[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

george_1996

Νεοφερμένος

Ο george_1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
με 18301 νομική Κομοτηνής πως το βλέπετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Εισαι μεσα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Παιδιά διάβασα ότι η άνοδος στις Φυσικομαθηματικές σχολές θα φτάσει έως 350 μόρια.Ισχύει αυτό ή η άνοδος θα είναι πολύ μεγαλύτερη??Μια εκτίμηση για χημικό ΑΠΘ?????????ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skyscraper

Νεοφερμένος

Ο skyscraper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδιά διάβασα ότι η άνοδος στις Φυσικομαθηματικές σχολές θα φτάσει έως 350 μόρια.Ισχύει αυτό ή η άνοδος θα είναι πολύ μεγαλύτερη??Μια εκτίμηση για χημικό ΑΠΘ?????????ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Προσωπικα επειδη δηλωσα μαθηματικο αθηνας (αν και το πιανω σιγουρα) πιστευω οτι οι φυσικομαθηματικες σχολες θα ανεβουν ανετα 500 μορια... δηλαδη βλεπω το μαθηματικο εκπα γυρω στα 16000 το φυσικο εκπα γυρω στα 16800-16900 και το χημικο απθ που σε ενδιαφερει γυρω στα 16100-16200 ... ποσα μορια εχεις συγκεντρωσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Χημεια ΑΠΘ 16300-16350.
Μαθηματικο ΕΚΠΑ <16100
Φυσικο ΕΚΠΑ <17000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Προσωπικα επειδη δηλωσα μαθηματικο αθηνας (αν και το πιανω σιγουρα) πιστευω οτι οι φυσικομαθηματικες σχολες θα ανεβουν ανετα 500 μορια... δηλαδη βλεπω το μαθηματικο εκπα γυρω στα 16000 το φυσικο εκπα γυρω στα 16800-16900 και το χημικο απθ που σε ενδιαφερει γυρω στα 16100-16200 ... ποσα μορια εχεις συγκεντρωσει?

Έχω συγκεντρώσει 15952. Άρα πάω Πάτρα ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

glotos

Νεοφερμένος

Ο glotos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Για όσους δεν βαρέθηκαν να μιλούν για την βάση της Ιατρικής (εννοείται ΔΠΘ) ας κάνουμε ένα μικρό γκάλοπ. Ας δηλώσουν όσοι έχουν >18600 μόρια στην θετική , την πρώτη τους επιλογή . Το ΄ζήτημα είναι να δούμε πόσοι αριστούχοι της θετικής δηλώνουν πρώτη επιλογή διαφορετική σχολή από την Ιατρική.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skyscraper

Νεοφερμένος

Ο skyscraper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Έχω συγκεντρώσει 15952. Άρα πάω Πάτρα ε?

Ποτε δεν ξερεις φιλε! Το λογικο ειναι να ξεπερασει τα 16100...τωρα δεν ξερω ποσο ακριβως θα παει δεν ειμαι και ειδικος αλλα η λογικη εκει οδηγει... Οπως και να χει καλα αποτελεσματα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Eκτίμηση για το Χημικό ΕΚΠΑ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Έχω συγκεντρώσει 15952. Άρα πάω Πάτρα ε?

Θεσσαλονικη πολυ δυσκολο εως απιθανο. Πατρα εισαι σιγουρα μεσα :)

Eκτίμηση για το Χημικό ΕΚΠΑ;

Χημειας ΕΚΠΑ 17000.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Θεσσαλονικη πολυ δυσκολο εως απιθανο. Πατρα εισαι σιγουρα μεσα :)

Ευχαριστώ φίλε. Όλοι μου λένε ότι είναι υπέροχα Πάτρα και αφού πιάνω τη σχολή που θέλω (χημικό) να πάψω να ασχολούμαι. Συμφωνείς??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Ευχαριστώ φίλε. Όλοι μου λένε ότι είναι υπέροχα Πάτρα και αφού πιάνω τη σχολή που θέλω (χημικό) να πάψω να ασχολούμαι. Συμφωνείς??

Εννοειται, τελεια θα περασεις! Σημασια εχει οτι πετυχες τον στοχο σου :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Όλοι μου λένε ότι είναι υπέροχα Πάτρα

Πατρα ειναι πολυ γαματα! Δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απο καποια αλλη πολη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
είμαι 720 μορια πάνω απο φυσικό πάτρας πιστευετε μπορεί να γίνει η ¨στραβή¨ και να μείνω απο έξω;;(άγχος βλέπετε..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
είμαι 720 μορια πάνω απο φυσικό πάτρας πιστευετε μπορεί να γίνει η ¨στραβή¨ και να μείνω απο έξω;;(άγχος βλέπετε..)

πιστευω την πιανεισ :)αντε σιγα σιγα να μαζευομαστε για πατρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CoeurDeLion

Νεοφερμένος

Ο CoeurDeLion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Επειδη και γω εδινα περσι εξετασεις και περιμενα για αρκετο καιρο τις βασεις οπως εσεις καταλαβαινω την ψυχολογια σας.Να κοιτατε εκτιμησεις Στρατηγακη-Κουτρουμπελη ειδικα για ιατρικες ειναι αρκετα αξιοπιστες αν ειστε μεσα η αν ειστε εξω αυτο δεν μπορει πλεον να καθοριστει απο εσας.Να εχετε παντα ενα σχεδιο Β στο πισω μερος του μυαλου και να ξερετε οτι η φοιτητικη ζωη θα ειναι καλη σε οποια πολη και αν περασετε αρκει φυσικα να ειστε στη σχολη που σας αρεσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemis1996

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
βιολογικο εκπα ποσο το βλεπετε? πανω απο 17900?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

letakar

Νεοφερμένος

Η letakar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
υπάρχει εκτίμηση για το ποσοστό διαρροής σε άλλες σχολές σε σχέση με την Ιατρική Αλεξανδρούπολης; Υπάρχει περίπτωση να συγκρατηθούν οι βάσεις στο 18550;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CoeurDeLion

Νεοφερμένος

Ο CoeurDeLion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Δυστυχως φιλε αν καποιος πιανει τα μορια δυσκολα θα δηλωσει αλλη σχολη.Το ιδιο εγινε και περσι (στη χρονια μου) που λεγαν για στροφη των υποψηφιων στις οδοντιατρικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

letakar

Νεοφερμένος

Η letakar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Δίκιο έχεις αλλά το ζητούμενο είναι τελικά που θα κάτσει η Αλεξανδρούπολη και η Κρήτη τελικά και με τι κριτήρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top