[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mittsaki10

Νεοφερμένος

Η mittsaki10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Με 19263 με κοβετε Ιατρικη ΕΚΠΑ η ΑΠΘ? Ξερω οτι ειναι χαζο..τετοια ωρα τετοια λογια αλλα εχω αρχισει να αγχωνομαι τωρα που πλησιαζει η ωρα να μαθω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Με 19263 με κοβετε Ιατρικη ΕΚΠΑ η ΑΠΘ? Ξερω οτι ειναι χαζο..τετοια ωρα τετοια λογια αλλα εχω αρχισει να αγχωνομαι τωρα που πλησιαζει η ωρα να μαθω..
Καλως τον συμπασχοντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mittsaki10

Νεοφερμένος

Η mittsaki10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλως τον συμπασχοντα!

χαχαχα..η αληθεια ειναι οτι αμεσως ξεχωρισα να μηνυματα σου λογω του ιδιου προβληματος που εχουμε..:P
Αν περασουμε καπου μαζι πρεπει να παμε για καφε..τωρα τι να σ πω? αν η βαση του ΕΚΠΑ ειναι 19270 σηκωνω τα χερια ψηλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
χαχαχα..η αληθεια ειναι οτι αμεσως ξεχωρισα να μηνυματα σου λογω του ιδιου προβληματος που εχουμε..:P
Αν περασουμε καπου μαζι πρεπει να παμε για καφε..τωρα τι να σ πω? αν η βαση του ΕΚΠΑ ειναι 19270 σηκωνω τα χερια ψηλα..



Εννοείται, 100%. Αν τα αποτελέσματα είναι αυτά που θέλουμε και για τους 2 σου στέλνω pm :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Απο αυτα που ακουω με 18692 στο 3ο πεδιο αρχιζει να με λουζει κρυος ιδρωτας.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παιδιά, αν ισχύει αυτό που είπε η dimipap, τότε μιλάμε για πολλά κλάμματα.
Και θα οφείλεται στις κωλομετεγγραφές.

Αλλά, σκέφτομαι...
Αν το Βιολογικό Κρήτης πήγε 17.600, το Βιολογικό Αθήνας θα πήγε στα 18.300?
Και η Ιατρική ΔΠΘ? Στα 18.750+?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mittsaki10

Νεοφερμένος

Η mittsaki10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Παιδιά, αν ισχύει αυτό που είπε η dimipap, τότε μιλάμε για πολλά κλάμματα.
Και θα οφείλεται στις κωλομετεγγραφές.

Αλλά, σκέφτομαι...
Αν το Βιολογικό Κρήτης πήγε 17.600, το Βιολογικό Αθήνας θα πήγε στα 18.300?
Και η Ιατρική ΔΠΘ? Στα 18.700+?

Δεν βγαζει νοημα...Ειναι πολυ υπερβολικα αυτα που ακουγονται.. και γιατι ολες οι διαρροες αφορουν το 3ο πεδιο? για πολυτεχνεια πχ δνε χει ακουστει τιποτα...απλα παιζουν με την αγωνια μας..βεβαια δν αμφισβητω αυτο π ειπε η κοπελα..δν εχω λογο..απλα η ολη ατμοσφαιρα παραπληροφορησης ειναι εκνευριστικη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Παιδιά, αν ισχύει αυτό που είπε η dimipap, τότε μιλάμε για πολλά κλάμματα.
Και θα οφείλεται στις κωλομετεγγραφές.

Αλλά, σκέφτομαι...
Αν το Βιολογικό Κρήτης πήγε 17.600, το Βιολογικό Αθήνας θα πήγε στα 18.300?
Και η Ιατρική ΔΠΘ? Στα 18.750+?

Παιδιά τα ραδιο αρβυλα μονο τετοιες συγχυσεις δημιουργουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Δεν βγαζει νοημα...Ειναι πολυ υπερβολικα αυτα που ακουγονται.. και γιατι ολες οι διαρροες αφορουν το 3ο πεδιο? για πολυτεχνεια πχ δνε χει ακουστει τιποτα...απλα παιζουν με την αγωνια μας..βεβαια δν αμφισβητω αυτο π ειπε η κοπελα..δν εχω λογο..απλα η ολη ατμοσφαιρα παραπληροφορησης ειναι εκνευριστικη..

Ισχύει αυτό που λες πως όλες οι διαρροές είναι για το 3ο πεδίο και όντως είναι πολύ υπερβολική η 900 μόρια αύξηση σε επαρχιακές Βιολογικών, που είναι έτσι και αλλιώς υψηλόβαθμα τμήματα.

Αλλά με αυτές τις μετεγγραφές όλα μπορείς να τα περιμένεις και βεβαίως αδικούνται τα παιδιά που δεν υπάγονται σε κάποια από τις προνομιούχες ειδικές κατηγορίες.

Κοντός ψαλμός αλληλούια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Εξάλλου η Αθήνα δεν έχει λόγο να επηρεαστεί από τις μετεγγραφές. Αν και πιστεύω πως η αύξηση των θέσεων στην περιφέρεια υπερκαλύπτει την αυξημένη ζήτηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sotpal1995

Νεοφερμένος

Ο sotpal1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Για να συμβαλω
Κ εγώ στη συζήτηση για τις ιατρικές. το κύριο βαρος της αύξησης των θέσεων των ιατρικών το σηκώνουν ή αλεξπολη κ το Ηράκλειο. Πιστεύω πως ή σχετική απόσταση των δυο αυτών ιατρικών με τις αλλες ιατρικές θα είναι μεγαλύτερη. δηλαδή πχ.αν ή Πάτρα με τα Γιάννενα κ τη Λάρισα απέχουν 50 μορια μεταξύ τους,πιστεύω ότι τα Γιάννενα με το Ηράκλειο κ το Ηράκλειο με Άλεξ πολη θα απέχουν 100.διαφωνεί τε; συγγνώμη για τον ανορθόδοξο τροπο γραφής αλλά είμαι απο ταμπλετ κ δεν μ βοηθάει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marios.96

Νεοφερμένος

Ο marios.96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδιά, αν ισχύει αυτό που είπε η dimipap, τότε μιλάμε για πολλά κλάμματα.
Και θα οφείλεται στις κωλομετεγγραφές.

Αλλά, σκέφτομαι...
Αν το Βιολογικό Κρήτης πήγε 17.600, το Βιολογικό Αθήνας θα πήγε στα 18.300?
Και η Ιατρική ΔΠΘ? Στα 18.700+?

Καθολου απιθανο chris. ξερω πολλους φιλους μου απο κρητη με 17.500+ και βαλανε βιολογικο για να μην αλλαζουν πολη...+οτι το δηλωνουν και απο τη τεχνολογικη αρκετοι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMIS PANAG.

Νεοφερμένος

Η DIMIS PANAG. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπερα και καλη επιτυχια σε ΟΛΟΥΣ εύχομαι!!!! :D
Από όλες τις εκτιμησεις, ακόμη και τώρα, εξακολουθώ να εμπιστεύομαι εκείνες του Chris! ;)
Πείτε το ένστικτο, πείτε το βαρεμάρα και κούραση από όλους τους περισπούδαστους στατιστικοπατέρες και τρολ,
πιστεύω απόλυτα, ότι ο φίλος μας Chris ειναι ο πιό σωστός απ'όλους, και θα προσεγγίσει τις βασεις περισσότερο απο οποιονδήποτε! :)
Καλά μας αποτελεσματα παιδιά !!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Καθολου απιθανο chris. ξερω πολλους φιλους μου απο κρητη με 17.500+ και βαλανε βιολογικο για να μην αλλαζουν πολη...+οτι το δηλωνουν και απο τη τεχνολογικη αρκετοι..

Καλα αυτο παντα γινοταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marios.96

Νεοφερμένος

Ο marios.96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Καθολου απιθανο chris. ξερω πολλους φιλους μου απο κρητη με 17.500+ και βαλανε βιολογικο για να μην αλλαζουν πολη...+οτι το δηλωνουν και απο τη τεχνολογικη αρκετοι..

Συμφωνώ με τον Σπύρο ότι πάντα συνέβαινε αυτό.
Εγώ συνεχίζω να πιστεύω ότι με 17.500 περνάει κάποιος Βιολογικό Ηρακλείου. Τώρα τι να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον Σπύρο ότι πάντα συνέβαινε αυτό.
Εγώ συνεχίζω να πιστεύω ότι με 17.500 περνάει κάποιος Βιολογικό Ηρακλείου. Τώρα τι να πω...
Μάλλον δεν πρέπει να σε ρωτάω αλλά δεν υπάρχει περίπτωση το οικονομικής επιστήμης του ΟΠΑ να ανέβει 2.500 μόρια, έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Παιδία για οικονομικών επιστημών ΑΠΘ τι λέτε????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Παιδία για οικονομικών επιστημών ΑΠΘ τι λέτε????????
Να περιμένεις 16 ώρες και 23 λεπτά,αυτή είναι η εκτίμηση μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mittsaki10

Νεοφερμένος

Η mittsaki10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ξερω εντελως ασχετο αλλα εκτιμησεις για ΗΜΜΥ ΕΜΠ εχουμε? Ενδιαφερεται ενας φιλος μου βεβαια οχι εγω,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top