[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

PopeyeGR

Νεοφερμένος

Ο PopeyeGR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής Πανεπιστημίου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Στις 26 οι βάσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

PopeyeGR

Νεοφερμένος

Ο PopeyeGR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής Πανεπιστημίου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Κατά 90%,έτσι είναι.Δεν το ανακοίνωσαν,αλλά,αν πάρεις στο υπουργείο αυτό θα σου πούνε

Ναι οπως περσυ που λεγανε 29 και οπως φετος π λεγανε Πανελληνιες 27 Μαίου!! Πφφ,για 31 παλε μας βλεπω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasotzm

Νεοφερμένος

Η Vasotzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Πιστεύετε ότι υπάρχει περίπτωση να κατέβει η αγγλική φιλολογία Αθήνας γύρω στα 800 μόρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Πιστεύετε ότι υπάρχει περίπτωση να κατέβει η αγγλική φιλολογία Αθήνας γύρω στα 800 μόρια?

οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariloublublu

Νεοφερμένος

Η mariloublublu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
αντε να δουμε γιατι πολυ στην απεξω μας εχουν :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Αύγουστος είναι, ποιός ξέρει τι κάνουν (και αν κάνουν κάτι) στο υπουργείο..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Είμαι σε φάση που να παρακαλάω να ανέβει ή να μείνει σταθερή η βάση μια σχολής,ώστε να μην την πιάσω και να περάσω αμέσως στην επόμενη...


Υπάρχει κανένας άλλος που να είναι σε παρόμοια κατάσταση? :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Φίλε, Αύγουστος είναι, δεν λειτουργεί τίποτα σε αυτή τη χώρα. Χαλάρωσε λίγο, βάλε λίγο μουσική, χάζεψε το ταβάνι από το κρεβάτι σου. Το άγχος στην ώρα του θα έρθει. Γιατί να χάσεις αυτές τις υπέροχες στιγμές χαλαρότητας που έχανες όλο το χρόνο; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Είμαι σε φάση που να παρακαλάω να ανέβει ή να μείνει σταθερή η βάση μια σχολής,ώστε να μην την πιάσω και να περάσω αμέσως στην επόμενη...


Υπάρχει κανένας άλλος που να είναι σε παρόμοια κατάσταση? :wall:

:redface: ουπσ αυτο πρεπει να ναι ζορικο :worry: αλλα αστο για την ωρα του μην χανεισ το καλοκαιρι σου κ σε λιγοτερο απο ενα μηνα 8α 3ερουμε ολοι που εχουμε περασει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
:redface: ουπσ αυτο πρεπει να ναι ζορικο :worry: αλλα αστο για την ωρα του μην χανεισ το καλοκαιρι σου κ σε λιγοτερο απο ενα μηνα 8α 3ερουμε ολοι που εχουμε περασει :)

Είναι λίγο ζόρικο και fail :P Μακάρι να βγουν γρήγορα οι βάσεις για να μας φύγει σε όλους το άγχος των βάσεων και να περάσουμε στη σχολή που θέλουμε εμείς πιο πολύ όσο καμία άλλη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Είμαι σε φάση που να παρακαλάω να ανέβει ή να μείνει σταθερή η βάση μια σχολής,ώστε να μην την πιάσω και να περάσω αμέσως στην επόμενη...


Υπάρχει κανένας άλλος που να είναι σε παρόμοια κατάσταση? :wall:

Μαλλον βιαστηκες με το μηχανογραφικο , παντως κ εγω ειχα μεγαλο διλλημα ως προς πια σχολη θα βαλω 1η και ποια 2η , μεχρι ωρας δεν το εχω μετανοιωσει αλλα θα δουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Στις 26 οι βάσεις

Στις 22 να βγουν, στα γενέθλιά μου :clapup:
Αλλά όπως είπατε, Αύγουστος είναι, μάλλον το υπουργείο κάνει διακοπές :whistle:
Και εγώ σκέφτομαι μήπως έπρεπε να δηλώσω Θεσσαλονικη τελικά, αλλά μετά σκέφτομαι τα πλεονεκτήματα αν μείνω εδώ και αλλάζω γνώμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Πιστεύετε ότι υπάρχει περίπτωση να κατέβει η αγγλική φιλολογία Αθήνας γύρω στα 800 μόρια?

τι να σου πω.... δεν βγαζουν εκτιμησεις για τμηματα περα απο νομικες και ιατρικες!! (εγω προσωπικα για αγγ φιλ δεν εχω δει τιποτα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
3ερουμε ακριβησ ημερομηνια ανακοινωσης των βασεων η ειναι κ αυτο στον αερα οπως κ πολλα αλλα πχ μεταγραφεσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
3ερουμε ακριβησ ημερομηνια ανακοινωσης των βασεων η ειναι κ αυτο στον αερα οπως κ πολλα αλλα πχ μεταγραφεσ

Οι μετεγγραφες δεν ειναι στον αερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vilas

Νεοφερμένος

Ο Vilas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
3ερουμε ακριβησ ημερομηνια ανακοινωσης των βασεων η ειναι κ αυτο στον αερα οπως κ πολλα αλλα πχ μεταγραφεσ

Το δευτερο :D Απλως πολλοι λενε για τις 26....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Οι μετεγγραφες δεν ειναι στον αερα!

κ που ειναι :P??δηλαδη εγω αμα δεν περασω εκει που σπουδαζει η αδελφη μου δικαιουμαι μεταγραφη η μονο οι 3τεκνοι κ πολυτεκνοι???κ αν ναι 8α γινει μεχρι τον οκτομβρη η 8α παω εκει που 8α εχω περασει κ 8α με μετακινησουν οποτε το 8υμη8ουν?? :)

δεν νομιζω οτι εχουν διευκρινιστει ακομα τα πραγματα σχετικα με τισ μεταγραφεσ :confused:

Το δευτερο :D Απλως πολλοι λενε για τις 26....

26 νωρισ μου δειχνει για ελλαδα χεχχεχε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Παιδιά οι βάσεις του 2012 ήταν υψηλές? Οι φετινές θα έχουν σχέση με αυτές του 2012?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top