγχωθηκα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MASTERJOHN

Νεοφερμένος

Ο MASTERJOHN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Μην τον εμπιστεύεσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top