[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

αγγελικη123

Νεοφερμένος

Η αγγελικη123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Αγαπητε Διονυση, θα μου κανεις τη χαρη να κανεις και για μενα μια εκτιμηση? 18413 για Ιατρικη.Σε ευχαριστω εκ των προτερων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Ανετα φιλε.Κοιτα και για Κερκυρα-Τριπολη-Λαμια.

Δεν είναι για μένα αλλά του το μετέφερα και σε ευχαριστεί πολύ για την απάντηση.
Τα κερκυρα-τριπολη κλπ ειναι πληροφορικης 4 χρόνια ενώ αυτό που θέλει στη σαμο είναι 5. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafail.ioannou

Νεοφερμένος

Ο rafail.ioannou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου πει τι είναι προτιμότερο να πάω πολιτικός ή ηλεκτρολόγος μηχανικός;; Μισοί μου λένε ηλεκτρολόγος είναι καλύτερα και οι άλλοι ότι για Ελλάδα πιο καλά είναι οι πολιτικοί, αν και τώρα δεν έχουν δουλειές...Οι ηλεκτρολόγοι πάλι μου λένε μόνο στο εξωτερικό κάτι που δεν θέλω με τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Αγαπητε Διονυση, θα μου κανεις τη χαρη να κανεις και για μενα μια εκτιμηση? 18413 για Ιατρικη.Σε ευχαριστω εκ των προτερων!

Πιάνεις Γιάννενα, Λάρισα, Ηράκλειο, Αλεξανδρούπολη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

legisperitus

Νεοφερμένος

Ο legisperitus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
:)Που πιστευετε οτι θα κινηθει η νομικη της κομοτηνης;;;;;Εχω 18091...Λετε να την πιασω;;;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
:)Που πιστευετε οτι θα κινηθει η νομικη της κομοτηνης;;;;;Εχω 18091...Λετε να την πιασω;;;:worry:
Τι να σου πω ?! Και γω στα ίδια είμαι! Έβγαλα 18.258 και έχω πολύ αγωνία! Δεν ξέρω αν πιάσω τελικά! Μπορεί οριακά.. :( Αν και χλωμό το κόβω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Όποιος έχει πάνω από 18.000 μόρια περνάει σίγουρα Νομική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Mε 13990 μαθηματικό πάτρας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Mε 13990 μαθηματικό πάτρας;
Άνετα, είσαι πάνω από την περσινή βάση!!
Καλώς να μας έρθεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
(Ο αδερφός μου...)
Ευχαριστώ πάντως. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Παιδιά τι πιστεύετε για ΗΜΜΥ Χανίων και Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας;

μια πρόβλεψη και για μένα; :P (14581 έβγαλα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vasia4ml

Νεοφερμένος

Η Vasia4ml αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Με 18368 στο 3ο, πώς το βλέπετε για Ιατρική στη Λάρισα; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dream Theater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dream Theater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Για ΑΣΣΟΕΕ τι εκτιμησεις εχεις διονυση? σε ΔΕΟΣ, ΔΕΤ, μαρκετινγκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Παιδιά σας παρακαλώ πείτε μ για την αδερφή μου παιδαγωγικό δημοτικής Αθήνα με 16698??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Potentia

Νεοφερμένος

Η Potentia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Για Αστυνομικές Σχολές τι πιστεύετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Όποιος έχει πάνω από 18.000 μόρια περνάει σίγουρα Νομική!

Λες να περάσω με 18.258 ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Chris χημικό Κρήτης και Ιωάννινα. Πόσο βλέπεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αγγελικη123

Νεοφερμένος

Η αγγελικη123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
:confused:Ποια ειναι η εκτιμηση σας για Ιατρικη Πατρας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freeze

Νεοφερμένος

Ο Freeze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Με 12,940 μπορώ να πιάσω μαθηματικό Ιωαννίνων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου πει τι είναι προτιμότερο να πάω πολιτικός ή ηλεκτρολόγος μηχανικός;; Μισοί μου λένε ηλεκτρολόγος είναι καλύτερα και οι άλλοι ότι για Ελλάδα πιο καλά είναι οι πολιτικοί, αν και τώρα δεν έχουν δουλειές...Οι ηλεκτρολόγοι πάλι μου λένε μόνο στο εξωτερικό κάτι που δεν θέλω με τίποτα

Τελειως διαφορετικοι κλαδοι μεταξυ τους. Εσενα ποιος σου αρεσει;

Στην Ελλαδα ειχαμε τη φουσκα της οικοδομης που απασχολουσε πολλους ΠΜ. Τωρα αυτη εσκασε, μια ματια στα απουλητα ακινητα σε πειθει. Για αυτο και οι βασεις των Πολιτικων Μηχανικων ειχαν εκτοξευτει.

Δεν θελω να κανω προβλεψεις γενικα για οικονομια κλπ, αλλα καθε νεος πτυχιουχος στην Ελλαδα πρεπει να κανει σκεψη για μεταναστευση. Βεβαια εχεις μια πενταετια μπροστα σου. Μην εισαι τοσο αρνητικος με το εξωτερικο, δεν δαγκωνουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top