[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Ξέρετε αν το 10% θα ισχύσει του χρόνου για τους αποφοίτους του 2015 ; Γιατί κάτι είχα ακούσει ότι ήθελαν να το καταργήσουν ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαριλένα1997

Νεοφερμένος

Η Μαριλένα1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Ξέρετε αν το 10% θα ισχύσει του χρόνου για τους αποφοίτους του 2015 ; Γιατί κάτι είχα ακούσει ότι ήθελαν να το καταργήσουν ...
Εγω γενικα..εχω ακουσει οτι το παλιο συστημα με τις κατευθυνσεις θα ισχυει ακομα δυο χρονια...αρα οτι εχει να κανει με το παλιο συστημα ισχυει 2 χρονια..τωρα ισως κανω λαθος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelos97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Βρε παιδιά Φαρμακευτική Πάτρας μόνο 17300;;;;

Εγω νομίζω (βάζοντας κάτω μόνο τους αριθμούς και όχι τις προτιμήσεις των μαθητών) ότι η φαρμακευτικη πάτρας θα ειναι 17455-17585! Πόσα μόρια έχεις εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δον Κιχώτης

Νεοφερμένος

Ο Δον Κιχώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ερώτηση για φοιτητές ημμυ. (ή όσους άλλους ξέρουν)
Πόσο υπολογίζετε να πάνε οι βάσεις φέτος στο εμπ,δπθ κλπ (έγραψα 18840 και κάθε μέρα οι εκτιμήσεις ανεβοκατεβαίνουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Παιδια ο Χατζητεγας ειναι αξιοπιστος αναλυτης?https://xenesglosses.eu/2015/07/panelladikes-teleutaies-ektimiseis/

απο την εφημεριδα αναπτερωθηκε το ηθικο μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
απο την εφημεριδα αναπτερωθηκε το ηθικο μου:P

Γιαννη φυσικο κρητης εχεις δηλωσει πρωτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

batsi61

Νεοφερμένος

Ο batsi61 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.

Αυτες τις εκτιμησεις που εχει δημοισευσει το χωνι ξερεις ποιος αναλυτης τι εχεις κανει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul7100

Νεοφερμένος

Ο paul7100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Αυτες τις εκτιμησεις που εχει δημοισευσει το χωνι ξερεις ποιος αναλυτης τι εχεις κανει?

Μάλλον ο Χατζητέγας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Αυτες τις εκτιμησεις που εχει δημοισευσει το χωνι ξερεις ποιος αναλυτης τι εχεις κανει?

Σε κάποιες σχολές μου φαίνεται αρκετά μεγάλη πτώση συγκριτικά με το στρατηγάκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul7100

Νεοφερμένος

Ο paul7100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
ειναι εγκυρος αναλυτης?

Για το 2ο/4ο πεδίο που με ενδιαφέρει οι βάσεις του λίγο-πολύ θυμίζουν του Στρατηγάκη
Στο 1ο πεδίο ακούγεται ότι τις έχει πολύ ανεβασμένες
Για το 3ο πεδίο πιστεύω ότι οι βάσεις θα κυμανθούν ανάμεσα στου Στρατηγάκη και του Χατζητέγα
Τώρα για το 5ο πεδίο δεν έχω γνώμη επι του θέματος

Αν είναι έγκυρος,δεν μπορώ να σου απαντήσω ορθά διότι δεν γνωρίζω αν τις προηγούμενες χρονιές είχε πέσει μέσα(με μικρή απόκλιση όπως π.χ. ο Στρατηγάκης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
φυσικο και μαθηματικο καμμια σχεση με στρατηγακη που ανεβαζει τις βασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Για 3ο πεδίο μου φαίνονται πολύ χαμηλές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
καλα και 300 μορια πανω ολες οι σχολες εγω κομπλε ειμαι
αλλα ναι ειναι μεγαλη διαφορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Φαρμακευτική απθ μόνο 17550 το βλέπω πολύ χλωμό, ειδικά φέτος που πολλοί θα προτιμήσουν σχολές στον τόπο διαμονής τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xenon

Νεοφερμένος

Η Xenon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας. Φέτος έδωσα πανελλαδικές και έβγαλα 5160 μόρια. Άκουσα γενικά ότι οι βάσεις θα πέσουν πολύ.

Δήλωσα συνολικά περίπου 30 σχολές με των "Μηχανικών Πληροφορικής - ΤΕΙ Καστοριάς" να είναι στην κορυφή (μου αρέσει η πληροφορική), άλλα ΤΕΙ του τύπου ηλεκτρολόγων μηχανικών αργότερα, πολιτικών μηχανικών (ΤΕΙ), τεχνολόγων γεωπόνων και πολλά άλλα ΤΕΙ. Το μόνο ΑΕΙ που δήλωσα είναι το "ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΛΑΣΑΣ" στο ΠΑΝ. ΑΓΑΙΟΥ. Και τέλος έβαλα 2 σχολές που λέγονται πρόγραμμα εκκλησιαστικών κειμηλίων στην Θεσσαλονίκη και Αθήνα -.-

Όχι πως με νοιάζει που θα πάω αλλά θέλω πολύ να περάσω κάπου! Τό'χω;

Υ.Γ - Διάλεξα 4ο και 2ο πεδίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragneel

Νεοφερμένος

Ο dragneel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν συντρέχουν αλλοι λόγοι που έγραψες τόσο χαμηλά αλλά πραγματικά θέλει προσπάθεια να φτάσεις τα 5160. Με την αναμενόμενη πτώση των βάσεων σίγουρα περνάς σε κάποια σχολή αλλά θα σου έλεγα να το ξανασκεφτείς. Μην πας κάπου μόνο για να πεις ότι σπουδάζεις. Η έστω κοίτα κάποια ιδιωτική σχολή που να έχει αντικείμενο σπουδών που να σε ενδιαφέρει. Εξίσου καλές προοπτικές θα έχει με τις σχολές που επιλέγεις θεωρώ.
Φιλικά πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki97

Νεοφερμένος

Η Roxanne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέο Πετρίτσι (Σέρρες). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Λοιπόν σου παραθέτω σχολές των πεδίων σου με χαμηλές βάσεις οι οποίες και σύμφωνα με τα φετινά δεδομένα ίσως αγγίξουν το δικό σου βαθμό πρόσβασης
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ-TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣΓΡΕΒΕΝΑ 7144
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕ-ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣΧΑΝΙΑ 6996
ΜΟΥΣ. ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ & ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ - ΚΡΗΤΗΣ-TEIΡΕΘΥΜΝΟ 6777
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛ. ΞΥΛΟΥ & ΕΠΙΠΛΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΣ-ΤΕΙΚΑΡΔΙΤΣΑ 6720
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ - ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΤΕΙΚΟΖΑΝΗ 7049
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ - ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΤΕΙΚΙΛΚΙΣ 6626
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛ. & ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ - ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΕ - ΤΕΙΚΟΖΑΝΗ 6507
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΉΧΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ - ΙΩΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ -ΤΕΙΛΗΞΟΥΡΙ 6553
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ ΤΕ Δ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - TEIΚΟΖΑΝΗ 6584
ΜΗΧ/ΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕ - ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-TEIΚΟΖΑΝΗ 6822
ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣ. ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ - ΤΕΙ ΑΝΑΤΟΛ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣΔΡΑΜΑ 6936
ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣ. ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ - ΤΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 6723
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ -ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΙΩΝΖΑΚΥΝΘΟΣ 6820
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ -ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ-ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 6631
Αν και να ξέρεις πως το να μπεις κάπου απλώς για να μπεις θα σε κάνει να τα παρατήσεις βαριά βαριά στο 2ο εξάμηνο.Μαρτύριο να διαβάζεις πράγματα που δεν σε ενδιαφέρουν καθόλου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top