[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Εκτίμηση για φιλολογία ΑΠΘ : 17000 (Στρατηγάκης) , 16659 (Κουτρουμπέλης). Πιο έγκυρος ποιος λέτε είναι ;;
Δεν ξέρω αν πρεπει να εμπιστευτούμε κάποιον από τους δυο , καθως φετος ειναι μια εντελως ξεχωριστη χρονια απο τις προηγουμενες και η πτωση θα ειναι τοσο μεγαλη που θα μας στειλει ... αδιαβαστους ! Η πτώση στα επαρχιακα τμήματα θα είναι τεραστια , αλλα και σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη θα υπάρχει σημαντική πτώση . Καλή επιτυχία !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν πρεπει να εμπιστευτούμε κάποιον από τους δυο , καθως φετος ειναι μια εντελως ξεχωριστη χρονια απο τις προηγουμενες και η πτωση θα ειναι τοσο μεγαλη που θα μας στειλει ... αδιαβαστους ! Η πτώση στα επαρχιακα τμήματα θα είναι τεραστια , αλλα και σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη θα υπάρχει σημαντική πτώση . Καλή επιτυχία !

Ισχύει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Ρε παιδιά,έχουμε κανα νεότερο για τις βάσεις? κάτι πιο επίσημο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζεκο

Νεοφερμένος

Ο Τζεκο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Normal 0 false false false EL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4
ΝΟΜΙΚΗ ΕΚΠΑ
18.250
ΝΟΜΙΚΗ ΑΠΘ
18.100
ΝΟΜΙΚΗ ΔΠΘ
17.600
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟ
17.390
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17.060
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΕΚΠΑ
16.900
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΠΘ
16.800
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΕΚΠΑ
16.200
ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ & Δ.Δ ΕΚΠΑ
16.500
ΜΜΕ ΕΚΠΑ
17.590
ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
17.850
ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΚΠΑ
16.500
ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΚΠΑ
17.400
ΙΑΤΡΙΚΗ ΕΚΠΑ
18.900
ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ
18.100
ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΠΘ
17.960
ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΤΕΙ
15.400
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΕΚΠΑ
16.250
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
17.600
ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΟΠΑ
14.500
ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΗΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΠΑ
15.700
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΟΠΑ
15.300
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗ
11.300
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΟΠΑ
16.700
ΗΜΜΥ ΒΟΛΟΥ
16.400
ΗΜΜΥ ΞΑΝΘΗΣ
15.700
ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΕΜΠ
17.500
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
14.200
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
17.100
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΕΚΠΑ
15.500


ΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑ ΠΑΠΠΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kasis

Νεοφερμένος

Ο kasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Η βάση των ΜΠΔ στο ΔΠΘ προς τα που λέτε να κυμανθεί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Η βάση των ΜΠΔ στο ΔΠΘ προς τα που λέτε να κυμανθεί?

Είναι αρκετά δύσκολες οι εύστοχες προβλέψεις σ' αυτά τα τμήματα,στα υψηλόβαθμα είναι αρκετά ευκολότερο...Πιστεύω θα 'χει αρκετή πτώση πάντως κι αυτό το τμήμα,και λόγω τοποθεσίας...
Πόσα μόρια έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Βγηκαν τα αποτελεσματα για στρατιωτικες/αστυνομιες κλπ αρα την αλλη εβδομαδα εχουμε βασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Βγηκαν τα αποτελεσματα για στρατιωτικες/αστυνομιες κλπ αρα την αλλη εβδομαδα εχουμε βασεις.

25 Αυγούστου βγαίνουν οι βάσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strawberryblond

Νεοφερμένος

Η strawberryblond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
https://www.alfavita.gr/arthron/kάτω-από-τα-18000-μόρια-25-περιζήτητες-σχολές
αν θυμαμαι καλα,αυτες τις εκτιμησεις τις ειχα δει πριν κανα μηνα.ωστοσο,ειδα οτι χθες τις δημοσιευσαν παλι. τι πιστευετε? μου φαινεται αρκετα υψηλες-για να μη πω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Καλημέρα σας . Είμαι φιλόλογος και τα τελευταία 3 χρόνια λίγο πριν την επίσημη ανακοίνωση των βάσεων συνηθίζω να κάνω - κυρίως για τους μαθητές μου - ορισμένες εκτιμησεις αναφορικα με τις βασεις του πρωτου πεδιου . Αρχικά , είχα την πρόθεση να τις δημοσιεύσω στο ##### , ώστε ο καθένας να έχει πρόσβαση σε αυτές . Ωστόσο , χτες παρατήρησα κάποια υβριστικά και κακοπροαίρετα σχόλια προς κάποιον αλλον εκτιμητη ( τον κ. Μάνο ) και προς αποφυγή των εντάσεων όσοι ενδιαφέρεστε μπορειτε να επικοινωνήσετε μαζί μου και να μάθετε τις εκτιμήσεις μου για το πρώτο πεδίο στο mail μου : christinadardaki@yahoo.com


Το διάβασα πριν λίγο στο ##### .Τις τελευταίες μέρες βγαίνουν όλο " εκτιμητές " παίζοντας με τον πόνο και την αγωνία μας. Τι λέτε; Αξιζει να στείλω ή θα ακούσω .... παραμύθια ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penitina

Νεοφερμένος

Η penitina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Καλημέρα σας . Είμαι φιλόλογος και τα τελευταία 3 χρόνια λίγο πριν την επίσημη ανακοίνωση των βάσεων συνηθίζω να κάνω - κυρίως για τους μαθητές μου - ορισμένες εκτιμησεις αναφορικα με τις βασεις του πρωτου πεδιου . Αρχικά , είχα την πρόθεση να τις δημοσιεύσω στο ##### , ώστε ο καθένας να έχει πρόσβαση σε αυτές . Ωστόσο , χτες παρατήρησα κάποια υβριστικά και κακοπροαίρετα σχόλια προς κάποιον αλλον εκτιμητη ( τον κ. Μάνο ) και προς αποφυγή των εντάσεων όσοι ενδιαφέρεστε μπορειτε να επικοινωνήσετε μαζί μου και να μάθετε τις εκτιμήσεις μου για το πρώτο πεδίο στο mail μου : christinadardaki@yahoo.com


Το διάβασα πριν λίγο στο ##### .Τις τελευταίες μέρες βγαίνουν όλο " εκτιμητές " παίζοντας με τον πόνο και την αγωνία μας. Τι λέτε; Αξιζει να στείλω ή θα ακούσω .... παραμύθια ;

Και δεν στέλνεις άλλη μια εκτίμηση στις τόσες που έχουμε δει δεν νομίζω να πειράζει.Μακάρι να έδινε και για 3ο πεδίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
It's the final countdown guys!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penitina

Νεοφερμένος

Η penitina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
https://www.alfavita.gr/arthron/kάτω-από-τα-18000-μόρια-25-περιζήτητες-σχολές
αν θυμαμαι καλα,αυτες τις εκτιμησεις τις ειχα δει πριν κανα μηνα.ωστοσο,ειδα οτι χθες τις δημοσιευσαν παλι. τι πιστευετε? μου φαινεται αρκετα υψηλες-για να μη πω πολυ!

Καλά φαρμακευτική ΑΠΘ 17900-18100 δηλ. η ιατρική ΔΠΘ που θα πάει 18400;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Καλημέρα σας . Είμαι φιλόλογος και τα τελευταία 3 χρόνια λίγο πριν την επίσημη ανακοίνωση των βάσεων συνηθίζω να κάνω - κυρίως για τους μαθητές μου - ορισμένες εκτιμησεις αναφορικα με τις βασεις του πρωτου πεδιου . Αρχικά , είχα την πρόθεση να τις δημοσιεύσω στο ##### , ώστε ο καθένας να έχει πρόσβαση σε αυτές . Ωστόσο , χτες παρατήρησα κάποια υβριστικά και κακοπροαίρετα σχόλια προς κάποιον αλλον εκτιμητη ( τον κ. Μάνο ) και προς αποφυγή των εντάσεων όσοι ενδιαφέρεστε μπορειτε να επικοινωνήσετε μαζί μου και να μάθετε τις εκτιμήσεις μου για το πρώτο πεδίο στο mail μου : christinadardaki@yahoo.com


Το διάβασα πριν λίγο στο ##### .Τις τελευταίες μέρες βγαίνουν όλο " εκτιμητές " παίζοντας με τον πόνο και την αγωνία μας. Τι λέτε; Αξιζει να στείλω ή θα ακούσω .... παραμύθια ;
Εγώ έστειλα πάντως! Δε βλάπτει να ακούμε τις απόψεις κάποιων που ασχολούνται με τα του 1ου πεδίου.

https://www.alfavita.gr/arthron/kάτω-από-τα-18000-μόρια-25-περιζήτητες-σχολές
αν θυμαμαι καλα,αυτες τις εκτιμησεις τις ειχα δει πριν κανα μηνα.ωστοσο,ειδα οτι χθες τις δημοσιευσαν παλι. τι πιστευετε? μου φαινεται αρκετα υψηλες-για να μη πω πολυ!

Είναι πολύ υψηλές! Οι βάσεις θα διαμορφωθούν πολύ πιο κάτω από αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris2244

Νεοφερμένος

Ο dimitris2244 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
καλησπέρα, να ρωτήσω κάτι θέλω! οι βάσεις για την αστυφυλάκων που πιστεύετε θα κυμανθούν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Sipty

Νεοφερμένος

Ο Sipty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
καλησπέρα, να ρωτήσω κάτι θέλω! οι βάσεις για την αστυφυλάκων που πιστεύετε θα κυμανθούν?
Ε ενταξει,πτωτικη πορεια θα υπαρξει και εκει,αλλα δεν ξερω αν παίρνουν ατομα που γραφουν greeklish..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top