[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kωσταντινος008

Νεοφερμένος

Ο Kωσταντινος008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ναι,στην ουσία εχω δηλώσει όλες τις Ιατρικές με την εξής σειρά
Αθήνα
Θεσ/νίκη
Πάτρα
Ιωάννινα
Λάρισα
Κρήτη
Αλεξανδρούπολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

John_07

Νεοφερμένος

Ο John_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Ναι,στην ουσία εχω δηλώσει όλες τις Ιατρικές με την εξής σειρά
Αθήνα
Θεσ/νίκη
Πάτρα
Ιωάννινα
Λάρισα
Κρήτη
Αλεξανδρούπολη

ποσα μορια εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ναι,στην ουσία εχω δηλώσει όλες τις Ιατρικές με την εξής σειρά
Αθήνα
Θεσ/νίκη
Πάτρα
Ιωάννινα
Λάρισα
Κρήτη
Αλεξανδρούπολη

Σύμφωνα με τις εκτιμήσεις του μαθηματικού μου από το φροντιστήριό μου, οι ιατρικές θα κινηθούν:

  • Ιατρική Αθηνών : 18985
  • Ιατρική Θεσσαλονίκης : 18740
  • Ιατρική Πάτρας : 18585
  • Ιατρική Ιωαννίνων : 18345
  • Ιατρική Λαρίσης : 18360
  • Ιατρική Ηρακλείου : 18265
  • Ιατρική Αλεξανδρούπολης : 18160

Πληροφοριακά να πω είμαι θεωρητικός και δεν έχω ιδέα για το πεδίο αυτό. Αλλά επειδή βγάλανε εκτιμήσεις κάποιων σχολών στο φροντιστήριο μου για τις ιατρικές είπα να σας τις μεταφέρω! Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Σύμφωνα με τις εκτιμήσεις του μαθηματικού μου από το φροντιστήριό μου, οι ιατρικές θα κινηθούν:

  • Ιατρική Αθηνών : 18985
  • Ιατρική Θεσσαλονίκης : 18740
  • Ιατρική Πάτρας : 18585
  • Ιατρική Ιωαννίνων : 18345
  • Ιατρική Λαρίσης : 18360
  • Ιατρική Ηρακλείου : 18265
  • Ιατρική Αλεξανδρούπολης : 18160

Πληροφοριακά να πω είμαι θεωρητικός και δεν έχω ιδέα για το πεδίο αυτό. Αλλά επειδή βγάλανε εκτιμήσεις κάποιων σχολών στο φροντιστήριο μου για τις ιατρικές είπα να σας τις μεταφέρω! Καλή επιτυχία!
Ο μαθηματικος εχει βγαλει εκτιμησεις και για οικονομικες σχολες?Αν ναι στειλε μου εκτιμησεις για οικονομικων επιστημων πατρας ιωαννιων τριπολης κομοτηνης και ρεθυμνο. οκ?Ειναι αναγκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ο μαθηματικος εχει βγαλει εκτιμησεις και για οικονομικες σχολες?Αν ναι στειλε μου εκτιμησεις για οικονομικων επιστημων πατρας ιωαννιων τριπολης κομοτηνης και ρεθυμνο. οκ?Ειναι αναγκη

Λοιπόν επειδή πήρα μόνο τις ιατρικές αν τόσο το θέλεις να του χτυπήσω ένα τηλέφωνο να μου τις πει και θα στις γράψω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Λοιπόν επειδή πήρα μόνο τις ιατρικές αν τόσο το θέλεις να του χτυπήσω ένα τηλέφωνο να μου τις πει και θα στις γράψω.

Ναι παρτον τηελφωνο αν σου ειναι ευκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζεκο

Νεοφερμένος

Ο Τζεκο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Λοιπόν επειδή πήρα μόνο τις ιατρικές αν τόσο το θέλεις να του χτυπήσω ένα τηλέφωνο να μου τις πει και θα στις γράψω.

Τσακαλε τηλεφωνα και γραψε τις εδω...Να δουμε τι θα δουμε...:redface::redface::redface:

Ναι παρτον τηελφωνο αν σου ειναι ευκολο.

Και εσυ γιαυτες τις σχολες ανδιαφερεσαι?Τι μορια εχεις βγαλει αν επιτρεπεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ο μαθηματικος εχει βγαλει εκτιμησεις και για οικονομικες σχολες?Αν ναι στειλε μου εκτιμησεις για οικονομικων επιστημων πατρας ιωαννιων τριπολης κομοτηνης και ρεθυμνο. οκ?Ειναι αναγκη

  • Οικονομικό Αθηνών : 16100
  • Οικονομικό Θεσσαλονίκης : 15435
  • Οικονομικό Πειραιάς : 14995

Αυτά γνωρίζει και προβλέπει. Μου είπε ότι θα υπάρχει απόκλιση +- η οποία θα είναι από το 0,5% έως 1,5% εκεί γύρω.
Εδώ είσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Τσακαλε τηλεφωνα και γραψε τις εδω...Να δουμε τι θα δουμε...:redface::redface::redface:



Και εσυ γιαυτες τις σχολες ανδιαφερεσαι?Τι μορια εχεις βγαλει αν επιτρεπεται?
11859 στο 5ο πεδιο εσυ?

  • Οικονομικό Αθηνών : 16100
  • Οικονομικό Θεσσαλονίκης : 15435
  • Οικονομικό Πειραιάς : 14995

Αυτά γνωρίζει και προβλέπει. Μου είπε ότι θα υπάρχει απόκλιση +- η οποία θα είναι από το 0,5% έως 1,5% εκεί γύρω.
Εδώ είσαι!

Μπορεις να τον παρεις τηλεφωνο και να τον ρωτησεις αν το οικονομικο τριπολης θα εχει ανοδο η πτωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
11859 στο 5ο πεδιο εσυ?



Μπορεις να τον παρεις τηλεφωνο και να τον ρωτησεις αν το οικονομικο τριπολης θα εχει ανοδο η πτωση?

Παιδιά μόνο γι'αυτά έκανε πρόβλεψη! Θα του πω βέβαια να κοιτάξει και αν εκτιμήσει να μου το πει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζεκο

Νεοφερμένος

Ο Τζεκο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
11859 στο 5ο πεδιο εσυ?

12033 θελω ενα απο αυτα που ειπες αλλα περισσοτερο κομοτηνη.Μακαρι να περασουμε και οι 2 :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
11859 στο 5ο πεδιο εσυ?



Μπορεις να τον παρεις τηλεφωνο και να τον ρωτησεις αν το οικονομικο τριπολης θα εχει ανοδο η πτωση?

12033 θελω ενα απο αυτα που ειπες αλλα περισσοτερο κομοτηνη.Μακαρι να περασουμε και οι 2 :P:P

Παίδες θα τον ρωτήσω και για τα υπόλοιπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
12033 θελω ενα απο αυτα που ειπες αλλα περισσοτερο κομοτηνη.Μακαρι να περασουμε και οι 2 :P:P

θα περασουμε γιατι μπορει να ηταν καλητερες οι επιδοσεις στο αοθ αλλα στα μαθηματικα γενικης ηταν χειρωτερες.Τελος παιζουν σπουδαιο ρολο οι κακες επιδωσεις στα μαθ κατ και στην φυσικη κατ.Αλλα ειμαι επιφυλακτικος γι αυτο ρωταω για διαφορες εκτιμησεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζεκο

Νεοφερμένος

Ο Τζεκο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Παιδιά μόνο γι'αυτά έκανε πρόβλεψη! Θα του πω βέβαια να κοιτάξει και αν εκτιμήσει να μου το πει.

Αν μπορει και για τριποτλη,κομοτηνη ρεθυμνο θα ηταν καλα :clapup::clapup:
Αλλα αν ειναι να εκτιμησει προχειρα καλυτερα οχι,απο οτι καταλαβαινω σε αυτες τις σχολες υπαρχουν πολλες αποψεις.Αλλοι λενε ανοδο αλλοι λενε μικρη πτωση και αλλη μεγαλη πτωση.[καλυτερα να πεσουν μεσα οι τελευταιοι]

θα περασουμε γιατι μπορει να ηταν καλητερες οι επιδοσεις στο αοθ αλλα στα μαθηματικα γενικης ηταν χειρωτερες.Τελος παιζουν σπουδαιο ρολο οι κακες επιδωσεις στα μαθ κατ και στην φυσικη κατ.Αλλα ειμαι επιφυλακτικος γι αυτο ρωταω για διαφορες εκτιμησεις.

Συμφωνω αλλα το σημαντικοτερο ειναι οτι ειναι πολυ περιορισμενες οι μεταγραφες!Περισσοτερο απο το 2013...Απλα αν εχεις δει ο στρατηγακης και το esos λενε για ανοδο ο κουτρουμπελης μικρη πτωση και ο χατζηγετας και ο νικητας παππας μεγαλη πτωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Αναμενομεν σε μια εβδομαδα και χιο διοικηση επιχειρησεων να περασω δεν εχω προβλημα εξαλλου συγκεντρωνω 5 μορια για μεταγραφη και μαλλον θα παρω μεταγραφη για πατρα.

Αν μπορει και για τριποτλη,κομοτηνη ρεθυμνο θα ηταν καλα :clapup::clapup:
Αλλα αν ειναι να εκτιμησει προχειρα καλυτερα οχι,απο οτι καταλαβαινω σε αυτες τις σχολες υπαρχουν πολλες αποψεις.Αλλοι λενε ανοδο αλλοι λενε μικρη πτωση και αλλη μεγαλη πτωση.[καλυτερα να πεσουν μεσα οι τελευταιοι]



Συμφωνω αλλα το σημαντικοτερο ειναι οτι ειναι πολυ περιορισμενες οι μεταγραφες!Περισσοτερο απο το 2013...Απλα αν εχεις δει ο στρατηγακης και το esos λενε για ανοδο ο κουτρουμπελης μικρη πτωση και ο χατζηγετας και ο νικητας παππας μεγαλη πτωση...

εχεις βασεις του χατζηγετα?Αν ναι στειλε λινκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Αν μπορει και για τριποτλη,κομοτηνη ρεθυμνο θα ηταν καλα :clapup::clapup:
Αλλα αν ειναι να εκτιμησει προχειρα καλυτερα οχι,απο οτι καταλαβαινω σε αυτες τις σχολες υπαρχουν πολλες αποψεις.Αλλοι λενε ανοδο αλλοι λενε μικρη πτωση και αλλη μεγαλη πτωση.[καλυτερα να πεσουν μεσα οι τελευταιοι]

Λοιπόν παιδιά σας παραθέτω τις εκτιμήσεις του Κουτρουμπέλη και ακριβώς από κάτω τί είπε ο μαθηματικός:
  • Οικονομικό Κομοτηνής : 12223
  • Οικονομικό Ρεθύμνου : 12152
  • Οικονομικό Τρίπολης : 11901

Ο μαθηματικός είπε:
Λοιπόν τα παρακάτω οικονομικά θα ακολουθήσουν μια συγκρατημένη πτώση, χωρίς βέβαια να αποκλείεται και η κανονική πτώση. Είναι σχολές κάτω των 14000 οπότε υπάρχει το λεγόμενο "πρόβλημα-θέμα" συσσώρευσης υποψηφίων. Το ότι θα υπάρχει πτώση είναι δεδομένο λόγω του ότι επρόκειτο για περιφερειακές σχολές! Είναι όντως δυσκόλως προβλέψιμες! Καλή επιτυχία παιδιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζεκο

Νεοφερμένος

Ο Τζεκο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Αναμενομεν σε μια εβδομαδα και χιο διοικηση επιχειρησεων να περασω δεν εχω προβλημα εξαλλου συγκεντρωνω 5 μορια για μεταγραφη και μαλλον θα παρω μεταγραφη για πατρα.



εχεις βασεις του χατζηγετα?Αν ναι στειλε λινκ.

Αυτες που δημοδιευτηκαν στην εφημεριδα χωνι λεω!Πρεπει να εχω τις φωτογραφιες αλλα αυτην την στιγμη δεν μπορω να τις στειλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Αυτες που δημοδιευτηκαν στην εφημεριδα χωνι λεω!Πρεπει να εχω τις φωτογραφιες αλλα αυτην την στιγμη δεν μπορω να τις στειλω

οκ στειλε οποτε μπορεις .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris2244

Νεοφερμένος

Ο dimitris2244 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Τελικά όμως δεν απαντήθηκε το ερώτημα μου!Περίπου στα πόσα μόρια θα κινηθεί η αστυφυλάκων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζεκο

Νεοφερμένος

Ο Τζεκο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά σας παραθέτω τις εκτιμήσεις του Κουτρουμπέλη και ακριβώς από κάτω τί είπε ο μαθηματικός:
  • Οικονομικό Κομοτηνής : 12223
  • Οικονομικό Ρεθύμνου : 12152
  • Οικονομικό Τρίπολης : 11901

Ο μαθηματικός είπε:
Λοιπόν τα παρακάτω οικονομικά θα ακολουθήσουν μια συγκρατημένη πτώση, χωρίς βέβαια να αποκλείεται και η κανονική πτώση. Είναι σχολές κάτω των 14000 οπότε υπάρχει το λεγόμενο "πρόβλημα-θέμα" συσσώρευσης υποψηφίων. Το ότι θα υπάρχει πτώση είναι δεδομένο λόγω του ότι επρόκειτο για περιφερειακές σχολές! Είναι όντως δυσκόλως προβλέψιμες! Καλή επιτυχία παιδιά


Δεν ειναι απιθανο αυτο το ενδεχεμενο.Θα δειξει την αλλη εβδομαδα.Απλα εγω θα ηθελα να πιασω κομοτηνη γιαυτο θελω μεγαλυτερη πτωση :p
Aλλα εχω και 6 μορια ισως παρω μεταγραφη αν περασω τριπολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top