[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Λευκή_Καταιγίδα

Νεοφερμένος

Η Λευκή_Καταιγίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Με 18650 έχω ελπίδες για ιατρική απθ?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

killer-z

Νεοφερμένος

Ο killer-z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Για γεωπονικο Αθηνων γνωριζετε τιποτα? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NEKTARIOS11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NEKTARIOS11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
18630 με 18700 τη βλεπω .καλη τυχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Ιατρική Ιωαννίνων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αγγελικη123

Νεοφερμένος

Η αγγελικη123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Με 18.413 μαλλον την ξεχναω την Ιατρικη Πατρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wip97

Νεοφερμένος

Ο Wip97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Mε 18.965 στο 1ο πεδιο ειμαι μεσα νομικη αθηνας εε; και με 18.213(ενας φιλος μου) περναει Θεσσαλονικη νομικη;

Ναι και οι δυο ειστε μεσα! Καλη αρχη!

Σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας!!!! Πιστευω οτι πρεπει να κανω αυτο που θελω, και αυτο που θελω ειναι να περασω σε σχολη ειτε υπολογιστων ειτε φυσικης!!! Μπορει να μην αρεσει στους γονεις μου, αλλα τι να κανουμε δεν γινετε να εχουνε τον σκυλο χορτατο και την πιτα γεματη! (αν το ειπα σωστα :P )
Και πολυ καλα θα κανεις. Και εγω ειμαι σε παρομοια κατασταση. Εχω βγαλει τα μορια για να περασω νομικη , αλλα θελω ψυχολογια... Ευτυχως δεν ειναι πολλοι αυτοι που με προτρεπουν να παω νομικη , αλλα υπαρχουν και ορισμενοι "ασχετοι" που τωρα θυμηθηκαν οτι δινω πανελληνιες και οταν ακουνε τα μορια που εβγαλα λενε "και τι θα πας να κανεις στην ψυχολογια; , μονο στη νομικη εχεις μελλον".
Πρεπει ο καθενας να ακολουθει το επαγγελμα που του αρεσει και κυριως αυτο που ταιριαζει στην προσωπικοτητα και στην ψυχοσυνθεση του. Κανεις δεν με ξερει καλυτερα απο εσενα τον χαρακτηρα σου. Τελος παντων για να μην τα πολυλογω κανε αυτο που εσυ πραγματικα θες , μην ακους τις βλακειες περι επαγγελματικης αποκαταστασης. Αν σου αρεσει το επαγγελμα σου θα βρεις τον δρομο σου... Καλη αρχη!:clapup::D:P

ΥΓ: Α , για να μην το ξεχασω... το ρητο παει καπως ετσι "Δεν μπορεις να εχεις και την πιτα ολοκληρη και το σκυλο χορτατο" ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.

eft23

Νεοφερμένος

Η eft23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γεια σας! με 14600 εχω πιθανοτητες για πληροφορικη πειραια ή μηχανικους πληροφορικης πατρας..;; :)

οι μηχανικοι υπολογιστων στα ιωαννινα ποσο λετε οτι θα πεσουν;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki.........

Νεοφερμένος

Η maraki......... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Λαγκαδά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Παιδιά εγώ έχω 15200 και ένας καλός μου φίλος 14630..εγώ λγκ περνάω χημικό Κρήτης είμαι 800 μόρια πάνω από βάση 13..ο φίλος μου που είναι 250 πιο πάνω πιστεύετε έχει ότι έχει πιθανότητες να μπει ??εγώ πιστεύω 14400-14600 θα είναι.. Μακάρι να είμαστε μαζί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NEKTARIOS11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NEKTARIOS11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
χημικων μηχ.17000-17100
ημμυ ξανθης 16300-16400

φαρμακευτικη πατρας κοντα στο 17800
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

maryloop

Νεοφερμένος

Η maryloop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
καλησπερα!με 17.241 εχω ελπιδες για φιλολογια απθ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NEKTARIOS11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NEKTARIOS11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
μηχανικοι υπολογιστων στα ιωαννινα 13900-14000

φιλολογια απθ κατω απο 17000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
μηχανικοι υπολογιστων στα ιωαννινα 13900-14000

φιλολογια απθ κατω απο 17000

Για το χημικό Κρήτης που ρώτησα τι πιστεύεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maryloop

Νεοφερμένος

Η maryloop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
μακααρι!ευχαριστω πολυ για την απαντηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NEKTARIOS11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NEKTARIOS11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
χημικό Κρήτης14500-14600
οι μετεγγραφες θα παιξουν το ρολο τους

στο 1ο πεδιο θα δουμε βασεις πολυ κατω απο 2013
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
χημικό Κρήτης14500-14600
οι μετεγγραφες θα παιξουν το ρολο τους
ναι και εγώ αυτό πιστεύω.. Ευχαριστώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NEKTARIOS11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NEKTARIOS11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
στο 2ο και 3ο περιπου οσο το 2013
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
στο 2ο και 3ο περιπου οσο το 2013

μηχανικών πληροφοριακών & επικοινωνιακών συστηματων σαμου και κοζανης?
και γεωλογια πατρας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top