[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.



Βλέποντας προσωπικά,τις εκτιμήσεις που έκανε το 2013 ήταν ο πιο στοχευμένος αλλά τίποτα δεν υποδεικνύει ότι θα πέσει μέσα και φέτος καθώς τις δίνει αρκετά χαμηλά(αναφέρομαι για τα υψηλόβαθμα τμήματα του 4ου πεδίου και μόνο...για τα υπόλοιπα δεν είμαι σε θέση να εκφράσω άποψη)

Δεν νομιζω οτι θα ειναι ευστοχος τη φετινη χρονια.
Σχεδον ολες τις σχολες του 1ου πεδιου τις δινει σε πτωση
Αδυνατο, αφου οι μαθητες της θεωρητικης πηγαν καλυτερη απο την περυσινη χρονια...δεν καταλαβαινω πως εφτασε σε αυτες τις εκτιμησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
  • Έθνος:16.770-16.970
  • Καθημερινή:16.950
  • Στρατηγάκης:17.100
  • Κουτρουμπέλης:17.236

Όχι φίλε δεν υπάρχουν τέτοιες προβλέψεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoukos

Νεοφερμένος

Ο thanoukos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
  • Έθνος:16.770-16.970
  • Καθημερινή:16.950
  • Στρατηγάκης:17.100
  • Κουτρουμπέλης:17.236

Όχι φίλε δεν υπάρχουν τέτοιες προβλέψεις!

  • Έθνος:Πάτα εδώ
  • Καθημερινή:Πάτα εδώ
  • Στρατηγάκης:Πάτα εδώ
  • Κουτρουμπέλης:Κάνε εγγραφή στο edu 4u και πήγαινε στην καρτέλα "Μηχανογραφικό Δελτίο".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
  • Έθνος:Πάτα εδώ
  • Καθημερινή:Πάτα εδώ
  • Στρατηγάκης:Πάτα εδώ
  • Κουτρουμπέλης:Κάνε εγγραφή στο edu 4u και πήγαινε στην καρτέλα "Μηχανογραφικό Δελτίο".

Διαφορετικά από αυτά που λες εσύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Ρε παιδια δεν σας φαινεται υπρβολικος ο στρατηγακης;
μπορει να ανεβασει καποιος εκτιμησεις του για το 2013, γιατι δεν τις βρισκω πουθενα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoukos

Νεοφερμένος

Ο thanoukos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Για το χημικό ΑΠΘ πως την βλέπεις την πρόβλεψη?
Όχι φίλε δεν υπάρχουν τέτοιες προβλέψεις!

Τη δική μου γνώμη ζήτησες,τη δική μου εξέφρασα.Αν μου ζητούσες των εκπαιδευτικών αναλυτών(όπως το έκανες στη συνέχεια αμφισβητώντας τις εκτιμήσεις που σου έδωσα),όπως είδες θα στο έκανα μετά προθυμίας.

Διαφορετικά από αυτά που λες εσύ!

Πράγματι,οι δύο εξ' αυτών τη δίνουν κάτω από 17.000 μόρια,οι άλλες δύο παραπάνω.25 ημερούλες περιμένουμε και εγώ με τη φωτιά παίζω μεταξύ των ΕΜΠ και ΑΠΘ.:)

Ρε παιδια δεν σας φαινεται υπρβολικος ο στρατηγακης;
μπορει να ανεβασει καποιος εκτιμησεις του για το 2013, γιατι δεν τις βρισκω πουθενα;

Πάτησε εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Τη δική μου γνώμη ζήτησες,τη δική μου εξέφρασα.Αν μου ζητούσες των εκπαιδευτικών αναλυτών(όπως το έκανες στη συνέχεια αμφισβητώντας τις εκτιμήσεις που σου έδωσα),όπως είδες θα στο έκανα μετά προθυμίας.



Πράγματι,οι δύο εξ' αυτών τη δίνουν κάτω από 17.000 μόρια,οι άλλες δύο παραπάνω.25 ημερούλες περιμένουμε και εγώ με τη φωτιά παίζω μεταξύ των ΕΜΠ και ΑΠΘ.:)



Τις έχω παραθέσει παραπάνω.
Παραπανω εχεις παραθεσει τις εκτιμησεις για το 2014 ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kwstass

Νεοφερμένος

Ο Kwstass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Με 7050 μορια περναω πουθενα σε 2ο 3ο 4ο πεδιο? (σε κανενα ΤΕΙ?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Τη δική μου γνώμη ζήτησες,τη δική μου εξέφρασα.Αν μου ζητούσες των εκπαιδευτικών αναλυτών(όπως το έκανες στη συνέχεια αμφισβητώντας τις εκτιμήσεις που σου έδωσα),όπως είδες θα στο έκανα μετά προθυμίας.



Πράγματι,οι δύο εξ' αυτών τη δίνουν κάτω από 17.000 μόρια,οι άλλες δύο παραπάνω.25 ημερούλες περιμένουμε και εγώ με τη φωτιά παίζω μεταξύ των ΕΜΠ και ΑΠΘ.:)



Πάτησε εδώ

ευχαριστω...στο 1ο πεδιο ειχε πεσει σε αρκετες σχολες εξω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Μια φιλη μου ενδιαφερεται για την προσχολικη αγωγη στη θεσσαλονικη που περυσι ειχε 15.558
Πιστευετε οτι εχει ελπιδες με 15.092;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
  • Έθνος:Πάτα εδώ
  • Καθημερινή:Πάτα εδώ
  • Στρατηγάκης:Πάτα εδώ
  • Κουτρουμπέλης:Κάνε εγγραφή στο edu 4u και πήγαινε στην καρτέλα "Μηχανογραφικό Δελτίο".

Θανουλη γνωριζεις οτι ΑΠΘ σημαινει Σαλονικα και εσυ κοιτάς Αθηνα? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rhodes13

Νεοφερμένος

Ο rhodes13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Οικονομικό Εκπα με 13700 μπαίνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoukos

Νεοφερμένος

Ο thanoukos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Θανουλη γνωριζεις οτι ΑΠΘ σημαινει Σαλονικα και εσυ κοιτάς Αθηνα? :whistle:

Κοιτάω Αθήνα;Μα αναφερόμαστε για τους χημικούς μηχανικούς στο Αριστοτέλειο.Πού το είδες ότι κοιτάω Αθήνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Κοιτάω Αθήνα;Μα αναφερόμαστε για τους χημικούς μηχανικούς στο Αριστοτέλειο.Πού το είδες ότι κοιτάω Αθήνα;

τι μηχανικους? χημικο ρωτησε το παιδι... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Εχετε ακουσει τιποτα για το ποτε θα ανακοινωθουν οι βασεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panagiotis23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 187 μηνύματα.



Βλέποντας προσωπικά,τις εκτιμήσεις που έκανε το 2013 ήταν ο πιο στοχευμένος αλλά τίποτα δεν υποδεικνύει ότι θα πέσει μέσα και φέτος καθώς τις δίνει αρκετά χαμηλά(αναφέρομαι για τα υψηλόβαθμα τμήματα του 4ου πεδίου και μόνο...για τα υπόλοιπα δεν είμαι σε θέση να εκφράσω άποψη)

Οι εκτιμησεις αυτές για το 3ο πεδίο τις θεωρείτε αξιόπιστες ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Εχετε ακουσει τιποτα για το ποτε θα ανακοινωθουν οι βασεις;
26 ειπαν καποιοι εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Οι εκτιμησεις αυτές για το 3ο πεδίο τις θεωρείτε αξιόπιστες ;

Στο ##### που βγαζει τις εκτιμησεις του ο Κουτρουμπελης τον ρωτησαν για αυτες τις εκτιμησεις του κυριου Χατζητεγα και ειπε πως ειναι αρκετα σοβαρος και αξιοπιστος και συνηθως ειναι κοντα οι εκτιμησεις των 2 αλλα φετος εχουν αποκλισει λογω διαφορετικης μεθοδου.Ενδεικτικα ο Κουτρουμπελης την Ιατρικη ΔΠΘ την δινε 18680 και ο παραπανω 18400.Μεγαλη αποκλιση, θα δουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

polymnios

Νεοφερμένος

Ο polymnios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
οι βασεις παραπανω (του θανουκου ) δεν ειναι κοπντα στην πραγματικοτητα καμια σχεση θα ελεγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoukos

Νεοφερμένος

Ο thanoukos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
τι μηχανικους? χημικο ρωτησε το παιδι... :whistle:
Πρέπει να είμαι πιο προσεκτικός όταν διαβάζω τα posts.Πράγματι,λόγω απροσεξίας απαντούσα στον Γιάννη για τους χημικούς μηχανικούς και όχι για το χημικό.Αν δε μου το έλεγες,ακόμη δε θα το είχα παρατηρήσει.

Για το χημικό ΑΠΘ πως την βλέπεις την πρόβλεψη?
Φίλε,λόγω της απροσεξίας μου μη δίνεις σημασία στην προηγούμενη τοποθέτησή μου.Για το χημικό στο ΑΠΘ εκτιμώ την βάση 16.000-16.100 μόρια και με συγχωρείς αν σε αναστάτωσα εχθές με το λάθος μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top