[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Niksa32

Νεοφερμένος

Ο Niksa32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει ;;;έδωσα πανελλήνιες το 2014.με 18616 περνάω ναυπηγων ΕΜΠ με το 10%;;;;πέρυσι η βάση ήταν 18700.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eft23

Νεοφερμένος

Η eft23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γεια σας! με 14600 εχω πιθανοτητες για πληροφορικη πειραια ή μηχανικους πληροφορικης πατρας..;; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikgal

Νεοφερμένος

Ο nikgal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Διαβασα οτι αυτοι που εγραψαν απο 18 μεχρι 20 φετος ηταν κατα 30+ λιγοτεροι απο το 2013, οταν οι ιατρικες δεχτηκαν 80+ λιγοτερους απο οτι φετος. Αυτο σε συνδυασμο με τις μειωμενες μεταγγραφες δεν δηλωνει οτι η βαση της τελευταιας ιατρικης θα ειναι κατω απο οτι το 2013;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Σύμφωνα με το κουτρουμπελη πολλές σχολές θα έχουν χαμηλότερη βάση φετος απο το 2013.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t.m.n.x

Νεοφερμένος

Η t.m.n.x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Καμιά εκτίμηση για Φιλολογία Θεσσαλονίκης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Διαβασα οτι αυτοι που εγραψαν απο 18 μεχρι 20 φετος ηταν κατα 30+ λιγοτεροι απο το 2013, οταν οι ιατρικες δεχτηκαν 80+ λιγοτερους απο οτι φετος. Αυτο σε συνδυασμο με τις μειωμενες μεταγγραφες δεν δηλωνει οτι η βαση της τελευταιας ιατρικης θα ειναι κατω απο οτι το 2013;

Κάπου στα ίδια θα είναι, εκτιμώ την Αλεξανδρούπολης οριακά πάνω από 18100, δεδομένων και των καλύτερων βαθμολογιών στη Χημεία. Σχεδόν σίγουρα πάντως θα είναι κάτω από 18200.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki.........

Νεοφερμένος

Η maraki......... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Λαγκαδά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Μονο εγω δεν εχω ιδεα????
Παντως,εχω ακουσει απ τη μια οτι οι βασεις θα ειναι κατω απο τ 13 ,γιατι οι εισακτεοι ειναι περισσοτεροι φετος(σε σχεση με τ 13) και απ την αλλη θα ειναι λιγο πιο πανω,γιατι φετος τα ποσοστα επιτυχιας ηταν μεγαλ στα μαθημ και στην ιστορια:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

αγγελικη123

Νεοφερμένος

Η αγγελικη123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Για τις αλλες ιατρικες ποιες ειναι οι εκτιμησεις σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotisvg

Νεοφερμένος

Ο fotisvg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Φιλε Διονύση, με 18929 για ιατρική αθήνας τι ελπίδες έχω;; έχω πάνω απο 50% ;
Ευχαριστώ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Φιλε Διονύση, με 18929 για ιατρική αθήνας τι ελπίδες έχω;; έχω πάνω απο 50% ;
Ευχαριστώ!!
Τρολλαρεις που φοβασαι μην δεν πιάσεις Αθήνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αγγελικη123

Νεοφερμένος

Η αγγελικη123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Τι πιστευετε για Ιατρικη Πατρας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotisvg

Νεοφερμένος

Ο fotisvg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Τρολλαρεις που φοβασαι μην δεν πιάσεις Αθήνα;
Γιατι το λες αυτο; Ο Διονύσης είχε πει περίπου 18920... εμένα μου φαίνεται οριακό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αγγελικη123

Νεοφερμένος

Η αγγελικη123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
αρα πως μπορει να σου απαντησει πιο συγκεκριμενα ο Διονυσης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Σύμφωνα με το κουτρουμπελη πολλές σχολές θα έχουν χαμηλότερη βάση φετος απο το 2013.

Συγγνώμη αλλά που βρήκες εκτιμήσεις του κουτρουμπελη Γτ εγώ δεν μπορώ να βρω..μπορείς να μου στείλεις λινκ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Συγγνώμη αλλά που βρήκες εκτιμήσεις του κουτρουμπελη Γτ εγώ δεν μπορώ να βρω..μπορείς να μου στείλεις λινκ?

Δεν έχει δημοσιεύσει ακομα εκτιμήσεις για τις σχολές απλά έλεγε οτι οι βάσεις σε πολλές σχολές θα ειναι πιο χαμηλά απο του 2013.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Ρε παιδια, ας μου απαντήσει καποιος, με 17621 έχω ελπίδες για φαρμακευτική θεσσαλονίκης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NEKTARIOS11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NEKTARIOS11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
δυσκολο για φαρμακευτικη ,εκτιμω 17850
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αγγελικη123

Νεοφερμένος

Η αγγελικη123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ιατρικη Πατρας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NEKTARIOS11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NEKTARIOS11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
θεωρω 18500
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AngelikiGardi.

Νεοφερμένος

Η AngelikiGardi. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ιατρικη Πατρας?
Κοίτα πιστεύω ότι θα κινηθεί στα επίπεδα του '13 (το ελπίζω επίσης!!!:)). Άλλωστε και ο Διονύσης13 είχε πει σε παλαιότερη ανάρτηση του ότι εκτιμά Ιατρική Αθήνας στα 18920 (....αν θυμάμαι καλά) και υπολογίζοντας μια διαφορά 100-150 από πόλη σε πόλη νομίζω βγαίνει..... κάπου εκεί!!!!
Σε κάθε περίπτωση σου εύχομαι καλά αποτελέσματα (...βάσεων....):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top