[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Ρε παιδιά κουλάρετε...λίγες ημέρες έμειναν! :clapup: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Παιδιά μας έχει φάει όλους το άγχος .....
Μην αγχώνεστε! Ό,τι έγινε έγινε. Δεν αλλάζει κάτι τώρα. Κάντε μπάνια, βγείτε έξω. Τόσο καιρό περιμένετε, μια εβδομάδα δεν είναι τίποτα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penitina

Νεοφερμένος

Η penitina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι για όποιον ξέρει.ΤΊ ποσοστό απο τα παιδιά που με τα μόρια τους περνάνε ιατρική τη δηλώνουν ;Και ρωτάω για ιατρική όχι οδοντιατρική.Ακούω ότι είναι γύρω στο 65% .Απο άλλους ακούω ότι 65% είναι οδοντιατρική και ιατρική μαζί.Τελικά τι ισχύει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,800 μηνύματα.
Μας πρήξατε με την Ιατρική. Θα βγουν οι ανακοινώσεις σε λίγες μέρες και θα μάθετε που θα περάσετε. Υπομονή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Μας πρήξατε με την Ιατρική. Θα βγουν οι ανακοινώσεις σε λίγες μέρες και θα μάθετε που θα περάσετε. Υπομονή.

άσε τον κόσμο να αγχωθεί ρε! εσύ δεν είχες άγχος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
αυτες οι τελευταιες εκτιμησεις που αναδημοσιευουν τα διαφορα sites ποσο εξω θα πεσουν οσον αφορα το πρωτο πεδιο τουλαχιστον..μαλιστα αναφερουν οτι οι μαθητες γραψανε καλυτερα ιστορια την ωρα που το ποσοστο του 2014 στην κλιμακα 18-20 ειναι 15.34 και φετος 13.38 .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Τελικά οι μετεγγραφές θα γίνουν Μάρτιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Με τις φιλολογίες τί φάση πια; ΤΑ ΝΕΑ λένε μικρή πτώση, ο Κουτρουμπέλης τεράστια... Κανένας καμία πρόβλεψη/εκτίμηση/μάντευμα/προμέτρηση/υπολογισμό; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Karidakos

Νεοφερμένος

Ο Karidakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Μπορεί να μου πει κανείς αν με 16,147 μπαίνω ΗΜΜΥ Ξάνθης ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Μπορεί να μου πει κανείς αν με 16,147 μπαίνω ΗΜΜΥ Ξάνθης ?
θεωρω οτι εισαι μεσα δεδομενου οτι το 2013 ειχε 16.027 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GF65

Νεοφερμένος

Η GF65 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Νομίζω ΝΑΙ !!!Ετοιμάσου για σουτζουκάκια ,μουγάτσες και καριόκες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Με τις φιλολογίες τί φάση πια; ΤΑ ΝΕΑ λένε μικρή πτώση, ο Κουτρουμπέλης τεράστια... Κανένας καμία πρόβλεψη/εκτίμηση/μάντευμα/προμέτρηση/υπολογισμό; :P
Ό,τι και να πούμε εμείς θα είναι μια προσωπική μας εκτίμηση . Εδώ οι μεγάλοι " γκουρού " δεν μπορούν να αποφασίσουν που θα κυμανθούν οι βάσεις ! Σου προτείνω να κάνεις υπομονή λίγες μέρες ακόμα !!!! Καλή επιτυχία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
25 ανακοινώνονται τλκ; Εχουμε κάτι πιο επίσημο ή στο φλου όπως καθε χρονο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
25 ανακοινώνονται τλκ; Εχουμε κάτι πιο επίσημο ή στο φλου όπως καθε χρονο;
τωρα ακουγεται για 26-27 τι να πεις.....ΕΛΛΑΔΑΡΑ..το σιγουρο ειναι οτι την αλλη βδομαδα εχουμε τα αποτελεσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SirJohn

Νεοφερμένος

Ο SirJohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 68 μηνύματα.

Angelos97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα! Συνάντησα μια καθηγήτρια του σχολείου μου, που ενημερώνετε και έχει γενικά εμπειρία, και μου ειπε οτι στο 1ο πεδίο να αναμένουμε περίπου ίδιες βάσεις με το 2006! Ως πληροφορία το μεταφέρω, δεν το αξιολογώ! Καλά αποτελέσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valia_dad

Νεοφερμένος

Η valia_dad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα! Συνάντησα μια καθηγήτρια του σχολείου μου, που ενημερώνετε και έχει γενικά εμπειρία, και μου ειπε οτι στο 1ο πεδίο να αναμένουμε περίπου ίδιες βάσεις με το 2006! Ως πληροφορία το μεταφέρω, δεν το αξιολογώ! Καλά αποτελέσματα!

Η Ψυχολογια ΑΠΘ που με ενδιαφερει το 2006 ηταν 16.383. ΧΛΩΜΟΤΑΤΟ.
Ωστοσο οι Νομικες ηταν απο 17.200(Κομμοτηνη) εως και 18.100 (Αθηνα) κατι που συμφωνα με τις προβλεψεις δεν αποκλειεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Christos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Για το Οικονομικο του ΠΑ.ΜΑΚ. ποσο λετε να παει η βαση του ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα! Συνάντησα μια καθηγήτρια του σχολείου μου, που ενημερώνετε και έχει γενικά εμπειρία, και μου ειπε οτι στο 1ο πεδίο να αναμένουμε περίπου ίδιες βάσεις με το 2006! Ως πληροφορία το μεταφέρω, δεν το αξιολογώ! Καλά αποτελέσματα!
Μίλησα την Τετάρτη με τον καθηγητη που μου εκανε αρχαια , και μου ειπε οτι να περιμενουμε βασεις παραπλησιες με το 2003 ( Νομικη ΔΠΘ 16.956 ) . Τι να πω .. ακούγονται πολλά και πρέπει να είμαστε επιφυλακτικοί . Εύχομαι να επαληθευτεί .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα! Συνάντησα μια καθηγήτρια του σχολείου μου, που ενημερώνετε και έχει γενικά εμπειρία, και μου ειπε οτι στο 1ο πεδίο να αναμένουμε περίπου ίδιες βάσεις με το 2006! Ως πληροφορία το μεταφέρω, δεν το αξιολογώ! Καλά αποτελέσματα!

15800 Φιλολογία ΑΠΘ το 2006. Ψυχολογία πολύ χαμηλά επίσης. Δεν ξέρω, πάντως είναι πολύ χαμηλές οι βάσεις... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top