[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Πώς το βλέπετε για μαθηματικό πάτρας με 13990;
Και με 17549 για βιολογικό πάτρας με το 6%;
(Έχω ξαναρωτήσει, αλλά υπάρχει αρκετή αγωνία η αλήθεια είναι.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓιωργοςΜπ

Νεοφερμένος

Ο ΓιωργοςΜπ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδια ξερετε απο προηγουμενες χρονιες αν πεφτει μεσα ο στρατηγακης?Απο οτι εχω προσεξει ειναι καποιες εκατονταδες μορια μακρια απο αυτο που προβλεπει αλλα βλεπω οτι μπορει να προβλεψει αν θα ανεβει ή θα πεσει ενα τμημα ειναι ομως σιγουρο αυτο?Για παραδειγμα ενω περσι η γεωλογια απθ ειχε 13100 και φετος εχει σχεδον ιδιους εισακτεους με περσι ο στρατηγακης την δινει στο 13300.Ειναι δυνατον να ανεβει φετος με τετοια θεματα σχολη του 2ου πεδιου 200 σχεδον μορια ενω σχετικα δεν εχει μεγαλη ζητηση και η βαση του 13 (που μας ελεγαν ολοι να δουμε) ηταν στο 12850 με 10 λιγοτερους εισακτεους σε σχεση με φετος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelos97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
οχι ολοι :whistle:


Σημασία δεν έχει να βγαλουμε 19.900 μορια αλλά να πετυχαίνουμε αυτό που θέλουμε. Αυτό είναι επιτυχία! :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimosthenisgeo

Νεοφερμένος

Ο dimosthenisgeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
εκτιμησεις για αρχιτεκτονικες;τελικα θα ανεβουν ή θα πεσουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelos97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
εκτιμησεις για αρχιτεκτονικες;τελικα θα ανεβουν ή θα πεσουν;


Απ΄ ότι έχω καταλάβει θα γνωρίσουν μικρή άνοδο, δεδομένου οτι οι εκτιμητές αναφέρουν πως ήταν εύκολο το σχεδιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
εκτιμησεις για αρχιτεκτονικες;τελικα θα ανεβουν ή θα πεσουν;

Χωρίς να έχω παρακολουθήσει εκτιμήσεις, η δικιά μου άποψη είναι πως ίσως θα μείνουν στα ίδια επίπεδα. Ήταν δύσκολα τα θέματα σε μαθηματικά,φυσική κτλ αλλά το σχέδιο ήταν εύκολο. (Αν έχεις απορίες για κάποια από τις σχολές μπορείς να με ρωτήσεις,ίσως μπορώ να βοηθήσω!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimosthenisgeo

Νεοφερμένος

Ο dimosthenisgeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Χωρίς να έχω παρακολουθήσει εκτιμήσεις, η δικιά μου άποψη είναι πως ίσως θα μείνουν στα ίδια επίπεδα. Ήταν δύσκολα τα θέματα σε μαθηματικά,φυσική κτλ αλλά το σχέδιο ήταν εύκολο. (Αν έχεις απορίες για κάποια από τις σχολές μπορείς να με ρωτήσεις,ίσως μπορώ να βοηθήσω!)
Ευχαριστω πολύ. Για έναν φιλο μου ρωταω βασικα. Εβγαλε 15.200 με το σχεδιο και ελπιζει να πεσουν τα χανια για να τα πιασει ή εστω Ξανθη. Να μην ισχυσουν μονο οι εκτιμησεις του στρατηγακη που δινει τη χαμηλοτερη αρχιτεκτονικη με 15.500 στα ιωαννινα...Ευχαριστω παντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δον Κιχώτης

Νεοφερμένος

Ο Δον Κιχώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
καλησπέρα με 18840 υπάρχει περίπτωση να πιάσω ΗΜΜΥ στο ΕΜΠ?
γιατί ακούω διάφορες εκτιμήσεις και δε ξέρω ποιες να εμπιστευτώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓιωργοςΜπ

Νεοφερμένος

Ο ΓιωργοςΜπ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδια ξερετε απο προηγουμενες χρονιες αν πεφτει μεσα ο στρατηγακης?Απο οτι εχω προσεξει ειναι καποιες εκατονταδες μορια μακρια απο αυτο που προβλεπει αλλα βλεπω οτι μπορει να προβλεψει αν θα ανεβει ή θα πεσει ενα τμημα ειναι ομως σιγουρο αυτο?Για παραδειγμα ενω περσι η γεωλογια απθ ειχε 13100 και φετος εχει σχεδον ιδιους εισακτεους με περσι ο στρατηγακης την δινει στο 13300.Ειναι δυνατον να ανεβει φετος με τετοια θεματα σχολη του 2ου πεδιου 200 σχεδον μορια ενω σχετικα δεν εχει μεγαλη ζητηση και η βαση του 13 (που μας ελεγαν ολοι να δουμε) ηταν στο 12850 με 10 λιγοτερους εισακτεους σε σχεση με φετος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Παιδια ξερετε απο προηγουμενες χρονιες αν πεφτει μεσα ο στρατηγακης?Απο οτι εχω προσεξει ειναι καποιες εκατονταδες μορια μακρια απο αυτο που προβλεπει αλλα βλεπω οτι μπορει να προβλεψει αν θα ανεβει ή θα πεσει ενα τμημα ειναι ομως σιγουρο αυτο?Για παραδειγμα ενω περσι η γεωλογια απθ ειχε 13100 και φετος εχει σχεδον ιδιους εισακτεους με περσι ο στρατηγακης την δινει στο 13300.Ειναι δυνατον να ανεβει φετος με τετοια θεματα σχολη του 2ου πεδιου 200 σχεδον μορια ενω σχετικα δεν εχει μεγαλη ζητηση και η βαση του 13 (που μας ελεγαν ολοι να δουμε) ηταν στο 12850 με 10 λιγοτερους εισακτεους σε σχεση με φετος?

τιποτα δεν ειναι σιγουρο...το 2013 οι εκτιμησεις δεν ειχαν πεσει ολες μεσα....σιγουρα κατι αναλογο θα συμβει και φετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
καλησπέρα με 18840 υπάρχει περίπτωση να πιάσω ΗΜΜΥ στο ΕΜΠ?
γιατί ακούω διάφορες εκτιμήσεις και δε ξέρω ποιες να εμπιστευτώ.

Μέσα είσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SirJohn

Νεοφερμένος

Ο SirJohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Χωρίς να έχω παρακολουθήσει εκτιμήσεις, η δικιά μου άποψη είναι πως ίσως θα μείνουν στα ίδια επίπεδα. Ήταν δύσκολα τα θέματα σε μαθηματικά,φυσική κτλ αλλά το σχέδιο ήταν εύκολο. (Αν έχεις απορίες για κάποια από τις σχολές μπορείς να με ρωτήσεις,ίσως μπορώ να βοηθήσω!)

Αδερφε για αστυφυλακων εχεις καμια εκτιμηση? (εχω δει στο ιντερνετ απλα λεω αν εχεις τιποτα υποψη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angi_97

Νεοφερμένος

Η Angi_97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά :D Με 17.661 έχω ελπίδες για νομική Κομοτηνής; Έχω πραγματικα αγχωθει πολύ.. Με κοβω τελικα στο δημοσιας διοίκησης εκπα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά :D Με 17.661 έχω ελπίδες για νομική Κομοτηνής; Έχω πραγματικα αγχωθει πολύ.. Με κοβω τελικα στο δημοσιας διοίκησης εκπα...:/:
Καταλαβαίνω την αγωνία σου γιατί και εγώ Νομική Κομοτηνής θέλω , αλλά μην αγχώνεσαι γιατί είσαι σίγουρα μέσα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EMR

Νεοφερμένος

Ο EMR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ξερει κανεις ποτε βγαινουν οι βασεις απο το Υπουργειο; Γιατι με την αποκλιση στις αποψεις που υπαρχει, δεν βγαζουμε συμπερασμα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim2015

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jim2015 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
περυσι ειχαν βγει 28 Αυγουστου αν δεν κανω λαθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Ξερει κανεις ποτε βγαινουν οι βασεις απο το Υπουργειο; Γιατι με την αποκλιση στις αποψεις που υπαρχει, δεν βγαζουμε συμπερασμα! :P
10 αυγουστου θα πραγματοποιηθει συσκεψη για τον ορισμο συγκεκριμενης ημερομηνιας..ακουγεται 25 αυγουστου ημερα τριτη παντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελενηκαλ.

Νεοφερμένος

Η ελενηκαλ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
παιδια με 13.920 για παιδαγωγικο κρητης ? τι λετε ? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angi_97

Νεοφερμένος

Η Angi_97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καταλαβαίνω την αγωνία σου γιατί και εγώ Νομική Κομοτηνής θέλω , αλλά μην αγχώνεσαι γιατί είσαι σίγουρα μέσα !

Μακαρι αλλά πολλά συμβαίνουν.. κι εσυ Κομοτηνή θες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Μακαρι αλλά πολλά συμβαίνουν.. κι εσυ Κομοτηνή θες;
Ναι ! Μην ανησυχείς , η πτώση φέτος θα είναι πρωτοφανής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top