[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

john97

Νεοφερμένος

Ο john97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Πήρα στο Υπουργείο Παιδείας και με ενημέρωσαν ότι δεν γνωρίζουν ακριβή ημερομηνία για την ανακοίνωση των Βάσεων ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Πήρα στο Υπουργείο Παιδείας και με ενημέρωσαν ότι δεν γνωρίζουν ακριβή ημερομηνία για την ανακοίνωση των Βάσεων ...

Αμαν κι αυτοί τί κάνουν πια; :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,793 μηνύματα.
Πήρα στο Υπουργείο Παιδείας και με ενημέρωσαν ότι δεν γνωρίζουν ακριβή ημερομηνία για την ανακοίνωση των Βάσεων ...

αγόρι μου, γιατί πήρες τηλέφωνο? :P εντάξει, όλοι έχετε αγωνία αλλά πρέπει να έχετε και υπομονή, ψυχραιμία και όλα θα πάνε καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Πήρα στο Υπουργείο Παιδείας και με ενημέρωσαν ότι δεν γνωρίζουν ακριβή ημερομηνία για την ανακοίνωση των Βάσεων ...
ε τελη αυγουστου βγαινουν. τι διαφορα εχει να βγουν στις 25, τι στις 27 ,τι στις 29 αφου το αποτελεσμα θα ειναι το ιδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john97

Νεοφερμένος

Ο john97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
αγόρι μου, γιατί πήρες τηλέφωνο? :P εντάξει, όλοι έχετε αγωνία αλλά πρέπει να έχετε και υπομονή, ψυχραιμία και όλα θα πάνε καλά.

Ενταξει πηρα για να δω τι θα μου πουν..Εσεις ειστε περασμενοι και δεν κτλβνετε την αγωνια μας... και μαλιστα εσυ σε σχολη που στοχευω και ειμαι αρκετα μορια κατω...αχχα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John_07

Νεοφερμένος

Ο John_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Ενταξει πηρα για να δω τι θα μου πουν..Εσεις ειστε περασμενοι και δεν κτλβνετε την αγωνια μας... και μαλιστα εσυ σε σχολη που στοχευω και ειμαι αρκετα μορια κατω...αχχα :redface:

ποσα μορια εχεις και που θες να περασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john97

Νεοφερμένος

Ο john97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ποσα μορια εχεις και που θες να περασεις?
Εχω βγάλει 16.443..Ηθελα ψυχολογια αλλα δεν μου εκατσε και κινηθηκα προσ ΜΜΕ (17.950) ΚΑΙ Αγγλικη φιλολογια (19.500 πειρπου),,:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_ts

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.

panagiotis97

Νεοφερμένος

Ο panagiotis97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ποια ειναι η γνωμη σας για το πολιτικο του εκπα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elsa D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elsa D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Το μαθηματικό κρήτης και σάμου πόσο το υπολογίζετε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john97

Νεοφερμένος

Ο john97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ποια ειναι η γνωμη σας για το πολιτικο του εκπα;

Λίγο αόριστη σχολή..δεν θα την συνιστούσα..Προσωπικά αν κάποιος έχει στόχο τη Νομική δεν είναι κακό να ξαναπροσπαθήσει..!Να προσθέσω πως και εγώ την έβαλα τη σχολή εξαιτίας του ενδιαφέροντος πρόγραμματος σπουδων που έχει.Είναι πολυ ωραίο και καλύπτει ένα ευρύ αντκείμενο σχετικά με τη πολιτική ,τα δίκαια κτλ. Ωστόσο δεν παύει να είναι λίγο γενικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
ποια ειναι η γνωμη σας για το πολιτικο του εκπα;
Παναγιώτη , και εγώ αυτή τη σχολή έχω βάλει ως δεύτερη επιλογή μετά τη Νομική Κομοτηνής με 17.036 μόρια , αλλά όσο καλή και αν λένε ότι είναι έχω πολλές αμφιβολίες ως προς την ποιότητα του πτυχίου που προσφέρει όπως επίσης και για την επαγγελματικη αποκατασταση . Το συγκεκριμενο τμημα παει πακετο με τις ξενες γλωσσες και σίγουρα χρειάζεται ένα καλό μεταπτυχιακο για να καταφέρεις να αποκατασταθεις επαγγελματικα και να εχεις ευκαιριες και στο εξωτερικο . Πόσα μορια εχεις αν επιτρεπεται ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Παιδιά , ποια ειναι η γνώμη σας για τις εκτιμήσεις που δημοσιεύονται ; Έχω καταλάβει ότι ο καθένας γράφει ό,τι του κατέβει , ειδικά στο site ##### και δεν ξερω ποιον να πιστέψω . Ο Στρατηγάκης σε πρόσφατη συνέντευξή του στον ΣΚΑΙ είχε πει πως η Νομική Κομοτηνής ενδέχεται να πάει και κάτω απο 17.300 δεδομένου ότι τα μηχανογραφικά συμπληρώθηκαν κατα την διαρκεια των capital controls και της συνολικης αβεβαιότητας . Από την άλλη στο ##### έχει βγει ένας Νικήτας Παπάς που το παίζει εκτιμητής ( εγώ προσωπικα δεν τον ειχα ξανακούσει ) ο οποιος εκτιμα οτι η Νομικη Κομοτηνης θα φτασει στα 17.700 ( υπερβολικο μου φαίνεται ) . Εγώ έχω συγκεντρώσει 17.036 μόρια με στόχο τη Νομικη ( δυστυχώς δεν ειναι πολλα ) , αλλα καποιοι δινουν τη Νομικη σε επιπεδα προ 12ετιας και ετσι συνεχιζω να ελπιζω και αγωνιω . Ποιον να πιστεψω ; Θεωρειτε οτι ειναι αξιοπιστες οι εκτιμησεις ή ότι η πραγματικότητα μπορει να τις αναιρέσει όλες και οι βάσεις στην περιφέρεια να γκρεμιστούν όπως λέγεται ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariast

Νεοφερμένος

Η Mariast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Παιδιά , ποια ειναι η γνώμη σας για τις εκτιμήσεις που δημοσιεύονται ; Έχω καταλάβει ότι ο καθένας γράφει ό,τι του κατέβει , ειδικά στο site ##### και δεν ξερω ποιον να πιστέψω . Ο Στρατηγάκης σε πρόσφατη συνέντευξή του στον ΣΚΑΙ είχε πει πως η Νομική Κομοτηνής ενδέχεται να πάει και κάτω απο 17.300 δεδομένου ότι τα μηχανογραφικά συμπληρώθηκαν κατα την διαρκεια των capital controls και της συνολικης αβεβαιότητας . Από την άλλη στο ##### έχει βγει ένας Νικήτας Παπάς που το παίζει εκτιμητής ( εγώ προσωπικα δεν τον ειχα ξανακούσει ) ο οποιος εκτιμα οτι η Νομικη Κομοτηνης θα φτασει στα 17.700 ( υπερβολικο μου φαίνεται ) . Εγώ έχω συγκεντρώσει 17.036 μόρια με στόχο τη Νομικη ( δυστυχώς δεν ειναι πολλα ) , αλλα καποιοι δινουν τη Νομικη σε επιπεδα προ 12ετιας και ετσι συνεχιζω να ελπιζω και αγωνιω . Ποιον να πιστεψω ; Θεωρειτε οτι ειναι αξιοπιστες οι εκτιμησεις ή ότι η πραγματικότητα μπορει να τις αναιρέσει όλες και οι βάσεις στην περιφέρεια να γκρεμιστούν όπως λέγεται ;

Δεν ειναι ακριβώς εκτιμητής έκανε μελέτες σχετικά με μειλ που έλαβε για μηχανογραφικά ..μαθηματικός ειναι κ μελετάει στατιστικά κ επιλογές ..δεν ξερω τι να σου πω πάντως εχω ακούσει οτι εχει ζήτηση οι περισσότεροι που θέλουν νομική,ιατρική κ ψυχολογια μέχρι στιγμής βλέπω οτι έχουν δηλώσει ολα τα τμήματα σε διαφορετικές περιοχές το καθένα χωρις να τους επηρεάσουν τα οικονομικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strawberryblond

Νεοφερμένος

Η strawberryblond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Δεν ειναι ακριβώς εκτιμητής έκανε μελέτες σχετικά με μειλ που έλαβε για μηχανογραφικά ..μαθηματικός ειναι κ μελετάει στατιστικά κ επιλογές ..δεν ξερω τι να σου πω πάντως εχω ακούσει οτι εχει ζήτηση οι περισσότεροι που θέλουν νομική,ιατρική κ ψυχολογια μέχρι στιγμής βλέπω οτι έχουν δηλώσει ολα τα τμήματα σε διαφορετικές περιοχές το καθένα χωρις να τους επηρεάσουν τα οικονομικα
Δεν το λέω επειδή ίσως δεν με συμφέρει , απλώς θεωρώ ότι τα mail που έχει λάβει δεν είναι αρκετα ώστε να προχωρήσει σε τέτοιου είδους συμπεράσματα . Κάποια παιδιά απευθύνθηκαν σε εκείνον και κυρίως επισκέπτες του site και όχι όλη η Ελλάδα. Φετος , πολλοί ισχυρίζονται οτι είναι μια περίεργη χρονια γεμάτη εκπλήξεις όσον αφορα τις βάσεις ιδίως στην περιφέρεια . Δεν αντιλέγβ ότι πολλοί στοχεύουν σε νομική , ιατρική, ημμυ κΙ ψυχολογία , αλλά τα παιδιά που επισκέπτονται τα διαφορα site ειναι συγκεκριμενα επομενως δεν μπορουμε να ειμαστε σιγουροι για τις προτιμησεις . Ακομα , τα capital controls έχουν επηρεάσει πολλές οικογένειες με αποτελεσμα πολλοι να τροποποιήσουν τελευταία στιγμη τα μηχανογραφικα τους . Δεν μπορω να ειμαι σιγουρη με όσα γράφονται και έχω πολλές αμφιβολίες . Καλή επιτυχία !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penitina

Νεοφερμένος

Η penitina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Παιδιά , ποια ειναι η γνώμη σας για τις εκτιμήσεις που δημοσιεύονται ; Έχω καταλάβει ότι ο καθένας γράφει ό,τι του κατέβει , ειδικά στο site ##### και δεν ξερω ποιον να πιστέψω . Ο Στρατηγάκης σε πρόσφατη συνέντευξή του στον ΣΚΑΙ είχε πει πως η Νομική Κομοτηνής ενδέχεται να πάει και κάτω απο 17.300 δεδομένου ότι τα μηχανογραφικά συμπληρώθηκαν κατα την διαρκεια των capital controls και της συνολικης αβεβαιότητας . Από την άλλη στο ##### έχει βγει ένας Νικήτας Παπάς που το παίζει εκτιμητής ( εγώ προσωπικα δεν τον ειχα ξανακούσει ) ο οποιος εκτιμα οτι η Νομικη Κομοτηνης θα φτασει στα 17.700 ( υπερβολικο μου φαίνεται ) . Εγώ έχω συγκεντρώσει 17.036 μόρια με στόχο τη Νομικη ( δυστυχώς δεν ειναι πολλα ) , αλλα καποιοι δινουν τη Νομικη σε επιπεδα προ 12ετιας και ετσι συνεχιζω να ελπιζω και αγωνιω . Ποιον να πιστεψω ; Θεωρειτε οτι ειναι αξιοπιστες οι εκτιμησεις ή ότι η πραγματικότητα μπορει να τις αναιρέσει όλες και οι βάσεις στην περιφέρεια να γκρεμιστούν όπως λέγεται ;

AΧ !!! ΕΥΑ ΜΟΥ και εγώ στο όριο είμαι .Έχω 18091 μόρια και θέλω ιατρική.Δυστυχώς δεν πιστεύω ότι απάυτους που θέλουν ιατρική και νομική θα είναι πολλοί που δεν θα δήλωσαν περιφέρειες λόγω οικονομικών προβλημάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis97

Νεοφερμένος

Ο panagiotis97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εχω 16.287 και ελπιζω να εισαχθω.σκεφτομαι για μεταπτυχιακο η στις διεθνεις σχεσεις η στα ναυτιλιακα, που εχουν αποκατασταση λογω της επιδρασης που εχει η ναυτιλια στην ελληνικη οικονομια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top