[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Χωρίς να θέλω να γίνω κακός, μην περιμένετε καμιά μεγάλη πτώση βάσεων. Ειδικά σε μεγάλα αστικά κέντρα θα παραμείνουν ως έχουν ίσως με ελάχιστη μεταβολή. Μακριά από τα μεγάλα αστικά κέντρα, οι βάσεις ήταν έτσι και αλλιώς πιο χαμηλές αλλά ίσως πέσουν και άλλο (ανάλογα το πως γράψατε) αλλά μην περιμένετε τρελά νούμερα. Στην πρώτη σελίδα λέει κάπου για 1000 μόρια κάτω,,,

Όμως, δεν έχει σημασία πόσο γράψατε. Στο μηχανογραφικό θα βάλετε όλες τις σχολές που θέλετε, ανεξαρτήτως βάσεων, με την σειρά προτεραιότητας για σας.
φίλε με οποιον καθηγητή έχω μιλησει ότι οι βάσεις θα πέσουν.
Τώρα για το πολύ και για το λίγο δε ξέρουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βαγγελης Ζ.

Νεοφερμένος

Ο Βαγγελης Ζ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μια σχολή απο το 4ο πεδίο που κανονικά ειναι 15400 και το 2013 ηταν 15080 λέτε να πέσει και αλλο φέτος η καπου στα ίδια με το 2013 θα ειναι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Μια σχολή απο το 4ο πεδίο που κανονικά ειναι 15400 και το 2013 ηταν 15080 λέτε να πέσει και αλλο φέτος η καπου στα ίδια με το 2013 θα ειναι ?
Κατά τη γνώμη μου οι περισσότερες σχολές θα πέσουν τώρα δε μπορώ να σοτπω αν θα ναι με το 13 η θα ναι κάπου στα ίδια με πέρυσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αν δε βγουν στατιστικά, δεν έχει νόημα να μιλάμε για πτώση ή όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Μαλλον εχω γραψει περιπου 13.000-13600 που φτασαμε
Ειμαι απογοητευμενος δεν εχω ορεξη να διασκεδασω
Το μονο που σκεφτομαι ειναι να περασω φυσικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Παιδια οι οδοντιατρικές που λέτε να κινηθούν? Το 2013 η οδοντιατρικη θεσσαλονικης ηταν στα 18000, το 2014 18500. Που λετε να κυμανθουν φετος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Παιδια οι οδοντιατρικές που λέτε να κινηθούν? Το 2013 η οδοντιατρικη θεσσαλονικης ηταν στα 18000, το 2014 18500. Που λετε να κυμανθουν φετος?

Κάπου εκεί θα είναι 18000-18300
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Μαλλον εχω γραψει περιπου 13.000-13600 που φτασαμε
Ειμαι απογοητευμενος δεν εχω ορεξη να διασκεδασω
Το μονο που σκεφτομαι ειναι να περασω φυσικο

Ότι έγινε έγινε, δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο.Προσπάθησε να ηρεμήσεις, να δεις που μπορείς να περάσεις και να διασκεδάσεις.Κι αν εν τέλει δεν είσαι ικανοποιημένος, ξαναδίνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Μαλλον εχω γραψει περιπου 13.000-13600 που φτασαμε
Ειμαι απογοητευμενος δεν εχω ορεξη να διασκεδασω
Το μονο που σκεφτομαι ειναι να περασω φυσικο
Ξαναδωσε για να πας εκει που θες,καλο ειναι να μην αρχισεις να συμβιβάζεσαι απο τετοια ηλικια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ξαναδωσε για να πας εκει που θες,καλο ειναι να μην αρχισεις να συμβιβάζεσαι απο τετοια ηλικια

Θα περάσει Φυσικό.
Να μην στεναχωριέται από τώρα.

Αυτό που ισχύει είναι:

Δάκρυα στις βαθμολογίες = Χαμόγελα στις βάσεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Θα περάσει Φυσικό. Να μην στεναχωριέται από τώρα.
Εννοείς να αρχίσει να στεναχωριέται όταν περάσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εννοείς να αρχίσει να στεναχωριέται όταν περάσει;

Χαχαχα. Α ρε Δια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Despoina757

Νεοφερμένος

Η Despoina757 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια εγω υπολογιω(στο περιπου) οτι εβγαλα
γυρω στα 18.300. Λετε να πιασω ιατρικη περιφεριακα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Οπως φαινεται, λογικα ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Παιδια εγω υπολογιω(στο περιπου) οτι εβγαλα
γυρω στα 18.300. Λετε να πιασω ιατρικη περιφεριακα;

Οδοντιατρική αν σε ενδιαφέρει νομίζω ναι αλλά και καμία ιατρική Αλεξανδρούπολης ή καμία Κρήτη μπορεί...
Καλά αποτελέσματα (αν περάσεις Κρήτη θα τα πούμε και από κοντά:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aurora_b

Νεοφερμένος

Η aurora_b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδια διαβασα οτι οι ιατρικες θα παραμεινουν αλωβητες απο την πτωση των βασεων. Ποια η αποψη σας; Οι περισσοτεροι μιλουν για επιστροφη στις βασεις του 2013.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinkman

Νεοφερμένος

Ο Pinkman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Παιδια διαβασα οτι οι ιατρικες θα παραμεινουν αλωβητες απο την πτωση των βασεων. Ποια η αποψη σας; Οι περισσοτεροι μιλουν για επιστροφη στις βασεις του 2013.

προσωπικά δεν πιστευω σε βάσεις του 2013 τότε η δυσκολία το θεμάτων ήταν δεδομένη σε ΌΛΑ τα μαθήματα και υπήρχε και ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΥΞΗΣΗ των εισακτέων σε κάθε σχολή εγώ πιστεύω σε βάσεις του 2012
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Πιστεύω οτι οι βάσεις θα πέσουν σημαντικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aurora_b

Νεοφερμένος

Η aurora_b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
προσωπικά δεν πιστευω σε βάσεις του 2013 τότε η δυσκολία το θεμάτων ήταν δεδομένη σε ΌΛΑ τα μαθήματα και υπήρχε και ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΥΞΗΣΗ των εισακτέων σε κάθε σχολή εγώ πιστεύω σε βάσεις του 2012

Οι περισσοτεροι κανουν λογο για πτωση μεγαλυτερη της ταξης των 100-200 μοριων (συγκριτικα με 2012) λογω του αυξημενου βαθμου δυσκολιας σε βιολογια και μαθηματικα. Θα δειξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinkman

Νεοφερμένος

Ο Pinkman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Οι περισσοτεροι κανουν λογο για πτωση μεγαλυτερη της ταξης των 100-200 μοριων (συγκριτικα με 2012) λογω του αυξημενου βαθμου δυσκολιας σε βιολογια και μαθηματικα. Θα δειξει...
Exoyme και μειωση των εισακτεων στην αθηνα δεν περιμενω οτι εχουμε μεγαλη πτωση σιγουρα οι μαθητες στις πανελλαδικες ειναι πολυ υποψιασμενοι παντως η βιολογια απο φιλους μου ασαφειες ακουσα οτι εχει οχι οτι ηταν δυσκολη .Οσο αναφορα τα μαθηματικα πιστευω οτι ηταν ενα σωστο διαγωνισμα.Τα γελοια θεματα στην χημεια και στο ΑΕΠΠ θα βοηθησει το πραγμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top