[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

John_07

Νεοφερμένος

Ο John_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Αχ θα τρελαθώ από την αγωνία μου... έχω 18645. Ξέρετε κανένα καλό μελλοντολόγο;;;;:jumpy::jumpy::jumpy:

χααχαχ το μονο που δεν χρειαζεται τωρα ειναι αγχος πραγματικα!! Μετα το ημμυ εμπ τι εχεις βαλει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allinel

Νεοφερμένος

Ο allinel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
χααχαχ το μονο που δεν χρειαζεται τωρα ειναι αγχος πραγματικα!! Μετα το ημμυ εμπ τι εχεις βαλει?
ΗΜΜΥ ΑΠΘ και ΗΜΤΥ Πάτρα!!! Θέλω μόνο αυτή τη σχολή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελενηκαλ.

Νεοφερμένος

Η ελενηκαλ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
δεν ξερω για εσας αλλα αυτο που περιμενεις και απλα βλεπεις προβλεψεις ειναι πολυ ασχημο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John_07

Νεοφερμένος

Ο John_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
ΗΜΜΥ ΑΠΘ και ΗΜΤΥ Πάτρα!!! Θέλω μόνο αυτή τη σχολή!!!

Καλα ημμυ απθ εχεις πιασει σιγουρα 100% :) Το μονο που μπορω να ευχηθω ειναι καλα αποτελεσματα !!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allinel

Νεοφερμένος

Ο allinel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Καλα ημμυ απθ εχεις πιασει σιγουρα 100% :) Το μονο που μπορω να ευχηθω ειναι καλα αποτελεσματα !!!!!!!
Σε ευχαριστώ. ΑΠΘ το πιάνω, αλλά η αναγνωρισιμότητα του ΕΜΠ είναι πολύ μεγαλύτερη... Δεν συμφωνείτε;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John_07

Νεοφερμένος

Ο John_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ. ΑΠΘ το πιάνω, αλλά η αναγνωρισιμότητα του ΕΜΠ είναι πολύ μεγαλύτερη... Δεν συμφωνείτε;;;;

Ναι εχεις δικιο σε αυτο.!!!!!!! Θα δειξει σε 20 μερες!!!!! :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allinel

Νεοφερμένος

Ο allinel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Βρε παιδιά... πώς γίνεται η ανακοίνωση των βάσεων; Πρώτα ανακοινώνεται η βάση της κάθε σχολής από το Υπουργείο και μετά από μερικές μέρες βλέπουμε στο internet, με τον κωδικό μας, πού περάσαμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Βρε παιδιά... πώς γίνεται η ανακοίνωση των βάσεων; Πρώτα ανακοινώνεται η βάση της κάθε σχολής από το Υπουργείο και μετά από μερικές μέρες βλέπουμε στο internet, με τον κωδικό μας, πού περάσαμε;

Τη μερα που ανακοινωνονται οι βασεις :
Διαδικτυακα λιγη ωρα μετα την ανακοινωση τους ,πχ 11,ανεβαινουν στο διαδικτυο οι βασεις ολων των σχολων και ανακοινωνονται απο την τηλεοραση.Εκεινη την ωρα μπαινει ο καθε υποψηφιος στην ιστοσελιδα results.minedu.gov.gr συμφωνα με τις προηγουμενες χρονιες και με τον κωδικο υποψηφιου και τα αρχικα των ονοματεπωνυμων των γονιων (δε θυμαμαι τη σειρα) βλεπει τη σειρα που μπηκε εκει που μπηκε ! Και το ιδιο το site λεει και τις βασεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ. ΑΠΘ το πιάνω, αλλά η αναγνωρισιμότητα του ΕΜΠ είναι πολύ μεγαλύτερη... Δεν συμφωνείτε;;;;

Όχι? Στα ελληνικά δεδομένα τα πτυχία είναι ισότιμα. Σε δεδομένα του εξωτερικού ούτε που τους νοιάζει αν ήσουν ΕΜΠ ή ΑΠΘ, ενδιαφέρει ο βαθμός πτυχίου/μεταπτυχιακά κτλ..
Τώρα όσον αφορά το θεωρητικό κομμάτι της προσφοράς γνώσεων, όλα από την ενασχόληση του φοιτητή εξαρτώνται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john97

Νεοφερμένος

Ο john97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Παιδια όλη η διαδικασία των εκτιμήεων ειναι ψυχοφθόρα ο τι έγινε ..εγινε..Το ξέρω έχουμε αγωνια μερικοί απο εμάς ως πολύ..αλλά δεν γίνεται να χάσουμε και το καλοκαίρι μας για τις πανελληνιες χασαμε ηδη ενα.. =( Εγω λέω <<φτανει>> με τις εκτιμησεις καθως ολα θα ανατραπουν αφου κανεις δεν ξερει τα μηχανογραφικα δελτια..Στοχευα για υψηλές σχολές αλλα τα πραγματα αλλαξαν λίγο για εμενα και για πολλους..αυτα εχει η ζωη... Σασ παραθετω και το αρθρο μου για τις πανελληνιες , αν θελετε ριξτε του μια ματια =) https://www.cretalive.gr/people/view/anazhtwntas-t-astra/258600
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Παιδια όλη η διαδικασία των εκτιμήεων ειναι ψυχοφθόρα ο τι έγινε ..εγινε..Το ξέρω έχουμε αγωνια μερικοί απο εμάς ως πολύ..αλλά δεν γίνεται να χάσουμε και το καλοκαίρι μας για τις πανελληνιες χασαμε ηδη ενα.. =( Εγω λέω <<φτανει>> με τις εκτιμησεις καθως ολα θα ανατραπουν αφου κανεις δεν ξερει τα μηχανογραφικα δελτια..Στοχευα για υψηλές σχολές αλλα τα πραγματα αλλαξαν λίγο για εμενα και για πολλους..αυτα εχει η ζωη... Σασ παραθετω και το αρθρο μου για τις πανελληνιες , αν θελετε ριξτε του μια ματια =) https://www.cretalive.gr/people/view/anazhtwntas-t-astra/258600
Γιάννη , φοβερό το άρθρο σου και έχεις απόλυτο δίκιο ... Η επιτυχία και η αποτυχία είναι μέσα στη ζωή !! Για που στοχευεις , αν επιτρεπεται ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimosthenisgeo

Νεοφερμένος

Ο dimosthenisgeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Παιδια όλη η διαδικασία των εκτιμήεων ειναι ψυχοφθόρα ο τι έγινε ..εγινε..Το ξέρω έχουμε αγωνια μερικοί απο εμάς ως πολύ..αλλά δεν γίνεται να χάσουμε και το καλοκαίρι μας για τις πανελληνιες χασαμε ηδη ενα.. =( Εγω λέω <<φτανει>> με τις εκτιμησεις καθως ολα θα ανατραπουν αφου κανεις δεν ξερει τα μηχανογραφικα δελτια..Στοχευα για υψηλές σχολές αλλα τα πραγματα αλλαξαν λίγο για εμενα και για πολλους..αυτα εχει η ζωη... Σασ παραθετω και το αρθρο μου για τις πανελληνιες , αν θελετε ριξτε του μια ματια =) https://www.cretalive.gr/people/view/anazhtwntas-t-astra/258600
πολύ ωραιο το αρθρο σου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinav

Νεοφερμένος

Η ntinav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Γεια σας!!Οι εκτιμήσεις του Στρατηγάκη για το 4ο πεδίο είναι αξιόπιστες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστος 007

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος 007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά,
Καταρχάς εύχομαι σε όλους καλά αποτελέσματα, να πετύχουν όλοι τον στόχο τους και να περάσουν στη σχολή που επιθυμούν.
Κατά δεύτερον θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση: Έχω συγκεντρώσει 18125 μόρια. Πιστεύετε έχω ελπίδες για Νομική Θεσσαλονίκης;
Για Κομοτηνή πιστεύω πως είμαι αρκετά καλά, αλλά θέλω πολύ Θεσσαλονίκη επειδή μου δίνονται δυνατότητες σε πολλούς τομείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Κομοτηνή να δεις δυνατότητες που θα σου δοθούν ;) ;)
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t.m.n.x

Νεοφερμένος

Η t.m.n.x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά,
Καταρχάς εύχομαι σε όλους καλά αποτελέσματα, να πετύχουν όλοι τον στόχο τους και να περάσουν στη σχολή που επιθυμούν.
Κατά δεύτερον θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση: Έχω συγκεντρώσει 18125 μόρια. Πιστεύετε έχω ελπίδες για Νομική Θεσσαλονίκης;
Για Κομοτηνή πιστεύω πως είμαι αρκετά καλά, αλλά θέλω πολύ Θεσσαλονίκη επειδή μου δίνονται δυνατότητες σε πολλούς τομείς.

Λογικά περνάς Νομική Θεσσαλονίκης,για Κομοτηνή δεν χρειάζεται συζήτηση,είσαι ήδη μέσα.
Καλά αποτέλεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστος 007

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος 007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Κοίτα ένας βασικός λόγος είναι επειδή θέλω να συνεχίσω τα γερμανικά μου ( μπορώ ας πούμε να γραφτώ στο goethe institut). Ένας άλλος λόγος είναι ότι βρίσκεται πολύ κοντά στην πόλη μου. Και άλλα πολλά... Πιστεύω δηλαδή ότι επειδή είναι και μεγάλη πόλη θα βρω το οτιδήποτε πολύ πιο εύκολα...

Σε ευχαριστώ πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john97

Νεοφερμένος

Ο john97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Γιάννη , φοβερό το άρθρο σου και έχεις απόλυτο δίκιο ... Η επιτυχία και η αποτυχία είναι μέσα στη ζωή !! Για που στοχευεις , αν επιτρεπεται ;

πολύ ωραιο το αρθρο σου!!

Σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια..!Γενικά στόχευα για ψυχολογία.τα πράγματα δεν ήρθαν έτσι όπως τα υπολόγιζα και στράφηκα στη Δημοσιογραφία(18.000 με τα αγγλικά) Θα δείξει..λογικά μπαίνω =) Τώρα αν γίνει κάνα θαύμα και μπω Αγγλική φιλολογια βλέπουμε :) ;)
Εσύ τι στοχεύεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Σύμφωνα με τις εκτιμήσεις, είμαι 200-300 μόρια κάτω από την Πληροφορική ΑΠΘ και 150-300 μόρια πάνω από την Πληροφορική ΟΠΑ. Η συμβουλή σας είναι να πάω Αθήνα για σπίτι ή να περιμένω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Έχεις βάλει πρώτα ΑΠΘ και μετά ΟΠΑ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top