[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Ιατρικη Ιωαννινων ποσο εκτιματε?

Γύρω στα 18800 όπως φαίνεται. Πόσα έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Δεν έχει βγει καμία καινούρια ενημέρωση για τις βάσεις...

Μας γράφουν κανονικά...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
ιατρικη αλεξανδρουπολης 18580 ας κρατηθει αυτο το νουμερο και αν πεσω μεσα θα απαιτησω δωρακι απο πολλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

letakar

Νεοφερμένος

Η letakar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Από το στόμα σου και όποιου άλλου το αυτί πρέπει!!!!!! Έχω 18619 θα σκάσω ώσπου να βγουν οι βάσεις!!!!!

Από που είσαι τόσο σίγουρος; να ευθυμίσω λίγο; θα συναντηθούμε οποσδήποτε εάν επαληθεφθείς!!!!

:clapup:Από που είσαι τόσο σίγουρος; να ευθυμίσω λίγο; θα συναντηθούμε οποσδήποτε εάν επαληθεφθείς!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MrsStyles2

Νεοφερμένος

Η MrsStyles2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ας μην ξεπερασει η ιατρικη ιωαννινων τ 18820 και απο εμενα ο,τι θελετε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

letakar

Νεοφερμένος

Η letakar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
σου εύχομαι ολόψυχα να πας στα Γιάννενα !!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanasis778

Νεοφερμένος

Ο Θανασης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Γεια σας,θα μπορούσε κάποιος να μου πει αν αυξηθεί και πόσο περίπου το ΑΠΘ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ?

Ιδια ερωτυση εχω και εγω, αμα ξερει κανεις να απαντησει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Ιδια ερωτυση εχω και εγω, αμα ξερει κανεις να απαντησει.

Κι εγώ θα το εκτιμούσα είναι η αλήθεια.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lets see...

Νεοφερμένος

Ο Lets see... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Πόσα μόρια έχετε συγκεντρώσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Πόσα μόρια έχετε συγκεντρώσει;

Στο 5ο πεδίο έχω 14.573 μόρια και στο 2ο έχω 13.439 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lets see...

Νεοφερμένος

Ο Lets see... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Τι σχολή στοχεύεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.

Lets see...

Νεοφερμένος

Ο Lets see... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Είσαι αρκετά πάνω!Μήπως γνωρίζεις καμία "αξιόπιςτη" εκτίμηση για το ΑΠΘ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Είσαι αρκετά πάνω!Μήπως γνωρίζεις καμία εκτίμηση για το ΑΠΘ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ;

Φυσικά, η σχολή αυτή είναι στο 5ο πεδίο. Πέρυσι είχε 14.084. Ο ερευνητής Στράτος Στρατηγάκης δίνει 14.000 μόρια για την σχολή φέτος.

Πάνω κάτω, η βάση θα είναι η ίδια με την περυσινή. Αυτό γιατί στο 5ο πεδίο παρατηρούμε ότι οι υποψήφιοι είναι κατά 4.000 λιγότεροι (-20%). Επομένως, παρατηρείται μια μικρή αύξηση στις υψηλόβαθμες σχολές και πτώση σε όλες τις υπόλοιπες.

Η πτώση στα χαμηλόβαθμα τει μπορεί να ξεπεράσει και τα 1.000 μόρια.

Καλή επιτυχία σου εύχομαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lets see...

Νεοφερμένος

Ο Lets see... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σ´ευχαριστώ πολύ!Αν οι βάση κινηθεί έτσι θα είναι ευχάριστο!Καλή επιτυχία και σε εσένα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Σ´ευχαριστώ πολύ!Αν οι βάση κινηθεί έτσι θα είναι ευχάριστο!Καλή επιτυχία και σε εσένα! :)

Ευχαριστώ πολύ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MrsStyles2

Νεοφερμένος

Η MrsStyles2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
σου εύχομαι ολόψυχα να πας στα Γιάννενα !!!!!!!

Σ' ευχαριστω πολυ! Και εσυ στην 1η επιλογη σ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpap

Νεοφερμένος

Ο dimpap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Με 17565, περναω βιολογικο και εαν ναι σε ποιες πολεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanasis778

Νεοφερμένος

Ο Θανασης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Πόσα μόρια έχετε συγκεντρώσει;

14951 (5ο Πεδιο)
Βαση Οικονομικων Επιστημων ΑΠΘ:14084
Ειμαι δηλαδη 867 μορια πανω απο τη βαση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Χρήστο, δύσκολα θα περάσω σε κάποια από τις 2? :P

Είμαι + 651 από την βάση της στατιστικής στην ασοεε και ο Στρατηγάκης την δίνει 13.200(είχε 12.788 το 2013).

Η μεγαλύτερη άνοδος θα είναι στις φυσικομαθηματικές και τα πολυτεχνεία(700-800 μόρια)...

Δηλαδή, εντάξει τώρα...:bleh:

Με τέτοιες επιδόσεις παιδιά ειδικά στο 2ο/4ο κλαίνε και οι ρέγγες με τις "μικρές" ανόδους στα κεντρικά πιο χαμηλόβαθμα ΑΕΙ.
Απορώ τι τους δίνουν και λένε τέτοιες μπαρούφες.

Απλά, να προετοιμάζεσαι και για την 3η,4η σχολή προτίμησης. Δεν θα πω κάτι άλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top