[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

strawberryblond

Νεοφερμένος

Η strawberryblond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
οσο περνουν οι μερες τοσο τρελενομαι :crazy::jumpy::jumpy::hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Καλημέραα μελλοντικοί φοιτητές ! Χτες έστειλα ( από περιέργεια περισσότερο ) ένα mail στην Χριστίνα Δαρδάκη ( την καινούρια " εκτιμήτρια του πρώτου πεδίου ) και μου είπε ότι η Νομική ΔΠΘ μπορεί να φτάσει τα 16.950-17.050 ! Βεβαια , αν και με συμφερει πολυ η εν λογω εκτιμηση ( εγω εχω 17.036 ) , μου φαινεται αρκετα τραβηγμενο να πεσει τοσο πολυ . Εσεις τι λετε ; Οσοι στειλατε πώς είδατε τις εκτιμήσεις της ; Λογικές ή έξω απο την πραγματικότητα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelos97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Καλημέραα μελλοντικοί φοιτητές ! Χτες έστειλα ( από περιέργεια περισσότερο ) ένα mail στην Χριστίνα Δαρδάκη ( την καινούρια " εκτιμήτρια του πρώτου πεδίου ) και μου είπε ότι η Νομική ΔΠΘ μπορεί να φτάσει τα 16.950-17.050 ! Βεβαια , αν και με συμφερει πολυ η εν λογω εκτιμηση ( εγω εχω 17.036 ) , μου φαινεται αρκετα τραβηγμενο να πεσει τοσο πολυ . Εσεις τι λετε ; Οσοι στειλατε πώς είδατε τις εκτιμήσεις της ; Λογικές ή έξω απο την πραγματικότητα ;

Εγώ έστειλα στο email αυτου του Μάνου και μου είπε νομική ΔΠΘ: 16950-17.050, Νομική ΑΠΘ: 17700-17750 και Αθήνα: 18.070! Ίσως ξέρουν κάτι παραπάνω εκείνοι, αλλά ρε συ δεν είναι πολύ χαμηλές οι εκτιμήσεις; Θα δούμε σε λίγες μέρες! Εύχομαι να είσαι μέσα! Καλά αποτέλεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penitina

Νεοφερμένος

Η penitina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Εγώ έστειλα στο email αυτου του Μάνου και μου είπε νομική ΔΠΘ: 16950-17.050, Νομική ΑΠΘ: 17700-17750 και Αθήνα: 18.070! Ίσως ξέρουν κάτι παραπάνω εκείνοι, αλλά ρε συ δεν είναι πολύ χαμηλές οι εκτιμήσεις; Θα δούμε σε λίγες μέρες! Εύχομαι να είσαι μέσα! Καλά αποτέλεσματα!

Τελικά τι δίνεται με ΔΠΘ(νομική,ιατρική,ΗΜΜΥ) θα πέσουν τόσο πολύ οι βάσεις ή παραμυθιαζόμαστε τόσο καιρό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Εγώ έστειλα στο email αυτου του Μάνου και μου είπε νομική ΔΠΘ: 16950-17.050, Νομική ΑΠΘ: 17700-17750 και Αθήνα: 18.070! Ίσως ξέρουν κάτι παραπάνω εκείνοι, αλλά ρε συ δεν είναι πολύ χαμηλές οι εκτιμήσεις; Θα δούμε σε λίγες μέρες! Εύχομαι να είσαι μέσα! Καλά αποτέλεσματα!
Τι να πω ... Δεν ξέρω ! Βασικά , μπορεί να έχουν κάποια βάση τα λεγόμενά τους γιατί ο ίδιος ο Στρατηγάκης " μάζεψε " τις αρχικές του προβλεψεις με τη Νομικη ΔΠΘ 17.550 και ειπε οτι ενδεχεται να παει ακομα πιο κατω απο 17.300 . Εκεινη μου δικαιολογησε την πτωση με τα capital controls , τις χαμηλες επιδοσεις , τις περιορισμενες μεταγραφες και την ταση των υποψηφιων της θεωρητικης να επιλεγουν τα παραιατρικα . Ελπίζω να επιβεβαιωθούν !

Τελικά τι δίνεται με ΔΠΘ(νομική,ιατρική,ΗΜΜΥ) θα πέσουν τόσο πολύ οι βάσεις ή παραμυθιαζόμαστε τόσο καιρό;
Όλοι λενε οτι οι σχολες του ΔΠΘ θα έχουν την μεγαλυτερη πτωση ... Μακάρι !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strawberryblond

Νεοφερμένος

Η strawberryblond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Τελικά τι δίνεται με ΔΠΘ(νομική,ιατρική,ΗΜΜΥ) θα πέσουν τόσο πολύ οι βάσεις ή παραμυθιαζόμαστε τόσο καιρό;
μακαρι να ισχυσουν αυτες οι βασεις,δεν το συζητω!!!απλα να πω οτι η ''κα χριστινα'' για παραδειγμα δεν ειναι εκτιμητης.αυτοι που σχολουνται κανονικα με τις εκτιμησεις(κουτρουμπελης,στρατηγακης,καραγιαννης κ.ο.κ.) δεν εχουμε δει να εκτιμουν τοσο χαμηλα αυτες τις σχολες. γι'αυτο,οι συγκεκριμενες εκτιμησεις μου φαινονται ''καπως''.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penitina

Νεοφερμένος

Η penitina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Τελικά τι δίνεται με ΔΠΘ(νομική,ιατρική,ΗΜΜΥ) θα πέσουν τόσο πολύ οι βάσεις ή παραμυθιαζόμαστε τόσο καιρό;

Κάτι λένε τα ΝΕΑ σήμερα για κατρακύλα υψηλόβαθμων σχολών .Ξέρεις κανείς κάτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
μακαρι να ισχυσουν αυτες οι βασεις,δεν το συζητω!!!απλα να πω οτι η ''κα χριστινα'' για παραδειγμα δεν ειναι εκτιμητης.αυτοι που σχολουνται κανονικα με τις εκτιμησεις(κουτρουμπελης,στρατηγακης,καραγιαννης κ.ο.κ.) δεν εχουμε δει να εκτιμουν τοσο χαμηλα αυτες τις σχολες. γι'αυτο,οι συγκεκριμενες εκτιμησεις μου φαινονται ''καπως''.:hmm:
Υποτίθεται ότι είναι φιλόλογος και έχει μια εικόνα και από τους μαθητές της . Εύχομαι να ισχύσουν και να περάσουμε όλοι στην πρωτη μας επιλογη !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Νομίζω ότι είναι λίγο υπερβολικό να πέσει η νομική Κομοτηνής τόσο πολύ! Ξέρω πολλά παιδιά που έχουν συγκεντρώσει βαθμολογίες από 17.500-17.900 και έχουν δηλώσει νομική Κομοτηνής! Οι περισσότερες εκτιμήσεις πάντως την δίνουν γύρω στο 17,650-17,700
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penitina

Νεοφερμένος

Η penitina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
μακαρι να ισχυσουν αυτες οι βασεις,δεν το συζητω!!!απλα να πω οτι η ''κα χριστινα'' για παραδειγμα δεν ειναι εκτιμητης.αυτοι που σχολουνται κανονικα με τις εκτιμησεις(κουτρουμπελης,στρατηγακης,καραγιαννης κ.ο.κ.) δεν εχουμε δει να εκτιμουν τοσο χαμηλα αυτες τις σχολες. γι'αυτο,οι συγκεκριμενες εκτιμησεις μου φαινονται ''καπως''.:hmm:

Έχεις δίκιο σάυτό που λες, όμως και οι τρεις αυτοί εκτιμητές έχουν δηλώσει σε όλους τους τόνους ότι δεν λαμβάνουν υπόψη τους τις προτιμήσεις.Τώρα να δεχθούμε εμείς ότι οι προτιμήσεις απο μόνες τους θα ρίξουν την ιατρική ΔΠΘ 100 μόρια κάτω και την νομική ΔΠΘ 500 μόρια κάτω απο τις εκτιμήσεις με βάση τα βαθμολογικά στοιχεία ;Προσωπικά το θεωρώ λίγο δύσκολο.Ελπίζω να κάνω λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strawberryblond

Νεοφερμένος

Η strawberryblond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Νομίζω ότι είναι λίγο υπερβολικό να πέσει η νομική Κομοτηνής τόσο πολύ! Ξέρω πολλά παιδιά που έχουν συγκεντρώσει βαθμολογίες από 17.500-17.900 και έχουν δηλώσει νομική Κομοτηνής! Οι περισσότερες εκτιμήσεις πάντως την δίνουν γύρω στο 17,650-17,700
το ιδιο εχω παρατηρησει και εγω. σε αντιθεση με αλλες χρονιες,υπαρχει συσσωρευση βαθμολογιων απο 17.500-18.000:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penitina

Νεοφερμένος

Η penitina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Ας μας πουν και οι παλαιότεροι,τέτοιες μέρες¨, μια εβδομάδα δηλ.πριν την ανακοίνωση των βάσεων ,οι εκτιμήσεις που έβγαιναν απο τις εφημεριδές ήταν κοντά στις πραγματικές βάσεις ή ήταν αλλού γι΄αλλού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Εγώ ένα θα σας πω! Ο Κουτρουμπέλης είπε είναι καλύτερα τα παιδιά να κλαίνε τον Ιούνιο και να χαμογελάνε τον Αύγουστο.

Σας παραθέτω τη σχετική συνέντευξή του: https://www.youtube.com/watch?v=3axlsc4mJ5s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Για Σάμο ξέρουμε τίποτα? Για πιο λογο δινουν οι εκτιμησεις αυξηση :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
παιδιά έχουν μείνει 6 ημέρες ότι έχει να γίνει θα γίνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penitina

Νεοφερμένος

Η penitina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
παιδιά έχουν μείνει 6 ημέρες ότι έχει να γίνει θα γίνει

Πώς θα τη βγάλουμε αυτε΄ς τις 6 ημέρες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Πώς θα τη βγάλουμε αυτε΄ς τις 6 ημέρες;

σκέψου 6*24=144-11=133 ώρες μας μένουν.
Καθημερινά κοιμομαστε 1 8ωρο (με βάση των ειδικών) 8*6=48 άρα 133-48=85 ώρες άρα δες τηλεόραση 3 ώρες την ημέρα 3*6=18
85-18=67 ώρες και κάτσε στον υπολογιστή άλλες 3 ώρες 67-18=49 ώρες σύνολο θα τρώμε 3 ώρες αυτές τις μέρες άρα 46 ώρες ε πηγαινε για μπανιο σε καμπια πισινα η παραλια για κανενα 5 ωρο 2 φορες μας μενουν 36 ωρες οποτε τις υπολοιπες 36 ωρες κανε οτι θες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ας μας πουν και οι παλαιότεροι,τέτοιες μέρες¨, μια εβδομάδα δηλ.πριν την ανακοίνωση των βάσεων ,οι εκτιμήσεις που έβγαιναν απο τις εφημεριδές ήταν κοντά στις πραγματικές βάσεις ή ήταν αλλού γι΄αλλού
Και να ισχύουν έχει σημασία; Έτσι και αλλιώς ότι έγινε έγινε δεν αλλάζει κάτι για σας με το αν είναι σωστές οι εκτημήσεις ή όχι. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.

ratatouis

Νεοφερμένος

Ο ratatouis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Για αστυνομία ρε παιδιά γιατί δεν λέει κανείς τίποτα... Με 15522 πιστεύετε έχω ελπίδες για αστυφυλακων;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top