[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

toro el rabiar

Νεοφερμένος

Ο toro el rabiar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Ποια ειναι η πρόβλεψη σου για την ιατρικη πατρας και την ιατρικη Θεσσαλίας Νικο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
οικονομικης επιστημης ασσοε εκτιμησεισ?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giwrgos71992

Νεοφερμένος

Ο Giwrgos71992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ηλεκτρολογος μηχανικος τει ποσο λετε να εχει φετος???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sotpal1995

Νεοφερμένος

Ο sotpal1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά με 18744 την έχω σίγουρη την ιατρικη Άλεξ πόλης πιστεύετε; ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Κατ´εμε ναι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihalis341

Νεοφερμένος

Ο mihalis341 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Παιδιά με 18744 την έχω σίγουρη την ιατρικη Άλεξ πόλης πιστεύετε; ευχαριστώ!
Και Ηρακλείου οριακά ίσως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mike_gr_s

Νεοφερμένος

Ο mike_gr_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Παντως στο σχολειο μου 5 αριστουχοι πανω απο 19000 (μεσα κι εγω...19230) και κανεις δε δηλωσε ιατρικη....Για να διαλεξεις ιατρικη, ή πρεπει να εχεις μεγαλο ψωνιο με την ιατρικη, ή μεγαλη υπομονη, ή γονεις που στα χουνε κανει τσουρεκια.... Ξερω και ατομα που με 5500 μορια, πανε Βουλγαρια για να γυρισουνε γιατροι...ελεος!!!!! δε μιλαμε για καποια ατυχια, μιλαμε για στοκους...εχει γεμισει η Ελλαδα με τετοιους γιατρους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Παντως στο σχολειο μου 5 αριστουχοι πανω απο 19000 (μεσα κι εγω...19230) και κανεις δε δηλωσε ιατρικη....Για να διαλεξεις ιατρικη, ή πρεπει να εχεις μεγαλο ψωνιο με την ιατρικη, ή μεγαλη υπομονη, ή γονεις που στα χουνε κανει τσουρεκια.... Ξερω και ατομα που με 5500 μορια, πανε Βουλγαρια για να γυρισουνε γιατροι...ελεος!!!!! δε μιλαμε για καποια ατυχια, μιλαμε για στοκους...εχει γεμισει η Ελλαδα με τετοιους γιατρους!

Και οι 5 αριστουχοι ηταν απο Θετικη ? :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
παιδια για ασσοε οικονομικης επιστημης με 16094 μπαινεισ?????????????????/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mike_gr_s

Νεοφερμένος

Ο mike_gr_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ναι φιλε μου....και οι 5!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
κανεις για την ερωτηση μου?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
κανεις για την ερωτηση μου?????????
Πέρυσι ποια ήταν η βάση της σχολής;Αν ήταν 15509,είσαι οριακά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Πέρυσι ποια ήταν η βάση της σχολής;Αν ήταν 15509,είσαι οριακά.

πιστευεις δηλαση οτι μπορει και να μην μπω???:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
πιστευεις δηλαση οτι μπορει και να μην μπω???:hmm::hmm:

Πριν την ανακοίνωση των βάσεων,''κανείς'' δεν γνωρίζει τίποτα απολύτως.Απλώς ακούστηκε ότι οι φετινές επιδόσεις των υποψηφίων ήταν καλύτερες στα Μαθηματικά ΓΠ και χειρότερες στο ΑΟΘ,γι'αυτό είπα οριακά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Πριν την ανακοίνωση των βάσεων,''κανείς'' δεν γνωρίζει τίποτα απολύτως.Απλώς ακούστηκε ότι οι φετινές επιδόσεις των υποψηφίων ήταν καλύτερες στα Μαθηματικά ΓΠ και χειρότερες στο ΑΟΘ,γι'αυτό είπα οριακά.

απλως λεγεται πως είτε θα πεσουν λίγο, είτε θα παραμείνουν στα περσινα επιπεδα, όμως απο οτι καταλαβα εσυ πιστευεις πως ελαχιστες ελπιδες εχω για να μπω:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
απλως λεγεται πως είτε θα πεσουν λίγο, είτε θα παραμείνουν στα περσινα επιπεδα, όμως απο οτι καταλαβα εσυ πιστευεις πως ελαχιστες ελπιδες εχω για να μπω:(:(:(

Λάθος κατάλαβες,δεν πιστεύω πως έχεις ελάχιστες ελπίδες.Απλώς δεν γνωρίζω καλά το θέμα, γιατί δεν ανήκω στο πεδίο της σχολής που επιθυμείς.Ας απαντήσει καλύτερα κάποιος που γνωρίζει τις σχολές του συγκεκριμένου επιστημονικού πεδίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
ρε παιδια λετε εμενα γραφικο και οτι ανεβαζω πολυ τις βασεις.διαβασα τωρα σε μια εφημεριδα λεει ιατρικη αλεξανδρουπολης 18250!!!αυτο δηλαδη πως σας φαινεται???ειναι υπευθυνο εκ μερους τους???οι 50 θεσεις πανω απο περσι σε καμια περιπτωση δεν δικαιολογουν μια ανοδο μολις 150 μοριων απο περσι.ειναι αδυνατον και στατιστικα να το παρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Εδώ συμφωνώ, εσύ όμως έλεγες ότι σίγουρα ιατρική Αλεξανδρούπολης θα παει πάνω από 18750-18780 και η Αθήνας πάνω από 19300...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
συμφωνεις οτι θα ναι 18250?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Φυσικά και όχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top