[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Μεγάλη αλήθεια αυτό το "οικονομικά"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Karidakos

Νεοφερμένος

Ο Karidakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Μεγάλη αλήθεια αυτό το "οικονομικά"!

εσενα νομιζω σε εχω ξαναδει σε συζητηση "φοιτητικη ζωη στην Ξανθη".

Πές μου λίγο για τους ΗΜΜΥ είναι καλό τμήμα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
εσενα νομιζω σε εχω ξαναδει σε συζητηση "φοιτητικη ζωη στην Ξανθη".

Πές μου λίγο για τους ΗΜΜΥ είναι καλό τμήμα ?

Πολύ πιθανό ;)
Έχεις pm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Παιδιά μια οριστική ημερομηνία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
τα νεα ειναι νομιζω και εκτιμητης ο φλωροπουλος
εγω διαβασα οτι οι βασεις θα ανακοινωθουν μετα τις 25

καθηγητης μου ο φλωροπουλος ηταν :P
εκτος το οτι γελαω γενικα με αυτον δεν μπορω να πω οτι επεσε εξω περσυ
δεν ξερω παντως
εμενα μου ελεγε φυσικο κρητης κατω και απο 13000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strawberryblond

Νεοφερμένος

Η strawberryblond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
καθηγητης μου ο φλωροπουλος ηταν :P
εκτος το οτι γελαω γενικα με αυτον δεν μπορω να πω οτι επεσε εξω περσυ
δεν ξερω παντως
εμενα μου ελεγε φυσικο κρητης κατω και απο 13000
ενταξει.δε θεωρω οτι θα επεσε σε ολες τις σχολες εξω αλλα στις υψηλοβαθμες,οι οποιες υποτιθεται οτι υπολογιζονται σχετικα πιο ''ευκολα''?πως ηταν οι εκτιμησεις του?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
ενταξει.δε θεωρω οτι θα επεσε σε ολες τις σχολες εξω αλλα στις υψηλοβαθμες,οι οποιες υποτιθεται οτι υπολογιζονται σχετικα πιο ''ευκολα''?πως ηταν οι εκτιμησεις του?

ετσι πως τον ειχα ρωτησει +- 100 μορια
αλλα επειδη ηταν καθηγητης μου οκ δεν θα τον πω και μαντη αλλα μακαρι να πεσει μεσα γτ μπαινω καιι εγω εκει που θελω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
καθηγητης μου ο φλωροπουλος ηταν :P
εκτος το οτι γελαω γενικα με αυτον δεν μπορω να πω οτι επεσε εξω περσυ
δεν ξερω παντως
εμενα μου ελεγε φυσικο κρητης κατω και απο 13000

Δεν ξέρω αν πέφτει ο άνθρωπος μέσα στα άλλα πεδία. Στο 1ο πάντως θα μας πει σε λίγο ότι θα ανέβουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννα17

Νεοφερμένος

Η Αννα17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Όσο πλησιάζει ο καιρός βλέπω φουντώνουν και εδω τα σχόλια για εκτιμησεις
Τι αγχος και αυτο αντε οπου να ναι θα δουμε !!!! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Όσο πλησιάζει ο καιρός βλέπω φουντώνουν και εδω τα σχόλια για εκτιμησεις
Τι αγχος και αυτο αντε οπου να ναι θα δουμε !!!! :worry:

Δε φουντώνουν τα σχόλια:). Απλά διατυπώνω την άποψη μου για το πεδίο που με αφορά και έχω επίγνωση γι'αυτό:P Πάντως το άγχος είναι στο ζενίθ και με το δίκιο μας, καθώς ένα νούμερο θα καθορίσει το υπόλοιπο της ζωής μας! Ακούγεται τρομακτικό:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strawberryblond

Νεοφερμένος

Η strawberryblond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
παρεπιπτοντως...ποσο τυχαιο που ο ''κος μανος'' και η ''κα χριστινα'' εκτιμουν ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο τις νομικες?:D:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marianin26

Νεοφερμένος

Η marianin26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ρε παιδιά μήπως γνωρίζεται καμία εκτίμηση για ΤΕΙ εκτός του Στρατηγάκη και του Κουτρουμπελη? Συγκεκριμένα θα ήθελα για το 4ο πεδίο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
ετσι πως τον ειχα ρωτησει +- 100 μορια
αλλα επειδη ηταν καθηγητης μου οκ δεν θα τον πω και μαντη αλλα μακαρι να πεσει μεσα γτ μπαινω καιι εγω εκει που θελω:D
Γιαννη ο καθηγητης σου ο φλωροπουλος τις εβγαλε μονος του τις βασεις?Η με την βοηθεια αλλων καθηγητων αναλυτων οπως μαθηματικων πληροφορικων φυσικων και αλλων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
παρεπιπτοντως...ποσο τυχαιο που ο ''κος μανος'' και η ''κα χριστινα'' εκτιμουν ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο τις νομικες?:D:hmm::hmm:

Εντελώς τυχαίο χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Γιαννη ο καθηγητης σου ο φλωροπουλος τις εβγαλε μονος του τις βασεις?Η με την βοηθεια αλλων καθηγητων αναλυτων οπως μαθηματικων πληροφορικων φυσικων και αλλων?

τι να σου πω δεν ξερω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Τελικά στις 25 βγαίνουν οι βάσεις;
Γιατί διάβαζα ότι μπορεί και μετά τις 28. Σήριαλ κατάντησε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Τελικά στις 25 βγαίνουν οι βάσεις;
Γιατί διάβαζα ότι μπορεί και μετά τις 28. Σήριαλ κατάντησε.

24-25
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.

Τζεκο

Νεοφερμένος

Ο Τζεκο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
παρεπιπτοντως...ποσο τυχαιο που ο ''κος μανος'' και η ''κα χριστινα'' εκτιμουν ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο τις νομικες?:D:hmm::hmm:

Χωρις να θελω να προσβαλω τα παιδια που ζητησατε εκτιμησεις απο αυτους του ''τυπους'' θα ηταν καλυτερο να χαλαρωσετε να κανετε λιγο υπομονη και να μην σας πιανουν κωτσους ο καθε τυχαρπαστος!Αυτα τα ονοματα ειναι καποιοι μπαχαλακηδες,πιθανων να εδωσαν και φετος, που θελουν να τρολαρουν τα παιδια που εχουν αγωνια για τα αποτελεσματα και ρωτουν οποιαδηποτε εκτιμηση χωρις κανενα στοιχειο απλα για να νιωσουν μεσα τους οτι περνουν στην σχολη προτιμησης τους!Αυτα δεν τα λεω για να προσβαλω η να θιξω κανεναν γιατι και εγω οπως ολοι μας εχουμε αγωνια αλλα να ειμαστε πιο προσεκτικοι.Εκτιμησεις μονο με ονοματεπωνυμο παιδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emmanouilzaxari

Νεοφερμένος

Ο emmanouilzaxari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Απευθυνομαι στα παιδια της θετικης.Για καποιον που φετος εχει ΓΒΠ 18 μπορειτε να μου γραψετε μια βαθμολογια που να ανταποκρίνεται κατα την γνωμη σας στην μεση κατασταση?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top