[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Αντε να τελειώνουμε :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ε σε μια εβδομαδα θα εχουμε τα αποτελεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Υποψήφιοι που κρίθηκαν κατάλληλοι-ικανοί στις προκαταρκτικές εξετάσεις των Στρατιωτικών Σχολών, Αστυνομικών Σχολών, των Σχολών των Ακαδημιών Εμπορικού Ναυτικού και της Πυροσβεστικής Ακαδημίας
https://www.minedu.gov.gr/grafeio-ty...-typoy-main/11694-19-08-14-dt-ikanotites.html
Σιγά-Σιγά έρχονται και οι βάσεις.

Περσυ ποια ημερομηνια βγηκαν τα αποτελεσματα αυτα ξερουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PetrosKouk

Νεοφερμένος

Ο PetrosKouk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

haroldpoi

Νεοφερμένος

Ο haroldpoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Πέρυσι βγήκαν 20 Αυγούστου!

Και μιας που ποστάρω, ας ρωτήσω για το καλό:
Με 19039 μόρια να ελπίζω για ΗΜΜΥ ΕΜΠ ή να ετοιμάζομαι για Θεσσαλονίκη;
Χρήστο είσαι ο μόνος που το δίνεις πιο χαμηλά πλέον νομίζω. Αν θυμάμαι καλά, είχες πει 19050 +/- 50. Και συμφωνώ, το προαίσθημά μου λέει ότι αν το χάσω θα είναι για 30 μόρια περίπου το πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaswtre

Νεοφερμένος

Η vaswtre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.

PetrosKouk

Νεοφερμένος

Ο PetrosKouk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Θα ήθελα και εγώ να ρωτήσω κάτι.Με 13511 περνάω ψηφιακά συστήματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoukos

Νεοφερμένος

Ο thanoukos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Περσυ 29/08 βγηκαν.Αξεχαστη μερα..:/:

Εννοούν για την κατηγορία: "Υποψήφιοι που κρίθηκαν κατάλληλοι-ικανοί στις προκαταρκτικές εξετάσεις των Στρατιωτικών Σχολών, Αστυνομικών Σχολών, των Σχολών των Ακαδημιών Εμπορικού Ναυτικού και της Πυροσβεστικής Ακαδημίας"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroldpoi

Νεοφερμένος

Ο haroldpoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Περσυ 29/08 βγηκαν.Αξεχαστη μερα..:/:
αναφέρεται σε αυτό: Υποψήφιοι που κρίθηκαν κατάλληλοι-ικανοί στις προκαταρκτικές εξετάσεις των Στρατιωτικών Σχολών, Αστυνομικών Σχολών, των Σχολών των Ακαδημιών Εμπορικού Ναυτικού και της Πυροσβεστικής Ακαδημίας
και όχι στις βάσεις ;)
EDIT: ξανά με πρόλαβαν xD
Πάντως αφού πρόπερσι μεσολάβησαν +11 μέρες και πέρυσι +9 μέρες, να πούμε για +7 φέτος σε μια βδομαδούλα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
20/08 το 2013 και 16/08 το 2012.
Επειδή έδωσα Πανελλήνιες το 2012, οι βασεις ανακοινώθηκαν στις 27 Αυγούστου 2012 ;)

Αν εννοείς για τις στρατιωτικες σχολες, τοτε δεν ξερω . . . :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PetrosKouk

Νεοφερμένος

Ο PetrosKouk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Επειδή έδωσα Πανελλήνιες το 2012, οι βασεις ανακοινώθηκαν στις 27 Αυγούστου 2012 ;)

Αν εννοείς για τις στρατιωτικες σχολες, τοτε δεν ξερω . . . :P


Στρατιωτικές σχολές εννοώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoukos

Νεοφερμένος

Ο thanoukos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Πέρυσι βγήκαν 20 Αυγούστου!

Και μιας που ποστάρω, ας ρωτήσω για το καλό:
Με 19039 μόρια να ελπίζω για ΗΜΜΥ ΕΜΠ ή να ετοιμάζομαι για Θεσσαλονίκη;
Χρήστο είσαι ο μόνος που το δίνεις πιο χαμηλά πλέον νομίζω. Αν θυμάμαι καλά, είχες πει 19050 +/- 50. Και συμφωνώ, το προαίσθημά μου λέει ότι αν το χάσω θα είναι για 30 μόρια περίπου το πολύ.

Chris:19.050-19.100
Ελευθεροτυπία(Στρατηγάκης):19.100
ΤΟ ΒΗΜΑ(Χατζητέγας):18.670
Καθημερινή:19.000
Ημερησία(ΟΕΦΕ):18.900
Έθνος:18.950-19.150
Εφημερίδα των Συντακτών(Κάτσικας):18.700-19.000
Κουτρουμπέλης:19.220
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια208

Νεοφερμένος

Η Μαρια208 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
το ΗΜΜΥ ΑΠΘ πόσο πιστεύετε ότι θα πάει;; για ένα φίλο ρωτάω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uncensored

Νεοφερμένος

Η uncensored αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Νομική Κομοτηνής πόσο λέτε να κυμανθεί;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Νομική Κομοτηνής πόσο λέτε να κυμανθεί;;

και Αθήνας είναι δυνατόν να ξεπεράσει τα 19.000 μόρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaswtre

Νεοφερμένος

Η vaswtre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Εννοούν για την κατηγορία: "Υποψήφιοι που κρίθηκαν κατάλληλοι-ικανοί στις προκαταρκτικές εξετάσεις των Στρατιωτικών Σχολών, Αστυνομικών Σχολών, των Σχολών των Ακαδημιών Εμπορικού Ναυτικού και της Πυροσβεστικής Ακαδημίας"
Α οκ σορρυ...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgesil

Νεοφερμένος

Ο Georgesil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Δύσκολα φίλε...εγώ έχω 13658 και πάλι δύσκολα όμως...

Θα ήθελα και εγώ να ρωτήσω κάτι.Με 13511 περνάω ψηφιακά συστήματα?

Δύσκολα....εγώ έχω 13658 και ανησυχώ....πολύ.....μακάρι όμως να είμαστε συμφοιτητές... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

NikosKl

Νεοφερμένος

Ο NikosKl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδια ποσα μορια θα πανε οι στρατιωτικες σχολες ΣΜΥ ΟΠΛΑ ??? Ολοι βγαζουν εκτιμησεις αλλα για τις στρατιωτικες σχολες τιποτα?????? Αν ξερει καποιος ας απαντησει. Ποσα μορια ειναι οι εκτιμησεις? εχω 15641

Ο Κουτρουμπελης δινει τη σμυ-οπλα 15350 και ο στρατηγακης 15600....παντως οι εκτιμησεις αυτες λαμβανουν υποψη μονο τις επιδοσεις των μαθητων και τις διαθεσιμες θεσεις καθε σχολης...ειδικα του στρατηγακη βγηκαν πολυ νωρις,πριν καν ολοκληρωθουν οι πκε.....εγω φιλε μου εχω 15677 και θελω σμυν.....ο κουτρουμπελης με βαζει μεσα οριακα για 37 μορια και ο στρατηγακης εξω για 270....μην ακους κανενα,σε λιγες μερες θα ξερουμε :) και αν δεν μπω σμυν τα λεμε στη σμυ(δεν πιστευω να μη μπουμε :D, τι στο διαολο τα οπλα θα φτασουν τα περσινα σωματα? )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Th3

Νεοφερμένος

Ο Th3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Ο Κουτρουμπελης δινει τη σμυ-οπλα 15350 και ο στρατηγακης 15600....παντως οι εκτιμησεις αυτες λαμβανουν υποψη μονο τις επιδοσεις των μαθητων και τις διαθεσιμες θεσεις καθε σχολης...ειδικα του στρατηγακη βγηκαν πολυ νωρις,πριν καν ολοκληρωθουν οι πκε.....εγω φιλε μου εχω 15677 και θελω σμυν.....ο κουτρουμπελης με βαζει μεσα οριακα για 37 μορια και ο στρατηγακης εξω για 270....μην ακους κανενα,σε λιγες μερες θα ξερουμε :) και αν δεν μπω σμυν τα λεμε στη σμυ(δεν πιστευω να μη μπουμε :D, τι στο διαολο τα οπλα θα φτασουν τα περσινα σωματα? )

χαχα ευχαριστω για τις πληροφοριες. Βεβαια εσυ περνας εστω και σμυ οπλα αλλα εγω ας ελπισουμε πως θα περασω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

NikosKl

Νεοφερμένος

Ο NikosKl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Και εσυ πιστευω περνας σμυ οπλα, 36 μορια διαφορα εχουμε,δεν ειναι και πολλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top