[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Νικολαμπας 03

Νεοφερμένος

Ο Νικολαμπας 03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
παιδια με 18252 για ιατρικη δπθ; τι πιστευετε; θα σκασουμε μεχρι τον αυγουστο :Ρ


Ανετα για ΔΠΘ,τωρα για καποιο αλλο πανεπιστημιο οπως το ηρακλειο παιζεται...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki.........

Νεοφερμένος

Η maraki......... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Λαγκαδά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Ημμυ δπθ ποσο λετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Με 13.843, ειμαι 373 μορια πανω απο την βαση του '14 των μαθηματικων ιωαννινων.. Ελπιζω να μην στραβωσει κατι και ανεβουν.... :/:

Μη μας αγχωνεις εμας που ειμαστε μονο 100 πανω :P
Δεν υπαρχει περιπτωση
Ποιο πιθανο να παρει τσου λου ο παο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikol12

Νεοφερμένος

Η nikol12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα. Έβγαλα 11.960 μορια στο 5ο πεδίο απο θεωρητική.έχω πιθανότητες για το πανεπιστήμιο της Χίου διοίκηση επιχειρήσεων η το οικονομικό Τρίπολης; και αν ναι ποιο προτεινετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valous

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Καλησπέρα. Έβγαλα 11.960 μορια στο 5ο πεδίο απο θεωρητική.έχω πιθανότητες για το πανεπιστήμιο της Χίου διοίκηση επιχειρήσεων η το οικονομικό Τρίπολης; και αν ναι ποιο προτεινετε?

Και τα 2 λογικα τα πιανεις :), Αναλογως τι σε ενδιαφερει να κανεις, εκει θα κριθει η επιλογη σου :)

Μη μας αγχωνεις εμας που ειμαστε μονο 100 πανω :P
Δεν υπαρχει περιπτωση
Ποιο πιθανο να παρει τσου λου ο παο

Μαθηματικο ιωαννινων στοχευεις;; :D:D
Πρωτη επιλογη απο τις 2, εχεις πατρα ή ιωαννινα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.

nikol12

Νεοφερμένος

Η nikol12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Προτιμώ τη διοίκηση αλλά έχω άκουσα οτι με τη νέα προκήρυξη στη διοίκηση επιχειρήσεων δεν εχεις δικαιώματα οικονομολόγου.και απο την αλλη δεν έχω ακούσει τα καλυτερα για Τρίπολη.. Δίλημμα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valous

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Προτιμώ τη διοίκηση αλλά έχω άκουσα οτι με τη νέα προκήρυξη στη διοίκηση επιχειρήσεων δεν εχεις δικαιώματα οικονομολόγου.και απο την αλλη δεν έχω ακούσει τα καλυτερα για Τρίπολη.. Δίλημμα :/

Δικια σου επιλογη, ουτε εμενα μου αρεσει η τριπολη, αλλα και την χιο δεν την λες all day/night party place :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikol12

Νεοφερμένος

Η nikol12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Χαχα ισχύει..!! :p αλλά δεν έχω πολλές επιλογες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john97

Νεοφερμένος

Ο john97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Συχγαρητήρια..πρώτα για τα μόρια απο τα άριστα που έχω ακούσει..έχεισ ελπίδες αν και όχι πολλές..ποιες είναι οι άλλες σου επιλογές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Συχγαρητήρια..πρώτα για τα μόρια απο τα άριστα που έχω ακούσει..έχεισ ελπίδες αν και όχι πολλές..ποιες είναι οι άλλες σου επιλογές;
Μπορεις να διευκρινίσεις λίγο σε ποιον πάει η ερώτηση αυτή ; Γιατί είμαστε πολλοί εδώ και μπερδευόμαστε ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konnag

Νεοφερμένος

Η Konnag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα. Ήθελα να ρωτήσω πόσο περιμένετε να κυμανθεί το Οικονομικών Επιστημών στην Τρίπολη. Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
17413 για Χημικών Μηχανικών ΑΠΘ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Και τα 2 λογικα τα πιανεις :), Αναλογως τι σε ενδιαφερει να κανεις, εκει θα κριθει η επιλογη σου :)



Μαθηματικο ιωαννινων στοχευεις;; :D:D
Πρωτη επιλογη απο τις 2, εχεις πατρα ή ιωαννινα;;

Πρωτα φυσικο που ειμαι 300 κατω και μετα μαθηματικο με σειρα πατρα γιαννενα ηρακλειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Παιδιά υπάρχει περίπτωση με 17413 να μην πιάνω Χημικών Μηχανικών ΑΠΘ ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valous

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Πρωτα φυσικο που ειμαι 300 κατω και μετα μαθηματικο με σειρα πατρα γιαννενα ηρακλειο

Φυσικο;; rip johnie :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Φυσικο;; rip johnie :D

μπα
το λατρευω
οπως και την φυσικη
αλλα σταθηκα ατυχος και εγραψα εποιοκως χαλια στις πανελληνιες
θελω να πεσουν οι βασεις τοσο πολυ :P:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Έχω ζαλίσει κόσμο (και) εδώ, το ξέρω. Το 2013 η Πληροφορική ΑΠΘ είχε 81 εισακτέους (γενική σειρά) και βάση 15529 μόρια. Φέτος, με 100 εισακτέους, πόσο λέτε; Γενικά, ακούτε παιδιά να την προτιμούν; Γνωστοί μου και διάφοροι, απ' ό,τι ακούω, προτιμούν Εφαρμοσμένη ΠΑΜΑΚ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Έχω ζαλίσει κόσμο (και) εδώ, το ξέρω. Το 2013 η Πληροφορική ΑΠΘ είχε 81 εισακτέους (γενική σειρά) και βάση 15529 μόρια. Φέτος, με 100 εισακτέους, πόσο λέτε; Γενικά, ακούτε παιδιά να την προτιμούν; Γνωστοί μου και διάφοροι, απ' ό,τι ακούω, προτιμούν Εφαρμοσμένη ΠΑΜΑΚ.
Σκέψου ότι κάθε εισακτέος έχει 5 μόρια διαφορά με τον επόμενο ... Για 19 θέσεις μην περιμένεις να πέσει πολύ η βάση. Επιπλέον αυτη η σχολή είναι στη Θεσσαλονίκη και θα την προτιμήσουν όσοι δεν μπορούν βα φύγουν από το σπίτι τους. Εσύ πόσα μόρια έχεις ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MarilynSt

Νεοφερμένος

Η MarilynSt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Γεια σας!! Ενδιαφέρομαι αποκλειστικά για Αγγλική φιλολογία ΑΠΘ (2014: 20759) έχοντας συγκεντρώσει 21165 μόρια. Να ανησυχήσω σε περίπτωση ανόδου;;
(Ίσως λιγάκι παρανοϊκή, αλλά είναι ο μοναδικός μου στόχος από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου.) :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top