[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Μαριλένα1997

Νεοφερμένος

Η Μαριλένα1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Είπα να μην ρωτήσω, αλλά μιας και δεν βλέπω πολύ ενδιαφέρον για τη συγκεκριμένη σχολή, τι λέτε για την Αγγλική Φιλολογία ΑΠΘ? Θα ανέβει ή θα κατέβει?
Αυτο που εχω παρατηρησει ειναι πως στις εκτιμησεις τις ανεβαζουν τις αγγλικες φιλολογιες μονο και μονο επειδη ηταν ευκολο το ειδικο μαθημα!..νιωθω ομως πως δεν θα ανεβουν αν αναλογιστει κανεις τις κακες επιδοσεις των μαθητων της θεωρητικης..το θεωρω παραδοξο να ανεβαζουν την βαση μιας σχολης επειδη το ειδικο μαθημα ηταν ευκολο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαριλένα1997

Νεοφερμένος

Η Μαριλένα1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα και καλη επιτυχια σε ολους! Για ψυχολογια ΕΚΠΑ/παντειου και ΜΜΕ ΕΚΠΑ τι εκτιμησεις υπαρχουν?
για τα ΜΜΕ ΕΚΠΑ ειναι γυρω στο 17.500 οι εκτιμησεις για τα υπολοιπα θα σε γελασω..τι εβαλες πρωτη επιλογη αν επιτρεπεται; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

imerward

Νεοφερμένος

Ο imerward αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Νεκταριε σορρυ για το πρηξιμο , κοβεις μηχανολογους αεροναυπηγους πατρας κατω απο 17,300 ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NEKTARIOS11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NEKTARIOS11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Νεκταριε σορρυ για το πρηξιμο , κοβεις μηχανολογους αεροναυπηγους πατρας κατω απο 17,300 ;

ολα παιζονται δυσκολο για κατω απο 17.300,εχεις πιθανοτητες δε λεω ,αλλα θα παιξει ρολο η προτιμηση που εδω ειναι μεγαλη.
Στο ευχομαι να περασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinachris

Νεοφερμένος

Η christinachris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Νεκταριε καλησπερα, εχεις καμια ιδεα για τα τμηματα ψυχολογιας σε ΕΚΠΑ και Παντειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pao13d1997

Νεοφερμένος

Ο pao13d1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Νεκταριε μιας και πήρες φορά για κάνε μια εκτίμηση για νομική στο εκπα και λογιστική οπα για έναν φιλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NEKTARIOS11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NEKTARIOS11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Νεκταριε μιας και πήρες φορά για κάνε μια εκτίμηση για νομική στο εκπα και λογιστική οπα για έναν φιλο

νομική στο εκπα 18200
λογιστική οπα 17200

Νεκταριε καλησπερα, εχεις καμια ιδεα για τα τμηματα ψυχολογιας σε ΕΚΠΑ και Παντειο?

τμηματα ψυχολογιας σε ΕΚΠΑ 17700
και Παντειο 17600
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

valia_dad

Νεοφερμένος

Η valia_dad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Φιλε Νεκταριε και οποιος αλλος γνωριζει μια απαντηση!

Ποσο πιστευετε οτι θα παει η βαση της Ψυχολογιας ΑΠΘ φετος? εχω διαβασει ολες τις επισημες εκτιμησεις και κυριως του Στρατηγακη ο οποιος την δινει 17.500!
Ωστοσο το 2013,ενω προεβλεπε την Ψυχολογια ΑΠΘ στα 17.600,η βαση διαμορφωθηκε στα 17.881!
Εχω συγκεντρωσει 17.801 μορια και εχω αγχωθει πολυ-οπως και ολοι σας φυσικα! ΕΣΕΙΣ τι πιστευετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NEKTARIOS11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NEKTARIOS11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Φιλε Νεκταριε και οποιος αλλος γνωριζει μια απαντηση!

Ποσο πιστευετε οτι θα παει η βαση της Ψυχολογιας ΑΠΘ φετος? εχω διαβασει ολες τις επισημες εκτιμησεις και κυριως του Στρατηγακη ο οποιος την δινει 17.500!
Ωστοσο το 2013,ενω προεβλεπε την Ψυχολογια ΑΠΘ στα 17.600,η βαση διαμορφωθηκε στα 17.881!
Εχω συγκεντρωσει 17.801 μορια και εχω αγχωθει πολυ-οπως και ολοι σας φυσικα! ΕΣΕΙΣ τι πιστευετε?

Την εχω εκτιμησει κατω απο 17600, 100% εισαι μεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valia_dad

Νεοφερμένος

Η valia_dad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.

PanosPianist

Νεοφερμένος

Ο PanosPianist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Nεκταριε ποσο κοβεις την ιατρικη πατρας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ratatouis

Νεοφερμένος

Ο ratatouis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Νεκτάριε επειδή σε βλεπω ότι γνωρίζεις κάποια πράγματα..
Για την αστυφυλάκων τι πιστεύεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavros997

Νεοφερμένος

Ο Σταυρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μαγκες αν καποιος πιστευει ποσο θα ειναι η σχολη τει Ηλεκτρολογιας στη Χαλκιδα ας μου πει,εχω βγαλει 8,794
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t.m.n.x

Νεοφερμένος

Η t.m.n.x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Νεκτάριε πόσο υπολογίζεις τις φιλολογίες σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul7100

Νεοφερμένος

Ο paul7100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Καλησπέρα, για τις γεωπονικες σχολες αθηνων τι λετε; Συγκεκριμένα αγροτικης οικονομιας,αξιοποιησης φυσικων πορων και γεωργικης μηχανικης, επιστημης ζωικης παραγωγής... Εχω συγκεντρώσει 12051 μορια ,περναω σε καμια απο αυτες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννα17

Νεοφερμένος

Η Αννα17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Νεκτάριε μήπως θα μπορούσες να εκτιμήσεις το τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων στη Χίο ?
Ευχαριστώ !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis83

Νεοφερμένος

Ο antonis83 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
κατω απο 16500

αρα φιλε νεκταριε δεν πιστευεις οτι θα παει η βαση γυρω στα 15.900-16.000 μορια που μου ειχες πει πριν καποιες μερες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelos97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
νομική στο εκπα 18200
λογιστική οπα 17200



τμηματα ψυχολογιας σε ΕΚΠΑ 17700
και Παντειο 17600



Δηλαδή θες να μας πεις ότι ψυχολογιες θα ειναι 17600-17700 και η Νομικη Κομοτηνης 17500.. Μάλιτα.. :hmm: Στη τυχη τα λες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John_07

Νεοφερμένος

Ο John_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Εκτιμηση για ημμυ βολου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis22

Νεοφερμένος

Ο vasilis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καμια εκτιμηση για 6% ιατρικη αλεξανδρουπολης;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top