[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πας να βρείς σπίτι, αλλιώς περιμένεις την εγγραφή σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ratatouis

Νεοφερμένος

Ο ratatouis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Ρε παιδιά με την αστυφυλακων τι γίνεται; Με έχει φάει το άγχος και η αγωνια(όπως τους περισσότερους αλλά πουθενά δεν γράφουν κάτι καινουριο. Ο στρατηγακης την είχε δώσει 14400 και ο κουτρομπελης 15600+ νμζ και ακούω πως τελικά δεν θα έχει μεγάλη πτωση. Εγώ έχω 15.522 μόρια, δηλαδη χρειάζομαι μια πτώση 390 μορίων ,τι λέτε θα καταφέρω να την πιασω;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Μολις βγουν τι διαδικασια κανουμε ρε παιδια?
1)Bλέπουμε στο results.it.minedu.gov.gr που μπήκαμε και με τι σειρά (με τον ίδιο τρόπο που είδαμε και τις βαθμολογίες)

2)Αν εννοείς για εγγραφή, έχουμε καιρό ακόμη. Φέτος κατά πάσα πιθανότητα θα γίνουν όλες ηλεκτρονικά, και των πρωτοετών. Περισσότερα θα μάθουμε στη συνέχεια.

3)Κατά τ' άλλα ψάχνεις και σπίτι ξέρω γω, και στη συνέχεια ότι άλλο χρειαστεί (επίπλωση, λογαριασμοί στο όνομά σου κλπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Τελικά πότε θα ανακοινωθουν οι βάσεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Μέσα στην επόμενη εβδομάδα. Για 25 ακούγεται...
Πέρσυ βγήκαν πάντως Πέμπτη 28 Αυγούστου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
για να δουμε τι θα δουμε φετος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kappa97

Νεοφερμένος

Η kappa97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
25, εκτός απροόπτου

Μακαρι 25. Κάτι άκουσα ομως για 27 επειδη και καλα εκεινη τη μερα ειναι ανοιχτα τα σχολεια. Μακαρι να βγουν 25.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννα17

Νεοφερμένος

Η Αννα17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Και εγώ το άκουσα για 27 αλλα μακαρι να βγουν 25 να τελειωνουμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allinel

Νεοφερμένος

Ο allinel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Βρε παιδιά, υπάρχει περίπτωση να έχουν διαρρεύσει αποτελέσματα; Κάποιοι υποψήφιοι (σε άλλή σχετική ιστοσελίδα) ισχυρίζονται ότι έχουν ήδη μάθει ότι πέρασαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KotCoC100

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KotCoC100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Βρε παιδιά, υπάρχει περίπτωση να έχουν διαρρεύσει αποτελέσματα; Κάποιοι υποψήφιοι (σε άλλή σχετική ιστοσελίδα) ισχυρίζονται ότι έχουν ήδη μάθει ότι πέρασαν!
Μήπως είναι απλώς σίγουροι λόγω των μορίων που έχουν πετύχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
ρε παιδια μια βοηθεια!με 14230 (πολυτεκνος)εχω ελπιδες για αστυφυλακων?

θεωρώ ότι ναι
Ρε παιδιά με την αστυφυλακων τι γίνεται; Με έχει φάει το άγχος και η αγωνια(όπως τους περισσότερους αλλά πουθενά δεν γράφουν κάτι καινουριο. Ο στρατηγακης την είχε δώσει 14400 και ο κουτρομπελης 15600+ νμζ και ακούω πως τελικά δεν θα έχει μεγάλη πτωση. Εγώ έχω 15.522 μόρια, δηλαδη χρειάζομαι μια πτώση 390 μορίων ,τι λέτε θα καταφέρω να την πιασω;;
Έχει ακουστεί τίποτα σχετικά με τον αριθμό των ενεργών αιτήσεων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Βρε παιδιά, υπάρχει περίπτωση να έχουν διαρρεύσει αποτελέσματα; Κάποιοι υποψήφιοι (σε άλλή σχετική ιστοσελίδα) ισχυρίζονται ότι έχουν ήδη μάθει ότι πέρασαν!

Όχι σε καμία περίπτωση δε βγήκαν οι βάσεις οι επίσημες. Αυτό το Σ/Κ θα βγουν και αυτοί που έχουν μέσο θα τα μάθουν από Κυριακή...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ratatouis

Νεοφερμένος

Ο ratatouis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.

john97

Νεοφερμένος

Ο john97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Τι Horner ρε ασχετηηηη! Hornerοποιηση λεγεται :P
Moy βγαζετε γλωσσα εσεις που δεν ξερετε πως δουλευει μια μηχανη Carnot που δεν ξερετε να λυενετε ενα τριωνυμο!ααααχ
Τι ειναι η φεγγαροντυμενη?Ξαδερφη της κοκκινοσκουφιτσας?

Ειναι αστεια η αντιπαραθεση σας..και οι θετικες και οι θεωρωτικες επιστημες ειναι απαραίτητες και συνδδεμένες στενα.....Όσον αφορα τη γνωση των θεωρητικών σχετικα με την τεχνολογια είναι ακύρη η αποψη οτι δεν γνωρίζουμε..ας μη γελιόμαστε παιδια τωρα και ας αφήσουμε τα στερεοτυπα πίσω μας...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Έλειπα το τελευταίο διάστημα και δεν έχω ελέγξει τις τελευταίες σελίδες στο παρόν θέμα! Οπότε, -ξαναρωτώ- ειπώθηκε κάτι καινούριο για την βάση της Ιατρικής Ιωαννίνων ??


Α, και καλή επιτυχία σε όλους σας!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Έλειπα το τελευταίο διάστημα και δεν έχω ελέγξει τις τελευταίες σελίδες στο παρόν θέμα! Οπότε, -ξαναρωτώ- ειπώθηκε κάτι καινούριο για την βάση της Ιατρικής Ιωαννίνων ??


Α, και καλή επιτυχία σε όλους σας!:D

Έδωσα εκτιμήσεις σε προηγούμενη σελίδα για όλες τις ιατρικές από το μαθηματικό μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stra97

Νεοφερμένος

Η stra97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αν γνωριζει καποιος ας μου πει για το μαθηματικο ιωαννινων...
Εχω διαβασει οτι θα ειναι 12.700..ενω αλλοι λενε 13.450.
Εσεις τι λετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
13.080
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella_r

Νεοφερμένος

Η stella_r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
για τα μουσικα αει θεσσαλονικης (παμακ και αριστοτελειο) βρε παιδια καμια εκτιμιση ??? αχχχ αγωνιω.. !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top