[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Για τα Φιλολογικά καμία νέα εκτίμηση παιδιά;;; ????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
25 Αυγούστου
...Καλή μας επιτυχία παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Παιδιά οι πιο πρόσφατες προβλέψεις κάποιων σχολών, σύμφωνα με την Ημερησία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    794.7 KB · Εμφανίσεις: 667

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
:clapup::clapup: το διαβασες καπου?

click on my wish. ;)
Τα neolaia και esos που θεωρούνται κάπως αξιόπιστα πάντως το έχουν ανακοινώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Παιδιά οι πιο πρόσφατες προβλέψεις κάποιων σχολών, σύμφωνα με την Ημερησία!
μπορεις να μου στειλεις το λινκ που λεει για τις βασεις στην ημερησια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
AΧ !!! ΕΥΑ ΜΟΥ και εγώ στο όριο είμαι .Έχω 18091 μόρια και θέλω ιατρική.Δυστυχώς δεν πιστεύω ότι απάυτους που θέλουν ιατρική και νομική θα είναι πολλοί που δεν θα δήλωσαν περιφέρειες λόγω οικονομικών προβλημάτων.
Η κατάσταση είναι πολύ περίεργη . Από τη μία ακούω και γνωρίζω παιδιά που δεν δηλώνουν τις σχολές με βάση την προτιμησή του αρκεί αν είναι στον τόπο τους και απο την άλλη ότι τα συμπληρώνουν όλα ... Βεβαια , το δειγμα των μαθητων που επισκεπτονται τα διαφορα sites δεν επαρκει για να εξαγουμε ασφαλη συμπερασματα . Ελπίζω όταν ανακοινωθούν οι βάσεις να χαμογελαμε . Καλή επιτυχία !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.

Panosz3

Νεοφερμένος

Ο Panosz3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Δεν είναι καινούργιες εκτιμήσεις αυτές που έχει βγάλει κάνα μήνα τώρα ο Κουτρουμπέλης είναι. Πάντως να πω την αλήθεια η αγωνία έχει χτυπήσει κόκκινο. Κανείς δε ξέρει τι γίνεται με αυτές τις περιφερειακές ιατρικές και όσοι είμαστε στο όριο μας έχει φάει η αγωνία. Υπομονή παιδιά 10 μέρες ακόμα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_ts

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Καλα, οχι μονο για τις ιατρικες......................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikossss

Νεοφερμένος

Ο nikossss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παιδια εχω 17500 ..πιστευετε θα μπω λογιστικη και χρηματοοικονομικη αθηνα ή θα μπω στην δευτερη επιλογη μ το δετ ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panosz3

Νεοφερμένος

Ο Panosz3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Καλά εννοείται, εκ παραδρομής το έγραψα ως ενδιαφερόμενος ο ίδιος και επειδή ακριβώς απο πάνω η κοπέλα μιλούσε για ιατρική. Εννοείται πως όλοι αγωνιούμε ανεξάρτητα από τη σχολή την οποία στοχεύει ο καθένας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgesil

Νεοφερμένος

Ο Georgesil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Μαθηματικο εκπα πάνω απο 16.301 ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Ναι !:) ψάχνε σπίτι!!!! (σου είχα πει)...
Κοιτας τις εκτιμησεις του νικητα παπα?Παντως ειναι πολυ κοντα στις εκτιμησεις του πληροφορικαριου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Το υπουργείο λέει ότι ο στόχος είναι να βγουν στις 25 τα αποτελέσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Κοιτας τις εκτιμησεις του νικητα παπα?Παντως ειναι πολυ κοντα στις εκτιμησεις του πληροφορικαριου

Στρατηγάκη και Κουροουμπέλη... Βέβαια και άλλες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim2015

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jim2015 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 340 μηνύματα.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Άκυρο μου φαίνεται το άρθρο . Δίνει ελάχιστη πτώση στο πτώτο πεδίο , αλλά και στα υπόλοιπα τη στιγμή που όλη μικούν για τις χαμηλότερες επιδόσεις της 12ετίας .. Τι να πω , θα δείξει αν και δεν πιστεύω να ισχύσει κάτι τέτοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AngelikiGardi.

Νεοφερμένος

Η AngelikiGardi. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Βρε παιδια το αρθρο στο πρωτο θεμα λεει οτι δεν αποκλειεται η ανακοινωση των βασεων μετα τις 28 Αυγούστου..... Τι γινεται επιτελους με αυτες τις βασεις ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Ε είπαμε έβαλε ενα στόχο το υπουργείο, μην περιμένουμε να τον πιασει κι όλας :p

Εγώ χθες το βράδυ ήμουν μισοκοιμισμενος και ουτε που είδα τοσα ποστ πιο πανω που λέγανε οτι στις 25 θα ανακοινωθούν οπότε είπα να το ανεβασω κι εγώ :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top