[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Exoyme και μειωση των εισακτεων στην αθηνα δεν περιμενω οτι εχουμε μεγαλη πτωση σιγουρα οι μαθητες στις πανελλαδικες ειναι πολυ υποψιασμενοι παντως η βιολογια απο φιλους μου ασαφειες ακουσα οτι εχει οχι οτι ηταν δυσκολη .Οσο αναφορα τα μαθηματικα πιστευω οτι ηταν ενα σωστο διαγωνισμα.Τα γελοια θεματα στην χημεια και στο ΑΕΠΠ θα βοηθησει το πραγμα

Στις υψολοβαθμες σχολες παντως δεν φαινεται να εχουμε μειωσεις. Η ιατρικη Αθηνας π.χ φετος θα δεχθει 180 ατομα. (Το 2012 ηταν 160.) Επισης οι μικρες αυτες μεταβολες των εισακτεων επηρεαζουν ελαχιστα τις βασεις, οποτε μην δινετε σημασια σε αυτο. Η δυσκολια των θεματων εινα που θα τα καθορισει ολα. Μεχρι να βγουν τα στατιστικα, κανεις δεν μπορει να πει τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Παιδες η/υ σαμου ποσο λέτε να πέσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kwstass

Νεοφερμένος

Ο Kwstass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Κατω απο 10.000.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Μπορεί να έχε πτώση και 2000 μόρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Παιδιά τι πιστεύετε για τις βάσεις σε ιατρική με βάση όσα ακούτε τελευταία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Christos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Για τις βασεις στο 5ο τι λετε? Γενικα σε οικονομικα , διοικηση κ.τ.λ.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕιρΚαγιαν.

Νεοφερμένος

Η ΕιρΚαγιαν. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
παιδια εγω εγραψα περιπου 16.500-17.000 και θελω βιολογικο ! υπαρχει καμια περιπτωση να περασω ? οπουδηποτε δεν εχω θεμα .. υπαρχει περιπτωση να περασω ;;;.. βασικα κρητη με ενδιαφερει .. αλλα γινεται να μου πει καποιος αν υπαρχει περιπτωση !!!?
ευχαριστω προκαταβολικα !!!



:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Για τις βασεις στο 5ο τι λετε? Γενικα σε οικονομικα , διοικηση κ.τ.λ.?

Αν η προσέλευση στο ΑΟΘ είναι ίση με πέρσυ η και μικρότερη θα δούμε βάσεις μπορεί και κάτω από το 2013.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
παιδια εγω εγραψα περιπου 16.500-17.000 και θελω βιολογικο ! υπαρχει καμια περιπτωση να περασω ? οπουδηποτε δεν εχω θεμα .. υπαρχει περιπτωση να περασω ;;;.. βασικα κρητη με ενδιαφερει .. αλλα γινεται να μου πει καποιος αν υπαρχει περιπτωση !!!?
ευχαριστω προκαταβολικα !!!



:whistle:

Με 16.500 δύσκολα...
Με κοντά στα 17.000 ίσως...

2014 - 2013 - 2012
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 17.671 16.757 17.197
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 17.621 16.665 17.064
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 18.245 17.392 17.908
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 18.057 17.253 17.653
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
παιδια εγω εγραψα περιπου 16.500-17.000 και θελω βιολογικο ! υπαρχει καμια περιπτωση να περασω ? οπουδηποτε δεν εχω θεμα .. υπαρχει περιπτωση να περασω ;;;.. βασικα κρητη με ενδιαφερει .. αλλα γινεται να μου πει καποιος αν υπαρχει περιπτωση !!!?
ευχαριστω προκαταβολικα !!!



:whistle:
Εγώ πιστεύω ότι σίγουρα θα πιάσεις το τμήμα Βιολογικών Εφαρμογών και Τεχνολογιών στα Ιωάννινα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕιρΚαγιαν.

Νεοφερμένος

Η ΕιρΚαγιαν. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ για την απαντηση πιστευετε οτι οι βασεις θα ειναι στα επιπεδα του 2013 ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ για την απαντηση πιστευετε οτι οι βασεις θα ειναι στα επιπεδα του 2013 ;;;

ίσως και λίγο πιο κάτω.....
Καλά αποτελέσματα .... με 17000 έχεις πιθανότητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕιρΚαγιαν.

Νεοφερμένος

Η ΕιρΚαγιαν. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
μακαρι :))) ... α επισης θελω να ρωτησω .. αυτο το τμημα στα γιαννενα βιολογικων εφαρμογων και τεχνολογιων ειναι καλο ? γνωριζει καποιος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
μακαρι :))) ... α επισης θελω να ρωτησω .. αυτο το τμημα στα γιαννενα βιολογικων εφαρμογων και τεχνολογιων ειναι καλο ? γνωριζει καποιος?

:hmm: νομίζω καλύτερα να πας βιολογικό....και από εκεί και μετά κάνεις ένα μεταπτυχιακό σε κάτι που σου αρέσει....
Γενικά νομίζω καλύτερα να πας σε κάτι πιο γενικό για 1ο πτυχίο και μετά κάνεις μεταπτυχιακό σε κάτι πιο ειδικό.....
Η καθαρή επιστήμη της βιολογίας διδάσκετε στο βιολογικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Εγω έχω πιθανότητες να πιάσω το η/υ σαμου που έχε 10562 και εγώ στο 4οπεδιο συγκεντρώνω κάπου στα 9500 μόρια ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕιρΚαγιαν.

Νεοφερμένος

Η ΕιρΚαγιαν. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
το θεμα ειναι πως δεν το κοβω να περναω βιολογικο καθαρο και θελω να δω αν ειναι καλη αυτη η σχολη αλλιως θα ξαναδωσω ... δε θελω να περασω σε κατι που δε μου αρεσει θα προσπαθησω .. απλα επειδη οι πανελληνιες δεν ειναι και το πιο ευκολο πραγμα και επειδη θελει κουραση και φετος κουραστηκα αρκετα ... θελω να ξερω αν ειναι καλη τουλαχιστον ..αυτο .. ;////

βασικα να το κανω πιο συγκεκριμενο .. πιστευω οτι εχω βγαλει γυρω στα 16.800 ..αν ειναι στα επιπεδα του 2013 περναω κρητη .. αν οχι δεν περναω καθαρο βιολογικο .. γ'αυτο τρ εχω αρχισει λιγο να ψαχνομαι ;//
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul7100

Νεοφερμένος

Ο paul7100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
το θεμα ειναι πως δεν το κοβω να περναω βιολογικο καθαρο και θελω να δω αν ειναι καλη αυτη η σχολη αλλιως θα ξαναδωσω ... δε θελω να περασω σε κατι που δε μου αρεσει θα προσπαθησω .. απλα επειδη οι πανελληνιες δεν ειναι και το πιο ευκολο πραγμα και επειδη θελει κουραση και φετος κουραστηκα αρκετα ... θελω να ξερω αν ειναι καλη τουλαχιστον ..αυτο .. ;////

μην απογοητεύεσαι από τώρα δεν θα σου προσφέρει έτσι κι αλλιώς κάτι.Περίμενε να βγουν οι βαθμολογίες και τα στατιστικά και μετά κρίνεις! προσωπικά θεωρώ ότι κρήτη την έχεις πιάσει!!! αρκεί να είσαι πάνω από 16650-16700

Υ.Γ τώρα είδα τη συνέχεια της απάντησης σου.. με 16800+ να είσαι σίγουρη ήταν δύσκολη η βιολογία και τα μαθηματικά(και εγώ θετική είμαι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕιρΚαγιαν.

Νεοφερμένος

Η ΕιρΚαγιαν. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
πφφφ, μακαρι γιατι ειναι κατι που θελω πολυ δυστυχως ;ρ αν δεν περασω δε θελω να παω αλλου .. αναγκαστικα θα ξαναδωσω και δε θελω να σκεφτομαι ξανα ολη αυτην την κουραση ... πφφφ .... πως τα πηγες εσυ ( αν θελεις απαντας βεβαια )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
το θεμα ειναι πως δεν το κοβω να περναω βιολογικο καθαρο και θελω να δω αν ειναι καλη αυτη η σχολη αλλιως θα ξαναδωσω ... δε θελω να περασω σε κατι που δε μου αρεσει θα προσπαθησω .. απλα επειδη οι πανελληνιες δεν ειναι και το πιο ευκολο πραγμα και επειδη θελει κουραση και φετος κουραστηκα αρκετα ... θελω να ξερω αν ειναι καλη τουλαχιστον ..αυτο .. ;////

βασικα να το κανω πιο συγκεκριμενο .. πιστευω οτι εχω βγαλει γυρω στα 16.800 ..αν ειναι στα επιπεδα του 2013 περναω κρητη .. αν οχι δεν περναω καθαρο βιολογικο .. γ'αυτο τρ εχω αρχισει λιγο να ψαχνομαι ;//

:hmm: Βιολογικό Αθήνας δεν μπαίνεις ....συμφωνώ αλλά Κρήτη θεωρώ έχεις πολλές πιθανότητες δες τους βαθμούς σου μην αγχώνεσαι και αν είσαι όντος εκεί νομίζω θα μπεις.
Τώρα αν θες να είσαι πιο σίγουρη και θες μία εναλλακτική ναι βιολογικών εφαρμογών είναι καλό ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul7100

Νεοφερμένος

Ο paul7100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
πφφφ, μακαρι γιατι ειναι κατι που θελω πολυ δυστυχως ;ρ αν δεν περασω δε θελω να παω αλλου .. αναγκαστικα θα ξαναδωσω και δε θελω να σκεφτομαι ξανα ολη αυτην την κουραση ... πφφφ .... πως τα πηγες εσυ ( αν θελεις απαντας βεβαια )

χμ.. περιπου 14500 με 15000 3ο πεδιο
και <13500-14000 4ο πεδίο με τσάκισε η φυσική βασικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top