[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

paul7100

Νεοφερμένος

Ο paul7100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Εγω συγκεντρωσα 13167 και περναω τεχνολογια τροφιμων!!!!!!!
Η βαση του πιστευω θα βρισκεται μεταξυ των 11300-11500 οποτε κατα την γνωμη μου εισαι μεσα!
Οσο για τις προοπτικες μπορεις να εργαστεις στο χημειο του κρατους, σε βιομηχανιες και βιοτεχνιες και αλλα πολλα!
Το καλο ειναι οτι ο κλαδος των τροφιμων εχει καλες προοπτικες ακομα και σημερα

φίλε μου πιστεύεις ότι με 12051 που έχω συγκεντρώσει στο 4ο πεδίο περνάω στη τεχνολογία τροφίμων αθήνας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John_07

Νεοφερμένος

Ο John_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
φίλε μου πιστεύεις ότι με 12051 που έχω συγκεντρώσει στο 4ο πεδίο περνάω στη τεχνολογία τροφίμων αθήνας;

Για μενα εχεις πανω απο 90% πιθανοτητες να την πιασεις αν αναλογιστεις οτι στα χαμηλοβαθμα τμηματα η πτωση θα ειναι μεγαλυτερη απο οτι στα υψηλοβαθμα.! Καλη επιτυχια !!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul7100

Νεοφερμένος

Ο paul7100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Για μενα εχεις πανω απο 90% πιθανοτητες να την πιασεις αν αναλογιστεις οτι στα χαμηλοβαθμα τμηματα η πτωση θα ειναι μεγαλυτερη απο οτι στα υψηλοβαθμα.! Καλη επιτυχια !!!!!!!

σε ευχαριστώ πολύ φίλε, μακάρι να εισακουστεί η κουβέντα σου!

εσύ σε ποια περιοχή έχεις δηλώσει τεχνολογία τροφίμων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John_07

Νεοφερμένος

Ο John_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
σε ευχαριστώ πολύ φίλε, μακάρι να εισακουστεί η κουβέντα σου!

εσύ σε ποια περιοχή έχεις δηλώσει τεχνολογία τροφίμων;

Θεσσαλονικη μιας και σπουδαζει και η αδερφη μου στο τμημα τεχνολγιας τροφιμων.!
Η αποφαση ηταν ιδιαιτερα δυσκολη καθως (πιθανως) να πιανω και γεωλογιας, μηχανικών χωροταξίας και ανάπτυξης, μηχανικών πληροφορικής τε, δασολογίας και φυσικού περιβάλλοντος.
Ωστοσο επελεξα το τεχνολογιας τροφιμων επειδη βρηκα τα μαθηματα πιο ενδιαφεροντα οπως η γενικη και ανοργανη χημεια κλπ και πιστευω οτι απο αυτα τα τμηματα εχει τις καλυτερες προοπτικες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul7100

Νεοφερμένος

Ο paul7100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Θεσσαλονικη μιας και σπουδαζει και η αδερφη μου στο τμημα τεχνολγιας τροφιμων.!
Η αποφαση ηταν ιδιαιτερα δυσκολη καθως (πιθανως) να πιανω και γεωλογιας, μηχανικών χωροταξίας και ανάπτυξης, μηχανικών πληροφορικής τε, δασολογίας και φυσικού περιβάλλοντος.
Ωστοσο επελεξα το τεχνολογιας τροφιμων επειδη βρηκα τα μαθηματα πιο ενδιαφεροντα οπως η γενικη και ανοργανη χημεια κλπ και πιστευω οτι απο αυτα τα τμηματα εχει τις καλυτερες προοπτικες!

Θεωρώ ότι επέλεξες το τμήμα με σωστά κριτήρια!

και εμένα η χημεία μου αρέσει πολύ όπως και η βιολογία,για αυτό άλλωστε επέλεξα θετική κατεύθυνση
αυτό το τμήμα έχει μεγαλύτερη απορροφητικότητα στην αγορά εργασίας... για δεύτερη επιλογή στη θέση σου θα επέλεγα δασολογίας και φυσικού περιβάλλοντος και μετά γεωλογίας(με βάση πρόγραμμα σπουδών και απορροφητικότητα)

Μια χαρά θα είσαι που σπουδάζει ήδη και η αδερφή σου εκεί,καθώς φαντάζομαι θα μοιράζεστε και τα έξοδα του σπιτιού

Ελπίζω να σου αρέσει και σου εύχομαι καλή σταδιοδρομία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John_07

Νεοφερμένος

Ο John_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Θεωρώ ότι επέλεξες το τμήμα με σωστά κριτήρια!

και εμένα η χημεία μου αρέσει πολύ όπως και η βιολογία,για αυτό άλλωστε επέλεξα θετική κατεύθυνση
αυτό το τμήμα έχει μεγαλύτερη απορροφητικότητα στην αγορά εργασίας... για δεύτερη επιλογή στη θέση σου θα επέλεγα δασολογίας και φυσικού περιβάλλοντος και μετά γεωλογίας(με βάση πρόγραμμα σπουδών και απορροφητικότητα)

Μια χαρά θα είσαι που σπουδάζει ήδη και η αδερφή σου εκεί,καθώς φαντάζομαι θα μοιράζεστε και τα έξοδα του σπιτιού

Ελπίζω να σου αρέσει και σου εύχομαι καλή σταδιοδρομία!

Ετσι τα εβαλα στο μηχανογραφικο ;)
Παντως δεν με ενδιαφερει που ειναι τει ισα ισα με ελκυει κιολας επειδη πολλοι τα υποτιμουν..
Ναι γιαυτο θα παω θεσσαλονικη αλλιως θα πηγαινα ιωαννινα μαθηματικο η κατι αλλο :P
Σιγουρα θα μου αρεσει το τμημα εχω ακουσει τα καλυτερα!!
Και εγω σου ευχομαι καλα αποτελεσματα κατ αρχας και καλες σπουδες!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hrisa

Νεοφερμένος

Η Hrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Πόσοι από εσάς έχετε βάλει ΤΕΙ Εργοθεραπείας; Πόσα μόρια έχετε; Εγώ έχω 15345 και αγχώνομαι γιατί δεν ξέρω αν θα πέσει τόσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Πόσοι από εσάς έχετε βάλει ΤΕΙ Εργοθεραπείας; Πόσα μόρια έχετε; Εγώ έχω 15345 και αγχώνομαι γιατί δεν ξέρω αν θα πέσει τόσο.

Πιστευω οτι εισαι μεσα αλλα εβαλες μετα και Φυσικοθεραπεια; Σχετιζονται αρκετα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hrisa

Νεοφερμένος

Η Hrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Πού το στηρίζεις αυτό; Μόνο ο Κουτρουμπέλης δίνει την εργοθεραπεία κάτω από 15000. Δεν έβαλα φυσικοθεραπεία γιατί ενδιαφέρομαι μόνο για Αθήνα (σπουδάζει ο αδελφός μου) και την φυσικοθεραπεία Αθήνας δεν την πιάνω έτσι κι αλλιώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Πού το στηρίζεις αυτό; Μόνο ο Κουτρουμπέλης δίνει την εργοθεραπεία κάτω από 15000. Δεν έβαλα φυσικοθεραπεία γιατί ενδιαφέρομαι μόνο για Αθήνα (σπουδάζει ο αδελφός μου) και την φυσικοθεραπεία Αθήνας δεν την πιάνω έτσι κι αλλιώς.

Ε νταξει πιστευω καμια 300αρα ισως πεσει..δικιο εχεις δε μπορεις να ξερεις..απλα κρινοντας απο τις επιδοσεις..και παλι δε ξερεις ποτε..αν περνουσες φυσικοθεραπεια αλλου ισως επερνες μετεγγραφη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hrisa

Νεοφερμένος

Η Hrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Έχω μόνο 1 μόριο από τον αδελφό μου, οπότε, μάλλον, δε θα έπαιρνα. Απλά ήθελα να ήξερα αν και άλλοι της θεωρητικής δήλωσαν εργοθεραπεία και με πόσα μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Έχω μόνο 1 μόριο από τον αδελφό μου, οπότε, μάλλον, δε θα έπαιρνα. Απλά ήθελα να ήξερα αν και άλλοι της θεωρητικής δήλωσαν εργοθεραπεία και με πόσα μόρια.

Ααα μια χαρα μορια για 3ο πεδιο απο θεωρητικη..εγω ειχα 15.017 δηλωσα φυσικοθεραπεια δε μπορω να βοηθησω :p μπραβο παντως σου ευχομαι να πεσει !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hrisa

Νεοφερμένος

Η Hrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Φυσικοθεραπεία Αθήνας ή και αλλού; Από ποια κατεύθυνση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul7100

Νεοφερμένος

Ο paul7100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Ετσι τα εβαλα στο μηχανογραφικο ;)
Παντως δεν με ενδιαφερει που ειναι τει ισα ισα με ελκυει κιολας επειδη πολλοι τα υποτιμουν..
Ναι γιαυτο θα παω θεσσαλονικη αλλιως θα πηγαινα ιωαννινα μαθηματικο η κατι αλλο :P
Σιγουρα θα μου αρεσει το τμημα εχω ακουσει τα καλυτερα!!
Και εγω σου ευχομαι καλα αποτελεσματα κατ αρχας και καλες σπουδες!!!!!!!!

Σημασια εχει να σου αρέσει αυτο που κάνεις,αλλιως δεν εχει νοημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Φυσικοθεραπεία Αθήνας ή και αλλού; Από ποια κατεύθυνση;

Αιγιο ειμαι,θεωρητικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t.m.n.x

Νεοφερμένος

Η t.m.n.x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Hrisa Εργοθεραπεία έβαλε και η κολλητή μου με 15800 περίπου από θεωρητική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hrisa

Νεοφερμένος

Η Hrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Οκ, ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SirJohn

Νεοφερμένος

Ο SirJohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Πειτε τιποτα για αστυφυλακων ρε μαγκες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim2015

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jim2015 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 340 μηνύματα.

SirJohn

Νεοφερμένος

Ο SirJohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Απτο ιντερνετ εχω δει ολες τις εκτιμησεις.Συμφωνα με αυτες εχω 1000+ μορια παραπανω.Λεω γενικα τι ακουτε οσον αφορα αστυνομια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top