[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maraki.........

Νεοφερμένος

Η maraki......... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Λαγκαδά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Χημικο απθ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strawberryblond

Νεοφερμένος

Η strawberryblond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
γεια σας παιδια. καλα αποτελεσματα σε ολους και ολες μας.εβγαλα 17.738 μορια φετος.λετε να πιανω νομικη Kομοτηνης ή ψυχολογια Αθηνας; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strawberryblond

Νεοφερμένος

Η strawberryblond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
πραγματικα για την ψυχολογια δε λεει κανεις τιποτα. και εγω ενδιαφερομαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki.........

Νεοφερμένος

Η maraki......... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Λαγκαδά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Καποιος να μας απαντησει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Απ΄ότι βγάζουν τα πρώτα στατιστικά φαίνεται ότι θα έχουμε πτώση βάσεων της τάξης των 400-600 μορίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valia_dad

Νεοφερμένος

Η valia_dad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
πραγματικα για την ψυχολογια δε λεει κανεις τιποτα. και εγω ενδιαφερομαι :P
Παιδια εχω ζητησει 4 ΦΟΡΕΣ εκτιμηση για ψυχολογια,μην ελπιζετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strawberryblond

Νεοφερμένος

Η strawberryblond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Απ΄ότι βγάζουν τα πρώτα στατιστικά φαίνεται ότι θα έχουμε πτώση βάσεων της τάξης των 400-600 μορίων.
για ποια σχολή μιλάμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Έχω 16,100...πόσο πιθανόν είναι να μπω στο Πολιτικών επιστημών Εκπα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pao13d1997

Νεοφερμένος

Ο pao13d1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Προσωπικά θεωρώ πως ή ψυχολογία θα πάει 17600 νομική Αθήνας 18400 Θεσσαλονίκης 17950 και Κομοτηνής 17600 ενώ ή φιλολογία Αθήνας και αυτή θα έχει πτώση 400-600 μονάδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strawberryblond

Νεοφερμένος

Η strawberryblond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Έχω 16,100...πόσο πιθανόν είναι να μπω στο Πολιτικών επιστημών Εκπα?
λίγο δύσκολο να πέσει 800 μόρια γιατί συνήθως έχει ζήτηση για τον απλό λόγο ότι τα παιδιά που δεν πιάνουν νομική αλλά θέλουν να ακολουθήσουν αυτόν τον κλάδο πηγαίνουν στη συγκεκριμένη σχολή. ποτέ δεν ξέρεις όμως! good luck :)

Προσωπικά θεωρώ πως ή ψυχολογία θα πάει 17600 νομική Αθήνας 18400 Θεσσαλονίκης 17950 και Κομοτηνής 17600 ενώ ή φιλολογία Αθήνας και αυτή θα έχει πτώση 400-600 μονάδες
μακάρι αλλά δε νομίζω να πέσουν τόσο. Η φιλολογία Αθήνας πάντως σίγουρα όχι. Την υπολογίζουν περίπου 300 μόρια κάτω απ'ότι έχω δει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
λίγο δύσκολο να πέσει 800 μόρια γιατί συνήθως έχει ζήτηση για τον απλό λόγο ότι τα παιδιά που δεν πιάνουν νομική αλλά θέλουν να ακολουθήσουν αυτόν τον κλάδο πηγαίνουν στη συγκεκριμένη σχολή. ποτέ δεν ξέρεις όμως! good luck :)

Ναι έτσι πιστεύω και γω. εξαιρετικά απίθανο να πιάσω ΕΚΠΑ...Και εγώ γιαυτό ήθελα να περάσω εκεί, επειδή δεν έπιασα την Νομική...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

strawberryblond

Νεοφερμένος

Η strawberryblond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
λίγο δύσκολο να πέσει 800 μόρια γιατί συνήθως έχει ζήτηση για τον απλό λόγο ότι τα παιδιά που δεν πιάνουν νομική αλλά θέλουν να ακολουθήσουν αυτόν τον κλάδο πηγαίνουν στη συγκεκριμένη σχολή. ποτέ δεν ξέρεις όμως! good luck :)

Ναι έτσι πιστεύω και γω. εξαιρετικά απίθανο να πιάσω ΕΚΠΑ...Και εγώ γιαυτό ήθελα να περάσω εκεί, επειδή δεν έπιασα την Νομική...:/:
και εμένα φέτος δύσκολα με βλέπω να πιάνω νομική που ήθελα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pao13d1997

Νεοφερμένος

Ο pao13d1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Να μην ξεχνάμε και τις οικονομικές εξελίξεις ένα παιδί πχ που θέλει φιλολογία Αθήνα μπορεί να την χάνει για λίγο πχ 300 μόρια και να συμβιβαστεί με ιστορικό αρχαιολογικο θεωρώ πως θα συγκρατηθούν λίγο οι βάσεις στα 15-17000 και ίσως να ανέβουν στα 11-13000 στα αστικά κεντρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strawberryblond

Νεοφερμένος

Η strawberryblond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Να μην ξεχνάμε και τις οικονομικές εξελίξεις ένα παιδί πχ που θέλει φιλολογία Αθήνα μπορεί να την χάνει για λίγο πχ 300 μόρια και να συμβιβαστεί με ιστορικό αρχαιολογικο θεωρώ πως θα συγκρατηθούν λίγο οι βάσεις στα 15-17000 και ίσως να ανέβουν στα 11-13000 στα αστικά κεντρα
σωστο, χαζό που το λέω αλλά δεν το είχα σκεφτεί έτσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Αύριο το πρωί ο Στρατηγάκης θα βγάλει νέα (έγκυρη όπως λέγεται) πρόβλεψη των βάσεων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pao13d1997

Νεοφερμένος

Ο pao13d1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
μια ερωτηση ασχετη αυριο μπορουμε να κανουμε μηχανογραφικο η κλεινει σμρ στις 12??? γτ δεν λεει αν μπορουμε μεχρι και τις 17/7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
μια ερωτηση ασχετη αυριο μπορουμε να κανουμε μηχανογραφικο η κλεινει σμρ στις 12??? γτ δεν λεει αν μπορουμε μεχρι και τις 17/7

και γω την έχω αυτή την απορία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Αύριο το πρωί ο Στρατηγάκης θα βγάλει νέα (έγκυρη όπως λέγεται) πρόβλεψη των βάσεων!

Ξέρεις πότε θα βγάλει και ο Κουτρούμπελης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Μιχάλη δυστυχώς όχι, δε γνωρίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top