[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

antonis83

Νεοφερμένος

Ο antonis83 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Αναντίρρητα! Αλλά ελάχιστες! Και δεδομένου ότι εκείνο της παντείου το έχω σιγουράκι είναι φρόνιμο να αναζητώ περισσότερο πληροφορίες περί αυτού...

ελπιζω να το πιασω κι εγω αυτο της παντειου γιατι απ'οσο εχω δει ειναι ενα αρκετα ενδιαφερον τμημα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis_07

Νεοφερμένος

Ο antonis_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
16.115 για ημμυ ξανθη πως το κοβετε, μπαινω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elfx

Νεοφερμένος

Η Elfx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Heyy
Το χημικό Κρήτης ο ένας πίνακας εκτίμησης των βάσεων 2015 το έχει 14.850 (https://www.iefimerida.gr/sites/default/files/vaseis2015.pdf) και ο άλλος πίνακας το έχει 14.050 (https://www.fimes.gr/2015/07/vaseis-...iseis/βάσεις-2015-πτώση-αει-τει-εκτιμήσεις-1/).

Εσείς πόσο πιστεύετε ότι θα πάει η βάση του; :hmm::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strawberryblond

Νεοφερμένος

Η strawberryblond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Αναντίρρητα! Αλλά ελάχιστες! Και δεδομένου ότι εκείνο της παντείου το έχω σιγουράκι είναι φρόνιμο να αναζητώ περισσότερο πληροφορίες περί αυτού...
στις βάσεις του κουτρούμπελη ή του στρατηγάκη το πιάνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penitina

Νεοφερμένος

Η penitina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
στις βάσεις του κουτρούμπελη ή του στρατηγάκη το πιάνεις?

Παιδιά όσοι ενδιαφέρονται για ιατρικές,φαρμακευτικές,οδοντιατρικές.κάποιοι υποψήφιοι έχουν ανοίξει ενα ποστ στο site edu4 και ο κάθε υποψήφιος γράφει τα μόρια του και την πρώτη και δεύτερη επιλογή του .Κάντε μια προσπάθεια κι εσείς να δηλώσετε τα μόρια σας
είναι αρκετα κάλη προσπάθεια.Το ποστ έχει τίτλοι "Ιατρικη τις δεύτερες επιλογές σας εδώ".Λίγο άκυρος ο τίτλος αλλά μικρό το κακό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna.sgl

Νεοφερμένος

Η anna.sgl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλημέρα σε όλους!
Θα ήθελα να σας κάνω την εξής ερώτηση πόσο πιστεύεται ότι θα κυμανθεί το τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων στην Χίο; γιατί σύμφωνα με τα στατιστικά στοιχεία που διαβάζω άλλοι λένε ότι θα πάει στα 11,700 δηλαδή ότι θα ανέβει, και άλλοι στα 10.900. Μπορεί να πάει και στην βάση του 2013 δηλαδή στα 10.605?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
στις βάσεις του κουτρούμπελη ή του στρατηγάκη το πιάνεις?

το δημοσίας διοίκησης στο ΕΚΠΑ, σε κανέναν δε το πιάνω...αμφότεροι το έχουν 16,200+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EMR

Νεοφερμένος

Ο EMR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Heyy
Το χημικό Κρήτης ο ένας πίνακας εκτίμησης των βάσεων 2015 το έχει 14.850 (https://www.iefimerida.gr/sites/default/files/vaseis2015.pdf) και ο άλλος πίνακας το έχει 14.050 (https://www.fimes.gr/2015/07/vaseis-...iseis/βάσεις-2015-πτώση-αει-τει-εκτιμήσεις-1/).

Εσείς πόσο πιστεύετε ότι θα πάει η βάση του; :hmm::worry:
Πιο λογικό φαίνεται η βάση να διαμορφωθεί στα 14.050 μόρια! Εσύ πόσο έβγαλες; Καλή σου επιτυχία!:)

Πού μπορώ να βρω αναλυτικά τις εκτιμήσεις του Κουτρούμπελη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

strawberryblond

Νεοφερμένος

Η strawberryblond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
το δημοσίας διοίκησης στο ΕΚΠΑ, σε κανέναν δε το πιάνω...αμφότεροι το έχουν 16,200+
θα δεις σε εναν μηνα. Μην το προκαταδικαζεις απο τωρα γιατι ποτε δεν ξερεις τι γινεται,ειδικα φετος. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
θα δεις σε εναν μηνα. Μην το προκαταδικαζεις απο τωρα γιατι ποτε δεν ξερεις τι γινεται,ειδικα φετος. ;)

λες ε? εντάξει τουλάχιστον και τα 2 τμήματα βρίσκονται στην Αθήνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strawberryblond

Νεοφερμένος

Η strawberryblond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
λες ε? εντάξει τουλάχιστον και τα 2 τμήματα βρίσκονται στην Αθήνα!
ακριβως.οι βασεις που δινονται για τη νομικη κομοτηνης ( 17.550-17.688 ) σου φαινονται υπερβολικα χαμηλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
ακριβως.οι βασεις που δινονται για τη νομικη κομοτηνης ( 17.550-17.688 ) σου φαινονται υπερβολικα χαμηλες?

Όχι, καθόλου! Όλα τα δεδομένα συγκλίνουν εκεί. Εξ αρχής! Για να ανατραπεί αυτό χρειάζεται ανατροπή των δεδομένων και των συνθηκών, πράγμα ανέφικτο, καθώς αυτά πλέον είναι επιβεβλημένα de facto! νομική θες να περάσεις? πόσα μόρια έβγαλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strawberryblond

Νεοφερμένος

Η strawberryblond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Όχι, καθόλου! Όλα τα δεδομένα συγκλίνουν εκεί. Εξ αρχής! Για να ανατραπεί αυτό χρειάζεται ανατροπή των δεδομένων και των συνθηκών, πράγμα ανέφικτο, καθώς αυτά πλέον είναι επιβεβλημένα de facto! νομική θες να περάσεις? πόσα μόρια έβγαλες?
μακάρι,να ΄ναι ετσι οπως τα λες. Ναι,νομικη! Το esos βγαζει εκτιμησεις την Τεταρτη με εκτιμητη τον Καραγιαννη,ο οποιος απ'οτι εχω ακουσει βγαζει σχετικα πιο εγκυρες εκτιμησεις! Να δουμε και εκει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
μακάρι,να ΄ναι ετσι οπως τα λες. Ναι,νομικη! Το esos βγαζει εκτιμησεις την Τεταρτη με εκτιμητη τον Καραγιαννη,ο οποιος απ'οτι εχω ακουσει βγαζει σχετικα πιο εγκυρες εκτιμησεις! Να δουμε και εκει!!!

Εύχομαι κάθε επιτυχία!-και γω νομική στόχευα!
Η αλήθεια είναι ότι φέτος, διαφορετικά από άλλες χρονιές, οι εκτιμήσεις είναι κάτι περισσότερο από εκτιμήσεις διότι στηρίζονται σε σαφέστερα δεδομένα,όπως είπα,τα οποία αντιλαμβάνεται τις, χωρίς να είναι ειδικός εκτιμητής,κατά τη ταπεινή μου άποψη πάντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strawberryblond

Νεοφερμένος

Η strawberryblond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Εύχομαι κάθε επιτυχία!-και γω νομική στόχευα!
Η αλήθεια είναι ότι φέτος, διαφορετικά από άλλες χρονιές, οι εκτιμήσεις είναι κάτι περισσότερο από εκτιμήσεις διότι στηρίζονται σε σαφέστερα δεδομένα,όπως είπα,τα οποία αντιλαμβάνεται τις, χωρίς να είναι ειδικός εκτιμητής,κατά τη ταπεινή μου άποψη πάντα...
Ευχαριστω πολυ! Καλη σταδιοδρομια να εχεις και να μην απογοητευεσαι,λυσεις και επιλογες υπαρχουν παντα! Αυτο προσπαθω να σκεφτομαι και εγω!:) Καλη αρχη στην Αθηνα λοιπον!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Heyy
Το χημικό Κρήτης ο ένας πίνακας εκτίμησης των βάσεων 2015 το έχει 14.850 (https://www.iefimerida.gr/sites/default/files/vaseis2015.pdf) και ο άλλος πίνακας το έχει 14.050 (https://www.fimes.gr/2015/07/vaseis-...iseis/βάσεις-2015-πτώση-αει-τει-εκτιμήσεις-1/).

Εσείς πόσο πιστεύετε ότι θα πάει η βάση του; :hmm::worry:

Νομζα οτι και τα 2 αυτα ειναι εκτιμησεις του Στρατηγακη. Τι χαος ειναι αυτο. Εχουν τεραστια αποκλιση σχεδον σε ολες τις σχολες.
Πληροφορικης Κερκυρας το ενα 11600 και το αλλο 10400 :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leff

Νεοφερμένος

Ο Leff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
O Κουτρούμπελης τη βγάζει 14.674
Ο Στρατηγάκης 15.400 Αρκετά μεγάλη διαφορά.....καλή επιτυχία :D
Πόσα μόρια έχεις?

16200 στο 4ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαριλένα1997

Νεοφερμένος

Η Μαριλένα1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Έχει ωραία μεταπτυχιακά το ΜΜΕ στο Πάντειο και μπορείς να ασχοληθείς και με Διαφήμιση και Μάρκετινγκ εύκολα. Πιστεύω πως αν το κυνηγήσει κανείς μπορεί κάτι να κάνει και στο χώρο της Δημοσιογραφίας. Πολύ ωραία μαθήματα και γενικά μου αρέσει το Πάντειο (Παντειόπαιδο είμαι κι εγώ από πέρυσι, μάλιστα). Κι εγώ πάντως νομίζω πως οι περισσότεροι με ειδικό μάθημα τα Αγγλικά στοχεύουν σε τμήματα με μεγαλύτερη βάση, όπως Αγγλικές Φιλολογίες και ΜΜΕ στο ΕΚΠΑ. Τώρα, θα δείξει!

Με 16.658 μορια με κοβεις να μπαινω μμε Παντειου;περυσι ειχε 17.107
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis83

Νεοφερμένος

Ο antonis83 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.

Μαριλένα1997

Νεοφερμένος

Η Μαριλένα1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Μαριλενα πιστευω εισαι μεσα :);)

ελπιζω συμφοιτητη μου..:) παντως και εγω εχω ακουσει διαφορα για το Παντειο..δηλαδη οτι το εκπα ειναι μακραν καλυτερο..ελπιζω να προκειται για προπαγανδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top