[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
κτηνιατρικη καρδιτσας με 17940. Τσεκαρισμενο...ΜΕΓΑΛΕ Chris!!:clapup:

''γνωστό στο υπουργείο'' και εσύ; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΕΛΔΑ

Νεοφερμένος

Η ΖΕΛΔΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδια σχολη θεατρου απθ;;;;; θα ανεβει;θα κατεβει; καποια αποψη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Ρε ,αυριο βγαινουν οι βασεις ,και καθεστε και ασχολειστε με ''προβλεψεις''? πατε καλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Για ΑΠΘ πάντως, άκουσα 18.060, γιατί ενδιαφέρεται ένα πολύ κοντινό μου πρόσωπο και τα αναλύαμε χθες :P

Οταν λες υπερβολικό; Πόσο δηλαδή;

Βασικά τώρα που το σκέφτομαι δε νομίζω να είναι τόσο υπερβολικό. Χωρίς να βάζω το χέρι μου στη φωτιά και το τονίζω, η ψυχολογία ΕΚΠΑ έχει πάει πάνω από 18.150. Δεν ξέρω αν πλησιάζει τις εκτιμήσεις, ό,τι άκουσα από έναν φίλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Βασικά τώρα που το σκέφτομαι δε νομίζω να είναι τόσο υπερβολικό. Χωρίς να βάζω το χέρι μου στη φωτιά και το τονίζω, η ψυχολογία ΕΚΠΑ έχει πάει πάνω από 18.150. Δεν ξέρω αν πλησιάζει τις εκτιμήσεις, ό,τι άκουσα από έναν φίλο.

H Θεσσαλονίκη τότε; :eek: Το ΑΠΘ δεν είναι συνήθως πάνω από Αθήνα; ( ήταν που δεν θα σχολίαζα εκτιμήσεις,αλλά με ενδιαφέρει πολύ,τι να κάνω :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Πέρυσι θυμάμαι πάντως είχα δει το δικό μου αποτέλεσμα απ τις 9:45 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki.gr

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Πέρυσι θυμάμαι πάντως είχα δει το δικό μου αποτέλεσμα απ τις 9:45 :P

Δηλ ειναι δυνατό να τα δουμε πριν τις 10:00 ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Παιδια,αμα μπω στο ιστορικο αρχαιολογικο εκπα ή απθ, σας κερναω ολους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
H Θεσσαλονίκη τότε; :eek: Το ΑΠΘ δεν είναι συνήθως πάνω από Αθήνα; ( ήταν που δεν θα σχολίαζα εκτιμήσεις,αλλά με ενδιαφέρει πολύ,τι να κάνω :P )

Δεν γνωρίζω καθόλου γιατί δεν έχω κοιτάξει τις βάσεις της ψυχολογίας... Και δε θέλω να παραπληροφορώ κιόλας... Καλύτερα να φανούν αύριο τα τελικά αποτελέσματα. Επειδή όμως ξέρω ότι θα ήθελα να μάθω τώρα που κινείται η σχολή μου γι αυτό είπα να το πω μπας και βοηθηθεί κανένας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Παιδια,αμα μπω στο ιστορικο αρχαιολογικο εκπα ή απθ, σας κερναω ολους....

Το είπες τώρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Πάμε και μια τελευταία γύρα προβλέψεων τώρα, "Τι ώρα πιστεύετε ότι θα ανοίξει η πλατφόρμα των αποτελεσμάτων?"

9.52 εγώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marios.96

Νεοφερμένος

Ο marios.96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
η μανα του κολλητου μου...;) να ναι καλα η γυναικα...εσυ ενδιαφερεσαι για κτηνιατρικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroldpoi

Νεοφερμένος

Ο haroldpoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
under 9.50 λέω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Βάσεις 2014: Αύριο Πέμπτη στις 10 το πρωί στη δημοσιότητα

Τέλος θα λάβει αύριο η αγωνία των φετινών υποψηφίων αφού το Υπουργείο Παιδείας εξέδωσε δελτίο τύπου με το οποίο κάνει γνωστό ότι την Πέμπτη 28-8-2014 στις 10:00 θα δοθούν στη δημοσιότητα τα αποτελέσματα εισαγωγής στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση.

Αξίζει να σημειωθεί ότι ο Γενικός Γραμματέας του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων κ. Αθανάσιος Κυριαζής σε συνέντευξη Τύπου που θα παραχωρήσει αύριο Πέμπτη στις 9.15 πμ, στο ΥΠΑΙΘ, θα ανακοινώσει τις βάσεις εισαγωγής στις Πανεπιστημιακές σχολές και ΤΕΙ. Κατά τη διάρκεια της συνέντευξης Τύπου θα γίνει και η διανομή του σχετικού ψηφιακού υλικού.

Οι ενδιαφερόμενοι θα μπορούν από εκείνη την ώρα να πληροφορούνται τα αποτελέσματα μέσω της ιστοσελίδας του Υπουργείου https://results.it.minedu.gov.gr πληκτρολογώντας

α) τον οκταψήφιο κωδικό αριθμό τους

β) τα τέσσερα αρχικά γράμματα των προσωπικών τους στοιχείων (Επώνυμο – Όνομα –Πατρώνυμο - Μητρώνυμο).

Ταυτόχρονα, τα αποτελέσματα θα αποσταλούν ηλεκτρονικά και στις Διευθύνσεις Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, για να εκτυπωθούν ονομαστικές καταστάσεις των επιτυχόντων και να προωθηθούν στα σχολεία ευθύνης τους, στα οποία θα αναρτηθούν εντός της Πέμπτης.

Επίσης την Πέμπτη 28-8-2014 στις 10:00 ανακοινώνονται τα αποτελέσματα των εισαγόμενων στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση με τις ειδικές κατηγορίες των αλλοδαπών-αλλογενών και των αποφοίτων Λυκείων ή αντίστοιχων σχολείων Κρατών-Μελών της Ε.Ε. μη ελληνικής καταγωγής. Τα αποτελέσματα θα αναρτηθούν στην ιστοσελίδα του Υπουργείου https://moreresults.minedu.gov.gr.

news.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleniKat

Νεοφερμένος

Η EleniKat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Εγω λεω 9:43 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Τι θα γίνει ρε παιδιά μήπως θα βάλουμε και αποδόσεις για κάθε πρόβλεψη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βάσω(Μαρία)

Νεοφερμένος

Η Βάσω(Μαρία) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Παίδες, ΗΡΕΜΗΣΤΕ. Καταλαβαίνω το άγχος και την αγωνία που σας εχει καταβάλλει , αλλα το να κάθεστε και να ακούτε τι λεει το κάθε παλιοτρόλλ εδω μεσα σας τσιταρει περισσοτερο. Πηγαίνετε καμια βόλτα , ενα βραδυ εχει μείνει, και ΟΛΑ ΘΕ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. Πρoσωπικά ξέρω που παιρνάω και ετοιμαστείτε γιατι αυριο θα χει στο ΦΒ ΣΤΑΤΟΥΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ!!!! Πολυ χαίρομαι με τη χαρα των άλλων!! :D Και εννοειται οτι θα παρταρουμε άγρια αυριο!!!!! Άσχετο αλλα εχουμε κανεναν αθλητή εδω;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
η μανα του κολλητου μου...;) να ναι καλα η γυναικα...εσυ ενδιαφερεσαι για κτηνιατρικη?

εσύ τι λες;
αλλιώς δεν θα έμπαινα στον κόπο να σχολιάσω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βάσω(Μαρία)

Νεοφερμένος

Η Βάσω(Μαρία) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Παίδες, ΗΡΕΜΗΣΤΕ. Καταλαβαίνω το άγχος και την αγωνία που σας εχει καταβάλλει , αλλα το να κάθεστε και να ακούτε τι λεει το κάθε παλιοτρόλλ εδω μεσα σας τσιταρει περισσοτερο. Πηγαίνετε καμια βόλτα , ενα βραδυ εχει μείνει, και ΟΛΑ ΘΕ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. Πρωσωπικα ξέρω που παιρνάω και ετοιμαστείτε γιατι αυριο θα χει στο ΦΒ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΑΠΟ ΣΤΑΤΟΥΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ!!!! Πολυ χαίρομαι με τη χαρα των άλλων!! :D Και εννοειται οτι θα παρταρουμε άγρια αυριο!!!!! Άσχετο αλλα εχουμε κανεναν αθλητή εδω;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinaios

Νεοφερμένος

Ο Aλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Παίδες, ΗΡΕΜΗΣΤΕ. Καταλαβαίνω το άγχος και την αγωνία που σας εχει καταβάλλει , αλλα το να κάθεστε και να ακούτε τι λεει το κάθε παλιοτρόλλ εδω μεσα σας τσιταρει περισσοτερο. Πηγαίνετε καμια βόλτα , ενα βραδυ εχει μείνει, και ΟΛΑ ΘΕ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. Πρωσωπικα ξέρω που παιρνάω και ετοιμαστείτε γιατι αυριο θα χει στο ΦΒ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΑΠΟ ΣΤΑΤΟΥΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ!!!! Πολυ χαίρομαι με τη χαρα των άλλων!! :D Και εννοειται οτι θα παρταρουμε άγρια αυριο!!!!! Άσχετο αλλα εχουμε κανεναν αθλητή εδω;;
Η αλήθεια είναι ότι περισσότερο άγχος έχω τώρα παρά το 09 που έδωσα για να πάρω το 1ο πτυχίο :P Μόλις σου μίλησε ο αθλητής,γιατί τον χρειάζεσαι;

υγ Πολλά συγχαρητήρια για την επιτυχία σου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top